Setari Cookie-uri

DEDICATIE SPECIALA PENTRU DUDUIA BARBIE

De la: anastasia_m, la data 2011-01-12 20:10:41 pupici Barbie
spectacolul continua


Ti tzuc Anusca
Darine si Pickard va tzuc zapacitilor
Barbie30_
Postat pe 12 Ianuarie 2011 20:20
Chalapa a trecut iar la epilat
Barbie30_
Postat pe 12 Ianuarie 2011 20:21
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 20:21:37 Chalapa a trecut iar la epilat
dispari creatura hidoasa esti mai rau ca un animal...
kudika029282
Postat pe 12 Ianuarie 2011 21:30
De la: kudika029282, la data 2011-01-12 21:30:52
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 20:21:37 Chalapa a trecut iar la epilat
dispari creatura hidoasa esti mai rau ca un animal...


Du-te tare!
Barbie30_
Postat pe 12 Ianuarie 2011 21:34
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 20:20:20
De la: anastasia_m, la data 2011-01-12 20:10:41 pupici Barbie
spectacolul continua


Ti tzuc Anusca
Darine si Pickard va tzuc zapacitilor


ce mult ne place aici! e minunat! e si 282 si poate ma fericeste si pe mine cu stie ea ce!
pickard
Postat pe 12 Ianuarie 2011 21:38
so, vedem ceva cat-fight?

yep, popcorn avem
j_o_h_n
Postat pe 12 Ianuarie 2011 22:03
De la: j_o_h_n, la data 2011-01-12 22:03:34so, vedem ceva cat-fight?

yep, popcorn avem


mai john! tu ai venit azi si deja ne cunosti!?
pickard
Postat pe 12 Ianuarie 2011 22:09
aham.... sa zicem ca semanati foarte bine cu colegele mele de munca

j_o_h_n
Postat pe 12 Ianuarie 2011 22:18
De la: j_o_h_n, la data 2011-01-12 22:18:35aham.... sa zicem ca semanati foarte bine cu colegele mele de munca


eu am fatza de colega! bun! da-mi drumul in vestiarul lor sau in baie!
pickard
Postat pe 12 Ianuarie 2011 22:20
fata, te las sa intrii pe geamul de la baie.

da vezi ca e buda unisex, vezi tu peste cine dai
j_o_h_n
Postat pe 12 Ianuarie 2011 22:24
De la: j_o_h_n, la data 2011-01-12 22:24:49fata, te las sa intrii pe geamul de la baie.

da vezi ca e buda unisex, vezi tu peste cine dai


e cumva in fundu gradinii!?
pickard
Postat pe 12 Ianuarie 2011 22:31
nu, dar pentru tine poate fi
j_o_h_n
Postat pe 12 Ianuarie 2011 22:50
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 21:34:49
De la: kudika029282, la data 2011-01-12 21:30:52
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 20:21:37 Chalapa a trecut iar la epilat
dispari creatura hidoasa esti mai rau ca un animal...


Du-te tare!
dute mai muiere cat poti de tare numai sa nu-ti mai arti mutra aia grtoasa pe aici
kudika029282
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:20
De la: kudika029282, la data 2011-01-13 10:20:34
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 21:34:49
De la: kudika029282, la data 2011-01-12 21:30:52
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 20:21:37 Chalapa a trecut iar la epilat
dispari creatura hidoasa esti mai rau ca un animal...


Du-te tare!
dute mai muiere cat poti de tare numai sa nu-ti mai arti mutra aia grtoasa pe aici


Ai vrea tu... Incearca sa te rogi seara sa nu mai apar eu pe aici si sa faci si niste matanii.La matanii tre sa fie prezent si prietenasul meu care te vrea ...
Barbie30_
Postat pe 13 Ianuarie 2011 19:46
?[/quote]muiere idioata esti dublura lui nebuna BARBIE nu meriti decat sa te scuip in gura atat de spurcata esti..ce ti-as trage o paruiala si ti-as smulge flocii din cap sintre picioare ca sa te saturi sa ma spurci... [/quote]


