Setari Cookie-uri

Concurs: Castiga 5 consultatii astrologice personalizate

doresc sa castig una din cele 5 consultatii deoarece vreau sa stiu ce mi rezerva viitorul din toate punctele de vedere ( sanatate , familie , dradoste, si toate celelalte case ) poate mi se zice cand va veni acea zi cu soare pe strada mea ...ca in ziua de azi nu stii cum vafii maine....si pt ca , cred in asa ceva si mi am dorit din totdeauana asa ceva....va multumesc si sper sa fiu una din castigatoare.....o zi placuta :*:*:*
b3ba
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:27
Imi doresc aceasta consultatie pentru ca, in primul rand cred in astrologie si mereu mi-am dorit sa imi fac astrograma, dar nu am avut posibilitatea si in al doilea rand pentru ca acum sunt foarte confuza legat de toate aspectele din viata mea si chiar am nevoie de ajutor si in al treilea rand pentru ca sunt zodia rac si este o zodie destul de dificila.
chupachupa
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:29
AS DORI SA STIU DACA ANUL VIITOR VA FI PENTRU BINE CEL IN CARE IMI VOI LEGALIZA RELATIA MEA INCEPUTA IN URMA CU 20 DE ANI, DACA VOI REUSI SA-MI CONSTRUIESC CASUTA MEA DACA VOR FI LUCRURI FAVORABILE LA LOCUL MEU DE MUNCA.
DATA NASTERII MELE ESTE 27/09/1967
ORA NASTERII 3.45 A.M.
VA MULTUMESC
kudika027543
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:38
De ce iti doresti aceasta consultatie astrologica?

Curiozitare, problemele de tot felul, misterul stelelor.

