Setari Cookie-uri

Cursuri unghii false

Buna mah fetelor!!Am sh eu o rugaminte la voi.....spuneti`mi sh mie unde pot sa fac un curs pt.unghii false in ploiesti???

Multumesc!!!
kudika323020
Postat pe 25 Septembrie 2010 12:42
Unde pot invata manichiura-pedichiura
Dragele mele,

Cine isi doreste sa faca un curs de Manichiura-pedichiura sau de Silist Protezest de unghii, cursuri acreditate de CNFPA si finalizate cu certificat de calificare, le recomand Scoala "Elite Nail Art".

Cu siguranta veti intreba de ce fac aceasta recomandare iar raspunsul este urmatorul:

daca doriti sa invatati cu adevarat aceste meserii in cele mai mici detalii si amanunte, daca vreti sa lucrati cu produse profesionale adevarate(Gena, Ez Flow, Tuya, si altele), daca doriti sa lucrati de la inceput cu toata aparatura si toate instrumentele dintr-un salon profesional, daca doriti sa invatati sa faceti si manichiura SPA si tratamentele cu parafina sau sa lucrati cu pila electrica,daca doriti sa aveti ca educatori persoane pregatite special pentru aceasta meserie si cu vechime mare in domeniu, atunci sigur aceasta este scoala pe care o cautati

Nu vreau sa cred ca ar avea prioritate o asa zisa scoala unde nu iti da nici macar o crema de maini, nu mai vorbim de sterilizator sau produse dezinfectante si alte produse sau tratamente pentru maini si picior.

Cu mult drag va recomand Scoala "Elite Nail Art" care incepind din luna Noiembrie 2010 isi incepe cursurile, deci va puteti inscrie deja. Grupele nu cor fi decit de max 8-10 persoane. Pentru contact aveti Tel: 0746548542 si mail : elite.nailart@yahoo.com

Va doresc succes si sunt sigura ca veti fi foarte multumite de alegerea facuta.

iuliacio
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:31
De la: kudika323020, la data 2010-09-25 12:42:51Buna mah fetelor!!Am sh eu o rugaminte la voi.....spuneti`mi sh mie unde pot sa fac un curs pt.unghii false in ploiesti???

Multumesc!!!


Vin putin cam tarziu cu raspunsul...dar totusi...eu am facut cursul la Nail Creation...sunt din Ploiesti si la fel cautam un curs de unghii, dar cu diploma emisa de ministerul muncii pentru stilist protezist de unghii, ca sa ma pot angaja in salon...am gasit la ei si sunt foarte multumita de ce am invatat, mai ales ca la ei cursul e bazat pe practica...pentru ca m-am invatat cu produsele, iau tot de la ei, din magazinul de pe cantacuzino...dar au si site...unghiifalse.ro...si site de cursuri: scoaladeunghii.ro...multa bafta!
alexa_ph
Postat pe 25 Iulie 2011 11:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unghii cu gel, Timisoara 8 De la: kudika481892 6 Decembrie 2011 12:35
PRETURI PROMOTIONALE www.e-unghii.ro 2 De la: alexa_ph 25 Iulie 2011 11:48
Cursuri Calificare Bucuresti 1 De la: kudika426303 31 Ianuarie 2012 13:46
unghii false - PROBLEME?????? 143 De la: kudika_1042373 7 August 2021 18:27
unghii false gel 1 De la: sweetade89 14 Februarie 2011 01:36