Setari Cookie-uri

buna

De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 21:17:18si cica barbati sunt rai cand se cearta!
ma duc sa-mi aduc si niste cola, ca-i rost de stat si hlizit!!
friends_lover............ia o pauza pana ma duc la frigider.

cola nu e buna, mai ales seara
miss_darine
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:20
De la: coldwind, la data 2010-10-07 20:14:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 20:10:55baga-mi-as!!
si cand ma gandesc ce-am pierdut!
friends_lover, mai am vreo sansa sa ma distrez in seara asta?? hai ca ma duc sa-mi iau pop corn!


s-a terminat spectacolul Geo ! pacat ai pierdut ceva super !


ooo, vreti film bun?? vezi ca barbie30 , mai nou, si-o trage cu preotu satului, da in seara asta o asteapta vreo 20 prin club xxx, ca sa-si plateasca netu sa-mi raspunda si ca sa-si aline foamea.

viata mea e putin pe langa ce are barbie de oferit si altele egale cu ea de pe aici, cred ca le si stiti deja, ca..ori suneti aceeasi persoane, ori v-au facut niste haimanale la marginea drumului.
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:21
buna!
gya29
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:22
De la: amariage, la data 2010-10-07 21:19:34
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 21:13:21
De la: amariage, la data 2010-10-07 21:08:55
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 20:58:19din atatea poze numai pe asta puteai sa ti o pui, hai sa fim seriosi, chiar nu va dati seama cand sunteti penibili ?

Paote fata este mandra de ce a realizat . Foarte bine ca are poza de genul. Cele cu sanii la vedere crede-ma ca deja sunt la saturatie..! In fine nu judecati nici poza nici omul mai ales ca nu il cunoasteti !


in general toantele se mandresc cu asa ceva ca slava domnului au reusit si ele sa ispraveasca ceva in viata iar eu daca nu pot sa mi expun inteligenta incerc cu armele din dotarea fizica

...Din ce raspunsuri dai cred ca nici nu ai cum sa iti expui inteligenta sincer, si o zic cu tot respectul. Si daca "asta e dotarea fizica" pe care o ai ...God have mercy !
Tu ai ispravit totul intr-o secunda "papusa" sau pe rand? Doamne cum gandesc unele...


papusa, ma confunzi fato, crezi ca sunt Barbi, aham, si nu stiam ca ai respect pentru papusele din alea care s bune doar la defilat, ai fi si tu una din alea si te dai rotunda pe aici, nu ti convin armele mele fizice, stai linistita ca nu s pentru tine, dar tu saraca nu te ai prins, sa aiba mila de tine stii tu cine
lover_woman
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:24
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:21:17
De la: coldwind, la data 2010-10-07 20:14:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 20:10:55baga-mi-as!!
si cand ma gandesc ce-am pierdut!
friends_lover, mai am vreo sansa sa ma distrez in seara asta?? hai ca ma duc sa-mi iau pop corn!


s-a terminat spectacolul Geo ! pacat ai pierdut ceva super !


ooo, vreti film bun?? vezi ca barbie30 , mai nou, si-o trage cu preotu satului, da in seara asta o asteapta vreo 20 prin club xxx, ca sa-si plateasca netu sa-mi raspunda si ca sa-si aline foamea.

viata mea e putin pe langa ce are barbie de oferit si altele egale cu ea de pe aici, cred ca le si stiti deja, ca..ori suneti aceeasi persoane, ori v-au facut niste haimanale la marginea drumului.



esti pe drumul cel bun.
continua, ca troznesc maxilarele citind postarile tale.
ca sa nu mai zic de povestea ta .
geo_reincarcat_iara
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:25
De la: battleofwits, la data 2010-10-07 20:10:22
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 20:03:13 nu ma cunosti, nu te cunosc asa ca ar fi cazul sa ti vezi de treaba ta.


daca vroiam sa imi vad de treaba mea nu mai intram pe forum


mai tembelelor, mi-am dezvaluit identitatea, ca sa spuneti ca m-am facut de ras?? ha ha ha, chiar suneti demna de mila. nu va duce capul deloc.

nu m-am facut de ras, n-am facut nimic gresit, nu am ucis pe nimeni.

ar mai ok pentru voi sa stai la locul vostru.
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:25
De la: amariage, la data 2010-10-07 21:08:55
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 20:58:19din atatea poze numai pe asta puteai sa ti o pui, hai sa fim seriosi, chiar nu va dati seama cand sunteti penibili ?

Paote fata este mandra de ce a realizat . Foarte bine ca are poza de genul. Cele cu sanii la vedere crede-ma ca deja sunt la saturatie..! In fine nu judecati nici poza nici omul mai ales ca nu il cunoasteti !
este singura poza p kre o am in telefon,nu am pus-o k sa vada lumea k-s inteligenta sau k am terminat o facultate.ms
INNA_88
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:25
De la: gya29, la data 2010-10-07 21:22:14buna!


bunaa......
ce faci?
singura?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:26
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:21:17
De la: coldwind, la data 2010-10-07 20:14:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 20:10:55baga-mi-as!!
si cand ma gandesc ce-am pierdut!
friends_lover, mai am vreo sansa sa ma distrez in seara asta?? hai ca ma duc sa-mi iau pop corn!


s-a terminat spectacolul Geo ! pacat ai pierdut ceva super !


ooo, vreti film bun?? vezi ca barbie30 , mai nou, si-o trage cu preotu satului, da in seara asta o asteapta vreo 20 prin club xxx, ca sa-si plateasca netu sa-mi raspunda si ca sa-si aline foamea.

viata mea e putin pe langa ce are barbie de oferit si altele egale cu ea de pe aici, cred ca le si stiti deja, ca..ori suneti aceeasi persoane, ori v-au facut niste haimanale la marginea drumului.


