Setari Cookie-uri

Tara Kudica

Fratilor,ma uitam la stiri si m-am enervat.Haideti,bre, cati suntem pe Kudica, sa luam armele in maini si sa facem ceva important.Care esti Mihai Viteazu pe-aci?Lasati povestile de-amor.Hai sa-i injuram pe tradatori.Hai sa facem bascalie de anul 2011 in care vom fi slugi la 2 stapani.
Aidan
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:23
De la: Aidan, la data 2010-10-23 21:23:07 Fratilor,ma uitam la stiri si m-am enervat.Haideti,bre, cati suntem pe Kudica, sa luam armele in maini si sa facem ceva important.Care esti Mihai Viteazu pe-aci?Lasati povestile de-amor.Hai sa-i injuram pe tradatori.Hai sa facem bascalie de anul 2011 in care vom fi slugi la 2 stapani.

in afara mea la cine mai esti sluga?
battleofwits
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:24
stapana sunt eu astept slugile si sa-l cunosc pe coechipierul meu
yumy
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:27
bombonik_babardik
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:27
De la: yumy, la data 2010-10-23 21:27:11stapana sunt eu astept slugile si sa-l cunosc pe coechipierul meu

tu erai a doau stapana? ...sa stii ca nu ai viata lunga ...eu sunt egoist si vreu slugile doar pentru mine
battleofwits
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:28
De la: babyboomboom, la data 2010-10-23 21:27:30

cole tu de care parte esti ?
yumy
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:29
De la: battleofwits, la data 2010-10-23 21:28:35
De la: yumy, la data 2010-10-23 21:27:11stapana sunt eu astept slugile si sa-l cunosc pe coechipierul meu

tu erai a doau stapana? ...sa stii ca nu ai viata lunga ...eu sunt egoist si vreu slugile doar pentru mine

ha ha vezi sa nu ajungi viitor "cleopatru"
yumy
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:29
De la: yumy, la data 2010-10-23 21:29:50vezi sa nu ajungi viitor "cleopatru"


te pui cu brutus?
battleofwits
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:35
De la: battleofwits, la data 2010-10-23 21:35:15
De la: yumy, la data 2010-10-23 21:29:50vezi sa nu ajungi viitor "cleopatru"


te pui cu brutus?

femeile castiga mereu
yumy
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:37
De la: yumy, la data 2010-10-23 21:37:42
femeile castiga mereu

un șirag cu "perle"

sclavii sunt ai mei ....
battleofwits
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:41
De la: battleofwits, la data 2010-10-23 21:41:58
sclavii sunt ai mei ....

nu-mi pasa de ei
yumy
Postat pe 23 Octombrie 2010 22:00
oricum de femei nu am nevoie vezi ca din stapan sa nu ajungi sclav grija mare la "perle"
yumy
Postat pe 23 Octombrie 2010 22:03
De la: Aidan, la data 2010-10-23 21:23:07 Fratilor,ma uitam la stiri si m-am enervat.Haideti,bre, cati suntem pe Kudica, sa luam armele in maini si sa facem ceva important.Care esti Mihai Viteazu pe-aci?Lasati povestile de-amor.Hai sa-i injuram pe tradatori.Hai sa facem bascalie de anul 2011 in care vom fi slugi la 2 stapani.
DRAGA DIANA ! Chestia cu "bascalia" nu prea...pica ! Intuiesc cam ce-ai vrut sa spui dar cum ai formulat topicul ,pici tu in ...BASCALIE ! ...
crysis
Postat pe 22 Noiembrie 2010 08:47
De la: Aidan, la data 2010-10-23 21:23:07 Fratilor,ma uitam la stiri si m-am enervat.Haideti,bre, cati suntem pe Kudica, sa luam armele in maini si sa facem ceva important.Care esti Mihai Viteazu pe-aci?Lasati povestile de-amor.Hai sa-i injuram pe tradatori.Hai sa facem bascalie de anul 2011 in care vom fi slugi la 2 stapani.

hai sa dansam pinguinul in piata!
pickard
Postat pe 22 Noiembrie 2010 08:51
De la: pickard, la data 2010-11-22 08:51:23
De la: Aidan, la data 2010-10-23 21:23:07 Fratilor,ma uitam la stiri si m-am enervat.Haideti,bre, cati suntem pe Kudica, sa luam armele in maini si sa facem ceva important.Care esti Mihai Viteazu pe-aci?Lasati povestile de-amor.Hai sa-i injuram pe tradatori.Hai sa facem bascalie de anul 2011 in care vom fi slugi la 2 stapani.

hai sa dansam pinguinul in piata!


