Setari Cookie-uri

tratament acnee!super

Spre sa apara cat mai curand si prin cabinetele dermato din Romania sau in saloanele cosmetice acest tratament pentru acnee: de la Ericson Laboratoire, Franta. Insfarsit am vazut si eu ca se poate trata acneea!
Sper sa le gasesc si pe la noi: sunt cele mai bune dintre toate brandurile profesionale!
alf66
Postat pe 23 Octombrie 2010 19:24
De la: alf66, la data 2010-10-23 19:24:55Spre sa apara cat mai curand si prin cabinetele dermato din Romania sau in saloanele cosmetice acest tratament pentru acnee: de la Ericson Laboratoire, Franta. Insfarsit am vazut si eu ca se poate trata acneea!
Sper sa le gasesc si pe la noi: sunt cele mai bune dintre toate brandurile profesionale!
si chiar ti-a trecut? ce tratament miracol e asta?
Valy90
Postat pe 23 Octombrie 2010 19:41
De la: valy90, la data 2010-10-23 19:41:04
De la: alf66, la data 2010-10-23 19:24:55Spre sa apara cat mai curand si prin cabinetele dermato din Romania sau in saloanele cosmetice acest tratament pentru acnee: de la Ericson Laboratoire, Franta. Insfarsit am vazut si eu ca se poate trata acneea!
Sper sa le gasesc si pe la noi: sunt cele mai bune dintre toate brandurile profesionale!
si chiar ti-a trecut? ce tratament miracol e asta?

aha...valy,ia intrab`o mai bine cand a folosit produlul ultima data....cat timp a trecut de cand nu l`a mai folosit?
nu de alta dar sunt multe produse care de scapa de acnee...iar dupa ce intrerupi tratamentul si trece ceva vreme,te trezesti ca te`ai intors de unde`ai plecat...
acneea ca si multe alte afectiuni,se trateaza din interior...numai dupa ce faci o investigatie ca sa aflii din ce motiv ai TU acnee!
AdrianaR
Postat pe 23 Octombrie 2010 19:48
Dupa atatea tratamente stiam si eu ceea ce-mi zici!
Se pare ca acestea au actionat cu totul altfel: stimuleaza antibioticele naturale existente in tesut, actioneaza deasemena hormonal la nivelul tenului!
Si de folosit...in fiecare zi trebuie sa aplici un gel sau crema,infine un produs pe fata! De ce sa nu folosesc unul care s-a dovedit eficace?!
Are actiune si antimicrobiana, asa ca, daca a fost si o mica infectie s-a rezolvat. Iar ingredientele sunt 100% naturale, nu au conservanti: un motiv inplus sa le prefer.
Ca timp/...au trecut mai bine de 4 luni si tenul e in continuare matifiat, fara aspectul de "ulei pt. omleta!"
Pe unii care au consumat o groaza de nervi,timp si bani pt. aceasta afectiune m-am gandit ca ii va interesa faptul ca mai exista si alt fel de tratament, adica unul care da rezultate!
alf66
Postat pe 25 Octombrie 2010 15:53
De la: alf66, la data 2010-10-25 15:53:47Dupa atatea tratamente stiam si eu ceea ce-mi zici!
Se pare ca acestea au actionat cu totul altfel: stimuleaza antibioticele naturale existente in tesut, actioneaza deasemena hormonal la nivelul tenului!
Si de folosit...in fiecare zi trebuie sa aplici un gel sau crema,infine un produs pe fata! De ce sa nu folosesc unul care s-a dovedit eficace?!
Are actiune si antimicrobiana, asa ca, daca a fost si o mica infectie s-a rezolvat. Iar ingredientele sunt 100% naturale, nu au conservanti: un motiv inplus sa le prefer.
Ca timp/...au trecut mai bine de 4 luni si tenul e in continuare matifiat, fara aspectul de "ulei pt. omleta!"
Pe unii care au consumat o groaza de nervi,timp si bani pt. aceasta afectiune m-am gandit ca ii va interesa faptul ca mai exista si alt fel de tratament, adica unul care da rezultate!
deci nu pot sa cred Ai fost la vreun dermatolog?
Valy90
Postat pe 25 Octombrie 2010 15:58
tu sigur nu ai avut acnee niciodata! altfel te interesa un minim de informatii despre aceste tratamente.
eu nu vreau decat sa ajut si pe altii cu o informatie utila.
o zi buna
alf66
Postat pe 26 Octombrie 2010 19:27
De la: alf66, la data 2010-10-26 19:27:02tu sigur nu ai avut acnee niciodata! altfel te interesa un minim de informatii despre aceste tratamente.
eu nu vreau decat sa ajut si pe altii cu o informatie utila.
o zi buna
si ce te face sa crezi ca eu nu am avut niciodata acnee? pur si simplu imi este greu sa cred
Valy90
Postat pe 16 Decembrie 2010 16:27
multe din aceste tratamente iti pot afecta corpul, daca sunt luate fara a face un set de analize sau un consult delatologic!acnee cred ca mare majoritatea am avut in adolescenta!
roz5blue6lila7
Postat pe 16 Decembrie 2010 16:45
De la: alf66, la data 2010-10-23 19:24:55Spre sa apara cat mai curand si prin cabinetele dermato din Romania sau in saloanele cosmetice acest tratament pentru acnee: de la Ericson Laboratoire, Franta. Insfarsit am vazut si eu ca se poate trata acneea!
Sper sa le gasesc si pe la noi: sunt cele mai bune dintre toate brandurile profesionale!


L-am folost si nu a fost bun, se gaseste si la noi. Cel mai bun mi s-a parut gelul phytopurifiant Reference France. Am avut rezultate imediate si eu sunt de fel cam nerabdatoare.
ronna20
Postat pe 18 Decembrie 2010 15:20
Ma leeesiiiii...du-te si da-te tu cu jegurile alea penale...
kudika226898
Postat pe 24 Octombrie 2011 08:00
Uite mai multe aici: http://despreten.wordpress.com/acneea/
MihaelaI
Postat pe 18 Noiembrie 2011 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sprancene rare, buze decolorate 9 De la: ijabeu147 28 Ianuarie 2012 21:37
Caut produse bune pentru par 1 De la: kudika_22241 28 Noiembrie 2012 13:02
Vergeturi 2 De la: paula_munteanu 27 August 2012 12:45
Blogul meu 4 De la: myladybug 1 August 2011 19:01
High School Kangoo Party 1 De la: dianastirbu 23 Februarie 2011 01:09