Suferi de nebagare in seama si nu pot decat sa spun ce zice si Doog specimenelor de genul tau ZAT!
Barbie30
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:26
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 21:25:36
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:21:17
De la: coldwind, la data 2010-10-07 20:14:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 20:10:55baga-mi-as!!
si cand ma gandesc ce-am pierdut!
friends_lover, mai am vreo sansa sa ma distrez in seara asta?? hai ca ma duc sa-mi iau pop corn!


s-a terminat spectacolul Geo ! pacat ai pierdut ceva super !


ooo, vreti film bun?? vezi ca barbie30 , mai nou, si-o trage cu preotu satului, da in seara asta o asteapta vreo 20 prin club xxx, ca sa-si plateasca netu sa-mi raspunda si ca sa-si aline foamea.

viata mea e putin pe langa ce are barbie de oferit si altele egale cu ea de pe aici, cred ca le si stiti deja, ca..ori suneti aceeasi persoane, ori v-au facut niste haimanale la marginea drumului.



esti pe drumul cel bun.
continua, ca troznesc maxilarele citind postarile tale.
ca sa nu mai zic de povestea ta .


vezi sa nu te ineci
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:27
De la: Barbie30, la data 2010-10-07 21:26:06
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:21:17
De la: coldwind, la data 2010-10-07 20:14:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 20:10:55baga-mi-as!!
si cand ma gandesc ce-am pierdut!
friends_lover, mai am vreo sansa sa ma distrez in seara asta?? hai ca ma duc sa-mi iau pop corn!


s-a terminat spectacolul Geo ! pacat ai pierdut ceva super !


ooo, vreti film bun?? vezi ca barbie30 , mai nou, si-o trage cu preotu satului, da in seara asta o asteapta vreo 20 prin club xxx, ca sa-si plateasca netu sa-mi raspunda si ca sa-si aline foamea.

viata mea e putin pe langa ce are barbie de oferit si altele egale cu ea de pe aici, cred ca le si stiti deja, ca..ori suneti aceeasi persoane, ori v-au facut niste haimanale la marginea drumului.


Suferi de nebagare in seama si nu pot decat sa spun ce zice si Doog specimenelor de genul tau ZAT!


apai fata draga daca ai coborat de la Emil Cioran si ai inceput sa l citezi pe Doog te ai prostit de tot
lover_woman
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:29
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:27:04
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 21:25:36
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:21:17
De la: coldwind, la data 2010-10-07 20:14:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 20:10:55baga-mi-as!!
si cand ma gandesc ce-am pierdut!
friends_lover, mai am vreo sansa sa ma distrez in seara asta?? hai ca ma duc sa-mi iau pop corn!


s-a terminat spectacolul Geo ! pacat ai pierdut ceva super !


ooo, vreti film bun?? vezi ca barbie30 , mai nou, si-o trage cu preotu satului, da in seara asta o asteapta vreo 20 prin club xxx, ca sa-si plateasca netu sa-mi raspunda si ca sa-si aline foamea.

viata mea e putin pe langa ce are barbie de oferit si altele egale cu ea de pe aici, cred ca le si stiti deja, ca..ori suneti aceeasi persoane, ori v-au facut niste haimanale la marginea drumului.



esti pe drumul cel bun.
continua, ca troznesc maxilarele citind postarile tale.
ca sa nu mai zic de povestea ta .


vezi sa nu te ineci


prefer o greseala in viata mea care sa ma trezeasca pentru totdeauna, decat sa fiu o vesnica proasta ca voi, care judeca un om de parca a ucis un om :)), perfer asa. voi, se vede limpede ca nu avei sanse.
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:29
cam asa ceva...
gya29
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:29
De la: Barbie30, la data 2010-10-07 21:26:06
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:21:17
De la: coldwind, la data 2010-10-07 20:14:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 20:10:55baga-mi-as!!
si cand ma gandesc ce-am pierdut!
friends_lover, mai am vreo sansa sa ma distrez in seara asta?? hai ca ma duc sa-mi iau pop corn!


s-a terminat spectacolul Geo ! pacat ai pierdut ceva super !


ooo, vreti film bun?? vezi ca barbie30 , mai nou, si-o trage cu preotu satului, da in seara asta o asteapta vreo 20 prin club xxx, ca sa-si plateasca netu sa-mi raspunda si ca sa-si aline foamea.

viata mea e putin pe langa ce are barbie de oferit si altele egale cu ea de pe aici, cred ca le si stiti deja, ca..ori suneti aceeasi persoane, ori v-au facut niste haimanale la marginea drumului.


Suferi de nebagare in seama si nu pot decat sa spun ce zice si Doog specimenelor de genul tau ZAT!


da tu de ce suferi oare, ca imi tot raspunzi?? esti lihnita, e clar.
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:31
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 21:29:00
De la: Barbie30, la data 2010-10-07 21:26:06
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:21:17
De la: coldwind, la data 2010-10-07 20:14:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 20:10:55baga-mi-as!!
si cand ma gandesc ce-am pierdut!
friends_lover, mai am vreo sansa sa ma distrez in seara asta?? hai ca ma duc sa-mi iau pop corn!


s-a terminat spectacolul Geo ! pacat ai pierdut ceva super !


ooo, vreti film bun?? vezi ca barbie30 , mai nou, si-o trage cu preotu satului, da in seara asta o asteapta vreo 20 prin club xxx, ca sa-si plateasca netu sa-mi raspunda si ca sa-si aline foamea.

viata mea e putin pe langa ce are barbie de oferit si altele egale cu ea de pe aici, cred ca le si stiti deja, ca..ori suneti aceeasi persoane, ori v-au facut niste haimanale la marginea drumului.


Suferi de nebagare in seama si nu pot decat sa spun ce zice si Doog specimenelor de genul tau ZAT!


apai fata draga daca ai coborat de la Emil Cioran si ai inceput sa l citezi pe Doog te ai prostit de tot


Tot incerci sa te bagi in seama cu japca,nu te-ai prins si tu pana acum ca te ignor?Pe bune,vrei sa-ti desenez?Ai ramas blocata de la topicul cu grase?
Barbie30
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:32
De la: INNA_88, la data 2010-10-07 21:25:56
De la: amariage, la data 2010-10-07 21:08:55
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 20:58:19din atatea poze numai pe asta puteai sa ti o pui, hai sa fim seriosi, chiar nu va dati seama cand sunteti penibili ?

