Setari Cookie-uri

Operatie implant mamar - Dr Kasem Abu Bakr

Buna,

vreau sa imi fac operatie cu implant mamar... Am primit recomandari despre medicul Kasem Abu Bakr. L-am vazut si dimineata la emisiunea Medicii pe Kanal D. Stiti ceva despre el?

Multumesc!
zabiela2002
Postat pe 2 Noiembrie 2010 13:45
De la: zabiela2002, la data 2010-11-02 13:45:36Buna,

vreau sa imi fac operatie cu implant mamar... Am primit recomandari despre medicul Kasem Abu Bakr. L-am vazut si dimineata la emisiunea Medicii pe Kanal D. Stiti ceva despre el?

Multumesc!


eu stiu ca a devenit renumit pt operatiile de varice, si mama mea s-a operat la el, chiar nu stiam ca acum se ocupa si de chirurgie plastica, totusi eu ti-as recomanda sa mergi la clinica Adinei Alberts din Floreasca, sau la Bacau la Clinica Dr Stan
visan_georgiana
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:23
Buna,

Am aterizat recent pe acest forum si am vazut ceva scris despre Dr Kasem,la care am 2 prietene operate de rinoplastie si implant mamar.Ti-l recomand cu mare drag,mai ales ca si-a deschis si propria lui clinica de curand: KALIL Aesthetic si uite si nr de telefon: 0730052545.


Astept pareri daca nu te-ai operat deja
kudika472042
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:10
buna !
s-ar putea , la mom acesta, sa nu mai ai nevoie de sfat ...
dar nu am rezistat , macar pt alte persoane ...

am auzit foarte multe lucruri urate despre dr stan dar nu am crezut ...

am avut proasta inspiratie sa am incredere si m-am dus la pomul laudat ...

m-a programat pt operatie si am facut drumul la bacau ...stiti ce griji si emotii sunt inainte de orice operatie ... si ce credeti !?!?
in ziua operatiei, mi-a dat "sedativul"... un medicament pe care asistenta nu ti-l arata inainte si apoi cu cateva minute inainte de operatie ... s-a certat la tel cu un tip de la cablu , apoi cu o vecina ... etc si in final mi-a spus ca nu e cazul sa-mi faca operatie !!!
bineinteles tot tipand, ca de ... era nervos ...
asa ca dragele mele NU as recomanda nimanui clinica dr stan si mai ales pe DR STAN

probabil si-a pierdut rabdarea, varsta isi spune cuvantul ... concurenta etc dar la asa ceva nu ma asteptam ... nu are nici o scuza ...

lazy000570
Postat pe 17 Mai 2013 12:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse BIO 1 De la: radu 6 Octombrie 2008 11:12
Machiaj semipermanent 4 De la: made_in_heaven 5 Septembrie 2011 03:21
mezoterapie 1 De la: kudika327741 30 Octombrie 2010 00:08
UNGHII FALSE CALITATE PREMIUM LA PRETURI LOW COST 9 De la: kudika_6459 9 Mai 2012 20:31
Solutia perfecta pentru caderea parului 55 De la: kudika_1045911 4 Mai 2023 13:49