Setari Cookie-uri

i need help..:(

Salut.ma numesc Andreea..am 22 de ani si am o mica problema.nici nu stiu cum sa incep..probabil va suna stupid oricum as incepe.ideea e ca sunt singura..cam de 8 luni..si efectiv nu mai suport.si parca nici prietenii nu imi mai sunt alaturi..pe vremea cand eram implicata intr`o relatie erau toti alaturi de mine.ma cautau sa iesim..era totul ok...acuma..de cand sunt singura au cam uitat toti de mine.cel mai tare ma deranjeaza faptul ca nu reusesc sa gasesc pe nimeni..chiar nu inteleg de ce...stiu ca nu sunt foarte frumoasa..si nu sunt nici perfecta,dar cu toate astea credeam ca fiecare isi va gasi perechea candva..ok..poate nu e momentul pt mine,dar chiar m`am saturat sa tot astept si simt ca nu mai pot.am incercat ca ma refugiez in alte activitati...doar ca nu imi sta capul la nimic.chiar de ar fi sa ies..sa mai cunosc oameni..am impresia ca nu se uita nimeni la mine..ca sunt complet insipida.
sincer nu stiu ce sa fac..ma gandeam ca poate se gaseste cineva pe aici sa ma asculte..si eventual sa ma ajute cu un sfat...
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:25
Invata sa ai rabdare,sunt persoane care stau singure cu anii.Nu grabi lucrurile,nu are rost.
praf_de_stele
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:32
incredere, speranta, rabdare, in astfel de momente cam de asta e nevoie se spune ca ce e al tau e pus deoparte
bombonik_babardik
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:37
sunt constienta ca exista oameni care stau singuri cu anii..si sincer nu stiu cum reusesc..pentru ca eu simt ca o iau razna..si da..probabil am o problema cu rabdarea..dar si asa am impresia ca a trecut o vesnicie de cand sunt singura..si cand ma gandesc ca urmeaza si sarbatorile...pffaaiii
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:37
sunt perfect de acord cu tine babyboomboom..si sunt constienta de toate acele lucruri..in teorie..doar ca in practica e mult mai greu...si am cam inceput sa imi pierd speranta.:(
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:40
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:25:38Salut.ma numesc Andreea..am 22 de ani si am o mica problema.nici nu stiu cum sa incep..probabil va suna stupid oricum as incepe.ideea e ca sunt singura..cam de 8 luni..si efectiv nu mai suport.si parca nici prietenii nu imi mai sunt alaturi..pe vremea cand eram implicata intr`o relatie erau toti alaturi de mine.ma cautau sa iesim..era totul ok...acuma..de cand sunt singura au cam uitat toti de mine.cel mai tare ma deranjeaza faptul ca nu reusesc sa gasesc pe nimeni..chiar nu inteleg de ce...stiu ca nu sunt foarte frumoasa..si nu sunt nici perfecta,dar cu toate astea credeam ca fiecare isi va gasi perechea candva..ok..poate nu e momentul pt mine,dar chiar m`am saturat sa tot astept si simt ca nu mai pot.am incercat ca ma refugiez in alte activitati...doar ca nu imi sta capul la nimic.chiar de ar fi sa ies..sa mai cunosc oameni..am impresia ca nu se uita nimeni la mine..ca sunt complet insipida.
sincer nu stiu ce sa fac..ma gandeam ca poate se gaseste cineva pe aici sa ma asculte..si eventual sa ma ajute cu un sfat...