Paote fata este mandra de ce a realizat . Foarte bine ca are poza de genul. Cele cu sanii la vedere crede-ma ca deja sunt la saturatie..! In fine nu judecati nici poza nici omul mai ales ca nu il cunoasteti !
este singura poza p kre o am in telefon,nu am pus-o k sa vada lumea k-s inteligenta sau k am terminat o facultate.ms


pai s-a vazut cat de inteligenta esti prin ce raspuns ai dat si a clar ca o facultate nu te-a ajutat cu nimic. poti sa ai si 3 facultati, ca daca nu esti om, esti zero.
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:33
De la: Barbie30, la data 2010-10-07 21:32:10
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 21:29:00
De la: Barbie30, la data 2010-10-07 21:26:06
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:21:17
De la: coldwind, la data 2010-10-07 20:14:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-07 20:10:55baga-mi-as!!
si cand ma gandesc ce-am pierdut!
friends_lover, mai am vreo sansa sa ma distrez in seara asta?? hai ca ma duc sa-mi iau pop corn!


s-a terminat spectacolul Geo ! pacat ai pierdut ceva super !


ooo, vreti film bun?? vezi ca barbie30 , mai nou, si-o trage cu preotu satului, da in seara asta o asteapta vreo 20 prin club xxx, ca sa-si plateasca netu sa-mi raspunda si ca sa-si aline foamea.

viata mea e putin pe langa ce are barbie de oferit si altele egale cu ea de pe aici, cred ca le si stiti deja, ca..ori suneti aceeasi persoane, ori v-au facut niste haimanale la marginea drumului.


Suferi de nebagare in seama si nu pot decat sa spun ce zice si Doog specimenelor de genul tau ZAT!


apai fata draga daca ai coborat de la Emil Cioran si ai inceput sa l citezi pe Doog te ai prostit de tot


Tot incerci sa te bagi in seama cu japca,nu te-ai prins si tu pana acum ca te ignor?Pe bune,vrei sa-ti desenez?Ai ramas blocata de la topicul cu grase?


da ce fata stii tu sa desenezi ? ia sa mi desenezi o sutana si pe tine in genunchi ca s ar putea sa te prinda
lover_woman
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:34
Draga doama, cei care au fost revoltati de povestea dvs.si v-au raspuns in felul asta... probabil ca au mai multa experienta de viata, au vauzut, au auzit, au citit, au trait mai multe....sunt atatea situatii dificile prin care trec anumite persoane/familii.Soti disperati, sotii disperate, copii fara parinti alaturi,oameni care si-au vrut linistea si viata inapoi....normal ca se revolta.ma revolta si pe mine situatii ca a dumitale....in principiu ai toate conditiile sa fi fericita... si totusi ai ales la un moment dat sa distrugi totul........respectivul ti-a aratat in mai multe randuri de fapt cine e... si ca se joaca cu tine.... ca iti marturiseste ca te iubeste???? vorbe vorbe....tu iti spui acum ca numai voi doi stiti defapt ce e intre voi si ca numai voi stiti ce poveste minunata traiti... doar o poveste care nu are legatura cu dragostea sau realitatea....o iluzie......Motivele care te-au determinat sa incepi si sa continui rel. cu acel barbat numai tu le sti, dar probleme nu se rezolva in felul asta, se complica doar.Ca sa ajungi sa cunosti un om indeajuns incat sa spui, o sa-mi continui viata cu celalalt iti trebui timp indelungat, sa-l vezi in situatii reale cine e si cum reactioneaza...... precum ai spus ai un sot bun...din cate mi-am dat seama situatie materiala buna... copil/copii...si tu ai vrut sa dai toate astea... pentru o iluzie, o himera....noroc ca ai un sot bun..... ca poate era acum cu totul alt scenariu de genu: divortata cu un copil, insarcinata cu al doilea...de a carui paternitate sotul tau s-ar fi putut indoii...te miri pe unde prin chirie, sau pe la parinti...condamnata de toata lumea....ERA POSIBIL ACEST SCENARIU ...noroc ca ai un sot bun
evelyne15
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:35
woow....mare e gradina Domnului...!!
Kia_
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:42
De la: evelyne15, la data 2010-10-07 21:35:50Draga doama, cei care au fost revoltati de povestea dvs.si v-au raspuns in felul asta... probabil ca au mai multa experienta de viata, au vauzut, au auzit, au citit, au trait mai multe....sunt atatea situatii dificile prin care trec anumite persoane/familii.Soti disperati, sotii disperate, copii fara parinti alaturi,oameni care si-au vrut linistea si viata inapoi....normal ca se revolta.ma revolta si pe mine situatii ca a dumitale....in principiu ai toate conditiile sa fi fericita... si totusi ai ales la un moment dat sa distrugi totul........respectivul ti-a aratat in mai multe randuri de fapt cine e... si ca se joaca cu tine.... ca iti marturiseste ca te iubeste???? vorbe vorbe....tu iti spui acum ca numai voi doi stiti defapt ce e intre voi si ca numai voi stiti ce poveste minunata traiti... doar o poveste care nu are legatura cu dragostea sau realitatea....o iluzie......Motivele care te-au determinat sa incepi si sa continui rel. cu acel barbat numai tu le sti, dar probleme nu se rezolva in felul asta, se complica doar.Ca sa ajungi sa cunosti un om indeajuns incat sa spui, o sa-mi continui viata cu celalalt iti trebui timp indelungat, sa-l vezi in situatii reale cine e si cum reactioneaza...... precum ai spus ai un sot bun...din cate mi-am dat seama situatie materiala buna... copil/copii...si tu ai vrut sa dai toate astea... pentru o iluzie, o himera....noroc ca ai un sot bun..... ca poate era acum cu totul alt scenariu de genu: divortata cu un copil, insarcinata cu al doilea...de a carui paternitate sotul tau s-ar fi putut indoii...te miri pe unde prin chirie, sau pe la parinti...condamnata de toata lumea....ERA POSIBIL ACEST SCENARIU ...noroc ca ai un sot bun


tu de unde-ai mai picat?? cine te-a invitat?? stii sa citesti?? ei bine, daca vei mai citi odata ce am postat eu, adica povestea mea, probabil ca altfel iti va fi raspunsul. n-am spus nici ca acum traiesc o minunatie de dragoste cu sotul meu, nici multe altele pe care tu le-ai dedus complet eronat.

