Setari Cookie-uri

cum sa recastig increderea lui?

buna...as vrea sa cer si eu parerea voastra despre o intamplare dea mea care ma face sa sufar......e vorba de fostul meu prieten fiindca eu cu el ne-am desp si am ramas buni prieteni ca frati pot sa zic..amandoi ne-am facut prieteni...iubiti nostri fiind frati si intr-o zi fostul sa certat cu pr...si eu am plecat la un suc cu prietenu si cu tatal lui(ne cun)..si eu am fost prinsa la mijloc fiinca eu trebuia sa sa vb despre fostul mai exact sent mele pt el...caracterul lui ..mai multe.ca tatal fetei sa stie mai multe despre el.. ..si au fost niste lucruri care nu trebuia sa le zic fiindca ca din cauza asta el sia pierdut increderea in mn si vorbele care le-am zis l-au durut:((...si intr-o seara ne-am certat pe faza asta si mi-a zis ca eu pt el nu mai valorez nimik si ca ma uraste din cauza asta si nu stiu ce sa fac fiindca m-au durut cuvintele lui:((..va rog da-ti mi un sfat sau ceva vreau sa ne impacam sa fim ca inainte ca amici...
nebunix_15
Postat pe 3 Octombrie 2010 14:23
m-am pirdut pe drum Ce probleme au cate unii baa...
ela_angel
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:06
eu ti-as zice ....da, zau daca am putut sa inteleg ceva!!!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:17
complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui
yumy
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:19
De la: bbrunetta97, la data 2010-10-03 14:23:30buna...as vrea sa cer si eu parerea voastra despre o intamplare dea mea care ma face sa sufar......e vorba de fostul meu prieten fiindca eu cu el ne-am desp si am ramas buni prieteni ca frati pot sa zic..amandoi ne-am facut prieteni...iubiti nostri fiind frati si intr-o zi fostul sa certat cu pr...si eu am plecat la un suc cu prietenu si cu tatal lui(ne cun)..si eu am fost prinsa la mijloc fiinca eu trebuia sa sa vb despre fostul mai exact sent mele pt el...caracterul lui ..mai multe.ca tatal fetei sa stie mai multe despre el.. ..si au fost niste lucruri care nu trebuia sa le zic fiindca ca din cauza asta el sia pierdut increderea in mn si vorbele care le-am zis l-au durut:((...si intr-o seara ne-am certat pe faza asta si mi-a zis ca eu pt el nu mai valorez nimik si ca ma uraste din cauza asta si nu stiu ce sa fac fiindca m-au durut cuvintele lui:((..va rog da-ti mi un sfat sau ceva vreau sa ne impacam sa fim ca inainte ca amici...
Probleme mai serioase,nu aveti? eu n-am inteles nimic,ori te-ai cons...t si tu ca aia?
Valy90
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:23
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:19:32complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui



Yumy...da-ne si nou traducerea!!!!!!!

anastasia_m
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:28
De la: bbrunetta97, la data 2010-10-03 14:23:30buna...as vrea sa cer si eu parerea voastra despre o intamplare dea mea care ma face sa sufar......e vorba de fostul meu prieten fiindca eu cu el ne-am desp si am ramas buni prieteni ca frati pot sa zic..amandoi ne-am facut prieteni...iubiti nostri fiind frati si intr-o zi fostul sa certat cu pr...si eu am plecat la un suc cu prietenu si cu tatal lui(ne cun)..si eu am fost prinsa la mijloc fiinca eu trebuia sa sa vb despre fostul mai exact sent mele pt el...caracterul lui ..mai multe.ca tatal fetei sa stie mai multe despre el.. ..si au fost niste lucruri care nu trebuia sa le zic fiindca ca din cauza asta el sia pierdut increderea in mn si vorbele care le-am zis l-au durut:((...si intr-o seara ne-am certat pe faza asta si mi-a zis ca eu pt el nu mai valorez nimik si ca ma uraste din cauza asta si nu stiu ce sa fac fiindca m-au durut cuvintele lui:((..va rog da-ti mi un sfat sau ceva vreau sa ne impacam sa fim ca inainte ca amici...


