Setari Cookie-uri

Iubire imposibila??

Buna fetelor.. am o relatie, la distanta... de ceva timp. Iubitul meu a zis ca e mai bine sa ne despartim ca nu stie cand ne vom mai intalni....ca el vrea sa plece in alta parte... ca nu avem nici un viitor.. impreuna din cauza distantei, il iubesc f mult si el ma iubeste dar din cauza distantei treb sa ne despartim...Apoi mia dat mesaj si mi-a zis ca el totusi vrea sa mai incercam ca totusi tine la mine... ma cautat si mia zis daca mai vreau ce sa fac...:((((Motivele pt care mai vrea sa ne despartim ca sunt ca fosta lui prietena geloasa... ne certam mult ...si pierdem timpul daca stam asa la distanta ce sai zic ..???
Biencutzza
Postat pe 23 Aprilie 2010 12:47
Ori nu m-am trezit eo bine....ori tu ai probleme de exprimare...k nu am inteles decat titlul topicului...
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 23 Aprilie 2010 12:53
"ce sai zic ..???"
dragul mieu, io ti iubiesc, nu pot fara tini, nu vriei sa ni consumam amorul ici'sa in Iesi?
miss_darine
Postat pe 23 Aprilie 2010 14:50
De la: miss_darine, la data 2010-04-23 14:50:29"ce sai zic ..???"
dragul mieu, io ti iubiesc, nu pot fara tini, nu vriei sa ni consumam amorul ici'sa in Iesi?


io-s jeloasa rau si n-as putea sa ti chierd nici in ruptul capului(al lui sau al ei ramane la alegere)
Dontyyy
Postat pe 23 Aprilie 2010 14:55
De la: Biencutzza, la data 2010-04-23 12:47:44Buna fetelor.. am o relatie, la distanta... de ceva timp. Iubitul meu a zis ca e mai bine sa ne despartim ca nu stie cand ne vom mai intalni....ca el vrea sa plece in alta parte... ca nu avem nici un viitor.. impreuna din cauza distantei, il iubesc f mult si el ma iubeste dar din cauza distantei treb sa ne despartim...Apoi mia dat mesaj si mi-a zis ca el totusi vrea sa mai incercam ca totusi tine la mine... ma cautat si mia zis daca mai vreau ce sa fac...:((((Motivele pt care mai vrea sa ne despartim ca sunt ca fosta lui prietena geloasa... ne certam mult ...si pierdem timpul daca stam asa la distanta ce sai zic ..???


nu ai fost f clara in exprimare, dar daca v-ati iubi, ati face in asa fel sa fiti impreuna. nu am inteles ce e cu fosta prietena care e geloasa. daca e fosta ce legatura are cu voi, de unde stie de relatia voastra etc. eu cred ca e doar o relatie de amicitie pe net, nu are nimic de a face cu iubirea. el cred ca are viata lui si o completeaza cu discutiile pe mess cu tine. lasa totul in urma si mergi inainte, nu te crampona de....nimic. trece timpul si vei regreta ca ai alergat dupa fluturi. gaseste un barbar real, care sa fie langa tine, nu doar pe ecranul calc, sau la tel. te pup
delicacy
Postat pe 23 Aprilie 2010 17:21
De la: delicacy, la data 2010-04-23 17:21:32
De la: Biencutzza, la data 2010-04-23 12:47:44Buna fetelor.. am o relatie, la distanta... de ceva timp. Iubitul meu a zis ca e mai bine sa ne despartim ca nu stie cand ne vom mai intalni....ca el vrea sa plece in alta parte... ca nu avem nici un viitor.. impreuna din cauza distantei, il iubesc f mult si el ma iubeste dar din cauza distantei treb sa ne despartim...Apoi mia dat mesaj si mi-a zis ca el totusi vrea sa mai incercam ca totusi tine la mine... ma cautat si mia zis daca mai vreau ce sa fac...:((((Motivele pt care mai vrea sa ne despartim ca sunt ca fosta lui prietena geloasa... ne certam mult ...si pierdem timpul daca stam asa la distanta ce sai zic ..???