din moment ce eu am pus punct, nu ti se pare, tembelo, ca mi-am dat seama la timp ca e ceva putred la mijloc?? tu nu esti om, nu gresesti niciodata? o, stop, nu-mi veni sa spui acuma ca asa greseala nu ai face, ca esti om, da?? si dupa cum judeci asa vei fi judecat.

si daca toti pustanii de aici, ca altfel nu-i vaf, ti se par trecuti prin viata....hm, ma indoiesc ca fel de pers esti.
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:44
De la: edukris, la data 2010-10-07 21:42:54woow....mare e gradina Domnului...!!


dap mandro, pune ti ochelarii si citeste mai departe
lover_woman
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:45
De la: INNA_88, la data 2010-10-07 21:13:15
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 20:58:19din atatea poze numai pe asta puteai sa ti o pui, hai sa fim seriosi, chiar nu va dati seama cand sunteti penibili ?
ai sa razi,dar chiar este singura poza pe kre o am in telefon,pt k eu vb d pe telefon.oricum,nu trebuie sa ma justific in fata u.e optiunea mea ce poza pun.nu vreau sa ma cert cu u,nici cu fata kre a scris topicul.doar o sfatuiesc sa-si vada d familia ei si sa incerce sa fie fericita.


pai INNA, chiar nu gandesti. a scris cineva topicul pentru mine, incat sa spui sa-mi vad de familia mea??? draga, eu k-am scris, dar ceea ce tu nu stii (si nu stii pentru ca mintea nu te ajuta) e faptul ca singurica te-ai bagat in seama sa- i raspunzi. :))
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:49
De la: Barbie30, la data 2010-10-07 19:23:33"Am rabdare cand vine vorba de prostie,insa nu cu cei care sunt mandri de ea"-Edith Sitwell


si eu ma gandeam ca nu-l stie nimeni, tocmai voiam sa ti=l trimit, draga barbie, dar sper ca ti l-ai adresat singurica. e mai intelept asa
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:52
De la: Barbie30, la data 2010-10-07 19:29:10
De la: d3sp07, la data 2010-10-07 19:26:09
De la: Barbie30, la data 2010-10-07 19:23:33"Am rabdare cand vine vorba de prostie,insa nu cu cei care sunt mandri de ea"-Edith Sitwell

Mama eu ziceam ca e al meu citatu ca oricum nu il stia nimeni


Imi plac citatele lui Emil Cioran da nu am gasit unu care sa i se potriveasca atat de bine


waw, stii de cioran?? da de citatu asta cand ai dat?/ acuma, pe net?? eu il stiu de ani buni. ti se potriveste.
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:54
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:44:51
De la: evelyne15, la data 2010-10-07 21:35:50Draga doama, cei care au fost revoltati de povestea dvs.si v-au raspuns in felul asta... probabil ca au mai multa experienta de viata, au vauzut, au auzit, au citit, au trait mai multe....sunt atatea situatii dificile prin care trec anumite persoane/familii.Soti disperati, sotii disperate, copii fara parinti alaturi,oameni care si-au vrut linistea si viata inapoi....normal ca se revolta.ma revolta si pe mine situatii ca a dumitale....in principiu ai toate conditiile sa fi fericita... si totusi ai ales la un moment dat sa distrugi totul........respectivul ti-a aratat in mai multe randuri de fapt cine e... si ca se joaca cu tine.... ca iti marturiseste ca te iubeste???? vorbe vorbe....tu iti spui acum ca numai voi doi stiti defapt ce e intre voi si ca numai voi stiti ce poveste minunata traiti... doar o poveste care nu are legatura cu dragostea sau realitatea....o iluzie......Motivele care te-au determinat sa incepi si sa continui rel. cu acel barbat numai tu le sti, dar probleme nu se rezolva in felul asta, se complica doar.Ca sa ajungi sa cunosti un om indeajuns incat sa spui, o sa-mi continui viata cu celalalt iti trebui timp indelungat, sa-l vezi in situatii reale cine e si cum reactioneaza...... precum ai spus ai un sot bun...din cate mi-am dat seama situatie materiala buna... copil/copii...si tu ai vrut sa dai toate astea... pentru o iluzie, o himera....noroc ca ai un sot bun..... ca poate era acum cu totul alt scenariu de genu: divortata cu un copil, insarcinata cu al doilea...de a carui paternitate sotul tau s-ar fi putut indoii...te miri pe unde prin chirie, sau pe la parinti...condamnata de toata lumea....ERA POSIBIL ACEST SCENARIU ...noroc ca ai un sot bun


tu de unde-ai mai picat?? cine te-a invitat?? stii sa citesti?? ei bine, daca vei mai citi odata ce am postat eu, adica povestea mea, probabil ca altfel iti va fi raspunsul. n-am spus nici ca acum traiesc o minunatie de dragoste cu sotul meu, nici multe altele pe care tu le-ai dedus complet eronat.

din moment ce eu am pus punct, nu ti se pare, tembelo, ca mi-am dat seama la timp ca e ceva putred la mijloc?? tu nu esti om, nu gresesti niciodata? o, stop, nu-mi veni sa spui acuma ca asa greseala nu ai face, ca esti om, da?? si dupa cum judeci asa vei fi judecat.

si daca toti pustanii de aici, ca altfel nu-i vaf, ti se par trecuti prin viata....hm, ma indoiesc ca fel de pers esti.