Sa-ti fie invatatura de minte.
Daca acel om te-a intrebat despre un alt om( aici fiind vorba despre prietenul tau).....trebuia sa-i zici: D-le, pe mine lasa-ma, parerile mele, bune sau rele, sunt ale mele si doar ale mele. Daca pe dumneata te intereseaza acest lucru, nu ai decat sa-l abordezi si sa-ti faci propriile pareri.
stem_29
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:35
De la: anastasia_m, la data 2010-10-03 19:28:28
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:19:32complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui



Yumy...da-ne si nou traducerea!!!!!!!


bre e contra cost
yumy
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:37
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:37:43
De la: anastasia_m, la data 2010-10-03 19:28:28
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:19:32complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui



Yumy...da-ne si nou traducerea!!!!!!!


bre e contra cost

in ce consta costul?

anastasia_m
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:55
De la: bbrunetta97, la data 2010-10-03 14:23:30buna...as vrea sa cer si eu parerea voastra despre o intamplare dea mea care ma face sa sufar......e vorba de fostul meu prieten fiindca eu cu el ne-am desp si am ramas buni prieteni ca frati pot sa zic..amandoi ne-am facut prieteni...iubiti nostri fiind frati si intr-o zi fostul sa certat cu pr...si eu am plecat la un suc cu prietenu si cu tatal lui(ne cun)..si eu am fost prinsa la mijloc fiinca eu trebuia sa sa vb despre fostul mai exact sent mele pt el...caracterul lui ..mai multe.ca tatal fetei sa stie mai multe despre el.. ..si au fost niste lucruri care nu trebuia sa le zic fiindca ca din cauza asta el sia pierdut increderea in mn si vorbele care le-am zis l-au durut:((...si intr-o seara ne-am certat pe faza asta si mi-a zis ca eu pt el nu mai valorez nimik si ca ma uraste din cauza asta si nu stiu ce sa fac fiindca m-au durut cuvintele lui:((..va rog da-ti mi un sfat sau ceva vreau sa ne impacam sa fim ca inainte ca amici...


In primul rand atunci cand esti intrebata de cineva cunoscut,incerci sa scoti in evidenta lucrurile bune nu sa te apuci sa il faci de kko in ideea in care tatai iubitei lui te intreba despre el.Daca nu ai sa spui nimic frumos la adresa lui te faci ca ploua si mergi pe burta.In al doilea rand,e normal sa nu mai aibe incredere in tine cand l=ai facut varza ...Sigur nu l-ai facut de kko ca sa se desparta de tipa si sa il iei tu inapoi?Asta te-a determinat,gelozia?
Barbie30
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:58
hey la toata lumea mi-a fost dor de voi iubita as vrea sa iti dau un sfat insa...ca si altii de pe aici n am inteles mai nimik so....un lucru stiu sigur,cel putin din experienta....faza cu am ramas prieteni mai ales "ca fratii" cu fostul pe care se presupune ca....l ai iubit sau ma rog...yo cred ca nu exista
Ameelya
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:06
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:19:32complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui
tu ai luato pe aratura,,termina cu ghicitul
thadoogback
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:09
buna...as vrea sa cer si eu parerea voastra despre o intamplare dea mea care ma face sa sufar......e vorba de fostul meu prieten fiindca eu cu el ne-am desp si am ramas buni prieteni ca frati pot sa zic..amandoi ne-am facut prieteni...iubiti nostri fiind frati si intr-o zi fostul sa certat cu pr...si eu am plecat la un suc cu prietenu si cu tatal lui(ne cun)..si eu am fost prinsa la mijloc fiinca eu trebuia sa sa vb despre fostul mai exact sent mele pt el...caracterul lui ..mai multe.ca tatal fetei sa stie mai multe despre el.. ..si au fost niste lucruri care nu trebuia sa le zic fiindca ca din cauza asta el sia pierdut increderea in mn si vorbele care le-am zis l-au durut:((...si intr-o seara ne-am certat pe faza asta si mi-a zis ca eu pt el nu mai valorez nimik si ca ma uraste din cauza asta si nu stiu ce sa fac fiindca m-au durut cuvintele lui:((..va rog da-ti mi un sfat sau ceva vreau sa ne impacam sa fim ca inainte ca amici...


da adevarul este ca nu am explicat prea bine...oricum mersi pt cei care totusi au inteles cate ceva..
nebunix_15
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:10
De la: bbrunetta97, la data 2010-10-03 20:10:01 buna...as vrea sa cer si eu parerea voastra despre o intamplare dea mea care ma face sa sufar......e vorba de fostul meu prieten fiindca eu cu el ne-am desp si am ramas buni prieteni ca frati pot sa zic..amandoi ne-am facut prieteni...iubiti nostri fiind frati si intr-o zi fostul sa certat cu pr...si eu am plecat la un suc cu prietenu si cu tatal lui(ne cun)..si eu am fost prinsa la mijloc fiinca eu trebuia sa sa vb despre fostul mai exact sent mele pt el...caracterul lui ..mai multe.ca tatal fetei sa stie mai multe despre el.. ..si au fost niste lucruri care nu trebuia sa le zic fiindca ca din cauza asta el sia pierdut increderea in mn si vorbele care le-am zis l-au durut:((...si intr-o seara ne-am certat pe faza asta si mi-a zis ca eu pt el nu mai valorez nimik si ca ma uraste din cauza asta si nu stiu ce sa fac fiindca m-au durut cuvintele lui:((..va rog da-ti mi un sfat sau ceva vreau sa ne impacam sa fim ca inainte ca amici...


da adevarul este ca nu am explicat prea bine...oricum mersi pt cei care totusi au inteles cate ceva..