Yo m-am pregatit [img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/598/598786gwad5wg3yu.gif[/img][/url]acum ce urmeaza?
Barbie30_
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:05
De la: pickard, la data 2010-11-22 08:51:23
De la: Aidan, la data 2010-10-23 21:23:07 Fratilor,ma uitam la stiri si m-am enervat.Haideti,bre, cati suntem pe Kudica, sa luam armele in maini si sa facem ceva important.Care esti Mihai Viteazu pe-aci?Lasati povestile de-amor.Hai sa-i injuram pe tradatori.Hai sa facem bascalie de anul 2011 in care vom fi slugi la 2 stapani.

hai sa dansam pinguinul in piata!



io nu stiu coregrafia
dair
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:08
neata barbico
dair
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:08
De la: dair, la data 2010-11-22 09:08:35 neata barbico


Neata!
Barbie30_
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:10
Fara violenta, fara violenta!
kudika311399_silvia
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:30
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-11-22 09:30:02 Fara violenta, fara violenta!


Yo mi-am incarcat pistolul si astept sa-mi zica ce urmeaza,sper ca nu o sa fie replica "put your hands in the air and give me all your money" ca yo ma retrag
Barbie30_
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:32
De la: Barbie30_, la data 2010-11-22 09:32:50
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-11-22 09:30:02 Fara violenta, fara violenta!


Yo mi-am incarcat pistolul si astept sa-mi zica ce urmeaza,sper ca nu o sa fie replica "put your hands in the air and give me all your money" ca yo ma retrag


Vazui ca tu esti pusa pe fapte mari ...crezi tu ca mai apare?...o fi vazut omu ceva la televizor, s-a enervat f tare si nu avea unde sa-si verse naduful asa ca put the gun down
kudika311399_silvia
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:37
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-11-22 09:37:54
De la: Barbie30_, la data 2010-11-22 09:32:50
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-11-22 09:30:02 Fara violenta, fara violenta!


Yo mi-am incarcat pistolul si astept sa-mi zica ce urmeaza,sper ca nu o sa fie replica "put your hands in the air and give me all your money" ca yo ma retrag


Vazui ca tu esti pusa pe fapte mari ...crezi tu ca mai apare?...o fi vazut omu ceva la televizor, s-a enervat f tare si nu avea unde sa-si verse naduful asa ca put the gun down


Ok...vad ca nu am alta varianta decat sa pun pistolul in teaca.
Barbie30_
Postat pe 22 Noiembrie 2010 10:05
joy_18
Postat pe 4 Decembrie 2010 05:23
sa plecam la razboi
bebebyta
Postat pe 4 Decembrie 2010 07:49
DRAGII MEI CONATIONALI de pe KUDICA

Daca ne multumim numai cu BASCALIA nu realizam mare lucru. Hai sa-i mobilizam pt. TIMPUL OPORTUN pe toti
PRIETENII nostrii, pe TOATE CUNOSTINTELE noastre, pe TOTI VECINII nostrii, pe TOATE NEAMURILE noastre .
In PRIMUL RAND sa nu-i mai votam, sa nu mai FUGIM din ROMANIA [ pe motiv ca nu putem face nimic ] , sa-i MARGINALIZAM prin toate mijloacele LEGALE si DEMOCRATICE, sa nu-i mai LASAM sa ne conduca ei, ....FOSTII si ACTUALII zisi PATRIOTI si adevarati ROMANI. Timpul ne-a aratat ca TOTI POLITICIENII nostrii si-au dat mana indiferent de CULOAREA POLITICA sa se IMBOGATEASCA prin TOATE MIJLOACELE posibile si imposibile pt. un roman cinstit si adevarat. Au dus ECONOMIA ROMANIEI de RAPA, au vandut aproape tot, inclusiv VIITORUL nostru [ al TINERILOR si al batranilor ] au facut numeroase imprumuturi de la FMI, UE si de la alte banci mondiale posibile si imposibile si au deturnat aceste fonduri banesti tot in buzunarele si conturile lor si acum impreuna cu MAFIOTUL si FRANCOFONUL de la conducerea BANCII NATIONALE [ care nu a fost schimbat de 20 de ani ] avand mizerabilul tupeu sa zica despre noi ROMANII ca '' numai noi santem de vina de CRIZA actuala ca am facut credite la BANCI ca sa traim mai bine ''. Luati exemplu de la TINERII din celelalte TARII ale UE, [ ex. ITALIA, FRANTA, ANGLIA si din alte TARI care au iesit pe strada si au spus un NU HOTARAT impotriva LEGILOR date de guvernele tarilor lor, [ educatie, pensii, invatamant, globalizare, et. ] si au reusit in parte sa-i aduca pe POLITICIENI cu capul pe pamant si sa mai renunte la propunerile lor legislative. De ce sa nu facem si noi ca ei. De ce sa fugim din ROMANIA ca sa-i lasam pe EXCROCI sa faca ce vor ei cu ROMANIA pt. ca
NOI suntem LASI si nu vrem sa le facem fata [ fugim in alte parti facand pe slugi ca sa traim pe moment un pic mai bine, dar fara VIITOR si sa fim catalogati de alte popoare ca HOTI, BORFASI, TIGANI sau stiu eu cum in altfel ]. Faceti raportul dintre cei care s-au integrat si realizat in alte parti si cu restul masei de romani care traiesc de pe o zi pe alta multumindu-se cu FIRMITURILE care cad printre degetele bogatilor. Oare este BINE ? ? ?. ............................ Astept comentariul VOSTRU si de ce nu PROPUNERILE si MASURILE VOASTRE. .......... Va doresc MULTA SANATATE,....INTELEPCIUNE si NOROC.
kudika294947
Postat pe 4 Decembrie 2010 08:29
de ce sa fii sluga de craciun???? eu ador sarbatoarea asta, pentru ca ma gandesc mai mult la cei dragi si poate apreciez mai mult oamenii de langa mine...ia lasa-ti resentimentele si incercati sa vedeti doar ce e mai bun in jur...:)
irina_zgatia
Postat pe 4 Decembrie 2010 09:53
Da? Si cine-s tradatorii si cine sunt stapanii?
Cumva cei pe care niste fraieri i-au votat chiar si a doua oara?
cristiana_T_
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:17
De la: kudika294947, la data 2010-12-04 08:29:47 DRAGII MEI CONATIONALI de pe KUDICA