Vad ca esti plina de venin... :) eu credeam ca e un site public, unde de buna voie si nesiliti de nimeni postam diverse ca sa-si dea lumea cu parerea....si ca nu avem nevoie de invitatii speciale sa citim sau sa comentam un subiect....daca doreai sa citesca numai cine vrei tu subiectul trebuia sa le trimiti prietenelor tale un mail...si ele cu siguranta ti-ar fi spus doar ce ai fi dorit tu sa auzi...parerile nostre se vor obiective...
...........era vorba de povestea minunata dintre tine si amant.....la care ai pus punct cand a aflat sotul.....ca pana atunci tu tot pendulai......
Cu totii gresim, fiecare are greselile lui.... iesite la iveala sau nu...fiecare se descurca cum poate.....
Si eu zic sa nu te mai tot indoiesti de caracterul tuturor persoanelor care nu-ti spun ce ai vrea sa auzi
evelyne15
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:57
repet...si nici macar nu e marti 13
miss_darine
Postat pe 7 Octombrie 2010 22:00
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 19:32:23
De la: friends_forever, la data 2010-09-26 15:37:51Vreau si eu sa va spun ceva. ceva destul de greu... Sunt casatorita de 4 ani, am un baietel de 3 ani. Dar anul trecut, in luna iulie, stateam pur si simplu pe net si cineva, un barbat a intrat in vorba cu mine, direct, cum ca simte sa vb cu mine. Am fost retinuta, dar sa stiti ca nu mi-a trebuit mult sa-l accept in conversatie, o conversatie care s-a transormat in iubire, o iubire pe care eu nu am trait-o niciodata, recunosc; a fost ceva special. Precizez faptul ca exact cu o zi inainte am avut o cearta zdravana cu sotul meu. Sotul meu e un barbat bun, insa din cauza faptului ca asculta numai de mama lui, eu m-am racit fata de el, pentru ca am vrut sa ma simt sotie si sa am si eu un cuvant de spus. Cand a interevnit acest barbat, pe net, nu credeam ca se va ajunge la un an de relatie cu el; ne-am iubit enorm, desi nu ne-am vazut decat o data; dar ceva nu mi s-a parut in regula la el: cu 4 zile inainte de mine, l-a parasit o tipa; cu cateva zile inainte de ea, l-a parasit alta; fiecareia i-a spus te iubesc, chiar inainte de a avea o relatie, dupa cum mi-a spus si mie, imediat ce m-a accesat pe net. Si mi-am spus, mai, nu se poate asa ceva, intr-un timp atat de scurt, de doua trei luni, sa cauti atatea femei si la toate sa le spui te iubesc....rapid.Dar am continuat relatia si a fost extraordinara.Pana cand a aflat sotul meu... Sa stiti ca nu m-am asteptat sa nu ma paraseasca, desi imi doream sa o faca, sa-mi pot trai fericirea alaturi de barbatul de pe net.Mi-a spus "hai sa-l testam, vreau sa fiu sigur ca asta te merita..". si dupa cateva conversatii in care sotul meu a stiut sa se apropie de el, l-a facut sa spuna....va spun, chestii care m-au socat si pe care n-am crezut ca le voi auzi de la el, cel care mi-a declarat iubire totala. efectiv, m-a umilit in ultimul hal. dar a fost atata de prost, incat a crezut ca sptul meu nu-mi va spune. ei bine, voiam sa nu mai discut cu el, dar iar insista si a cautat sa-si motiveze fa[tele prin fel si fel de chestii. am cedat iar. in acest timp, de 2 luni, eu am ramas insarcinata( deci e pe drum al doilea copil) cu sotul meu, desi nu mi-am dorit acest lucru. am ramas paf, pentru ca imi doream sa plec cu celalalt. nu stiu cum s-a intamplat, numai dumnezeu a fost acolo... ok, l-am anuntat ca sunt insarcinata, mi-a spus ca ma ia si asa pentru ca ma iubeste, dar...soc! in urma acestei intamplari, am descoperit ca el, a dezvaluit prietenilor lui relatia mea intima cu el, efectiv au ras si au facut film porno din ea, la figurat vorbind. asa ceva chiar n-am reusit sa mai iert, pentru ca am crezut ca suntem una, dar eram impartita si hulita. si normal, nu l-am mai contactat, dar ei au continuat sa ma injure, sa ma umileasca, sa-si bata joc de toata dragostea mea pentru acel barbat, efectiv i-a lasat pe toti sa ma improaste cu noroi.
sa stiti ca il iubesc.....dar cum se poate asa ceva?? ajung sa cred ca nu sta bine cu psihicul.
fetelor, nu va incredeti in barbat. eu am un barbat bun langa mine, care ar fi putut sa-mi dea un sut in fund cand a aflat ce fac, dar a fost alaturi de mine, credeti-ma.insa eu mi-am ierdut mai mult iubirea pentru el din cauza acelui monstru de pe net.
si nu stiu ce sa fac sa-l uit.l-am parasit, dar e f greu sa-l uit.