Fara suparare....dar.....
Ce`as putea spune eu,ca 2 ani de zile am stat singura...am avut o singura "escapada"...si am putin mai multi anisori decat tine
Dupa despartirea de my ex.,eram ca si tine...vroiam neaparat sa mai fiu cu cineva...pt ca asa eram obisnuita,sa am pe cineva langa mine,nu pt ca aveam neaparat nevoie de`o relatie....Nu confunda lucrurile....Si`apoi mi`am dat seama ca nu`i asa....iar pana cu putin timp in urma,nici nu vroiam sa aud de relatii....
N`am cautat....a venit singurel...
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:41
sunt perfect de acord cu tine babyboomboom..si sunt constienta de toate acele lucruri..in teorie..doar ca in practica e mult mai greu...si am cam inceput sa imi pierd speranta.:(
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:41
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:37:34sunt constienta ca exista oameni care stau singuri cu anii..si sincer nu stiu cum reusesc..pentru ca eu simt ca o iau razna..si da..probabil am o problema cu rabdarea..dar si asa am impresia ca a trecut o vesnicie de cand sunt singura..si cand ma gandesc ca urmeaza si sarbatorile...pffaaiii

Dar nu te supara....ai 22 de ani...altceva nu ai de facut?Decat sa tanjesti dupa un "lover"?Gaseste`ti o ocupatie...
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:45
da..doar ca probabil ai avut prietenii care ti`au stat alaturi in acei 2 ani in care ai fost singura...dar eu sunt complet singura..si mi se pare foarte greu..si m`am saturat de toata monotonia asta din viata mea..
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:46
incerc sa imi gasesc alte ocupatii..merg la facultate..invat..am o sora cu 2 copii..merg la ea mai tot timpul..o mai ajut..crede`ma ca fac orice sa imi treaca timpul..doar ca uneori nu e destul..
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:49
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:41:26sunt perfect de acord cu tine babyboomboom..si sunt constienta de toate acele lucruri..in teorie..doar ca in practica e mult mai greu...si am cam inceput sa imi pierd speranta.:(
adriana are dreptate...daca e sa apara , vine el singurel tocmai atunci cand te astepti mai putin, stie Dumnezeu cum le randuieste pe toate, tu pana apare bucura te de viata ,,, lasa-te purtata de val, zambeste , si eu sunt singurica, daca vine bine, daca nu poate asa e scris undeva ,,,,
bombonik_babardik
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:50
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:46:31da..doar ca probabil ai avut prietenii care ti`au stat alaturi in acei 2 ani in care ai fost singura...dar eu sunt complet singura..si mi se pare foarte greu..si m`am saturat de toata monotonia asta din viata mea..


Ai avut prieteni atunci cand ai avut o relatie si acum nu mai ai?Chiar asa au disparut toti?Poate ca tu i-ai indepartat usor-usor,habar nu am
Barbie30
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:51
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:46:31da..doar ca probabil ai avut prietenii care ti`au stat alaturi in acei 2 ani in care ai fost singura...dar eu sunt complet singura..si mi se pare foarte greu..si m`am saturat de toata monotonia asta din viata mea..

Te`nseli.....eu mi`am abandonat toti prietenii cand am intrat in ultima relatie...care a durat 3 ani!Aveam doar prietenii lui,care devenisera prieteni comuni...si nu erau delog genul de persoane pe care eu sa le agreez ca prieteni....
Ti`am spus,dar cred ca nu vezi decat ce vrei....am fost la fel ca si tine o perioada,dupa despartire....Si scuza`ma...dar daca nu`ti dai doua palme si nu`ti revii la realitate,esti un om slab....
Iesi...reia prietenii mai vechi....asa ajungi sa mai cunosti lume...sa`ti faci noi prieteni....
Tu n`ai deloc incredere in tine!
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:51
De la: babyboomboom, la data 2010-11-01 11:50:59
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:41:26sunt perfect de acord cu tine babyboomboom..si sunt constienta de toate acele lucruri..in teorie..doar ca in practica e mult mai greu...si am cam inceput sa imi pierd speranta.:(
adriana are dreptate...daca e sa apara , vine el singurel tocmai atunci cand te astepti mai putin, stie Dumnezeu cum le randuieste pe toate, tu pana apare bucura te de viata ,,, lasa-te purtata de val, zambeste , si eu sunt singurica, daca vine bine, daca nu poate asa e scris undeva ,,,,

iuiiii daaaaaaa,apare singurel...si ca si`n cazul meu,e cel pe care nu`l suporti cand il vezi primele dati ....app de asta....fetelor....Barbieeeee,babyyyyyy....sunt asa happy....
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:53
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:49:13incerc sa imi gasesc alte ocupatii..merg la facultate..invat..am o sora cu 2 copii..merg la ea mai tot timpul..o mai ajut..crede`ma ca fac orice sa imi treaca timpul..doar ca uneori nu e destul..


