Setari Cookie-uri

De ce in toate articolele se scrie ce trebuie sa faci sa l tii langa tine ,cum sa faci etc. dar ei ce fac cum ne tin langa dansii???

B arbatii au nevoie de a atentii de admiratie da fantezie de jocuri noi.si noi de ce avem nevoie?
cand lucrezi de luni pana sambata pana seara la 9 sau 10 seara ai o singura zi libera pe saptamana iar la sfarsit de saptamana sunteti istoviti amandoi. facem o munca care nu ne place si nu o putem schimba momentan si in plus stam in casa cu alte persoane. cum faci toate aceste lucruri ? si in plus de ce nu vin si ei cu idei cu cine romantice biletele ce stiu eu o cada cu spuma surprize sa incerce macar sa vada cum reactionam?
de ce trebuie sa ne gandim mai mereu la toate noi? cand uneori in valtoarea vietii nu avem timp nici macar pt noi?
kudika322423
Postat pe 24 Septembrie 2010 13:31
Scuzati greselile eram pe fuga.
kudika322423
Postat pe 24 Septembrie 2010 13:32
De la: kudika322423, la data 2010-09-24 13:32:15Scuzati greselile eram pe fuga.


deci nu face nimic pentru a te tine langa el
pickard
Postat pe 24 Septembrie 2010 13:37
nu te mai gandi cum sa l ti langa tine ...si ai sa vezi ca n o sa plece nicaieri ....fi mai indiferenta
bella28
Postat pe 24 Septembrie 2010 20:53
Daca te iubeste, va sta cu tine. Daca e sa "plece"(suna ca in telenovele sau melodii cuv. asta) p va face indiferent de cata atentie sau dragoste sau etc...ii vei oferi. Nu e un catel pe care sa il pui in legatoare daca nu vrea sa stea cu tine. Si..da ai dreptate...si eu am deschis un topic cu ceva asemanator legat de scenariile de sex. Ptca peste tot, in toate revistele sau mass media in general, gasesc articole "educative" gen"reguli in pat" pt a-i multumi pe scumpii printisori ...dar uneori am impresia ca ei nici nu se chiniue sa realizeze cv frumos prntru noi, macar o data pe..luna ....El are mai mult timp liber decat tine? Ptca daca are, nu ar trebui sa-i fie f greu sa faca mici gesturi
matic888
Postat pe 26 Septembrie 2010 10:24
De la: lempika, la data 2010-09-24 20:53:04nu te mai gandi cum sa l ti langa tine ...si ai sa vezi ca n o sa plece nicaieri ....fi mai indiferenta


Dragii de ei, s-au invatat sa aiba totul de-a gata. Ia lasati-o mai moale cu 'surprizele' pentru ei si altele de genul si vedeti voi cum se intoarce roata! ;)
BluOndA
Postat pe 26 Septembrie 2010 16:51
De la: BluOndA, la data 2010-09-26 16:51:46
De la: lempika, la data 2010-09-24 20:53:04nu te mai gandi cum sa l ti langa tine ...si ai sa vezi ca n o sa plece nicaieri ....fi mai indiferenta


Dragii de ei, s-au invatat sa aiba totul de-a gata. Ia lasati-o mai moale cu 'surprizele' pentru ei si altele de genul si vedeti voi cum se intoarce roata! ;)


Pai sa stii ca unele femei isi tin iubitiisotii in puf rau de tot, si mare greseala fac !
Summer_
Postat pe 26 Septembrie 2010 17:21
De la: kudika322423, la data 2010-09-24 13:31:19B arbatii au nevoie de a atentii de admiratie da fantezie de jocuri noi.si noi de ce avem nevoie?
cand lucrezi de luni pana sambata pana seara la 9 sau 10 seara ai o singura zi libera pe saptamana iar la sfarsit de saptamana sunteti istoviti amandoi. facem o munca care nu ne place si nu o putem schimba momentan si in plus stam in casa cu alte persoane. cum faci toate aceste lucruri ? si in plus de ce nu vin si ei cu idei cu cine romantice biletele ce stiu eu o cada cu spuma surprize sa incerce macar sa vada cum reactionam?
de ce trebuie sa ne gandim mai mereu la toate noi? cand uneori in valtoarea vietii nu avem timp nici macar pt noi?