Eu te inteleg, sunt lucruri care se pot intampla oricui, sa se indragosteasca de cineva (chiar daca are deja o relatie, sot, copii), cel mai usor este sa judeci dar atunci cand esti in cazul asta nu mai gandesti sau cel putin vezi altfel realitatea, cu alti ochi, sunt convinsa ca ti ai pus intrebari daca se merita sa ti risti casnicia pentru acel om, poate chiar te a iubit si te iubeste in continuare, eu chiar te felicit ca ai avut curaj sa postezi prin ce ai trecut si poate ajuta pe cineva aflat intr o situatie asemanatoare. Ai grija de tine si de bebe, multa sanatate si liniste in suflet, e viata ta si fiecare om va fi judecat pentru faptele sale asa ca nu e cazul ca altii sa arunce cu pietre asta in cazul in care s sfinti si nu stiu eu...


eu l-am scris ca pe o lectie de viata, dar, dupa cum vezi si tu, oamenii sunt foarte rai si eu sunt sigura ca toti cei de aici carora le place sa-si bata joc, au mari probleme cu viata lor si probabil ca si-o traiesc murdar de tot, la fel cum se poarta cu un om .

ei sunt primii care vor calca gresit, crede-ma. poate ca asa ma bateam si eu cu pumnul in piept odata si...am picat. dar acuma nu ma mai bat cu pumnul in piept, ci repar greseala si da, sotul meu chiar ma iubeste. sunt lucruri pe care nu le pot spune aici, dar cu siguranta ma iubeste. daca nu ma iubea, era clar ce se intampla, nu?

ma bucur ca printre atatea buruieni, a rasarit o floare pe aici.

friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 22:00
De la: evelyne15, la data 2010-10-07 21:57:02
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:44:51
De la: evelyne15, la data 2010-10-07 21:35:50Draga doama, cei care au fost revoltati de povestea dvs.si v-au raspuns in felul asta... probabil ca au mai multa experienta de viata, au vauzut, au auzit, au citit, au trait mai multe....sunt atatea situatii dificile prin care trec anumite persoane/familii.Soti disperati, sotii disperate, copii fara parinti alaturi,oameni care si-au vrut linistea si viata inapoi....normal ca se revolta.ma revolta si pe mine situatii ca a dumitale....in principiu ai toate conditiile sa fi fericita... si totusi ai ales la un moment dat sa distrugi totul........respectivul ti-a aratat in mai multe randuri de fapt cine e... si ca se joaca cu tine.... ca iti marturiseste ca te iubeste???? vorbe vorbe....tu iti spui acum ca numai voi doi stiti defapt ce e intre voi si ca numai voi stiti ce poveste minunata traiti... doar o poveste care nu are legatura cu dragostea sau realitatea....o iluzie......Motivele care te-au determinat sa incepi si sa continui rel. cu acel barbat numai tu le sti, dar probleme nu se rezolva in felul asta, se complica doar.Ca sa ajungi sa cunosti un om indeajuns incat sa spui, o sa-mi continui viata cu celalalt iti trebui timp indelungat, sa-l vezi in situatii reale cine e si cum reactioneaza...... precum ai spus ai un sot bun...din cate mi-am dat seama situatie materiala buna... copil/copii...si tu ai vrut sa dai toate astea... pentru o iluzie, o himera....noroc ca ai un sot bun..... ca poate era acum cu totul alt scenariu de genu: divortata cu un copil, insarcinata cu al doilea...de a carui paternitate sotul tau s-ar fi putut indoii...te miri pe unde prin chirie, sau pe la parinti...condamnata de toata lumea....ERA POSIBIL ACEST SCENARIU ...noroc ca ai un sot bun


tu de unde-ai mai picat?? cine te-a invitat?? stii sa citesti?? ei bine, daca vei mai citi odata ce am postat eu, adica povestea mea, probabil ca altfel iti va fi raspunsul. n-am spus nici ca acum traiesc o minunatie de dragoste cu sotul meu, nici multe altele pe care tu le-ai dedus complet eronat.

din moment ce eu am pus punct, nu ti se pare, tembelo, ca mi-am dat seama la timp ca e ceva putred la mijloc?? tu nu esti om, nu gresesti niciodata? o, stop, nu-mi veni sa spui acuma ca asa greseala nu ai face, ca esti om, da?? si dupa cum judeci asa vei fi judecat.

si daca toti pustanii de aici, ca altfel nu-i vaf, ti se par trecuti prin viata....hm, ma indoiesc ca fel de pers esti.


Vad ca esti plina de venin... :) eu credeam ca e un site public, unde de buna voie si nesiliti de nimeni postam diverse ca sa-si dea lumea cu parerea....si ca nu avem nevoie de invitatii speciale sa citim sau sa comentam un subiect....daca doreai sa citesca numai cine vrei tu subiectul trebuia sa le trimiti prietenelor tale un mail...si ele cu siguranta ti-ar fi spus doar ce ai fi dorit tu sa auzi...parerile nostre se vor obiective...
...........era vorba de povestea minunata dintre tine si amant.....la care ai pus punct cand a aflat sotul.....ca pana atunci tu tot pendulai......
Cu totii gresim, fiecare are greselile lui.... iesite la iveala sau nu...fiecare se descurca cum poate.....
Si eu zic sa nu te mai tot indoiesti de caracterul tuturor persoanelor care nu-ti spun ce ai vrea sa auzi


SCUMPO, DESFA-TI BINE URECHILE, DA??

NU VREAU SA AUD NIMIC BUN, CUM SA VREAU SA AUD CEVA BUN? N-AM SCRIS ASA CEVA PENTRU A AUZI CEVA BUN. DAR NICI TU NU VEZI CARE E PROBLEMA, SI STII DE CE?? PENTRU CA E POSIBIL CA NICI IN TINE SA NU EXISTE ACEA SCLIPIRE DE CARE VB: CAND VREI SA SPUI CEVA UNUI OM, SPUNE-I-O CU INTELEPCIUNE, DAR DACA TE PUI SI CITESTI ATENT CUM MI S-A RASPUNS, VEI VEDEA CLAR CA E RAUTATE, NU DIPLOMATIE, FINETE SI UMANITATE. POTI SA SPUI CEVA CE DOARE , DAR INTELIGENT.