Daca ne multumim numai cu BASCALIA nu realizam mare lucru. Hai sa-i mobilizam pt. TIMPUL OPORTUN pe toti
PRIETENII nostrii, pe TOATE CUNOSTINTELE noastre, pe TOTI VECINII nostrii, pe TOATE NEAMURILE noastre .
In PRIMUL RAND sa nu-i mai votam, sa nu mai FUGIM din ROMANIA [ pe motiv ca nu putem face nimic ] , sa-i MARGINALIZAM prin toate mijloacele LEGALE si DEMOCRATICE, sa nu-i mai LASAM sa ne conduca ei, ....FOSTII si ACTUALII zisi PATRIOTI si adevarati ROMANI. Timpul ne-a aratat ca TOTI POLITICIENII nostrii si-au dat mana indiferent de CULOAREA POLITICA sa se IMBOGATEASCA prin TOATE MIJLOACELE posibile si imposibile pt. un roman cinstit si adevarat. Au dus ECONOMIA ROMANIEI de RAPA, au vandut aproape tot, inclusiv VIITORUL nostru [ al TINERILOR si al batranilor ] au facut numeroase imprumuturi de la FMI, UE si de la alte banci mondiale posibile si imposibile si au deturnat aceste fonduri banesti tot in buzunarele si conturile lor si acum impreuna cu MAFIOTUL si FRANCOFONUL de la conducerea BANCII NATIONALE [ care nu a fost schimbat de 20 de ani ] avand mizerabilul tupeu sa zica despre noi ROMANII ca '' numai noi santem de vina de CRIZA actuala ca am facut credite la BANCI ca sa traim mai bine ''. Luati exemplu de la TINERII din celelalte TARII ale UE, [ ex. ITALIA, FRANTA, ANGLIA si din alte TARI care au iesit pe strada si au spus un NU HOTARAT impotriva LEGILOR date de guvernele tarilor lor, [ educatie, pensii, invatamant, globalizare, et. ] si au reusit in parte sa-i aduca pe POLITICIENI cu capul pe pamant si sa mai renunte la propunerile lor legislative. De ce sa nu facem si noi ca ei. De ce sa fugim din ROMANIA ca sa-i lasam pe EXCROCI sa faca ce vor ei cu ROMANIA pt. ca
NOI suntem LASI si nu vrem sa le facem fata [ fugim in alte parti facand pe slugi ca sa traim pe moment un pic mai bine, dar fara VIITOR si sa fim catalogati de alte popoare ca HOTI, BORFASI, TIGANI sau stiu eu cum in altfel ]. Faceti raportul dintre cei care s-au integrat si realizat in alte parti si cu restul masei de romani care traiesc de pe o zi pe alta multumindu-se cu FIRMITURILE care cad printre degetele bogatilor. Oare este BINE ? ? ?. ............................ Astept comentariul VOSTRU si de ce nu PROPUNERILE si MASURILE VOASTRE. .......... Va doresc MULTA SANATATE,....INTELEPCIUNE si NOROC.


calmaza-te tataie!
pickard
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:20
io mi-am scos ...palosul si astept. nadejdea e numai in voi...
BEL_AMY1
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:23
De la: pickard, la data 2010-12-04 10:20:27
De la: kudika294947, la data 2010-12-04 08:29:47 DRAGII MEI CONATIONALI de pe KUDICA