Poate ne si raspunzi la intrebari..asta daca tot ne agitam sa intelegem povestea ta...
Barbie30
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:11
n primul rand atunci cand esti intrebata de cineva cunoscut,incerci sa scoti in evidenta lucrurile bune nu sa te apuci sa il faci de kko in ideea in care tatai iubitei lui te intreba despre el.Daca nu ai sa spui nimic frumos la adresa lui te faci ca ploua si mergi pe burta.In al doilea rand,e normal sa nu mai aibe incredere in tine cand l=ai facut varza ...Sigur nu l-ai facut de kko ca sa se desparta de tipa si sa il iei tu inapoi?Asta te-a determinat,gelozia?

nu neaparat gelozia adevarul e ca mai tineam la el..dar eu aveam deja prieten..si nu ma mai interesa doar ca nu-mi dadeam seama ce vorbesc...
nebunix_15
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:12
De la: bbrunetta97, la data 2010-10-03 20:12:19n primul rand atunci cand esti intrebata de cineva cunoscut,incerci sa scoti in evidenta lucrurile bune nu sa te apuci sa il faci de kko in ideea in care tatai iubitei lui te intreba despre el.Daca nu ai sa spui nimic frumos la adresa lui te faci ca ploua si mergi pe burta.In al doilea rand,e normal sa nu mai aibe incredere in tine cand l=ai facut varza ...Sigur nu l-ai facut de kko ca sa se desparta de tipa si sa il iei tu inapoi?Asta te-a determinat,gelozia?

nu neaparat gelozia adevarul e ca mai tineam la el..dar eu aveam deja prieten..si nu ma mai interesa doar ca nu-mi dadeam seama ce vorbesc...


Sincer?Eu cred ca ai stiut foarte bine ce vorbesti! Sorry dar asta e parerea mea.Daca vorbim de un amic,de o persoana care vrei sa fie fericita si pentru care trebuie sa te bucuri,atunci spui numai lucruri frumoase si nu ii bagi bete in roate in relatiile pe care le are.Ca ma minti pe mine...wtf doesnt matter da` nu incerca sa te minti si pe tine.
Barbie30
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:15
De la: Ameelya, la data 2010-10-03 20:06:37hey la toata lumea mi-a fost dor de voi iubita as vrea sa iti dau un sfat insa...ca si altii de pe aici n am inteles mai nimik so....un lucru stiu sigur,cel putin din experienta....faza cu am ramas prieteni mai ales "ca fratii" cu fostul pe care se presupune ca....l ai iubit sau ma rog...yo cred ca nu exista



pot sa zic doar ca eram super apropiati ne intelegeam mult mai bine de cand eram impreuna..si deja trecuse ceva timp de cand ne desp
nebunix_15
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:18
De la: Barbie30, la data 2010-10-03 20:15:40
De la: bbrunetta97, la data 2010-10-03 20:12:19n primul rand atunci cand esti intrebata de cineva cunoscut,incerci sa scoti in evidenta lucrurile bune nu sa te apuci sa il faci de kko in ideea in care tatai iubitei lui te intreba despre el.Daca nu ai sa spui nimic frumos la adresa lui te faci ca ploua si mergi pe burta.In al doilea rand,e normal sa nu mai aibe incredere in tine cand l=ai facut varza ...Sigur nu l-ai facut de kko ca sa se desparta de tipa si sa il iei tu inapoi?Asta te-a determinat,gelozia?

nu neaparat gelozia adevarul e ca mai tineam la el..dar eu aveam deja prieten..si nu ma mai interesa doar ca nu-mi dadeam seama ce vorbesc...