AI PRINS IDEEA??
friends_forever
Postat pe 7 Octombrie 2010 22:04
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 22:00:11
De la: lover_woman, la data 2010-10-07 19:32:23
De la: friends_forever, la data 2010-09-26 15:37:51Vreau si eu sa va spun ceva. ceva destul de greu... Sunt casatorita de 4 ani, am un baietel de 3 ani. Dar anul trecut, in luna iulie, stateam pur si simplu pe net si cineva, un barbat a intrat in vorba cu mine, direct, cum ca simte sa vb cu mine. Am fost retinuta, dar sa stiti ca nu mi-a trebuit mult sa-l accept in conversatie, o conversatie care s-a transormat in iubire, o iubire pe care eu nu am trait-o niciodata, recunosc; a fost ceva special. Precizez faptul ca exact cu o zi inainte am avut o cearta zdravana cu sotul meu. Sotul meu e un barbat bun, insa din cauza faptului ca asculta numai de mama lui, eu m-am racit fata de el, pentru ca am vrut sa ma simt sotie si sa am si eu un cuvant de spus. Cand a interevnit acest barbat, pe net, nu credeam ca se va ajunge la un an de relatie cu el; ne-am iubit enorm, desi nu ne-am vazut decat o data; dar ceva nu mi s-a parut in regula la el: cu 4 zile inainte de mine, l-a parasit o tipa; cu cateva zile inainte de ea, l-a parasit alta; fiecareia i-a spus te iubesc, chiar inainte de a avea o relatie, dupa cum mi-a spus si mie, imediat ce m-a accesat pe net. Si mi-am spus, mai, nu se poate asa ceva, intr-un timp atat de scurt, de doua trei luni, sa cauti atatea femei si la toate sa le spui te iubesc....rapid.Dar am continuat relatia si a fost extraordinara.Pana cand a aflat sotul meu... Sa stiti ca nu m-am asteptat sa nu ma paraseasca, desi imi doream sa o faca, sa-mi pot trai fericirea alaturi de barbatul de pe net.Mi-a spus "hai sa-l testam, vreau sa fiu sigur ca asta te merita..". si dupa cateva conversatii in care sotul meu a stiut sa se apropie de el, l-a facut sa spuna....va spun, chestii care m-au socat si pe care n-am crezut ca le voi auzi de la el, cel care mi-a declarat iubire totala. efectiv, m-a umilit in ultimul hal. dar a fost atata de prost, incat a crezut ca sptul meu nu-mi va spune. ei bine, voiam sa nu mai discut cu el, dar iar insista si a cautat sa-si motiveze fa[tele prin fel si fel de chestii. am cedat iar. in acest timp, de 2 luni, eu am ramas insarcinata( deci e pe drum al doilea copil) cu sotul meu, desi nu mi-am dorit acest lucru. am ramas paf, pentru ca imi doream sa plec cu celalalt. nu stiu cum s-a intamplat, numai dumnezeu a fost acolo... ok, l-am anuntat ca sunt insarcinata, mi-a spus ca ma ia si asa pentru ca ma iubeste, dar...soc! in urma acestei intamplari, am descoperit ca el, a dezvaluit prietenilor lui relatia mea intima cu el, efectiv au ras si au facut film porno din ea, la figurat vorbind. asa ceva chiar n-am reusit sa mai iert, pentru ca am crezut ca suntem una, dar eram impartita si hulita. si normal, nu l-am mai contactat, dar ei au continuat sa ma injure, sa ma umileasca, sa-si bata joc de toata dragostea mea pentru acel barbat, efectiv i-a lasat pe toti sa ma improaste cu noroi.
sa stiti ca il iubesc.....dar cum se poate asa ceva?? ajung sa cred ca nu sta bine cu psihicul.
fetelor, nu va incredeti in barbat. eu am un barbat bun langa mine, care ar fi putut sa-mi dea un sut in fund cand a aflat ce fac, dar a fost alaturi de mine, credeti-ma.insa eu mi-am ierdut mai mult iubirea pentru el din cauza acelui monstru de pe net.
si nu stiu ce sa fac sa-l uit.l-am parasit, dar e f greu sa-l uit.


Eu te inteleg, sunt lucruri care se pot intampla oricui, sa se indragosteasca de cineva (chiar daca are deja o relatie, sot, copii), cel mai usor este sa judeci dar atunci cand esti in cazul asta nu mai gandesti sau cel putin vezi altfel realitatea, cu alti ochi, sunt convinsa ca ti ai pus intrebari daca se merita sa ti risti casnicia pentru acel om, poate chiar te a iubit si te iubeste in continuare, eu chiar te felicit ca ai avut curaj sa postezi prin ce ai trecut si poate ajuta pe cineva aflat intr o situatie asemanatoare. Ai grija de tine si de bebe, multa sanatate si liniste in suflet, e viata ta si fiecare om va fi judecat pentru faptele sale asa ca nu e cazul ca altii sa arunce cu pietre asta in cazul in care s sfinti si nu stiu eu...


eu l-am scris ca pe o lectie de viata, dar, dupa cum vezi si tu, oamenii sunt foarte rai si eu sunt sigura ca toti cei de aici carora le place sa-si bata joc, au mari probleme cu viata lor si probabil ca si-o traiesc murdar de tot, la fel cum se poarta cu un om .

ei sunt primii care vor calca gresit, crede-ma. poate ca asa ma bateam si eu cu pumnul in piept odata si...am picat. dar acuma nu ma mai bat cu pumnul in piept, ci repar greseala si da, sotul meu chiar ma iubeste. sunt lucruri pe care nu le pot spune aici, dar cu siguranta ma iubeste. daca nu ma iubea, era clar ce se intampla, nu?

ma bucur ca printre atatea buruieni, a rasarit o floare pe aici.