Cine te-a spurcat ma amarat-o! Eu ma amuz in continuare...ai o educatie ,vai de mamicuta ta... Si acum sa-ti iau fiecare cuvant in parte scumpa mea...mai bine scuip-o in gura pe aia care te-a educat . Cat despre paruiala nu pot sa-ti spun decat un super LOL . esti penibila,tiganca(sunt sigura). virtual si eu te-as face praf dar stii ce ? jur ca m-ai amuzat... nu sunt dublura nimanui ,a fost o intamplare... as fi mai fericita sa fiu dublura mamei tale sa te bat pana uiti cum te cheama,pana uiti pe ce planeta esti draga mea. deastea ca tine intalnesc zi de zi si sunteti toate niste gretoase frustrate care nu sunt capabile sa scoata 5 cuvinte normale. poti sa-mi dau seama in ce casa ai crescut ...sincer ...mi-e mila de tine ...

te astept cu noi injuraturi...asa mai aflu si eu ce e nou prin mahala sa pot sa-mi fac articolele mai interesante despre epave ca tine. fii rapida ca luni am de predat unul . sau poti sa-mi trimiti mesaj privat ..l-as lua si mai personal si daca tu cauti sa te afirmi in fata altora cat de bine stai la capitolul mahala da raspunsul aici!
Brunette_25
Postat pe 13 Ianuarie 2011 22:51
De la: brunette_barbie, la data 2011-01-13 22:51:54?
muiere idioata esti dublura lui nebuna BARBIE nu meriti decat sa te scuip in gura atat de spurcata esti..ce ti-as trage o paruiala si ti-as smulge flocii din cap sintre picioare ca sa te saturi sa ma spurci... [/quote]


Cine te-a spurcat ma amarato! Eu ma amuz in continuare...ai o educatie ,vai de mamicuta ta... Si acum sa-ti iau fiecare cuvant in parte scumpa mea...mai bine scuip-o in gura pe aia care te-a educat . Cat despre paruiala nu pot sa-ti spun decat un super LOL . esti penibila,tiganca(sunt sigura). virtual si eu te-as face praf dar stii ce ? jur ca m-ai amuzat... nu sunt dublura nimanui ,a fost o intamplare... as fi mai fericita sa fiu dublura mamei tale sa te bat pana uiti cum te cheama,pana uiti pe ce planeta esti draga mea. deastea ca tine intalnesc zi de zi si sunteti toate niste gretoase frustrate care nu sunt capabile sa scoata 5 cuvinte normale. poti sa-mi dau seama in ce casa ai crescut ...sincer ...mi-e mila de tine ...

te astept cu noi injuraturi...asa mai aflu si eu ce e nou prin mahala sa pot sa-mi fac articolele mai interesante despre epave ca tine. fii rapida ca luni am de predat unul . sau poti sa-mi trimiti mesaj privat ..l-as lua si mai personal si daca tu cauti sa te afirmi in fata altora cat de bine stai la capitolul mahala da raspunsul aici! [/quote]
Brunette_25
Postat pe 13 Ianuarie 2011 22:52
De la: brunette_barbie, la data 2011-01-13 22:52:54
De la: brunette_barbie, la data 2011-01-13 22:51:54?
muiere idioata esti dublura lui nebuna BARBIE nu meriti decat sa te scuip in gura atat de spurcata esti..ce ti-as trage o paruiala si ti-as smulge flocii din cap sintre picioare ca sa te saturi sa ma spurci...



Cine te-a spurcat ma amarato! Eu ma amuz in continuare...ai o educatie ,vai de mamicuta ta... Si acum sa-ti iau fiecare cuvant in parte scumpa mea...mai bine scuip-o in gura pe aia care te-a educat . Cat despre paruiala nu pot sa-ti spun decat un super LOL . esti penibila,tiganca(sunt sigura). virtual si eu te-as face praf dar stii ce ? jur ca m-ai amuzat... nu sunt dublura nimanui ,a fost o intamplare... as fi mai fericita sa fiu dublura mamei tale sa te bat pana uiti cum te cheama,pana uiti pe ce planeta esti draga mea. deastea ca tine intalnesc zi de zi si sunteti toate niste gretoase frustrate care nu sunt capabile sa scoata 5 cuvinte normale. poti sa-mi dau seama in ce casa ai crescut ...sincer ...mi-e mila de tine ...

