Setari Cookie-uri

bisexualitate

ce sa fac dupa 20 de ani de casatorie cand din intamplare am aflat sa sotul meu este bisexual?

Postat pe 18 Decembrie 2008 16:50
De la: margeo09, la data 2008-12-18 16:50:23ce sa fac dupa 20 de ani de casatorie cand din intamplare am aflat sa sotul meu este bisexual?


sa devii si tu

Postat pe 18 Decembrie 2008 16:51
De la: margeo09, la data 2008-12-18 16:50:23ce sa fac dupa 20 de ani de casatorie cand din intamplare am aflat sa sotul meu este bisexual?



cum ai aflat?
Esti sigura?
dikens
Postat pe 18 Decembrie 2008 16:53
Dar el de cand stie?
tally_weijl
Postat pe 18 Decembrie 2008 16:53
De la: margeo09, la data 2008-12-18 16:50:23ce sa fac dupa 20 de ani de casatorie cand din intamplare am aflat sa sotul meu este bisexual?

e faci ai 2 variante I. ori ii zici pa
II. o faceti in 3 :D
yumy
Postat pe 18 Decembrie 2008 19:25
cum frate sa nu-ti dai seama timp de 20 de ani ca sotului tau ii place si P U L A, chiar asa

daca te incanta ideea asta ca esti bisexual ai putea sa-ti largesti orizonturile in dormitor : sex in 3 sau poti sa-ti cumperi un strap on si sa-l F... in the ass.
anderson
Postat pe 19 Decembrie 2008 12:16
Cum ai putut sa afli asa ceva acum? Mi se pare tare greu sa poti afla. Poate ca te inseli. E posibil sa fie ceva nou si pt.el? Da, ma gandesc... oare cum as reactiona eu daca as afla asa ceva?
Cer_instelat
Postat pe 19 Decembrie 2008 12:40
Multumesc pentru raspunsuri dar in nici un caz nu se pune problema sa o facem in trei.Ati fost foarte draguti, dar cred ca meritati mai multe explicatii.Cum mi-am dat seama?Pai relatia noastra in pat de vrei 10 ani incoace este tot mai rara si lipsita de pasiune,o faceam ca "trebuia".In urma cu cateva zile din intamplare i-am deschis mess-ul acolo unde el aproape in fiecare seara dupa miezul noptii are chat cu diverse persoane,unde se masturbeaza in fata camerei,unde declara ca este bisexual etc.Nu stiu cum sa abordez problema el fiind o fire foarte agresiva avand si o fata de 19 ani care sincer nu as vrea sa afle despre asta,asa ca va rog inca odata " luminati-ma",ce sa fac?
margeo090
Postat pe 19 Decembrie 2008 16:52
Faptul ca are o fata asta nu impiedica nimic...el este acela care trebuie sa i spuna despre asta..sau chiar daca afla de la tine tot va afla ...iar tu ,daca spui ca de 10 ani relatia voastra e asa cum e atunci te sfatuiesc sa nu mai stai pe ganduri ,sa lasi deoparte OBISNUINTA si sa faci un pas.Spune-i ca asa nu se poate ,lasa-l sa faca ce vrea cu viata lui..iar tu vezi-ti de a ta in continuare cu un barbat care merita sa faci multe pt el
liza24_84
Postat pe 19 Decembrie 2008 17:05
Cand intrebi "ce sa faci", te gandesti la o actiune,nu?
Pentru ca exista si varianta "te faci ca ploua", zici mersi ca se satisface online, iti gasesti un amant si gata...

Cealalta varinata - pentru ca e doar una - e sa ii spui lui, nu fiicei tale, ca stii si ca e cazul sa divortezi. Inainte de asta, vorbesti cu un avocat, evident...