Sincer?Eu cred ca ai stiut foarte bine ce vorbesti! Sorry dar asta e parerea mea.Daca vorbim de un amic,de o persoana care vrei sa fie fericita si pentru care trebuie sa te bucuri,atunci spui numai lucruri frumoase si nu ii bagi bete in roate in relatiile pe care le are.Ca ma minti pe mine...wtf doesnt matter da` nu incerca sa te minti si pe tine.



tot ce a fost sa spun era parerea mea...pe care pe el la suparat foarte tare..si ma facut sa cred ca nu e bine ce-am spus...
nebunix_15
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:24
De la: bbrunetta97, la data 2010-10-03 20:24:08
De la: Barbie30, la data 2010-10-03 20:15:40
De la: bbrunetta97, la data 2010-10-03 20:12:19n primul rand atunci cand esti intrebata de cineva cunoscut,incerci sa scoti in evidenta lucrurile bune nu sa te apuci sa il faci de kko in ideea in care tatai iubitei lui te intreba despre el.Daca nu ai sa spui nimic frumos la adresa lui te faci ca ploua si mergi pe burta.In al doilea rand,e normal sa nu mai aibe incredere in tine cand l=ai facut varza ...Sigur nu l-ai facut de kko ca sa se desparta de tipa si sa il iei tu inapoi?Asta te-a determinat,gelozia?

nu neaparat gelozia adevarul e ca mai tineam la el..dar eu aveam deja prieten..si nu ma mai interesa doar ca nu-mi dadeam seama ce vorbesc...


Sincer?Eu cred ca ai stiut foarte bine ce vorbesti! Sorry dar asta e parerea mea.Daca vorbim de un amic,de o persoana care vrei sa fie fericita si pentru care trebuie sa te bucuri,atunci spui numai lucruri frumoase si nu ii bagi bete in roate in relatiile pe care le are.Ca ma minti pe mine...wtf doesnt matter da` nu incerca sa te minti si pe tine.



tot ce a fost sa spun era parerea mea...pe care pe el la suparat foarte tare..si ma facut sa cred ca nu e bine ce-am spus...


te cam contrazici daca l-a deranjat foarte tare,e clar ca nu ai zis ceva de bine,asta nu prea se pupa cu ce ziceai tu ca tineai la el....
Barbie30
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:27
aham sa inteeleg ca tu ai zis lucruri frumoase despre fostul,si pe actualul la deranjat...crezand ca tu vb asa...ca inca ai mai tine l el...am priceput? si el si a pierdut increderea in tine....pricepui bine? daca nu inseamna ca imi mai trbuie o doza de cola si revin
Ameelya
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:28
De la: thadoogback, la data 2010-10-03 20:09:47
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:19:32complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui
tu ai luato pe aratura,,termina cu ghicitul

haoleu ti-au luat mintile gainile turbate la naiba gresii alea zapacite de tine gatite
yumy
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:29
De la: anastasia_m, la data 2010-10-03 19:55:59
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:37:43
De la: anastasia_m, la data 2010-10-03 19:28:28
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:19:32complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui



Yumy...da-ne si nou traducerea!!!!!!!


bre e contra cost

in ce consta costul?


pupici evident
yumy
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:30
De la: yumy, la data 2010-10-03 20:29:48
De la: thadoogback, la data 2010-10-03 20:09:47
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:19:32complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui
tu ai luato pe aratura,,termina cu ghicitul

haoleu ti-au luat mintile gainile turbate la naiba gresii alea zapacite de tine gatite
zat te a parasit pana si un taran ofilit,,,,termina cu ghicitul ca dp ce ca esti prafuita te prafuesti mai m
thadoogback
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:32
De la: yumy, la data 2010-10-03 20:30:49
De la: anastasia_m, la data 2010-10-03 19:55:59
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:37:43
De la: anastasia_m, la data 2010-10-03 19:28:28
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:19:32complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui



Yumy...da-ne si nou traducerea!!!!!!!


bre e contra cost

in ce consta costul?


pupici evident



pe gratis!

anastasia_m
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:32
De la: anastasia_m, la data 2010-10-03 20:32:34
De la: yumy, la data 2010-10-03 20:30:49
De la: anastasia_m, la data 2010-10-03 19:55:59
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:37:43
De la: anastasia_m, la data 2010-10-03 19:28:28
De la: yumy, la data 2010-10-03 19:19:32complicat, suferinta ne caleste si ne intareste, asta e drumul firesc al unor astfel de experiente, nu are cum sa mai fie ca inainte oricat te-ai stradui



Yumy...da-ne si nou traducerea!!!!!!!


bre e contra cost

in ce consta costul?


pupici evident



pe gratis!


hmmmmmmmmmmm ce dulci sunt
yumy
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
I hate Valentine's Day! 13 De la: alex_baiasu10 23 Februarie 2009 19:38
urgent ajutor 6 De la: valy90 14 Octombrie 2010 13:06
indragostita 19 De la: innutz 14 Iulie 2011 17:24
relatii 17 De la: aditadani 18 Martie 2014 01:51
vreau sa ma regasesc 22 De la: MissRainbow 31 Ianuarie 2012 20:43