nu ai fost f clara in exprimare, dar daca v-ati iubi, ati face in asa fel sa fiti impreuna. nu am inteles ce e cu fosta prietena care e geloasa. daca e fosta ce legatura are cu voi, de unde stie de relatia voastra etc. eu cred ca e doar o relatie de amicitie pe net, nu are nimic de a face cu iubirea. el cred ca are viata lui si o completeaza cu discutiile pe mess cu tine. lasa totul in urma si mergi inainte, nu te crampona de....nimic. trece timpul si vei regreta ca ai alergat dupa fluturi. gaseste un barbar real, care sa fie langa tine, nu doar pe ecranul calc, sau la tel. te pup

......hei uite-ma pe mine....barbatul ideal....hai la mini ca ti iubiesc ieu...de ti sar fulgii

gratuit89
Postat pe 23 Aprilie 2010 17:28

De la: delicacy, la data 2010-04-23 17:21:32

gaseste un barbar real, care sa fie langa tine, nu doar pe ecranul calc, sau la tel. te pup


De la: gratuit89, la data 2010-04-23 17:28:55>
......hei uite-ma pe mine....barbatul ideal....hai la mini ca ti iubiesc ieu...de ti sar fulgii



Hop si tu cand ai auzit de "barbar real"
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Aprilie 2010 17:34
De la: miss_darine, la data 2010-04-23 14:50:29"ce sai zic ..???"
dragul mieu, io ti iubiesc, nu pot fara tini, nu vriei sa ni consumam amorul ici'sa in Iesi?



nu pot la iesi, ca nu-mi ducii ciucurelu' pana-ntracolo.
si io ti iubaresc far de tagada, da' stau cu dansa nefolosita si ma arde doru' di......!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 23 Aprilie 2010 22:49
psihologul din mine zice sa o lasati pe biata fata in pace, are suficiente pe cap.
draga mea Bianca am cateva sugestii pentru tine:
1. invata sa te exprimi corect si sa folosesti semnele de punctuatie asfel incat sa fii pe deplin inteleasa.
2. viata asta are multe usi, cand una se inchide, se deschid cel putin doua in contul celei inchise, asa ca eu iti sugerez sa inchizi usa(chiar daca e doar fereastra de mess :D ) si sa mergi mai departe.
3. deschide ochii : iepurele sare cand nu te astepti si de unde te astepti cel mai putin!
4. stii ce trebuie sa faci. daca nu ai fi stiut crede-ma ca nu ai fi dat detaliile de la sfarsitul mesajului tau (gelozia, certurile si nu in ultimul rand distanta).
spor mult!
rock_area
Postat pe 24 Aprilie 2010 21:37
De la: rock_area, la data 2010-04-24 21:37:49psihologul din mine zice sa o lasati pe biata fata in pace, are suficiente pe cap.
:


da' femeia din tine ce zice!!?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 24 Aprilie 2010 22:05
ca esti prea curios!
rock_area
Postat pe 26 Aprilie 2010 00:03
De la: rock_area, la data 2010-04-24 21:37:49psihologul din mine zice sa o lasati pe biata fata in pace, are suficiente pe cap.
draga mea Bianca am cateva sugestii pentru tine:
1. invata sa te exprimi corect si sa folosesti semnele de punctuatie asfel incat sa fii pe deplin inteleasa.
2. viata asta are multe usi, cand una se inchide, se deschid cel putin doua in contul celei inchise, asa ca eu iti sugerez sa inchizi usa(chiar daca e doar fereastra de mess :D ) si sa mergi mai departe.
3. deschide ochii : iepurele sare cand nu te astepti si de unde te astepti cel mai putin!
4. stii ce trebuie sa faci. daca nu ai fi stiut crede-ma ca nu ai fi dat detaliile de la sfarsitul mesajului tau (gelozia, certurile si nu in ultimul rand distanta).
spor mult!


mi-a placut faza cu sporul sa inchida ferestrele sa deschida usile

anastasia_m
Postat pe 13 Mai 2010 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu ´´Leu´´ si El ´´Sagetator´´ 4 De la: DiavolytaTa 4 Aprilie 2009 12:56
De unde stii ca e alesul? 12 De la: mitura 5 Septembrie 2009 22:35
Buna fetelor! 30 De la: hocus_pocus 18 Septembrie 2011 16:53
Pentru un nou inceput..... 11 De la: ElainaD 27 Iulie 2009 16:29
femeia gemeni +barbatul fecioara 2 De la: carmen_lungu21 30 Aprilie 2010 22:30