Setari Cookie-uri

vreau sfaturi

Hi...am o problema...am 23 de ani...traiesc in germania de mai bine de 4 ani,am fost cu cineva impreuna in tot acest timp dar din pacate sunt despartita de el de 6 luni.imediat dupa asta am cunoscut pe cineva[este italian]cu el sunt de cateva luni...si am observat ca nu prea merge relatia noastra.el are 40 de ani dar pt mine nu a contat niciodata varsta si pt el la fel...asa spune el.a fost totul frumos la inceput si de 2 luni de cand ne-am mutat impreuna,il vad putin schimbat.merg la el sa il pup sau ...cateodata simt nevoia sa ma tina in brate sa simt ca sunt iubita si pritejata....el ma respinge...imi spune mereu ca are nevoie de odihna..e strasat.imi spune mereu ca ma iubeste dar eu nu vad asta.aseara ne.am certat si el a plecat la hotel sa doarma pt ca vrea sa fie singur...azi am asteptat sa se intoarca....dar nu a facuto si are si telefonul inchis.va rog...ajutati-ma cu cateva sfaturi...m-am gandit sa apelez la prieteni...dar am realizat ca nu imi sunt cu adevarat prieteni acum cand sunt la necaz.de ce ma respinge asa...imi spune mereu ca nu are nimic cu mine si ca ma iubeste dar nu inteleg de ce se poarta asa cu mine.astept sfaturile voastre care sper sa imi fie de folos
kudika328187
Postat pe 1 Noiembrie 2010 18:29
Poate ca se simte si el pedofil ca unu de pe aici
Barbie30
Postat pe 1 Noiembrie 2010 18:31
fa`ti bagajele si intoarce`te unde`ai stat inainte sa te muti cu el si nu`l mai cauta....
esti tanara,ce`ti trebuie tie un mos idiot sa`ti amareasca zilele?
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 18:35
De la: AdrianaR, la data 2010-11-01 18:35:36fa`ti bagajele si intoarce`te unde`ai stat inainte sa te muti cu el si nu`l mai cauta....
esti tanara,ce`ti trebuie tie un mos idiot sa`ti amareasca zilele?


Adriana,te rog frumos ,cum sa-l faci mos? Un tanar aproape de pensie
Barbie30
Postat pe 1 Noiembrie 2010 18:39
De la: kudika328187, la data 2010-11-01 18:29:09Hi...am o problema...am 23 de ani...traiesc in germania de mai bine de 4 ani,am fost cu cineva impreuna in tot acest timp dar din pacate sunt despartita de el de 6 luni.imediat dupa asta am cunoscut pe cineva[este italian]cu el sunt de cateva luni...si am observat ca nu prea merge relatia noastra.el are 40 de ani dar pt mine nu a contat niciodata varsta si pt el la fel...asa spune el.a fost totul frumos la inceput si de 2 luni de cand ne-am mutat impreuna,il vad putin schimbat.merg la el sa il pup sau ...cateodata simt nevoia sa ma tina in brate sa simt ca sunt iubita si pritejata....el ma respinge...imi spune mereu ca are nevoie de odihna..e strasat.imi spune mereu ca ma iubeste dar eu nu vad asta.aseara ne.am certat si el a plecat la hotel sa doarma pt ca vrea sa fie singur...azi am asteptat sa se intoarca....dar nu a facuto si are si telefonul inchis.va rog...ajutati-ma cu cateva sfaturi...m-am gandit sa apelez la prieteni...dar am realizat ca nu imi sunt cu adevarat prieteni acum cand sunt la necaz.de ce ma respinge asa...imi spune mereu ca nu are nimic cu mine si ca ma iubeste dar nu inteleg de ce se poarta asa cu mine.astept sfaturile voastre care sper sa imi fie de folos


gaseste`ti unu` de varsta ta ! tu crezi ca asta la 40 de ani ...mai are chef de dulcegarii si chestii de genu` ?
pff da io nu va inteleg frate deloc !!!cum pelea mea va incurcati cu "bosorogi" dastia ....
ca si cum ...as fi cu tata.... oh gizas !
blaa
Postat pe 1 Noiembrie 2010 18:52
De la: Barbie30, la data 2010-11-01 18:39:46
De la: AdrianaR, la data 2010-11-01 18:35:36fa`ti bagajele si intoarce`te unde`ai stat inainte sa te muti cu el si nu`l mai cauta....
esti tanara,ce`ti trebuie tie un mos idiot sa`ti amareasca zilele?


