Setari Cookie-uri

care este locul unde ati facut sex trecand de barierele din clasicul dormitor.....???

Buna....!!! M-am gandit ca este un subiect interesat de discutat deoarece multe persoane il considera TABU eu am spus ca trebuie discutat....!!! D doresc sa discutam acest subiect deoarece eu mi-am epuizat toate ideile si as vrea sa mai aflu ceva noutati !!! Va dau cateva exemple de a face sex in afara dormitorului conjugal: in masina in timp ce iubitul conduce, in mare, pe plaja, pe bloc, in parc, la toaleta din clubul unde ati iesit sa va distrati etc........!!!!! Sunt foarte multe dar as vrea sa stiu de la voi si dupa aceea va voi spune si eu.....!!!! Cum vi se pare este ok sa discutam acest subiect sau...???? Nu este necesar sa spuneti cine sunteti doar discutam....!!!! Popici fetele si astept comm de la voi ca am ramas in pana de idei....!!!!!
georgyan
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:00
daca ai ramas in pana de idei clar si tie iti vor creste turturi!
norocul nostru al barbatilor....................nu mai spun de ce ca s-ar putea sa-mi sariti "in cap"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:04
De la: georgyan, la data 2010-10-01 14:00:39Buna....!!! M-am gandit ca este un subiect interesat de discutat deoarece multe persoane il considera TABU eu am spus ca trebuie discutat....!!! D doresc sa discutam acest subiect deoarece eu mi-am epuizat toate ideile si as vrea sa mai aflu ceva noutati !!! Va dau cateva exemple de a face sex in afara dormitorului conjugal: in masina in timp ce iubitul conduce, in mare, pe plaja, pe bloc, in parc, la toaleta din clubul unde ati iesit sa va distrati etc........!!!!! Sunt foarte multe dar as vrea sa stiu de la voi si dupa aceea va voi spune si eu.....!!!! Cum vi se pare este ok sa discutam acest subiect sau...???? Nu este necesar sa spuneti cine sunteti doar discutam....!!!! Popici fetele si astept comm de la voi ca am ramas in pana de idei....!!!!!


Pe candelabru.

stem_29
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:05
De la: stem_29, la data 2010-10-01 14:05:20
De la: georgyan, la data 2010-10-01 14:00:39Buna....!!! M-am gandit ca este un subiect interesat de discutat deoarece multe persoane il considera TABU eu am spus ca trebuie discutat....!!! D doresc sa discutam acest subiect deoarece eu mi-am epuizat toate ideile si as vrea sa mai aflu ceva noutati !!! Va dau cateva exemple de a face sex in afara dormitorului conjugal: in masina in timp ce iubitul conduce, in mare, pe plaja, pe bloc, in parc, la toaleta din clubul unde ati iesit sa va distrati etc........!!!!! Sunt foarte multe dar as vrea sa stiu de la voi si dupa aceea va voi spune si eu.....!!!! Cum vi se pare este ok sa discutam acest subiect sau...???? Nu este necesar sa spuneti cine sunteti doar discutam....!!!! Popici fetele si astept comm de la voi ca am ramas in pana de idei....!!!!!


Pe candelabru.




stiam eu ca de fapt esti "o micuta salbatica"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:06
aaa adica nu ne prezentam precum alcoolicii anonimi?
by the way s-a discutat subiectul asta de n ori!
size_back
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:06
in cimitir printre morminte?
size_back
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:07
De la: size_back, la data 2010-10-01 14:06:50aaa adica nu ne prezentam precum alcoolicii anonimi?
by the way s-a discutat subiectul asta de n ori!


de atatea ori incat s-a ramas in pana de idei!
fante_de_dorobanti
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:09
De la: georgyan, la data 2010-10-01 14:00:39Buna....!!! M-am gandit ca este un subiect interesat de discutat deoarece multe persoane il considera TABU eu am spus ca trebuie discutat....!!! D doresc sa discutam acest subiect deoarece eu mi-am epuizat toate ideile si as vrea sa mai aflu ceva noutati !!! Va dau cateva exemple de a face sex in afara dormitorului conjugal: in masina in timp ce iubitul conduce, in mare, pe plaja, pe bloc, in parc, la toaleta din clubul unde ati iesit sa va distrati etc........!!!!! Sunt foarte multe dar as vrea sa stiu de la voi si dupa aceea va voi spune si eu.....!!!! Cum vi se pare este ok sa discutam acest subiect sau...???? Nu este necesar sa spuneti cine sunteti doar discutam....!!!! Popici fetele si astept comm de la voi ca am ramas in pana de idei....!!!!!