Daca ne multumim numai cu BASCALIA nu realizam mare lucru. Hai sa-i mobilizam pt. TIMPUL OPORTUN pe toti
PRIETENII nostrii, pe TOATE CUNOSTINTELE noastre, pe TOTI VECINII nostrii, pe TOATE NEAMURILE noastre .
In PRIMUL RAND sa nu-i mai votam, sa nu mai FUGIM din ROMANIA [ pe motiv ca nu putem face nimic ] , sa-i MARGINALIZAM prin toate mijloacele LEGALE si DEMOCRATICE, sa nu-i mai LASAM sa ne conduca ei, ....FOSTII si ACTUALII zisi PATRIOTI si adevarati ROMANI. Timpul ne-a aratat ca TOTI POLITICIENII nostrii si-au dat mana indiferent de CULOAREA POLITICA sa se IMBOGATEASCA prin TOATE MIJLOACELE posibile si imposibile pt. un roman cinstit si adevarat. Au dus ECONOMIA ROMANIEI de RAPA, au vandut aproape tot, inclusiv VIITORUL nostru [ al TINERILOR si al batranilor ] au facut numeroase imprumuturi de la FMI, UE si de la alte banci mondiale posibile si imposibile si au deturnat aceste fonduri banesti tot in buzunarele si conturile lor si acum impreuna cu MAFIOTUL si FRANCOFONUL de la conducerea BANCII NATIONALE [ care nu a fost schimbat de 20 de ani ] avand mizerabilul tupeu sa zica despre noi ROMANII ca '' numai noi santem de vina de CRIZA actuala ca am facut credite la BANCI ca sa traim mai bine ''. Luati exemplu de la TINERII din celelalte TARII ale UE, [ ex. ITALIA, FRANTA, ANGLIA si din alte TARI care au iesit pe strada si au spus un NU HOTARAT impotriva LEGILOR date de guvernele tarilor lor, [ educatie, pensii, invatamant, globalizare, et. ] si au reusit in parte sa-i aduca pe POLITICIENI cu capul pe pamant si sa mai renunte la propunerile lor legislative. De ce sa nu facem si noi ca ei. De ce sa fugim din ROMANIA ca sa-i lasam pe EXCROCI sa faca ce vor ei cu ROMANIA pt. ca
NOI suntem LASI si nu vrem sa le facem fata [ fugim in alte parti facand pe slugi ca sa traim pe moment un pic mai bine, dar fara VIITOR si sa fim catalogati de alte popoare ca HOTI, BORFASI, TIGANI sau stiu eu cum in altfel ]. Faceti raportul dintre cei care s-au integrat si realizat in alte parti si cu restul masei de romani care traiesc de pe o zi pe alta multumindu-se cu FIRMITURILE care cad printre degetele bogatilor. Oare este BINE ? ? ?. ............................ Astept comentariul VOSTRU si de ce nu PROPUNERILE si MASURILE VOASTRE. .......... Va doresc MULTA SANATATE,....INTELEPCIUNE si NOROC.


calmaza-te tataie!


de acord cu tine pikard, insa eu am venit din solidaritate, pe banii mei, la bucuresti, sa protestez, de doua ori in timp ce bucurestenii, pe care nu ii costa 90 de lei sa vina acolo ci doar putina bioenergie au stat in casa. Nu aveam nici un interes sa vin sa sustin pensionarii, ca nu sunt, iar pana apuc eu pensia iti spun ca nici nu o mai primesc. Solidaritate, am considerat nedrept sa piarda din pensie un om care a muncit sa aiba pensia aia, indiferent care avea 1000 sau 10000 de lei. ce sa fac eu daca pensionarii din bucuresti nu isi apara drepturile? pot mai mult?

in al doilea rand daca nu ii votezi tu stai linistit, stii cum stau la ora asta aia la tara sprijiniti de gard? ei nu stiu cand sunt alegerile dar asteapta sa tot vina cineva cu o galeata, un sort etc. in plus, isi gasesc votanti gen "au gresit si ei, ca tot oameni sunt" cu carul. mai e si o alta categorie de romani cu gandirea "ce, ba daca au fost smecheri..." si gata majoritatea.
leo_
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa slabesc 93 De la: mady1997 18 Iulie 2010 11:46
Oriflame 1 De la: mikaiuli 10 Noiembrie 2009 16:57
Vopsea pentru haine 8 De la: death_butterfly 31 Octombrie 2012 11:26
Piercing Industrial 10 De la: kudika_973445 11 Septembrie 2014 09:43
Credit de nevoie personale! Pareri 2 De la: greierash_is_back 3 Noiembrie 2009 16:00