Setari Cookie-uri

O palma cu iubire :))

De la: battleofwits, la data 2010-10-20 17:01:20Cata iubire sta in palma unui barbat?
Cata iubire sta in "vorbele urate" ale unui barbat?

PS. se poate vorbi si de femei, dar cred ca sunt putini barbati care sa fi avut experiente de genul asta pe aici


unde vezi tu iubire in palme si vorbe urate?nu exista asa ceva...nici macar in vise.
praf_de_stele
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:08
De la: praf_de_stele, la data 2010-10-21 10:08:25
De la: battleofwits, la data 2010-10-20 17:01:20Cata iubire sta in palma unui barbat?
Cata iubire sta in "vorbele urate" ale unui barbat?

PS. se poate vorbi si de femei, dar cred ca sunt putini barbati care sa fi avut experiente de genul asta pe aici


unde vezi tu iubire in palme si vorbe urate?nu exista asa ceva...nici macar in vise.


Barbie30
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:10
dragose cu nabadai.. iubire?pe naiba..deja sentiment de "macho" dominant..bleah,.,
valinda
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:13
valinda si praf_de_stele, e clar ca nu ati cunoscut iubirea daca sunteti tinere, aveti timp
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:16
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 10:16:50valinda si praf_de_stele, e clar ca nu ati cunoscut iubirea daca sunteti tinere, aveti timp


daca dragostea consta in pumni, palme si injuraturi sa mor io sa ma las de "meserie"
_Cryssa_
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:19
in ultimul timp s-au inmultit cazurile de barbati batuti de neveste! da si ce bataie isi mai iau" sarmani" ca doar femeia stie sa iubeasca mai bine!
vitamina_c
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:25
De la: crysa_tm, la data 2010-10-21 10:19:01
daca dragostea consta in pumni, palme si injuraturi sa mor io sa ma las de "meserie"

ai uitat de picioare in cor
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:26
De la: vitamina_c, la data 2010-10-21 10:25:51in ultimul timp s-au inmultit cazurile de barbati batuti de neveste! da si ce bataie isi mai iau" sarmani" ca doar femeia stie sa iubeasca mai bine!


asa e...avem una chiar pe topicul asta
dar barbati-muiere nu prea sunt pe forumul asta...
dar daca sunt, sa ridice mana sus, si sa ne vorbeasca despre iubirea lor
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:28
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 10:28:00
De la: vitamina_c, la data 2010-10-21 10:25:51in ultimul timp s-au inmultit cazurile de barbati batuti de neveste! da si ce bataie isi mai iau" sarmani" ca doar femeia stie sa iubeasca mai bine!


asa e...avem una chiar pe topicul asta
dar barbati-muiere nu prea sunt pe forumul asta...
dar daca sunt, sa ridice mana sus, si sa ne vorbeasca despre iubirea lor


esti convins ca nu exista?
vitamina_c
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:29
un alt exemplu de iubire adevarata ...
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 01:14:31mi-a bagat mana in gat si a inceput sa ma stranga ...a durat totul cam 1 min ..mi-au dat lacrimile si mi s-au inmuiat genunchii si am cazut pe pat,abia atunci mi-a dat drumul .....si era cam urat sa mor de mana celui pe care il iubeam dar l-am iertat am continuat....Am venit acasa si m-am impacat din nou cu el ...ne-am urcat in mashina a devenit foarte agresit m-a bruscat si urla la mine tare de tot...... m-a dus acasa...l-am iertat iar...a spus ca il enervez in asa fel incat ii vine sa ma omoare si nu se poate stapani...nu stiu ce sa fac il iubesc dar imi este frica.....imi este greu sa renunt la el ...
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:33
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 10:16:50valinda si praf_de_stele, e clar ca nu ati cunoscut iubirea daca sunteti tinere, aveti timp

stiu foarte bine ce inseamna iubirea.e legata de respect.ceea ce spui tu aici nu are legatura cu iubirea.e doar o relatie de genul stapan-sclav,in care pedepsele fizice sunt la ordinea zilei.
praf_de_stele
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:34
De la: praf_de_stele, la data 2010-10-21 10:34:00
stiu foarte bine ce inseamna iubirea.e legata de respect.ceea ce spui tu aici nu are legatura cu iubirea.e doar o relatie de genul stapan-sclav,in care pedepsele fizice sunt la ordinea zilei.