Pentru ca noi putem citi , iar ei nu- si chiar daca ar citi oricum nu ar intelege nimic si nu ar sti sa ne rasfete!
ALEXA70
Postat pe 26 Septembrie 2010 17:47
De la: kudika322423, la data 2010-09-24 13:31:19B arbatii au nevoie de a atentii de admiratie da fantezie de jocuri noi.si noi de ce avem nevoie?
cand lucrezi de luni pana sambata pana seara la 9 sau 10 seara ai o singura zi libera pe saptamana iar la sfarsit de saptamana sunteti istoviti amandoi. facem o munca care nu ne place si nu o putem schimba momentan si in plus stam in casa cu alte persoane. cum faci toate aceste lucruri ? si in plus de ce nu vin si ei cu idei cu cine romantice biletele ce stiu eu o cada cu spuma surprize sa incerce macar sa vada cum reactionam?
de ce trebuie sa ne gandim mai mereu la toate noi? cand uneori in valtoarea vietii nu avem timp nici macar pt noi?



eu nu fac nimic.....mai port lesa cu mine din cand in cand .....atunci cand travesez strada ,in rest.......
Celia_29
Postat pe 26 Septembrie 2010 17:48
De la: Summer_, la data 2010-09-26 17:21:59
De la: BluOndA, la data 2010-09-26 16:51:46
De la: lempika, la data 2010-09-24 20:53:04nu te mai gandi cum sa l ti langa tine ...si ai sa vezi ca n o sa plece nicaieri ....fi mai indiferenta


Dragii de ei, s-au invatat sa aiba totul de-a gata. Ia lasati-o mai moale cu 'surprizele' pentru ei si altele de genul si vedeti voi cum se intoarce roata! ;)


Pai sa stii ca unele femei isi tin iubitiisotii in puf rau de tot, si mare greseala fac !


poate ar trebui sa se mai epileze si ele de puf
pickard
Postat pe 28 Septembrie 2010 06:18
De la: kudika322423, la data 2010-09-24 13:31:19B arbatii au nevoie de a atentii de admiratie da fantezie de jocuri noi.si noi de ce avem nevoie?
cand lucrezi de luni pana sambata pana seara la 9 sau 10 seara ai o singura zi libera pe saptamana iar la sfarsit de saptamana sunteti istoviti amandoi. facem o munca care nu ne place si nu o putem schimba momentan si in plus stam in casa cu alte persoane. cum faci toate aceste lucruri ? si in plus de ce nu vin si ei cu idei cu cine romantice biletele ce stiu eu o cada cu spuma surprize sa incerce macar sa vada cum reactionam?
de ce trebuie sa ne gandim mai mereu la toate noi? cand uneori in valtoarea vietii nu avem timp nici macar pt noi?


pai ai cerut macar vreodata lucrurile astea? ieri prietena mea nu a mai rezistat si mi-a cerut flori. de ce s-o fi chinuit atata timp fara sa imi ceara? romantismul se invata si ca sa il invete trebuie sa ii dai coordonatele.
leo_
Postat pe 28 Septembrie 2010 14:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce e de facut? 6 De la: kudika_27270 23 Ianuarie 2013 13:25
barbatii sunt niste porci :((( 58 De la: leo_ 4 August 2009 15:42
Este prietenia prima faza a unei relatii de dragoste 270 De la: PICCKARD 27 Decembrie 2011 22:07
Micile rautati in cuplu - da sau nu? 3 De la: razz 12 Martie 2009 19:20
Am o problema 10 De la: YoOnEe 6 Septembrie 2009 21:42