Vezi tu,modul in care spui ca iti ocupi timpul ca sa treaca nu o sa-ti aduca prieteni si iubit.E ok ca iti ocupi timpul cu sora si nepotii tai (e frumos sa petreci timp alaturi de familie) da cred ca trebuie sa te gandesti si la cum sa-ti faci prieteni nu la cum sa treaca timpul.
Barbie30
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:54
De la: AdrianaR, la data 2010-11-01 11:53:56
De la: babyboomboom, la data 2010-11-01 11:50:59
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:41:26sunt perfect de acord cu tine babyboomboom..si sunt constienta de toate acele lucruri..in teorie..doar ca in practica e mult mai greu...si am cam inceput sa imi pierd speranta.:(
adriana are dreptate...daca e sa apara , vine el singurel tocmai atunci cand te astepti mai putin, stie Dumnezeu cum le randuieste pe toate, tu pana apare bucura te de viata ,,, lasa-te purtata de val, zambeste , si eu sunt singurica, daca vine bine, daca nu poate asa e scris undeva ,,,,

iuiiii daaaaaaa,apare singurel...si ca si`n cazul meu,e cel pe care nu`l suporti cand il vezi primele dati ....app de asta....fetelor....Barbieeeee,babyyyyyy....sunt asa happy....
si noi ne bucuram pentru fericirea ta iubiti-va mult
bombonik_babardik
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:55
eu nu mi`am abandonat prietenii..nici in timpul relatiei..nici acum..doar ca la randul lor si ei sunt implicatii in relatii..intr`adevar cand eram si eu intr`o relatie era super..si ne intalneam des..acum ma cauta foarte rar..de multe ori daca nu ii sun eu..nici nu isi amintesc..nu ma mai cheama nicaieri..chiar nu cred ca am facut eu ceva sa ii indepartez..si da..in momentele astea ma simt o persoana foarte slaba..si crede`ma ca mi`e ciuda pe mine ca am ajuns asa..
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:56
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:25:38Salut.ma numesc Andreea..am 22 de ani si am o mica problema.nici nu stiu cum sa incep..probabil va suna stupid oricum as incepe.ideea e ca sunt singura..cam de 8 luni..si efectiv nu mai suport.si parca nici prietenii nu imi mai sunt alaturi..pe vremea cand eram implicata intr`o relatie erau toti alaturi de mine.ma cautau sa iesim..era totul ok...acuma..de cand sunt singura au cam uitat toti de mine.cel mai tare ma deranjeaza faptul ca nu reusesc sa gasesc pe nimeni..chiar nu inteleg de ce...stiu ca nu sunt foarte frumoasa..si nu sunt nici perfecta,dar cu toate astea credeam ca fiecare isi va gasi perechea candva..ok..poate nu e momentul pt mine,dar chiar m`am saturat sa tot astept si simt ca nu mai pot.am incercat ca ma refugiez in alte activitati...doar ca nu imi sta capul la nimic.chiar de ar fi sa ies..sa mai cunosc oameni..am impresia ca nu se uita nimeni la mine..ca sunt complet insipida.
sincer nu stiu ce sa fac..ma gandeam ca poate se gaseste cineva pe aici sa ma asculte..si eventual sa ma ajute cu un sfat...


Iti mai plangi mult de mila? Ia-ti viata in maini si fa ceva din ea ! Asteptand sa te bage in seama unul si altul traiesti degeaba ! O fata( femeie) invinge in viata prin inteligenta si multe alte calitati , nu prin frumusete!
Practic nu ai nici o problema .

Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:56
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:37:34sunt constienta ca exista oameni care stau singuri cu anii..si sincer nu stiu cum reusesc..pentru ca eu simt ca o iau razna..si da..probabil am o problema cu rabdarea..dar si asa am impresia ca a trecut o vesnicie de cand sunt singura..si cand ma gandesc ca urmeaza si sarbatorile...pffaaiii


de singuratate nu se moare, in mod sigur. Eu sunt singura de o groaza de timp si asta dupa o relatie de 4 ani si 1 an de locuit impreuna. Este greu sa fii singur, nu zice nimeni ca nu e. Si pe mine ma intristeaza cand vad ca de sarbatori sunt singura sau de ziua mea, in concedii. Insa...nu dramatizez asa tare. Din contra...incerc sa fac numai ce-mi place si ce ma face sa ma simt bine.
Eu cred ca te straduiesti prea tare, sincer. Sunt multe lucruri in viata de care te poti bucura si singura si pana la urma...in mod sigur iti vei gasi perechea...
_Cryssa_
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:59
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:56:01eu nu mi`am abandonat prietenii..nici in timpul relatiei..nici acum..doar ca la randul lor si ei sunt implicatii in relatii..intr`adevar cand eram si eu intr`o relatie era super..si ne intalneam des..acum ma cauta foarte rar..de multe ori daca nu ii sun eu..nici nu isi amintesc..nu ma mai cheama nicaieri..chiar nu cred ca am facut eu ceva sa ii indepartez..si da..in momentele astea ma simt o persoana foarte slaba..si crede`ma ca mi`e ciuda pe mine ca am ajuns asa..


Asta cu sunt si ei implicati in relatii.....Sa inteleg ca la voi totul se facea in grup,fiecare cu iubita/iubitul?Si eu am prietene casatorite sau cu iubit da asta nu inseamna ca nu putem sa ne intalnim la o cafea sau sa mergem la un film asa ca intre fete.Tind sa cred ca tu respingi invitatiile pentru ca te simti aiurea fara partener Te-ai gandit ca asta te indeparteaza de prieteni?
Barbie30
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:01
De la: AdrianaR, la data 2010-11-01 11:53:56
De la: babyboomboom, la data 2010-11-01 11:50:59
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:41:26sunt perfect de acord cu tine babyboomboom..si sunt constienta de toate acele lucruri..in teorie..doar ca in practica e mult mai greu...si am cam inceput sa imi pierd speranta.:(
adriana are dreptate...daca e sa apara , vine el singurel tocmai atunci cand te astepti mai putin, stie Dumnezeu cum le randuieste pe toate, tu pana apare bucura te de viata ,,, lasa-te purtata de val, zambeste , si eu sunt singurica, daca vine bine, daca nu poate asa e scris undeva ,,,,

iuiiii daaaaaaa,apare singurel...si ca si`n cazul meu,e cel pe care nu`l suporti cand il vezi primele dati ....app de asta....fetelor....Barbieeeee,babyyyyyy....sunt asa happy....


De ce fata?
Barbie30
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:02
crede`ma ca as vrea sa imi iau viata in maine..si sa traiesc la maxim..am uitat sa mentionez un amanunt..locuiesc cu ai mei..big problem...si de fiecare data cand ies..unde mergi?cu cine mergi?cat stai?tu ai impresia ca viata inseamna sa iesi..sa te distrezi?trebuie sa stai sa inveti..aud pezia asta de fiecare data cand vreau sa merg undeva..in schimb daca e sa merg la sora mea..e totul perfect.."bravo fata noastra"..si am incercat de "n" ori sa vb cu ei..sa le explic ca am crescut..gata..am si eu nevoile mele...nu pot sa stau toata ziua inchisa intre 4 pereti.dar probabil o sa treaca si astea..nu stiu cand..dar o sa treca..probabil cand o sa termin facultatea...si o sa imi gasesc de lucru..sa fiu cat de cat pe picioarele mele
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:04
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:37:34sunt constienta ca exista oameni care stau singuri cu anii..si sincer nu stiu cum reusesc..pentru ca eu simt ca o iau razna..si da..probabil am o problema cu rabdarea..dar si asa am impresia ca a trecut o vesnicie de cand sunt singura..si cand ma gandesc ca urmeaza si sarbatorile...pffaaiii[/quo

