Setari Cookie-uri

Iubire sau dorinta de a face rau....?

O sa va spun p scurt ce a fost si de ce am ajuns sa ma intreb asta. In urma cu aprox 2 ani am intalnit un baiat cu care am reusit sa vb prin intermediul unui amic comun.am inceput sa vb p net...apoi sa ne vedem,intre timp am aflat k avea si prietena de aproape 3 ani.aunci am vrut sa renunt dar nu am putut 1.din cauza k el nu inceta sa ma sa caute si 2.eram deja INDRAGOSTITA de el!am acceptat sa ne vedem in continuare si asa am ajuns ca dupa 1an jumate sa-mi zik k el ma iebeste si k nu stie c e in capul lui,k nu ar vrea nici sa-si piarda relatia cu cealalta(a fost primul care m-a invatat ce este sarutul...cum sa am mai multa incredere in mine...in fine...a fost primul in toate) si dupa cum va puteti da seama a ales k azi sa fie cu ea si sa plece impreuna peste hotare.din luna iunie knd mi-a zis toate cele...k ca iubeste...k nu stie c e in capul lui si multe multe altele care m-au afectat foarte tare nu mai vorbisem cu el,pana saptamana asta!a intrat in discutii cu mine pe net cum k...ce mai fac...k'i e dor de mine si k dak nu ma duc in vacanta la tata k sa citez "MACAR SA TE MAI VAD SI EU :(:(:(" ...dak am p cineva acum...dak sunt fericita...k el o sa fie fericit doar in ziua in care eu voi fi fericita si voi avea alaturi cu baiat care,dupa cum el a zis, "TE IUBESTE,TE STIMEAZA SI TE IUBEEEEEEESTEEEEEEE MUUUUULT!!!".acum as vrea sa stiu parerile voastre sincere,criticile sau incurajarile!
lamaripositadetualma
Postat pe 26 Septembrie 2010 12:27
cati 14 ani ai ??
blaa
Postat pe 26 Septembrie 2010 12:33
Cine ma ajuta si pe mine k eu n-am inteles nimic
Valy90
Postat pe 26 Septembrie 2010 12:35
De la: lamaripositadetualma, la data 2010-09-26 12:27:10O sa va spun p scurt ce a fost si de ce am ajuns sa ma intreb asta. In urma cu aprox 2 ani am intalnit un baiat cu care am reusit sa vb prin intermediul unui amic comun.am inceput sa vb p net...apoi sa ne vedem,intre timp am aflat k avea si prietena de aproape 3 ani.aunci am vrut sa renunt dar nu am putut 1.din cauza k el nu inceta sa ma sa caute si 2.eram deja INDRAGOSTITA de el!am acceptat sa ne vedem in continuare si asa am ajuns ca dupa 1an jumate sa-mi zik k el ma iebeste si k nu stie c e in capul lui,k nu ar vrea nici sa-si piarda relatia cu cealalta(a fost primul care m-a invatat ce este sarutul...cum sa am mai multa incredere in mine...in fine...a fost primul in toate) si dupa cum va puteti da seama a ales k azi sa fie cu ea si sa plece impreuna peste hotare.din luna iunie knd mi-a zis toate cele...k ca iubeste...k nu stie c e in capul lui si multe multe altele care m-au afectat foarte tare nu mai vorbisem cu el,pana saptamana asta!a intrat in discutii cu mine pe net cum k...ce mai fac...k'i e dor de mine si k dak nu ma duc in vacanta la tata k sa citez "MACAR SA TE MAI VAD SI EU :(:(:(" ...dak am p cineva acum...dak sunt fericita...k el o sa fie fericit doar in ziua in care eu voi fi fericita si voi avea alaturi cu baiat care,dupa cum el a zis, "TE IUBESTE,TE STIMEAZA SI TE IUBEEEEEEESTEEEEEEE MUUUUULT!!!".acum as vrea sa stiu parerile voastre sincere,criticile sau incurajarile!

mdea....unu cu gagica de 3 vani,numa cu o tuta ca tine putea sa reuseasca o dezvirginare si o imbarligare d'asta :sml-happy0141