...iubirea e tot iubire indiferent de forma ei
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:36
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 10:36:36
De la: praf_de_stele, la data 2010-10-21 10:34:00
stiu foarte bine ce inseamna iubirea.e legata de respect.ceea ce spui tu aici nu are legatura cu iubirea.e doar o relatie de genul stapan-sclav,in care pedepsele fizice sunt la ordinea zilei.

...iubirea e tot iubire indiferent de forma ei


iubirea e numai una...bataia de joc e cu totul altceva.
praf_de_stele
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:57
De la: praf_de_stele, la data 2010-10-21 10:57:01
iubirea e numai una...bataia de joc e cu totul altceva.


cand iubesti ce mai conteaza o palma, doar te iubeste ... oricum el e baiatul dorit de "toate" ... deci, o palma nu e cine stie ce
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 11:11
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 11:11:16
De la: praf_de_stele, la data 2010-10-21 10:57:01
iubirea e numai una...bataia de joc e cu totul altceva.


cand iubesti ce mai conteaza o palma, doar te iubeste ... oricum el e baiatul dorit de "toate" ... deci, o palma nu e cine stie ce

cand iubesti conteaza f mult cum se poarta cu tine.si apoi eu nu doresc un asemenea om si nici nu-l pot iubi.palma inseamna sfarsitul iubirii.daca tie iti place altfel,e problema ta.
praf_de_stele
Postat pe 21 Octombrie 2010 11:23
jos violenta ,jos violenta !!!
kmykmy_grace
Postat pe 21 Octombrie 2010 15:55
De la: kmykmy_grace, la data 2010-10-21 15:55:05jos violenta ,jos violenta !!!


jos violenta fara iubire
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 15:59
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 09:05:49
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 08:33:50
dragu meu daca spuneam Kempo stiai ce este ala (e o combinatie de kickboxing si Wu- shu, deci "lupte de starda" ) si nu este muiere, dar am curaj sa ma bat parte in parte cu un barbat oricand si s-ar putea sa si-o ia rau de tot, sa imi dea o plama eu sa zambesc nevinovat si ca o victima si pac in secunda urmatoare sa isi ia un feminin cap in gura , si daca nu pot sa il bat , pot sa il ating usor cu masina cant traverseaza prin loc nepermis, si sa o fac in asa fel incat sa nu ia mai mult de 10 zile de ingrijiri medicale pt ca fapta sa nu fie infractiune (art 184 Cod Penal), dragutule nu ai vrea sa sti de ce sunt in stare cand ma "calca cineva pe coada", pot distruge acea persoana din toate punctele de vedere, si pot sa o fac sa isi doreasca sa nu ma fi cunoscut vreodata

stiu foarte bine ce e kempo ... aerobic pentru grasute

cat despre violenta unei persone, nu trebuie sa-mi demonstrezi nimic ...vad in fiecare zi daca tu te lauzi cu asta ... nu-mi ramane decat sa-i urez mult succes barbatului


kempo se reflecta in local kombat si provocarea campionilor, si ghici ce fostul meu antrenor shihan Amatto Zaharia impreuna cu Horatiu Birleanu (antrenor al lui Ciprian Sora, Marius Tita etc) le organizau, uite un link, mai draga ca acum vad cat de multe sti si cat esti de informat
http://www.frkempo.ro/default.aspx?idpage=1

visan_georgiana
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:11
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:11:30
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 09:05:49
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 08:33:50
dragu meu daca spuneam Kempo stiai ce este ala (e o combinatie de kickboxing si Wu- shu, deci "lupte de starda" ) si nu este muiere, dar am curaj sa ma bat parte in parte cu un barbat oricand si s-ar putea sa si-o ia rau de tot, sa imi dea o plama eu sa zambesc nevinovat si ca o victima si pac in secunda urmatoare sa isi ia un feminin cap in gura , si daca nu pot sa il bat , pot sa il ating usor cu masina cant traverseaza prin loc nepermis, si sa o fac in asa fel incat sa nu ia mai mult de 10 zile de ingrijiri medicale pt ca fapta sa nu fie infractiune (art 184 Cod Penal), dragutule nu ai vrea sa sti de ce sunt in stare cand ma "calca cineva pe coada", pot distruge acea persoana din toate punctele de vedere, si pot sa o fac sa isi doreasca sa nu ma fi cunoscut vreodata

stiu foarte bine ce e kempo ... aerobic pentru grasute

cat despre violenta unei persone, nu trebuie sa-mi demonstrezi nimic ...vad in fiecare zi daca tu te lauzi cu asta ... nu-mi ramane decat sa-i urez mult succes barbatului




