Setari Cookie-uri

Razna :))

Deci...fetelor,am luat`o razna...!
Nu`mi mai recunosc varsta biologica si nici minte nu mai am!Sunt foarteeeeeeeeeee incapatanata si tolomaca! (cred)
Ce naiba vrea un barbat de la o femeie tinand cont de urmatoarele intamplari:
1. se cunosc...se plac,exista atractie si cu toate astea ea e artagoasa si incearca sa`i dea impresia ca`l tine la distanta!
2. totusi se intalnesc din nou dupa o vreme si se intampla inevitabilul...si se tot intalnesc.....e totul perfect.
3. ea ii spune ca e pro relatiilor si ca de accea nu mai vrea sa accepte situatia + ca incepusera sa apara sentimente din partea ei.
4. nu se mai intalnesc o vreme,pana intr`o zi.Povestesc din nou....el incearca dar ea nu cedeaza!
5. el se comporta examplar dar cu toate astea ii spune ca vrea sa lase lucrurile sa mearga de la sine.
6. stiind ca ea sufera,ii spune ca poate e mai bine sa nu mai vorbeasca.
7. in tot acest timp,unul din prietenii lui,o tot invita in oras,iar ea refuza de fiecare dara fara sa argumenteze refuzul!
8. se revad,discuta...ea spunandu`i despre invitatiile ce le primeste,el ii raspunde: "apreciez faptul ca l`ai refuzat,asta spune multe despre caracterul unei persoane" si inevitabilul se produce din nou
E intriganta problema...iar sa fie vb doar de sex,nu prea cred....
Am sa va mai dau detalii pe parcurs....cam asta`i povestea pe scurt...Mai exista un detaliu important,dar de`ocamdata vreau sa stiu parerile voastre ca apoi sa vad cu ce schimba acest detaliu,datele problemei
AdrianaR
Postat pe 23 Octombrie 2010 14:34
ca ea este indragostita.......ca el a vazut deja asta.....si nu stie exact ce sa faca, daca ar sti, ar face ceva zilnic, nu doar cand se intalnesc intamplator
aimmee
Postat pe 23 Octombrie 2010 15:24
De la: aimmee, la data 2010-10-23 15:24:52ca ea este indragostita.......ca el a vazut deja asta.....si nu stie exact ce sa faca, daca ar sti, ar face ceva zilnic, nu doar cand se intalnesc intamplator

pai unde scrie ca se intalneau intamplator? iar din ceea ce ai scris,nu se intelege mai nimic...sau...?
AdrianaR
Postat pe 23 Octombrie 2010 15:31
ea e indragostita - "incepusera sa apara sentimente din partea ei"
el stie si mai mult respecta asta...ce vrea de la ea? sex...
fluffy
Postat pe 23 Octombrie 2010 15:37
La prima vedere la fel as spune si eu...dar detaliile nu mai conteaza?Cica alea fac diferenta
AdrianaR
Postat pe 23 Octombrie 2010 15:41
si mai cred ca el o place dar nu vrea o relatie stabila cu ea...parerea mea...
fluffy
Postat pe 23 Octombrie 2010 15:42
parerea mea este ca au ceva de ascuns amindoi...nu vor sa riste.ar vrea el doar o aventura dar nu cred ca are curajul sa o spuna...ea nu vrea sa riste ...sa creada tipul altceva despre ...e un pic alambicata treaba...daca si prietenul lui stie situatia...si a indraznit sa o invite in oras...ceva nu-mi miroase a bine...prieten sau doar a vrut sa verifice o chestie...
BEL_AMY1
Postat pe 23 Octombrie 2010 19:48
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-23 19:48:12parerea mea este ca au ceva de ascuns amindoi...nu vor sa riste.ar vrea el doar o aventura dar nu cred ca are curajul sa o spuna...ea nu vrea sa riste ...sa creada tipul altceva despre ...e un pic alambicata treaba...daca si prietenul lui stie situatia...si a indraznit sa o invite in oras...ceva nu-mi miroase a bine...prieten sau doar a vrut sa verifice o chestie...


are imediat 30 de ani...nush cat ii mai arde de "teste"...si daca ar fi asa....atunci probabil n`ar vrea tocmai o aventura...
ea nu ascunde nimic....el,nu stiu....
+ ca nu stiu 100% daca prietenul lui stia despre ei doi cand a tot invitat`o in oras....
AdrianaR
Postat pe 23 Octombrie 2010 19:55
De la: AdrianaR, la data 2010-10-23 19:55:53
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-23 19:48:12parerea mea este ca au ceva de ascuns amindoi...nu vor sa riste.ar vrea el doar o aventura dar nu cred ca are curajul sa o spuna...ea nu vrea sa riste ...sa creada tipul altceva despre ...e un pic alambicata treaba...daca si prietenul lui stie situatia...si a indraznit sa o invite in oras...ceva nu-mi miroase a bine...prieten sau doar a vrut sa verifice o chestie...


are imediat 30 de ani...nush cat ii mai arde de "teste"...si daca ar fi asa....atunci probabil n`ar vrea tocmai o aventura...
ea nu ascunde nimic....el,nu stiu....
+ ca nu stiu 100% daca prietenul lui stia despre ei doi cand a tot invitat`o in oras....


de regula atit un barbat cit si o femeie serioasa...atunci cind s-au fript o data sufla si in apa sfintita...posibil sa ai si tu dreptate...dar daca nu ar fi vorba doar de o aventura...nu vad rostul discutiei dintre el si prietenul lui in legatura cu ea...ar veni direct si ar trata problema fara ocolisuri...si spui ca ea nu ascunde nimic. orice femeie ...sau barbat are ceva de ascuns...
BEL_AMY1
Postat pe 23 Octombrie 2010 20:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum ati stiut? 28 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 10:41
Confuzie....sau diferenta de cultura? 19 De la: Risha 7 Martie 2010 18:45
fete 9 De la: Titanika 4 Martie 2012 12:46
Ce e de facut 38 De la: Arutzu28 11 August 2011 16:43
Mistakes of my life 97 De la: fantasie 15 Iunie 2011 18:11