http://www.youtube.com/watch?v=pgFmvEQgVqk

angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 Septembrie 2010 12:41
De la: lamaripositadetualma, la data 2010-09-26 12:27:10O sa va spun p scurt ce a fost si de ce am ajuns sa ma intreb asta. In urma cu aprox 2 ani am intalnit un baiat cu care am reusit sa vb prin intermediul unui amic comun.am inceput sa vb p net...apoi sa ne vedem,intre timp am aflat k avea si prietena de aproape 3 ani.aunci am vrut sa renunt dar nu am putut 1.din cauza k el nu inceta sa ma sa caute si 2.eram deja INDRAGOSTITA de el!am acceptat sa ne vedem in continuare si asa am ajuns ca dupa 1an jumate sa-mi zik k el ma iebeste si k nu stie c e in capul lui,k nu ar vrea nici sa-si piarda relatia cu cealalta(a fost primul care m-a invatat ce este sarutul...cum sa am mai multa incredere in mine...in fine...a fost primul in toate) si dupa cum va puteti da seama a ales k azi sa fie cu ea si sa plece impreuna peste hotare.din luna iunie knd mi-a zis toate cele...k ca iubeste...k nu stie c e in capul lui si multe multe altele care m-au afectat foarte tare nu mai vorbisem cu el,pana saptamana asta!a intrat in discutii cu mine pe net cum k...ce mai fac...k'i e dor de mine si k dak nu ma duc in vacanta la tata k sa citez "MACAR SA TE MAI VAD SI EU :(:(:(" ...dak am p cineva acum...dak sunt fericita...k el o sa fie fericit doar in ziua in care eu voi fi fericita si voi avea alaturi cu baiat care,dupa cum el a zis, "TE IUBESTE,TE STIMEAZA SI TE IUBEEEEEEESTEEEEEEE MUUUUULT!!!".acum as vrea sa stiu parerile voastre sincere,criticile sau incurajarile!

Sa inteleg ca tu stiai ca el are prietena de 3 ani si te-ai culcat cu el, fiind virgina?:)))
stem_29
Postat pe 26 Septembrie 2010 12:52
Tu intr-un fel ai avut ,,statut de amanta" si ai acceptat?
Valy90
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:01
De la: lamaripositadetualma, la data 2010-09-26 12:27:10O sa va spun p scurt ce a fost si de ce am ajuns sa ma intreb asta. In urma cu aprox 2 ani am intalnit un baiat cu care am reusit sa vb prin intermediul unui amic comun.am inceput sa vb p net...apoi sa ne vedem,intre timp am aflat k avea si prietena de aproape 3 ani.aunci am vrut sa renunt dar nu am putut 1.din cauza k el nu inceta sa ma sa caute si 2.eram deja INDRAGOSTITA de el!am acceptat sa ne vedem in continuare si asa am ajuns ca dupa 1an jumate sa-mi zik k el ma iebeste si k nu stie c e in capul lui,k nu ar vrea nici sa-si piarda relatia cu cealalta(a fost primul care m-a invatat ce este sarutul...cum sa am mai multa incredere in mine...in fine...a fost primul in toate) si dupa cum va puteti da seama a ales k azi sa fie cu ea si sa plece impreuna peste hotare.din luna iunie knd mi-a zis toate cele...k ca iubeste...k nu stie c e in capul lui si multe multe altele care m-au afectat foarte tare nu mai vorbisem cu el,pana saptamana asta!a intrat in discutii cu mine pe net cum k...ce mai fac...k'i e dor de mine si k dak nu ma duc in vacanta la tata k sa citez "MACAR SA TE MAI VAD SI EU :(:(:(" ...dak am p cineva acum...dak sunt fericita...k el o sa fie fericit doar in ziua in care eu voi fi fericita si voi avea alaturi cu baiat care,dupa cum el a zis, "TE IUBESTE,TE STIMEAZA SI TE IUBEEEEEEESTEEEEEEE MUUUUULT!!!".acum as vrea sa stiu parerile voastre sincere,criticile sau incurajarile!



egreu sa dai un sfat pt asa situatie,dar viata merge inainte si daka ai avut o relatie ku un barbat kare avea deja o relatie nu te invinovati pe tine,in general barbati isi doresk asta iar tu nu ai niki o vina khear daka ai aflat,banuesk ka ai o varsta mai mika,se intampla sa te indragostesti si nu e asa de dragik kum spun unele femei kei drept niki una nu am vrea sa trekem prin asa keva(ka barbatul tau sa mai aiba pe kineva)dar la toate se poate intampla,nu esti singura si niki nu esti prima si niki ultila,sunt o groaza de kazuri,,, ,,,important e sa mergi inainte,lasal in pake,nul mai baga in seama,nu merita,te va khinui mereu si nu te va lasa sati faki o viata alta,in multe kazuri barbati sunt exkroki sau invers,femeile,in kazul tau barbatu,logik gandit fiind virgina ku siguranta nu te-ai dat tu la el ,,,pt el e una in plus si keva ke nu avea akasa,,,,,nustiu kum sa ma exprim darniki pe el nu poti sal akuzi poate pretena lui nu stie sal tina langa ea,sunt multe intrebari si vinovat nu gasesti nikiodata,,,dar tu mergi inainte si gandestete ka nu e pt tine,viata merge inainte si niki nu e ultimu barbat din lumea asta iar de indragostit stai linistita te vei mai indragosti,,,,sentimentu pt el e doar akela de primu barbat din viata ta,in general nu e mai mult khear daka noi femeile nu rekunoastem sau ne mintim pe noi insuni,mereu va fi unu mai bun si sper de data asta doar al tau,,,,,,
ynayna22_yahoo_com
Postat pe 1 Octombrie 2010 03:45
Incearca sa treci peste asta si nu mai vorbi niciodata cu acest nesimtit.
kudika313382
Postat pe 2 Octombrie 2010 20:34
De la: blaa, la data 2010-09-26 12:33:16 cati 14 ani ai ??