Esti o dragalasa, dap, eu am capacitatea sa inteleg anumite situatii, niciodata nu spun niciodata, viata este asa cum e, nu stii ce esti in stare sa faci la um momendat insa cert este ca stii de ce faci acel lucru, intodeauna este o cauza, uneori ne dorim altceva, mai facem si greseli ca nu suntem perfecti, eu iubesc oamenii care incearca, experimenteaza, asa se pot intelege mult mai usor si pe viitor stiu sa ia alt fel de decizii.
Lumea e plina de judecatori, daca credeai ca ai scapat de barfa bine ai venit aici pe forum, o intreaga echipa e gata sa te judece, daca ai sti ce e in vietile lor te ai cruci, dar de, cum sa rateze sa ti dea peste nas, asa se simt si ei bine, dorm noaptea mai linistiti ca au facut o isprava. Eu chiar cred ca esti deosebita si sper sa ajute pe cineva experienta prin care ai trecut tu, multa sanatate la bebe si tie si cred ca nu are rostul sa te enervezi pe aici prin tarina , nu de alta, dar apare iar barbi sa mi spuna ca s grasa
lover_woman
Postat pe 7 Octombrie 2010 22:08
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 22:04:07
De la: evelyne15, la data 2010-10-07 21:57:02
De la: friends_forever, la data 2010-10-07 21:44:51
De la: evelyne15, la data 2010-10-07 21:35:50Draga doama, cei care au fost revoltati de povestea dvs.si v-au raspuns in felul asta... probabil ca au mai multa experienta de viata, au vauzut, au auzit, au citit, au trait mai multe....sunt atatea situatii dificile prin care trec anumite persoane/familii.Soti disperati, sotii disperate, copii fara parinti alaturi,oameni care si-au vrut linistea si viata inapoi....normal ca se revolta.ma revolta si pe mine situatii ca a dumitale....in principiu ai toate conditiile sa fi fericita... si totusi ai ales la un moment dat sa distrugi totul........respectivul ti-a aratat in mai multe randuri de fapt cine e... si ca se joaca cu tine.... ca iti marturiseste ca te iubeste???? vorbe vorbe....tu iti spui acum ca numai voi doi stiti defapt ce e intre voi si ca numai voi stiti ce poveste minunata traiti... doar o poveste care nu are legatura cu dragostea sau realitatea....o iluzie......Motivele care te-au determinat sa incepi si sa continui rel. cu acel barbat numai tu le sti, dar probleme nu se rezolva in felul asta, se complica doar.Ca sa ajungi sa cunosti un om indeajuns incat sa spui, o sa-mi continui viata cu celalalt iti trebui timp indelungat, sa-l vezi in situatii reale cine e si cum reactioneaza...... precum ai spus ai un sot bun...din cate mi-am dat seama situatie materiala buna... copil/copii...si tu ai vrut sa dai toate astea... pentru o iluzie, o himera....noroc ca ai un sot bun..... ca poate era acum cu totul alt scenariu de genu: divortata cu un copil, insarcinata cu al doilea...de a carui paternitate sotul tau s-ar fi putut indoii...te miri pe unde prin chirie, sau pe la parinti...condamnata de toata lumea....ERA POSIBIL ACEST SCENARIU ...noroc ca ai un sot bun


tu de unde-ai mai picat?? cine te-a invitat?? stii sa citesti?? ei bine, daca vei mai citi odata ce am postat eu, adica povestea mea, probabil ca altfel iti va fi raspunsul. n-am spus nici ca acum traiesc o minunatie de dragoste cu sotul meu, nici multe altele pe care tu le-ai dedus complet eronat.

din moment ce eu am pus punct, nu ti se pare, tembelo, ca mi-am dat seama la timp ca e ceva putred la mijloc?? tu nu esti om, nu gresesti niciodata? o, stop, nu-mi veni sa spui acuma ca asa greseala nu ai face, ca esti om, da?? si dupa cum judeci asa vei fi judecat.

si daca toti pustanii de aici, ca altfel nu-i vaf, ti se par trecuti prin viata....hm, ma indoiesc ca fel de pers esti.


Vad ca esti plina de venin... :) eu credeam ca e un site public, unde de buna voie si nesiliti de nimeni postam diverse ca sa-si dea lumea cu parerea....si ca nu avem nevoie de invitatii speciale sa citim sau sa comentam un subiect....daca doreai sa citesca numai cine vrei tu subiectul trebuia sa le trimiti prietenelor tale un mail...si ele cu siguranta ti-ar fi spus doar ce ai fi dorit tu sa auzi...parerile nostre se vor obiective...
...........era vorba de povestea minunata dintre tine si amant.....la care ai pus punct cand a aflat sotul.....ca pana atunci tu tot pendulai......
Cu totii gresim, fiecare are greselile lui.... iesite la iveala sau nu...fiecare se descurca cum poate.....
Si eu zic sa nu te mai tot indoiesti de caracterul tuturor persoanelor care nu-ti spun ce ai vrea sa auzi


SCUMPO, DESFA-TI BINE URECHILE, DA??

NU VREAU SA AUD NIMIC BUN, CUM SA VREAU SA AUD CEVA BUN? N-AM SCRIS ASA CEVA PENTRU A AUZI CEVA BUN. DAR NICI TU NU VEZI CARE E PROBLEMA, SI STII DE CE?? PENTRU CA E POSIBIL CA NICI IN TINE SA NU EXISTE ACEA SCLIPIRE DE CARE VB: CAND VREI SA SPUI CEVA UNUI OM, SPUNE-I-O CU INTELEPCIUNE, DAR DACA TE PUI SI CITESTI ATENT CUM MI S-A RASPUNS, VEI VEDEA CLAR CA E RAUTATE, NU DIPLOMATIE, FINETE SI UMANITATE. POTI SA SPUI CEVA CE DOARE , DAR INTELIGENT.

AI PRINS IDEEA??


Reciteste raspunsurile tale catre ei si vezi cata intelepciune si diplomatie, finete, a reiesit, din proste si curve si inculte nu le-ai scos.Esti mai buna ca ei/ele?
evelyne15
Postat pe 7 Octombrie 2010 22:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse cosmetice si de make-up biologice, naturale 1 De la: hereea 16 Octombrie 2008 08:48
vreau sa slabesc cat mai repede ajutati-ma si p mine plzz 52 De la: rockk 2 Noiembrie 2011 19:18
produse cosmetice 1 De la: stylissima 8 Octombrie 2008 15:01
Reprezentant AVON 5 De la: yumalai 4 Noiembrie 2009 15:06
VACANTA TA DE 5* NU E UN VIS! 1 De la: simona_mona07 1 Septembrie 2009 19:57