kempo se reflecta in local kombat si provocarea campionilor, si ghici ce fostul meu antrenor shihan Amatto Zaharia impreuna cu Horatiu Birleanu (antrenor al lui Ciprian Sora, Marius Tita etc) le organizau, uite un link, mai draga ca acum vad cat de multe sti si cat esti de informat
http://www.frkempo.ro/default.aspx?idpage=1



si am spun Kempo nu Kendo , nu confunda, si nici tae bo- pt ca tae bo este aerobic combinat cu miscari din arte martiale,
visan_georgiana
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:12
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 15:59:06
De la: kmykmy_grace, la data 2010-10-21 15:55:05jos violenta ,jos violenta !!!


jos violenta fara iubire


te astept oricand in ring , iti dau manusi de box , protectii pt ca eu nu am nevoie , semnezi un accept (cf caruia daca suferi leziuni grave clubul nu raspunde) si iti pot arata cam ce aerobic am facut eu
visan_georgiana
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:17
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:17:41
te astept oricand in ring , iti dau manusi de box , protectii pt ca eu nu am nevoie , semnezi un accept (cf caruia daca suferi leziuni grave clubul nu raspunde) si iti pot arata cam ce aerobic am facut eu

daca atunci cand ai facut propunerea, te-ai bazat pe faptul, ca barbat fiind eu nu voi lovi o femeie eu chiar cred in egalitate daca te crezi destul de "barbata" sa ma lovesti, vei fii tratata ca un barbat
apropo, te tine ficatul? nu de alta, dar nu as vrea sa-ti vad fata, ca a unui prieten de uichendul trecut .... nici pana azi nu s-a luat sangele de pe ring

battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:32
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:12:24
si am spun Kempo nu Kendo , nu confunda, si nici tae bo- pt ca tae bo este aerobic combinat cu miscari din arte martiale,

tot aia ..eu nu am auzit pe nici unul sa reziste cu "skilurile" de la kempo in mma ... o fi bun pentru kata, ceea ce e dragut
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:35
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 17:35:17
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:12:24
si am spun Kempo nu Kendo , nu confunda, si nici tae bo- pt ca tae bo este aerobic combinat cu miscari din arte martiale,

tot aia ..eu nu am auzit pe nici unul sa reziste cu "skilurile" de la kempo in mma ... o fi bun pentru kata, ceea ce e dragut


kempo am zis nu kendo, tu vb de kendo, in kempo nici macar nu exista kata , am practicat cativa ani si shotokan acolo era accent pe kata, in kempo nu exista asa ceva , intra pe site sa te convingi
visan_georgiana
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:38
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 17:32:07
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:17:41
te astept oricand in ring , iti dau manusi de box , protectii pt ca eu nu am nevoie , semnezi un accept (cf caruia daca suferi leziuni grave clubul nu raspunde) si iti pot arata cam ce aerobic am facut eu

daca atunci cand ai facut propunerea, te-ai bazat pe faptul, ca barbat fiind eu nu voi lovi o femeie eu chiar cred in egalitate daca te crezi destul de "barbata" sa ma lovesti, vei fii tratata ca un barbat
apropo, te tine ficatul? nu de alta, dar nu as vrea sa-ti vad fata, ca a unui prieten de uichendul trecut .... nici pana azi nu s-a luat sangele de pe ring



ca femeie am batut o gramada de barbati si destul de rau, si la antrenamente si pe strada, pt ca in kempo tre sa faci si ceva box si putin judo, pt ca un meci inseamna 2 reprize de fight, si daca iese egalitate ca la fete nu prea era cu sange, atunci a treia repriza este de judo , asa ca mai bine te mai gandesti
visan_georgiana
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:40
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:38:33
kempo am zis nu kendo, tu vb de kendo, in kempo nici macar nu exista kata , am practicat cativa ani si shotokan acolo era accent pe kata, in kempo nu exista asa ceva , intra pe site sa te convingi

atata timp cat e sub titulatura "arte martiale",
e un sport dragut pentru fete
e bun ca va tonifica musculatura,
va face mai sexy.
am o prietena care a facut asa ceva,
si intradevar are o forta care ma sperie cateodata,
insa nu il compara cu un sport de contact
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:42
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:40:36
ca femeie am batut o gramada de barbati si destul de rau, si la antrenamente si pe strada, pt ca in kempo tre sa faci si ceva box si putin judo, pt ca un meci inseamna 2 reprize de fight, si daca iese egalitate ca la fete nu prea era cu sange, atunci a treia repriza este de judo , asa ca mai bine te mai gandesti

plusezi, plusezi ...dar oare ai cu ce?