heiii asta era replica mea
AdrianaR
Postat pe 2 Octombrie 2010 20:36
De la: lamaripositadetualma, la data 2010-09-26 12:27:10O sa va spun p scurt ce a fost si de ce am ajuns sa ma intreb asta. In urma cu aprox 2 ani am intalnit un baiat cu care am reusit sa vb prin intermediul unui amic comun.am inceput sa vb p net...apoi sa ne vedem,intre timp am aflat k avea si prietena de aproape 3 ani.aunci am vrut sa renunt dar nu am putut 1.din cauza k el nu inceta sa ma sa caute si 2.eram deja INDRAGOSTITA de el!am acceptat sa ne vedem in continuare si asa am ajuns ca dupa 1an jumate sa-mi zik k el ma iebeste si k nu stie c e in capul lui,k nu ar vrea nici sa-si piarda relatia cu cealalta(a fost primul care m-a invatat ce este sarutul...cum sa am mai multa incredere in mine...in fine...a fost primul in toate) si dupa cum va puteti da seama a ales k azi sa fie cu ea si sa plece impreuna peste hotare.din luna iunie knd mi-a zis toate cele...k ca iubeste...k nu stie c e in capul lui si multe multe altele care m-au afectat foarte tare nu mai vorbisem cu el,pana saptamana asta!a intrat in discutii cu mine pe net cum k...ce mai fac...k'i e dor de mine si k dak nu ma duc in vacanta la tata k sa citez "MACAR SA TE MAI VAD SI EU :(:(:(" ...dak am p cineva acum...dak sunt fericita...k el o sa fie fericit doar in ziua in care eu voi fi fericita si voi avea alaturi cu baiat care,dupa cum el a zis, "TE IUBESTE,TE STIMEAZA SI TE IUBEEEEEEESTEEEEEEE MUUUUULT!!!".acum as vrea sa stiu parerile voastre sincere,criticile sau incurajarile!


Mnah...a avut o escapada...apoi i`a fost mila de tine tocmai pt ca pt tine a fost "primul la toate"...si`apoi cand s`o terminati a zis ca te iubeste ca sa nu te simti o "fraiera" pt ca totusi era baiat finut si nu vroia sa te trimita la plimbare ca si pe una de pe centura.
AdrianaR
Postat pe 2 Octombrie 2010 20:40
De la: kudika313382, la data 2010-10-02 20:34:46Incearca sa treci peste asta si nu mai vorbi niciodata cu acest nesimtit.


sa organizam un blestem sau acatist la adresa lui?
pickard
Postat pe 3 Noiembrie 2010 09:54
De la: AdrianaR, la data 2010-10-02 20:36:23
De la: blaa, la data 2010-09-26 12:33:16 cati 14 ani ai ??


heiii asta era replica mea


mi scusi !
blaa
Postat pe 3 Noiembrie 2010 17:27
De la: blaa, la data 2010-11-03 17:27:02
De la: AdrianaR, la data 2010-10-02 20:36:23
De la: blaa, la data 2010-09-26 12:33:16 cati 14 ani ai ??


heiii asta era replica mea


mi scusi !

hahaha
AdrianaR
Postat pe 3 Noiembrie 2010 17:29
De la: AdrianaR, la data 2010-11-03 17:29:27
De la: blaa, la data 2010-11-03 17:27:02
De la: AdrianaR, la data 2010-10-02 20:36:23
De la: blaa, la data 2010-09-26 12:33:16 cati 14 ani ai ??


heiii asta era replica mea


mi scusi !

hahaha


blaa
Postat pe 3 Noiembrie 2010 17:34
analizand in profunzime situatia realizez ca e grav...e ff grav. :)))))) offf...fetelor..
ploidevise
Postat pe 20 Noiembrie 2010 15:17
Te prosteste pe fata.Daca chiar te iubeste de ce n`a ramas cu tine?Si in plus de ce te`ai bagat intre ei?
Foarte urat din partea ta,nu trebuia sa te bagi intre cei 3 ani ai lor.Dar nici gestul lui nu a fost mai prejos deci aman2 ati gresit asa ca aman2 platiti la randul vostru.
Nu ma intelege gresit ca iti spun cu rautate dar asa se intampla daca nu te poti controla.
Elyaa
Postat pe 19 Iulie 2011 11:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hey 26 De la: crysis 31 Ianuarie 2011 16:53
herpesul 11 De la: kudika401062 18 Iunie 2012 01:30
menopauza precoce 7 De la: rashela 11 Octombrie 2011 08:37
Defect dantura 4 De la: PisyAlecsya 1 Iulie 2012 20:35
un ras va rog 32 De la: kudika023770 27 Septembrie 2011 22:07