Adriana,te rog frumos ,cum sa-l faci mos? Un tanar aproape de pensie

bine mnah...."fosila" atunci
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 18:58
De la: Barbie30, la data 2010-11-01 18:31:02Poate ca se simte si el pedofil ca unu de pe aici

Rili rilu pedofilul /face poze cu copilul /Si daca ii papa puzza face si cu bunicuta
The_Exile
Postat pe 1 Noiembrie 2010 19:05
De la: Tharr, la data 2010-11-01 19:05:12
De la: Barbie30, la data 2010-11-01 18:31:02Poate ca se simte si el pedofil ca unu de pe aici

Rili rilu pedofilul /face poze cu copilul /Si daca ii papa puzza face si cu bunicuta


Iote ca te-a lovit rimilii

"Jucarica" nu-l ajuta
Mai are si cap de pluta
I se trage de la vin
A dat pe gat prea putin
Cum sa mai vrea el fata
Cand are "frectia" gata?
Barbie30
Postat pe 1 Noiembrie 2010 19:10
De la: Barbie30, la data 2010-11-01 19:10:27
De la: Tharr, la data 2010-11-01 19:05:12
De la: Barbie30, la data 2010-11-01 18:31:02Poate ca se simte si el pedofil ca unu de pe aici

Rili rilu pedofilul /face poze cu copilul /Si daca ii papa puzza face si cu bunicuta


Iote ca te-a lovit rimilii

"Jucarica" nu-l ajuta
Mai are si cap de pluta
I se trage de la vin
A dat pe gat prea putin
Cum sa mai vrea el fata
Cand are "frectia" gata?

Si cand el se enerva
Spre fetite se ducea
Poltia il prindea
In parnaie-l arunca
Si la kur se olarea
The_Exile
Postat pe 1 Noiembrie 2010 19:12
De la: Tharr, la data 2010-11-01 19:12:45
De la: Barbie30, la data 2010-11-01 19:10:27
De la: Tharr, la data 2010-11-01 19:05:12
De la: Barbie30, la data 2010-11-01 18:31:02Poate ca se simte si el pedofil ca unu de pe aici

Rili rilu pedofilul /face poze cu copilul /Si daca ii papa puzza face si cu bunicuta


Iote ca te-a lovit rimilii

"Jucarica" nu-l ajuta
Mai are si cap de pluta
I se trage de la vin
A dat pe gat prea putin
Cum sa mai vrea el fata
Cand are "frectia" gata?

Si cand el se enerva
Spre fetite se ducea
Poltia il prindea
In parnaie-l arunca
Si la kur se olarea




Vine politia
Si-mi ia toata marfa
Ascund repede pastilele
Ca mai am nevoie de eleee
Barbie30
Postat pe 1 Noiembrie 2010 19:14
De la: kudika328187, la data 2010-11-01 18:29:09Hi...am o problema...am 23 de ani...traiesc in germania de mai bine de 4 ani,am fost cu cineva impreuna in tot acest timp dar din pacate sunt despartita de el de 6 luni.imediat dupa asta am cunoscut pe cineva[este italian]cu el sunt de cateva luni...si am observat ca nu prea merge relatia noastra.el are 40 de ani dar pt mine nu a contat niciodata varsta si pt el la fel...asa spune el.a fost totul frumos la inceput si de 2 luni de cand ne-am mutat impreuna,il vad putin schimbat.merg la el sa il pup sau ...cateodata simt nevoia sa ma tina in brate sa simt ca sunt iubita si pritejata....el ma respinge...imi spune mereu ca are nevoie de odihna..e strasat.imi spune mereu ca ma iubeste dar eu nu vad asta.aseara ne.am certat si el a plecat la hotel sa doarma pt ca vrea sa fie singur...azi am asteptat sa se intoarca....dar nu a facuto si are si telefonul inchis.va rog...ajutati-ma cu cateva sfaturi...m-am gandit sa apelez la prieteni...dar am realizat ca nu imi sunt cu adevarat prieteni acum cand sunt la necaz.de ce ma respinge asa...imi spune mereu ca nu are nimic cu mine si ca ma iubeste dar nu inteleg de ce se poarta asa cu mine.astept sfaturile voastre care sper sa imi fie de folos

Poate s-a plictisit
Tu poate crezi in relatii de lunga durata stiind diferenta de varsta dar te-ai intrebat daca el este?
Urat din partea lui ca nu-ti spune in fata ceea ce gandeste..poate ca ar trebui sa iei tu initiativa!
O solutie ar fi sa te muti singura, asa veti afla amandoi ce aveti de facut. Timpul le rezolva pe toate!
the_O
Postat pe 2 Noiembrie 2010 16:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SOACRE, SOACRE POAME ACRE,,, TOPIC INTERZIS PERSOANELOR,,,, NEEDUCATE!!! FARA; CEI 6-7 ANI DE ACASA!! 191 De la: scorpio67 7 Septembrie 2010 07:51
Oare m-a iubit? 28 De la: Dyana_Dee_1 4 Iunie 2012 21:55
mi-am batut joc singura de tineretea mea! 29 De la: ioana_cristina 4 Mai 2009 16:18
Parasita de Craciun... 7 De la: Sirius 8 Ianuarie 2009 08:43
divort - mame versus tati cand un copil este bagat la mijloc.... 32 De la: touch_me 14 Mai 2010 13:15