te astept cu noi injuraturi...asa mai aflu si eu ce e nou prin mahala sa pot sa-mi fac articolele mai interesante despre epave ca tine. fii rapida ca luni am de predat unul . sau poti sa-mi trimiti mesaj privat ..l-as lua si mai personal si daca tu cauti sa te afirmi in fata altora cat de bine stai la capitolul mahala da raspunsul aici! [/quote][/quote]


MissRye
Postat pe 14 Ianuarie 2011 01:42
De la: brunette_barbie, la data 2011-01-13 22:52:54
De la: brunette_barbie, la data 2011-01-13 22:51:54?
muiere idioata esti dublura lui nebuna BARBIE nu meriti decat sa te scuip in gura atat de spurcata esti..ce ti-as trage o paruiala si ti-as smulge flocii din cap sintre picioare ca sa te saturi sa ma spurci...



Cine te-a spurcat ma amarato! Eu ma amuz in continuare...ai o educatie ,vai de mamicuta ta... Si acum sa-ti iau fiecare cuvant in parte scumpa mea...mai bine scuip-o in gura pe aia care te-a educat . Cat despre paruiala nu pot sa-ti spun decat un super LOL . esti penibila,tiganca(sunt sigura). virtual si eu te-as face praf dar stii ce ? jur ca m-ai amuzat... nu sunt dublura nimanui ,a fost o intamplare... as fi mai fericita sa fiu dublura mamei tale sa te bat pana uiti cum te cheama,pana uiti pe ce planeta esti draga mea. deastea ca tine intalnesc zi de zi si sunteti toate niste gretoase frustrate care nu sunt capabile sa scoata 5 cuvinte normale. poti sa-mi dau seama in ce casa ai crescut ...sincer ...mi-e mila de tine ...

te astept cu noi injuraturi...asa mai aflu si eu ce e nou prin mahala sa pot sa-mi fac articolele mai interesante despre epave ca tine. fii rapida ca luni am de predat unul . sau poti sa-mi trimiti mesaj privat ..l-as lua si mai personal si daca tu cauti sa te afirmi in fata altora cat de bine stai la capitolul mahala da raspunsul aici! [/quote][/quote]


Tu iti dai seama ce-i faci? Sa o dispere doua Barbie??? Asta de acum nu o sa mai poata sa doarma
Barbie30_
Postat pe 14 Ianuarie 2011 08:24
Tu iti dai seama ce-i faci? Sa o dispere doua Barbie??? Asta de acum nu o sa mai poata sa doarma
[/quote]


stai sa vezi daca apare a 3 a ...




Barbie, serios ca nu a fost intentionat "numele"!
Brunette_25
Postat pe 14 Ianuarie 2011 15:32
barbiutoooooooo...tot cu admiratoriii si mai ales admiratoarele....? uite si de la cineva care te...
BEL_AMY1
Postat pe 14 Ianuarie 2011 15:37
282 topicul tau nu are sens!
roz5blue6lila7
Postat pe 14 Ianuarie 2011 15:46
De la: Brunette_16, la data 2011-01-13 22:51:54?
muiere idioata esti dublura lui nebuna BARBIE nu meriti decat sa te scuip in gura atat de spurcata esti..ce ti-as trage o paruiala si ti-as smulge flocii din cap sintre picioare ca sa te saturi sa ma spurci... [/quote]


Cine te-a spurcat ma amarat-o! Eu ma amuz in continuare...ai o educatie ,vai de mamicuta ta... Si acum sa-ti iau fiecare cuvant in parte scumpa mea...mai bine scuip-o in gura pe aia care te-a educat . Cat despre paruiala nu pot sa-ti spun decat un super LOL . esti penibila,tiganca(sunt sigura). virtual si eu te-as face praf dar stii ce ? jur ca m-ai amuzat... nu sunt dublura nimanui ,a fost o intamplare... as fi mai fericita sa fiu dublura mamei tale sa te bat pana uiti cum te cheama,pana uiti pe ce planeta esti draga mea. deastea ca tine intalnesc zi de zi si sunteti toate niste gretoase frustrate care nu sunt capabile sa scoata 5 cuvinte normale. poti sa-mi dau seama in ce casa ai crescut ...sincer ...mi-e mila de tine ...