eh...si eu trec prin asta..nu-i bai..citeste, mergi la film (chiar si singura), asculta muzica, fa sport, mergi la salon...eu am fost chiar si in club singura dar m-am distrat pe cinste stai linistita ca o sa iasa soarele si pe strada noastra candva
moon_light_87
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:05
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:56:01eu nu mi`am abandonat prietenii..nici in timpul relatiei..nici acum..doar ca la randul lor si ei sunt implicatii in relatii..intr`adevar cand eram si eu intr`o relatie era super..si ne intalneam des..acum ma cauta foarte rar..de multe ori daca nu ii sun eu..nici nu isi amintesc..nu ma mai cheama nicaieri..chiar nu cred ca am facut eu ceva sa ii indepartez..si da..in momentele astea ma simt o persoana foarte slaba..si crede`ma ca mi`e ciuda pe mine ca am ajuns asa..


Pai daca zici ca de multe ori nici nu`si amintesc de tine...sa te sune mai ales ca stiu ca ai probleme de adaptare de cand ai ramas singur,inseamna ca aia nu sunt prieteni!
Dar totusi....eu tind sa cred ca tu i`ai indepartat....si sti de ce cred asta?
Pt ca te "simt" si`aici pe forum ca te complaci in situatie...
Tu ai vrea sa vine 10 barbati la usa ta si sa te`apuci sa selectezi...iar cand iesi cu prietenii tai,sunt convinsa ca nu ascunzi deloc faptul ca nu`ti prea pica bine ca tu esti singura iar ei se giugiulesc si`si fac planuri pt iesirea de maine....sunt convinsa ca faci tot posibilu sa`i faci sa observe asta prin "figurile" pe care le faci....
Stiu cum e,dar ca cineva sa se apropie de tine,indiferent din ce punc te vedere,ca prieteni sau iubit,tre sa fii radianta....sa glumesti...sa nu lasi niste chestii atat de minore sa te afecteze....
Sincer,asta nu`i o probleme.....ca nu ai un iubit si ca nu`ti place situatia asta la 22 de ani!Probleme au cei ce n`ai ce sa puna pe masa...sau care n`au unde sa stea,sufera de vreo boala...aia au robleme cu adevarat!
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:06
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 12:04:56crede`ma ca as vrea sa imi iau viata in maine..si sa traiesc la maxim..am uitat sa mentionez un amanunt..locuiesc cu ai mei..big problem...si de fiecare data cand ies..unde mergi?cu cine mergi?cat stai?tu ai impresia ca viata inseamna sa iesi..sa te distrezi?trebuie sa stai sa inveti..aud pezia asta de fiecare data cand vreau sa merg undeva..in schimb daca e sa merg la sora mea..e totul perfect.."bravo fata noastra"..si am incercat de "n" ori sa vb cu ei..sa le explic ca am crescut..gata..am si eu nevoile mele...nu pot sa stau toata ziua inchisa intre 4 pereti.dar probabil o sa treaca si astea..nu stiu cand..dar o sa treca..probabil cand o sa termin facultatea...si o sa imi gasesc de lucru..sa fiu cat de cat pe picioarele mele


Eu am avut o mama zbir, Cerber cu sapte capete, care ma tinea inchisa in casa ! dar nu i-a mers figura !
Nu spun sa te revolti impotriva parintilor , dar poti lua atitudine ! Macar incearca !

Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:08
da..recunosc sa ma simt foarte aiurea fara partener..cat despre iesitul singura..inca nu am incercat..dar probabil am sa fac si asta..:)
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:08
De la: Barbie30, la data 2010-11-01 12:02:41
De la: AdrianaR, la data 2010-11-01 11:53:56
De la: babyboomboom, la data 2010-11-01 11:50:59
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:41:26sunt perfect de acord cu tine babyboomboom..si sunt constienta de toate acele lucruri..in teorie..doar ca in practica e mult mai greu...si am cam inceput sa imi pierd speranta.:(
adriana are dreptate...daca e sa apara , vine el singurel tocmai atunci cand te astepti mai putin, stie Dumnezeu cum le randuieste pe toate, tu pana apare bucura te de viata ,,, lasa-te purtata de val, zambeste , si eu sunt singurica, daca vine bine, daca nu poate asa e scris undeva ,,,,

iuiiii daaaaaaa,apare singurel...si ca si`n cazul meu,e cel pe care nu`l suporti cand il vezi primele dati ....app de asta....fetelor....Barbieeeee,babyyyyyy....sunt asa happy....


De ce fata?


Pai nah...a sarit iepurele de unde nici nu ma asteptam
Sunt happy pt ca pana acum,da dovada de multeeeeeee!Suntem la inceput Barbie...la inceput...
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:11
nu am spus nici o clipa ca problema mea e cea mai mare..ca nu exista persoane vai si amar..crede`ma ca vad in ce lume traim..doar ca asta am simtit in momentul de fata.sa scriu ce gandesc..bainuiam ca am sa mai gasesc persoane in aceeasi situatia ca si mine care mi`ar putea da un sfat..care sa imi spuna cum reusesc...imi cer scuze daca v`am deranjat cu mica mea problema...
d33ayou
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:12
De la: AdrianaR, la data 2010-11-01 12:11:21
De la: Barbie30, la data 2010-11-01 12:02:41
De la: AdrianaR, la data 2010-11-01 11:53:56
De la: babyboomboom, la data 2010-11-01 11:50:59
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 11:41:26sunt perfect de acord cu tine babyboomboom..si sunt constienta de toate acele lucruri..in teorie..doar ca in practica e mult mai greu...si am cam inceput sa imi pierd speranta.:(
adriana are dreptate...daca e sa apara , vine el singurel tocmai atunci cand te astepti mai putin, stie Dumnezeu cum le randuieste pe toate, tu pana apare bucura te de viata ,,, lasa-te purtata de val, zambeste , si eu sunt singurica, daca vine bine, daca nu poate asa e scris undeva ,,,,

iuiiii daaaaaaa,apare singurel...si ca si`n cazul meu,e cel pe care nu`l suporti cand il vezi primele dati ....app de asta....fetelor....Barbieeeee,babyyyyyy....sunt asa happy....


De ce fata?


Pai nah...a sarit iepurele de unde nici nu ma asteptam
Sunt happy pt ca pana acum,da dovada de multeeeeeee!Suntem la inceput Barbie...la inceput...


Daca am inteles yo bine iti doresc la cat mai multe
Barbie30
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:14
De la: d33ayou, la data 2010-11-01 12:12:46nu am spus nici o clipa ca problema mea e cea mai mare..ca nu exista persoane vai si amar..crede`ma ca vad in ce lume traim..doar ca asta am simtit in momentul de fata.sa scriu ce gandesc..bainuiam ca am sa mai gasesc persoane in aceeasi situatia ca si mine care mi`ar putea da un sfat..care sa imi spuna cum reusesc...imi cer scuze daca v`am deranjat cu mica mea problema...


eu ti-am spus doar parerea mea si ce-am facut eu in situatia asta. Nu am sustinut ca e cea mai mare problema a ta. Sfatul meu: fa chestii care-ti plac, iesi mai mult, ai grija mai mult de tine.
_Cryssa_
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum DORM???? 16 De la: dandanaua_reloaded 3 Iunie 2010 22:13
Intalnirea cu un baiat manierat 1 De la: kudika_12958 18 August 2012 10:00
Roz sau asa cum e?! 15 De la: luluby 10 Iunie 2010 20:34
oare poate fii iertat? 32 De la: ralukutzza85 3 Martie 2011 17:58
Apa Florala 10 De la: dyaaa 12 Septembrie 2012 20:19