Totusi... de ce spui ca e un tip violent? Te-a mai... "atins" pana acum?
Dor_a
Postat pe 19 Decembrie 2008 19:51
eu tot zis sa-si cumpere un strap on and F U C K him in the A S S
anderson
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:06
De la: margeo090, la data 2008-12-19 16:52:16Multumesc pentru raspunsuri dar in nici un caz nu se pune problema sa o facem in trei.Ati fost foarte draguti, dar cred ca meritati mai multe explicatii.Cum mi-am dat seama?Pai relatia noastra in pat de vrei 10 ani incoace este tot mai rara si lipsita de pasiune,o faceam ca "trebuia".In urma cu cateva zile din intamplare i-am deschis mess-ul acolo unde el aproape in fiecare seara dupa miezul noptii are chat cu diverse persoane,unde se masturbeaza in fata camerei,unde declara ca este bisexual etc.Nu stiu cum sa abordez problema el fiind o fire foarte agresiva avand si o fata de 19 ani care sincer nu as vrea sa afle despre asta,asa ca va rog inca odata " luminati-ma",ce sa fac?


Inainte sa iei o decizie vezi daca nu cumva se ocupa cu video chat-ul sau ceva de genul ....adica e doar un mod de a face rost de bani .
Esti convinsa ca a avut contacte sexuale cu barbati sau e doar virtual ?

iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:53
dupa 20 de ani!?
iulici20
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:28
eu una l-as trimite la plimbare rapid, nu pt ca ii place ce ii place ci pt ca e marlan si mincinos. pana la urma e fundu' lui, e treaba lui, dar pentru ce sa stea cu mine dc nu ii place, doar ca il spal, calc, hranesc? sa plateasca menajera. iar copilul e mare, nu cred ca o mai doare asa rau dc mami si tati se despart - nu-i nici un motiv sa afle adevarul, asta e intre voi.
am patit si eu ceva asemanator dar nu era vb nici pe departe de casnicie si relatie serioasa asa ca m-am amuzat si chiar i-am facut o surpriza si am cumparat un strap on ca sa-i dau romanului sa-i ajunga, ca nu suport lasii mincinosi.
nu stiu daca i-a ajuns ca n-am mai avut ocazia sa il intreb

Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:41
Inainte sa iei o decizie vezi daca nu cumva se ocupa cu video chat-ul sau ceva de genul ....adica e doar un mod de a face rost de bani .
Esti convinsa ca a avut contacte sexuale cu barbati sau e doar virtual ?

exact la asta m-am gandit si eu 1data...ii poti spune lui ce crezi si sa vezi ce zice,ce explicatii iti da.imi vine greu sa cred ca este ceea ce gandesti u pt k si eu am tot 19 ani si dak as auzi asa ceva de tata...pf...nici nu stiu cum as reactiona...grea situatie.oricum si daca se ocupa cu video chat tot nu-mi place ideea...e totusi om in toata firea.vorbeste cu el cel mai bine si intreaba-l ce se intampla cu el.mult succes si numai bine!
angel_05
Postat pe 27 Mai 2009 15:39
De la: andra_05, la data 2009-05-27 15:39:37Inainte sa iei o decizie vezi daca nu cumva se ocupa cu video chat-ul sau ceva de genul ....adica e doar un mod de a face rost de bani .
Esti convinsa ca a avut contacte sexuale cu barbati sau e doar virtual ?

exact la asta m-am gandit si eu 1data...ii poti spune lui ce crezi si sa vezi ce zice,ce explicatii iti da.imi vine greu sa cred ca este ceea ce gandesti u pt k si eu am tot 19 ani si dak as auzi asa ceva de tata...pf...nici nu stiu cum as reactiona...grea situatie.oricum si daca se ocupa cu video chat tot nu-mi place ideea...e totusi om in toata firea.vorbeste cu el cel mai bine si intreaba-l ce se intampla cu el.mult succes si numai bine!