te astept cu noi injuraturi...asa mai aflu si eu ce e nou prin mahala sa pot sa-mi fac articolele mai interesante despre epave ca tine. fii rapida ca luni am de predat unul . sau poti sa-mi trimiti mesaj privat ..l-as lua si mai personal si daca tu cauti sa te afirmi in fata altora cat de bine stai la capitolul mahala da raspunsul aici! [/quote]mai bine sa te spanzuri muiere idioata ce te-as prinde la o paruiiala si ti-as smulge flocii din cap si sintre picioare taratura hidoasa si jegoasa sa o scuipi in gura pe mata care te-a educat ca in mahala si termina cu spurcaciunile ca nu esti in usa cortului jigodie ordinara...
kudika029282
Postat pe 14 Ianuarie 2011 18:36
]mai bine sa te spanzuri muiere idioata ce te-as prinde la o paruiiala si ti-as smulge flocii din cap si sintre picioare taratura hidoasa si jegoasa sa o scuipi in gura pe mata care te-a educat ca in mahala si termina cu spurcaciunile ca nu esti in usa cortului jigodie ordinara... [/quote]


In primul rand iti voi da un nume ca tare mi-e mila de tine. FLEGMATA! Flegmato,mi-ai mai spus faza cu paruiala si smulgerea si in restul frazei tale nu ai facut decat sa copiezi cuvintele mele dar intr-un mod mai bine inteles de tine , citez : taratura hidoasa si jegoasa sa o scuipi in gura pe mata care te-a educat ca in mahala . daca eu sunt educata in mahala , tu ai fost educata in canalizare. Citez : si termina cu spurcaciunile ca nu esti in usa cortului jigodie ordinara. Chiar sunt curioasa unde te-am spurcat si nici faza cu usa cortului nu o inteleg. Apropo ,cortul are usa ??

In al 2 lea rand Flegmato,din tot ce scrii tu inteleg ca tu esti terorizata si ramai cu sechele ,mai e putin si o sa ma faci sa intelegi ca esti "posta " cartierului sau ca esti o amarata care sta scuipata de toti si aici te razbuni.
Te astept cu drag sa raspunzi,imi place la nebunie cand vad postarile tale pt mine. Ti-as da un sfat dar mi`e ca nici nu il intelegi. Stii ce am mai realizat? Ca eu te enervez vorbind normal si tu nici nu ma atingi vorbind vulgar. Ce te supara mai tare ? ca esti tavalita...sau ca nu esti indeajuns de tavalita ?



Rasp rpd!!!
Brunette_25
Postat pe 14 Ianuarie 2011 20:05
De la: Brunette_16, la data 2011-01-14 20:05:02]mai bine sa te spanzuri muiere idioata ce te-as prinde la o paruiiala si ti-as smulge flocii din cap si sintre picioare taratura hidoasa si jegoasa sa o scuipi in gura pe mata care te-a educat ca in mahala si termina cu spurcaciunile ca nu esti in usa cortului jigodie ordinara...



In primul rand iti voi da un nume ca tare mi-e mila de tine. FLEGMATA! Flegmato,mi-ai mai spus faza cu paruiala si smulgerea si in restul frazei tale nu ai facut decat sa copiezi cuvintele mele dar intr-un mod mai bine inteles de tine , citez : taratura hidoasa si jegoasa sa o scuipi in gura pe mata care te-a educat ca in mahala . daca eu sunt educata in mahala , tu ai fost educata in canalizare. Citez : si termina cu spurcaciunile ca nu esti in usa cortului jigodie ordinara. Chiar sunt curioasa unde te-am spurcat si nici faza cu usa cortului nu o inteleg. Apropo ,cortul are usa ??

In al 2 lea rand Flegmato,din tot ce scrii tu inteleg ca tu esti terorizata si ramai cu sechele ,mai e putin si o sa ma faci sa intelegi ca esti "posta " cartierului sau ca esti o amarata care sta scuipata de toti si aici te razbuni.
Te astept cu drag sa raspunzi,imi place la nebunie cand vad postarile tale pt mine. Ti-as da un sfat dar mi`e ca nici nu il intelegi. Stii ce am mai realizat? Ca eu te enervez vorbind normal si tu nici nu ma atingi vorbind vulgar. Ce te supara mai tare ? ca esti tavalita...sau ca nu esti indeajuns de tavalita ?