In toaleta din club???Si`apoi sa va mai puna Sfantu sa ma mirati ca sunteti catalogate drept sa nu spun ce...si ca va pricopsiti cu cine stie ce boli...ca multe dintre voi sunteti teribile si inconstiente!
AdrianaR
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:12
De la: AdrianaR, la data 2010-10-01 14:12:30
De la: georgyan, la data 2010-10-01 14:00:39Buna....!!! M-am gandit ca este un subiect interesat de discutat deoarece multe persoane il considera TABU eu am spus ca trebuie discutat....!!! D doresc sa discutam acest subiect deoarece eu mi-am epuizat toate ideile si as vrea sa mai aflu ceva noutati !!! Va dau cateva exemple de a face sex in afara dormitorului conjugal: in masina in timp ce iubitul conduce, in mare, pe plaja, pe bloc, in parc, la toaleta din clubul unde ati iesit sa va distrati etc........!!!!! Sunt foarte multe dar as vrea sa stiu de la voi si dupa aceea va voi spune si eu.....!!!! Cum vi se pare este ok sa discutam acest subiect sau...???? Nu este necesar sa spuneti cine sunteti doar discutam....!!!! Popici fetele si astept comm de la voi ca am ramas in pana de idei....!!!!!


In toaleta din club???Si`apoi sa va mai puna Sfantu sa ma mirati ca sunteti catalogate drept sa nu spun ce...si ca va pricopsiti cu cine stie ce boli...ca multe dintre voi sunteti teribile si inconstiente!


de ce esti rea cu fata? face si ea unde poate, cu cine poate si cand poate!
fante_de_dorobanti
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:13
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-01 14:06:17
De la: stem_29, la data 2010-10-01 14:05:20
De la: georgyan, la data 2010-10-01 14:00:39Buna....!!! M-am gandit ca este un subiect interesat de discutat deoarece multe persoane il considera TABU eu am spus ca trebuie discutat....!!! D doresc sa discutam acest subiect deoarece eu mi-am epuizat toate ideile si as vrea sa mai aflu ceva noutati !!! Va dau cateva exemple de a face sex in afara dormitorului conjugal: in masina in timp ce iubitul conduce, in mare, pe plaja, pe bloc, in parc, la toaleta din clubul unde ati iesit sa va distrati etc........!!!!! Sunt foarte multe dar as vrea sa stiu de la voi si dupa aceea va voi spune si eu.....!!!! Cum vi se pare este ok sa discutam acest subiect sau...???? Nu este necesar sa spuneti cine sunteti doar discutam....!!!! Popici fetele si astept comm de la voi ca am ramas in pana de idei....!!!!!


Pe candelabru.




stiam eu ca de fapt esti "o micuta salbatica"!


stem_29
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:16
282 e la sex pe topogan....poti sa-l incerci si tu
Barbie30
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:18
Slaaaab!!! Eu pe candelabru m-am dezvirginat...apoi a urmat in nuc, pe stalpul de curent, sub masina de spalat vase, pe o coala alba de hartie, pe carligul de la macara...si ultima escapada si cea mai tare a fost...pe patul de la dormitor!!! Si sa nu ma faceti mincinos ca nu suport
Calin_
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:19
De la: georgyan, la data 2010-10-01 14:00:39Buna....!!! M-am gandit ca este un subiect interesat de discutat deoarece multe persoane il considera TABU eu am spus ca trebuie discutat....!!! D doresc sa discutam acest subiect deoarece eu mi-am epuizat toate ideile si as vrea sa mai aflu ceva noutati !!! Va dau cateva exemple de a face sex in afara dormitorului conjugal: in masina in timp ce iubitul conduce, in mare, pe plaja, pe bloc, in parc, la toaleta din clubul unde ati iesit sa va distrati etc........!!!!! Sunt foarte multe dar as vrea sa stiu de la voi si dupa aceea va voi spune si eu.....!!!! Cum vi se pare este ok sa discutam acest subiect sau...???? Nu este necesar sa spuneti cine sunteti doar discutam....!!!! Popici fetele si astept comm de la voi ca am ramas in pana de idei....!!!!!
In toaleta .Mai fata tu esti batuta in cap,ce ideei sunt astea?Esti asa disperata dupa p... incat faci sex pe unde apuci?In sicriu n-ai incercat?frumoasa educatie
Valy90
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:08
De la: Barbie30, la data 2010-10-01 14:18:28282 e la sex pe topogan....poti sa-l incerci si tu



cu spatele .....cu fata face numai prajituri

anastasia_m
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:24
Mie mi s-a spus p-aci pe forum ca faceam sex in Bazinul de apa calda de la Sanmihaiul German. Poti incerca si tu
_Cryssa_
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:27
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:27:38Mie mi s-a spus p-aci pe forum ca faceam sex in Bazinul de apa calda de la Sanmihaiul German. Poti incerca si tu


deci n-ai uitat ca am facut o promisiune!
fante_de_dorobanti
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:30
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-01 15:30:16
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:27:38Mie mi s-a spus p-aci pe forum ca faceam sex in Bazinul de apa calda de la Sanmihaiul German. Poti incerca si tu


deci n-ai uitat ca am facut o promisiune!


Inca te-astept fante
_Cryssa_
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:32
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:32:32
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-01 15:30:16
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:27:38Mie mi s-a spus p-aci pe forum ca faceam sex in Bazinul de apa calda de la Sanmihaiul German. Poti incerca si tu


deci n-ai uitat ca am facut o promisiune!