e vechi subiectul!!!!!!!!!!!!!
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 15:49
parerea mea e ca ar trebui sa incerci sa pui putina pasiune in ceea ce faci si ma refer la sex... daca judec corect, dupa varsta fiicei tale, el ar trebui sa aiba undeva la 45-50 de ani...perioada critica la un barbat... deci, nu-l judeca prea aspru, e posibil sa fie si vina ta... incearca sa aduci ceva mai nou in dormitor, si nu ma refer la un streapper, nah, cine stie, poate va rezolvati dilema... bafta!
crissa_909
Postat pe 30 Mai 2009 11:26
tilla tequila
yumy
Postat pe 30 Mai 2009 11:27
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 15:49:17
De la: andra_05, la data 2009-05-27 15:39:37Inainte sa iei o decizie vezi daca nu cumva se ocupa cu video chat-ul sau ceva de genul ....adica e doar un mod de a face rost de bani .
Esti convinsa ca a avut contacte sexuale cu barbati sau e doar virtual ?

exact la asta m-am gandit si eu 1data...ii poti spune lui ce crezi si sa vezi ce zice,ce explicatii iti da.imi vine greu sa cred ca este ceea ce gandesti u pt k si eu am tot 19 ani si dak as auzi asa ceva de tata...pf...nici nu stiu cum as reactiona...grea situatie.oricum si daca se ocupa cu video chat tot nu-mi place ideea...e totusi om in toata firea.vorbeste cu el cel mai bine si intreaba-l ce se intampla cu el.mult succes si numai bine!


e vechi subiectul!!!!!!!!!!!!!


si ce dacaaaaaaaaa??????
crissa_909
Postat pe 30 Mai 2009 11:28
De la: crissa_909, la data 2009-05-30 11:28:39
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 15:49:17
De la: andra_05, la data 2009-05-27 15:39:37Inainte sa iei o decizie vezi daca nu cumva se ocupa cu video chat-ul sau ceva de genul ....adica e doar un mod de a face rost de bani .
Esti convinsa ca a avut contacte sexuale cu barbati sau e doar virtual ?

exact la asta m-am gandit si eu 1data...ii poti spune lui ce crezi si sa vezi ce zice,ce explicatii iti da.imi vine greu sa cred ca este ceea ce gandesti u pt k si eu am tot 19 ani si dak as auzi asa ceva de tata...pf...nici nu stiu cum as reactiona...grea situatie.oricum si daca se ocupa cu video chat tot nu-mi place ideea...e totusi om in toata firea.vorbeste cu el cel mai bine si intreaba-l ce se intampla cu el.mult succes si numai bine!


e vechi subiectul!!!!!!!!!!!!!


si ce dacaaaaaaaaa??????
asa e decat sa mai deschidem altul vb aici si de altele
yumy
Postat pe 30 Mai 2009 11:33
De la: heaven_gate, la data 2008-12-18 16:51:14
De la: margeo09, la data 2008-12-18 16:50:23ce sa fac dupa 20 de ani de casatorie cand din intamplare am aflat sa sotul meu este bisexual?


sa devii si tu


E cea mai buna solutie din cate au fost date.
Laura_cute
Postat pe 30 Mai 2009 11:50
De la: LitlleFairy, la data 2009-05-30 11:50:49
De la: heaven_gate, la data 2008-12-18 16:51:14
De la: margeo09, la data 2008-12-18 16:50:23ce sa fac dupa 20 de ani de casatorie cand din intamplare am aflat sa sotul meu este bisexual?


sa devii si tu


E cea mai buna solutie din cate au fost date.

deja nu mai e bisexualitate "e" bisexuali
yumy
Postat pe 30 Mai 2009 12:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ejaculare 36 De la: pasarik69 25 Noiembrie 2009 14:15
Sunt complexata! Un sfat va rog... 154 De la: love_is_precious 5 Aprilie 2010 21:20
iubitul meu vrea sa facem...."dragoste" 18 De la: someone17 3 Iunie 2012 01:45
ORGASM....lipsa:( 402 De la: dark_eye 7 Martie 2011 01:05
cum sa il cuceresc? 6 De la: broscoiu 2 Octombrie 2011 21:48