Rasp rpd!!![/quote]muiere jegoasa si imputita termina cu jignirile de joasa categorie dumneata esti cea mai "FLEGMATA" si si imi place sa te enervez pana iti curg balele cu venin si faci spume la gura..tocmai dumneata esti o tarfa tavalita de toti curvarii si tocmai dumneata ai ajuns"posta" cartierului si esti o amarita care sta scuipata de toti utilizatorii si aici te bagi ca sa te razbuni..si mie imi place sa vad injuraturile tale ce mi le adresezi ..dar nici eu nu ma las si iti raspund de fiecare data cu mare placere jigodie imputita ce esti...
kudika029282
Postat pe 15 Ianuarie 2011 10:02
De la: kudika029282, la data 2011-01-15 10:02:09
De la: Brunette_16, la data 2011-01-14 20:05:02]mai bine sa te spanzuri muiere idioata ce te-as prinde la o paruiiala si ti-as smulge flocii din cap si sintre picioare taratura hidoasa si jegoasa sa o scuipi in gura pe mata care te-a educat ca in mahala si termina cu spurcaciunile ca nu esti in usa cortului jigodie ordinara...



In primul rand iti voi da un nume ca tare mi-e mila de tine. FLEGMATA! Flegmato,mi-ai mai spus faza cu paruiala si smulgerea si in restul frazei tale nu ai facut decat sa copiezi cuvintele mele dar intr-un mod mai bine inteles de tine , citez : taratura hidoasa si jegoasa sa o scuipi in gura pe mata care te-a educat ca in mahala . daca eu sunt educata in mahala , tu ai fost educata in canalizare. Citez : si termina cu spurcaciunile ca nu esti in usa cortului jigodie ordinara. Chiar sunt curioasa unde te-am spurcat si nici faza cu usa cortului nu o inteleg. Apropo ,cortul are usa ??

In al 2 lea rand Flegmato,din tot ce scrii tu inteleg ca tu esti terorizata si ramai cu sechele ,mai e putin si o sa ma faci sa intelegi ca esti "posta " cartierului sau ca esti o amarata care sta scuipata de toti si aici te razbuni.
Te astept cu drag sa raspunzi,imi place la nebunie cand vad postarile tale pt mine. Ti-as da un sfat dar mi`e ca nici nu il intelegi. Stii ce am mai realizat? Ca eu te enervez vorbind normal si tu nici nu ma atingi vorbind vulgar. Ce te supara mai tare ? ca esti tavalita...sau ca nu esti indeajuns de tavalita ?



Rasp rpd!!!

-------muiere jegoasa si imputita termina cu jignirile de joasa categorie dumneata esti cea mai "FLEGMATA" si si imi place sa te enervez pana iti curg balele cu venin si faci spume la gura..tocmai dumneata esti o tarfa tavalita de toti curvarii si tocmai dumneata ai ajuns"posta" cartierului si esti o amarita care sta scuipata de toti utilizatorii si aici te bagi ca sa te razbuni..si mie imi place sa vad injuraturile tale ce mi le adresezi ..dar nici eu nu ma las si iti raspund de fiecare data cu mare placere jigodie imputita ce esti... [/quote]


Serios ca esti turbata. Copiezi tot ce iti spun. Nu ma enervezi deloc,daca ma enervai te injuram si te blestemam pana oboseai sa citesti dar vezi tu... te las sa ai ultimul cuvant ,nu de teama competitiei cu tine ci de plictiseala,serios m-am plictisit. Credeam ca te pot face sa te gandesti la niste replici dureroase dar tu nu faci decat sa copiezi tot ce iti spun ...adresat mie ,bineinteles. Pa-pa fatito,la mai multe !
Brunette_25
Postat pe 15 Ianuarie 2011 11:01
De la: Brunette_16, la data 2011-01-14 15:32:23 Tu iti dai seama ce-i faci? Sa o dispere doua Barbie??? Asta de acum nu o sa mai poata sa doarma



stai sa vezi daca apare a 3 a ...