tu ti-ai facut o impresie despre barbati putin gresita,
poate ca ai avut nenorocul (nu il pot numi noroc) sa intalnesti "barbati-muiere"

sa stii ca m-ai speriat cand ai mentionat judo
macar pomeneai de BJJ, macar ala are un renume
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:45
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 17:42:26
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:38:33
kempo am zis nu kendo, tu vb de kendo, in kempo nici macar nu exista kata , am practicat cativa ani si shotokan acolo era accent pe kata, in kempo nu exista asa ceva , intra pe site sa te convingi

atata timp cat e sub titulatura "arte martiale",
e un sport dragut pentru fete
e bun ca va tonifica musculatura,
va face mai sexy.
am o prietena care a facut asa ceva,
si intradevar are o forta care ma sperie cateodata,
insa nu il compara cu un sport de contact


este un sport de contact , daca ea facea balet acolo este treaba ei, eu m-am batut, mi-am luat si batai crunte, lasate cu zile de ingrijiri medicale, dar asta este mi-a placut acest sport
visan_georgiana
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:48
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:48:32
este un sport de contact , daca ea facea balet acolo este treaba ei, eu m-am batut, mi-am luat si batai crunte, lasate cu zile de ingrijiri medicale, dar asta este mi-a placut acest sport


am recunoscut deja ca e un sport dragut,
nu inteleg de ce te superi?

battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:53
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 17:45:28
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:40:36
ca femeie am batut o gramada de barbati si destul de rau, si la antrenamente si pe strada, pt ca in kempo tre sa faci si ceva box si putin judo, pt ca un meci inseamna 2 reprize de fight, si daca iese egalitate ca la fete nu prea era cu sange, atunci a treia repriza este de judo , asa ca mai bine te mai gandesti

plusezi, plusezi ...dar oare ai cu ce?

tu ti-ai facut o impresie despre barbati putin gresita,
poate ca ai avut nenorocul (nu il pot numi noroc) sa intalnesti "barbati-muiere"

sa stii ca m-ai speriat cand ai mentionat judo
macar pomeneai de BJJ, macar ala are un renume


am cu ce din toate punctele de vedere, pot sa te fac si la sport si financiar, si intelectual, si am un barbat super adevarat care nu o "arde " pe site-uri de femei, si care nu are manifestari de andropauza, un barbat dragut , inteligent, care conduce o importanta companie, un om capabil, ambitios, perseverent, dintr-o familie buna, cu un inalt statut social, chiar ce cauti tu pe aci alte preocupari nu ai, pt ca un business nu il conduci stand toata ziua la barfa cu femeile si facand pe detinatorul adevarului absolut si universal valabil
visan_georgiana
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:53
De la: TIGRA, la data 2010-10-21 17:53:40
am cu ce din toate punctele de vedere, pot sa te fac si la sport si financiar, si intelectual, si am un barbat super adevarat care nu o "arde " pe site-uri de femei, si care nu are manifestari de andropauza, un barbat dragut , inteligent, care conduce o importanta companie, un om capabil, ambitios, perseverent, dintr-o familie buna, cu un inalt statut social, chiar ce cauti tu pe aci alte preocupari nu ai, pt ca un business nu il conduci stand toata ziua la barfa cu femeile si facand pe detinatorul adevarului absolut si universal valabil

daca sportiv, te referi la kempo, te cred, ce draguta esti in naivitatea ta

sunt sigur ca barbatul tau e super si " conduce o importanta companie", poate intr-o zi o sa aibe propria companie

cand te referi "dintr-o familie buna, cu un inalt statut social", vrei sa spui "fosti securisti"?

"ce cauti tu pe aci" ...ma mai gandesc la un raspuns, cu care sa te fac "geloasa"
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mama mi-a zis ca nu exista feti frumosi si relatii sau casnicii ca in povesti....Voi ce ziceti? 102 De la: Corina1205 30 Martie 2015 15:34
voi ce credeti? 15 De la: kudika021802 18 Iunie 2009 20:22
Ce sa fac?! 16 De la: kudika_25190 12 Ianuarie 2013 16:09
m-am indragostit de cineva,dar am nunta in august 237 De la: kudika179551 5 Mai 2021 23:45
INDECISA 11 De la: Romina_Mihaela_Alionte_1 8 Februarie 2013 22:12