Inca te-astept fante


fante_de_dorobanti
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:38
Pot sa-mi aduc si prietenele, da? sigur ar fi mai kinky
_Cryssa_
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:53
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:53:29Pot sa-mi aduc si prietenele, da? sigur ar fi mai kinky


cu cat mai multe cu atat mai bine!
fante_de_dorobanti
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:56
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-01 15:56:21
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:53:29Pot sa-mi aduc si prietenele, da? sigur ar fi mai kinky


cu cat mai multe cu atat mai bine!


Esti sigur???
_Cryssa_
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:58
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:58:48
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-01 15:56:21
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:53:29Pot sa-mi aduc si prietenele, da? sigur ar fi mai kinky


cu cat mai multe cu atat mai bine!


Esti sigur???


asta-i intrebare capcana? normal ca-s sigur doar este un strand public las sa se bronzeze si fetele!
fante_de_dorobanti
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:59
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-01 15:59:44
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:58:48
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-01 15:56:21
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 15:53:29Pot sa-mi aduc si prietenele, da? sigur ar fi mai kinky


cu cat mai multe cu atat mai bine!


Esti sigur???


asta-i intrebare capcana? normal ca-s sigur doar este un strand public las sa se bronzeze si fetele!

da da, vezi cum le stii tu pe toate?
_Cryssa_
Postat pe 1 Octombrie 2010 16:06
De la: Calin_, la data 2010-10-01 14:19:20Slaaaab!!! Eu pe candelabru m-am dezvirginat...apoi a urmat in nuc, pe stalpul de curent, sub masina de spalat vase, pe o coala alba de hartie, pe carligul de la macara...si ultima escapada si cea mai tare a fost...pe patul de la dormitor!!! Si sa nu ma faceti mincinos ca nu suport

tati auzi aici, ca sa nu zici tu ca nu sunt eu fata ta intr-un cazan cu smoala, pe motocicleta, pe codul smart al cartelei orange, pe un bancomat, in seif, la crematoriu si evident pe canapea o da a fost mijto
yumy
Postat pe 1 Octombrie 2010 18:40
khm...khm...deci nu ma prezint ca nu trebuie...nu sunt eu cine scrie acolo ca as fi....acum sa vedem:dormitorul meu nu e clasic si nici nu are bariere peste care sa trec....deci,nu am peste ce sa trec deci nu am facut sex trecand peste aceste bariere
_oktober_
Postat pe 1 Octombrie 2010 18:50
In mijlocul strazii
Elyaa
Postat pe 19 Iulie 2011 11:19
ba nu este adevarat! conteaza cu cine o faci nu unde..atat timp cat am o relatie pot sa o fac si filmat si in club si..unde vrei u..ptr k nu schimbi partenerii..schimbi pozitia!iar ptr asta nu mi s pare normal sa fii catalogata!
kudika324283
Postat pe 3 August 2011 01:06
Mai fata tu esti batuta in cap,ce ideei sunt astea?Esti asa disperata dupa p... incat faci sex pe unde apuci?In sicriu n-ai incercat?frumoasa educatie[/quote]

nu tine de educatia data d parinti dom`soara ci d educatia sexuala p care o ai..dak ai sau nu inhibitii kt d nonconformsta esti si kt vrei u sa experimentezi. personal nu am incerkt sexul in baie prin cluburi dar nu mi s pare cv d judekt,d condamnat dak ai grija sa nu t imbolnavesti..:-@ f bine dk iti mai si place revii..
mi-am inceput viata sexuala d ap 4 ani si n-am facut dekt cu 2 baieti..si ptr k am facuta in lift sau in padure sau p masa din bucatarie..nu ma poate judeca nimeni ptr k atat timp kt o faci cu iubitul u e ok..kt timp nu umbli cu altii in acelsi timp e bn..ptr at esti catalogata
kudika324283
Postat pe 3 August 2011 01:13
Si ne mai intrebam de ce am ajuns in vremurile astea cand...toti barbatii vor doar sex si mai rau, de la prima intalnire...datorita femeilor ca de-alde tine care se f*t pe unde apuca...vai de voi, de asta am ajuns sa fim catalogate c***e, unele chiar sunt...scuza-ma ca spun asta, insa...tu ai auzit de cine romantice si stii sa faci dragoste? sau totul la tine se rezuma la sex pe unde apuci si cu cine se nimerste??????
matzu_2005
Postat pe 3 August 2011 01:35
era vorba de locuri nu cu cine o faci :-j
kudika324283
Postat pe 3 August 2011 20:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
medic nutritionis via skype da sfaturi,colesterol,pareze.demagrire,etc... 2 De la: kudika226898 22 Decembrie 2011 18:50
Cum se manifesta depresia?Cred ca am cazut in depresie,dar nu am cu cine sa vorbesc despre asta 6 De la: sirghea 23 August 2010 17:23
.. 21 De la: kudika508336 28 Aprilie 2012 10:11
Ischemie cerebrala 12 De la: anidurac 24 Septembrie 2012 15:39
acnee 8 De la: kudika226898 10 Decembrie 2010 17:53