Barbie, serios ca nu a fost intentionat "numele"! [/quote]

Nu ma deranjeaza ba chiar postarile tale mi se par ok .
Barbie30_
Postat pe 15 Ianuarie 2011 11:19
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-14 15:37:03barbiutoooooooo...tot cu admiratoriii si mai ales admiratoarele....? uite si de la cineva care te...


Alfreee iar te-am scapat
Barbie30_
Postat pe 15 Ianuarie 2011 11:20
De la: Brunette_16, la data 2011-01-15 11:01:25
De la: kudika029282, la data 2011-01-15 10:02:09
De la: Brunette_16, la data 2011-01-14 20:05:02]mai bine sa te spanzuri muiere idioata ce te-as prinde la o paruiiala si ti-as smulge flocii din cap si sintre picioare taratura hidoasa si jegoasa sa o scuipi in gura pe mata care te-a educat ca in mahala si termina cu spurcaciunile ca nu esti in usa cortului jigodie ordinara...



In primul rand iti voi da un nume ca tare mi-e mila de tine. FLEGMATA! Flegmato,mi-ai mai spus faza cu paruiala si smulgerea si in restul frazei tale nu ai facut decat sa copiezi cuvintele mele dar intr-un mod mai bine inteles de tine , citez : taratura hidoasa si jegoasa sa o scuipi in gura pe mata care te-a educat ca in mahala . daca eu sunt educata in mahala , tu ai fost educata in canalizare. Citez : si termina cu spurcaciunile ca nu esti in usa cortului jigodie ordinara. Chiar sunt curioasa unde te-am spurcat si nici faza cu usa cortului nu o inteleg. Apropo ,cortul are usa ??

In al 2 lea rand Flegmato,din tot ce scrii tu inteleg ca tu esti terorizata si ramai cu sechele ,mai e putin si o sa ma faci sa intelegi ca esti "posta " cartierului sau ca esti o amarata care sta scuipata de toti si aici te razbuni.
Te astept cu drag sa raspunzi,imi place la nebunie cand vad postarile tale pt mine. Ti-as da un sfat dar mi`e ca nici nu il intelegi. Stii ce am mai realizat? Ca eu te enervez vorbind normal si tu nici nu ma atingi vorbind vulgar. Ce te supara mai tare ? ca esti tavalita...sau ca nu esti indeajuns de tavalita ?



Rasp rpd!!!

-------muiere jegoasa si imputita termina cu jignirile de joasa categorie dumneata esti cea mai "FLEGMATA" si si imi place sa te enervez pana iti curg balele cu venin si faci spume la gura..tocmai dumneata esti o tarfa tavalita de toti curvarii si tocmai dumneata ai ajuns"posta" cartierului si esti o amarita care sta scuipata de toti utilizatorii si aici te bagi ca sa te razbuni..si mie imi place sa vad injuraturile tale ce mi le adresezi ..dar nici eu nu ma las si iti raspund de fiecare data cu mare placere jigodie imputita ce esti...



Serios ca esti turbata. Copiezi tot ce iti spun. Nu ma enervezi deloc,daca ma enervai te injuram si te blestemam pana oboseai sa citesti dar vezi tu... te las sa ai ultimul cuvant ,nu de teama competitiei cu tine ci de plictiseala,serios m-am plictisit. Credeam ca te pot face sa te gandesti la niste replici dureroase dar tu nu faci decat sa copiezi tot ce iti spun ...adresat mie ,bineinteles. Pa-pa fatito,la mai multe ![/quote]muiere nesimtita si ordinara mai esti..
kudika029282
Postat pe 15 Ianuarie 2011 18:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
...din gresala 2 De la: Barbie30_ 22 Iunie 2011 12:47
Sexul in 3 - fantezie sau curiozitate? 26 De la: mitica_mitaru 28 Februarie 2009 17:36
Cine face mai mult sex: casatoritii sau ne...? 24 De la: elymake 10 Mai 2009 10:19
nu cunosc ! 8 De la: broscoiu 2 Octombrie 2011 21:49
am nevoie de ajutor.... 14 De la: rashela 30 Martie 2011 00:27