Mi-as dori sa fiu una dintre castigatoare, acum vorbim de noroc.
KarMely
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:43
Ar fi chiar super sa castig una dintre constultatiile astrologice. Sincer, imi doresc mult ... m-ar ajuta sa ma cunosc mai bine, sa-mi dau seama de ce in anumite situatii ma comoprt intr-un anume fel, de ce cu anumite persoane relationez mai bine decat cu altele si nu in ultimul rand poate m-ar ajuta sa depasesc acest moment dificil din viata prin care trec.
lari22
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:46
pur si simplu din curiozitate!
elenush11
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:49
in viata de cele mai multe ori ne dorim sa castigam.......poate nu are importanta ce,,, doar ca dorim a castiga..........deci de ce nu am dori sa castigam si un concurs?............eu imi doresc si s-ar putea sa vad altfel viitorul daca as castiga............ramane de vazut.........sper sa castig............sa auzim de bine
kudika141914
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:50
Imi doresc sa castig acest concurs deorece vreau sa aflu mai multe despre mine, sa ma cunosc mai bine, si de ce nu despre viitorul meu. va multumesc
vasilache_ramona
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:53
Pentru ca pur si simplu nu am avut parte de o consultatie astrologica pana acum.E fain sa afli lucruri noi despre tine.Sunt preocupata de autocunoastere.
kudika_kudika58
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:55
ma pasioneaza astrologia si ca prim pas as vrea sa ma cunosc din ce in ce mai bine...multumesc
m3l_angels
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:59
SALUT TUTUROR!CA ORICE FATA,AM DECIS SA PARTICIP SI EU LA CONCURS,PT CA SUNT F SUPERSTITIOASA,CRED IN ASTRE, PT CA DE CELE MAI MULTE ORI CE MI S-A PREZIS S-A SI ADEVERIT.SI CRED CA ACESTA ESTE MOTIVUL PENTRU CARE PARTICIPA TOATA LUMEA,NU-I ASA?CA DACA NU AM FI SUPERSTITIOASE NU NE-AR INTERESA,DECI NU AM PARTICIPA..BAFTA TUTUROR
kudika099992
Postat pe 24 Noiembrie 2010 13:02
Imi doresc sa castig acest concurs deoarece vreau sa stiu mai multe lucruri despre viitorul meu si chiar ma gandeam cum pot afla asta si iata ca am primit prin posta acest anunt.Consider ca nimic nu e intamplator,deci astept sa am anuntati ca am castigat
kudika107521
Postat pe 24 Noiembrie 2010 13:12
Buna
Mi-as dori sa castig acest concurs pentru ca sunt fascinata de astrologie si pana acum nu am reusit sa mi fac un profil astrologic profesional, desi imi doresc foarte mult.
Bafta tuturor
kudika071573
Postat pe 24 Noiembrie 2010 13:28
as dori sa castig acest concurs pentru a stii parerea unui profesionist despre trasaturile zodiei mele,despre harta mea,despre viitor
as dori o parere avizata,nu un horoscop general pentru zodia mea
teutza_1104
Postat pe 24 Noiembrie 2010 13:34
nu sunt o tipa norocoasa si totusi sunt optimista ..nu sper sa castig dar vreau pentru ca astrele ma fascineaza si inainte sa cunosc o persoana as vrea sa ma cunosc mai intai pe mine ..intrucat nu sunt atat de experimentata in a ma autoanaliza cu toate ca sunt o FECIOARA vreau sa castig pentru a reusi sa ma inteleg si sa ma cunosc mai bine !
daianablue
Postat pe 24 Noiembrie 2010 13:37
Pentru ca mi-ar place sa aflu ceva nou despre mine si despre cei dragi mie...dar mai ales as vrea sa stiu daca se va intampla minunea de a aparea in viata mea un bebelus.
crisdany75
Postat pe 24 Noiembrie 2010 13:46
Mi'as dori sa castig aceasta consultatie astrologica deoarece vreau sa stiu mai multe despre sanatatea mea si despre cariera. Sunt foarte curioasa sa aflu ce imi rezerva viitorul. Voi mai avea probleme de sanatate? Voi primi un job mai bun? Sper din tot sufletul sa fiu printre castigatori pentru a putea primi raspunsurile mult asteptate la intrebarile mele.
Doryana
Postat pe 24 Noiembrie 2010 13:53
Imi place sa stiu cat mai multe despre ce va fi mea in viata dar in mod special mi-as dori un serviciu astrologic pentru a afla cum va fi casnicia mea, suntem casatoriti de aproape 3 luni si mi-ar placea sa stiu cum va fi mai departe. Eu sunt Rac si el este Taur.
d47
Postat pe 24 Noiembrie 2010 13:55
daca imi pun o fusta pot concura si eu?
si eu vreau sa stiu ce viitor mai am dupa ce am devenit dependent de forumul asta!
pickard
Postat pe 24 Noiembrie 2010 13:57
De la: pickard, la data 2010-11-24 13:57:19 daca imi pun o fusta pot concura si eu?
si eu vreau sa stiu ce viitor mai am dupa ce am devenit dependent de forumul asta!




innebunesti.....
Celia_1
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:00
De la: Celia_1, la data 2010-11-24 14:00:09
De la: pickard, la data 2010-11-24 13:57:19 daca imi pun o fusta pot concura si eu?
si eu vreau sa stiu ce viitor mai am dupa ce am devenit dependent de forumul asta!




innebunesti.....


mai mult de cat sunt de nebun nu cred!
daca nu ma baga in concurs si nu castig bag atat de multe citate si prostii pana zapacesc si forumul asta
pickard
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:04
Buna ziua,
Imi doresc sa castig acest concurs in speranta ca ma ajuta sa ma cunosc mai bine si sa reusesc sa- mi indeplinesc dorintele in urmatoarea perioada.
Multumesc,
Claudia
birsesti
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:12
De la: d47, la data 2010-11-24 13:55:17Imi place sa stiu cat mai multe despre ce va fi mea in viata dar in mod special mi-as dori un serviciu astrologic pentru a afla cum va fi casnicia mea, suntem casatoriti de aproape 3 luni si mi-ar placea sa stiu cum va fi mai departe. Eu sunt Rac si el este Taur.


daca te intrebi de acum...iti spun eu ca va fi nasol!
pickard
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:12
De la: birsesti, la data 2010-11-24 14:12:27Buna ziua,
Imi doresc sa castig acest concurs in speranta ca ma ajuta sa ma cunosc mai bine si sa reusesc sa- mi indeplinesc dorintele in urmatoarea perioada.
Multumesc,
Claudia


ce MULTUMESC! sari cu spaga!
pickard
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:13
Buna ziua! Imi doresc sa castig o consultatie astrologica deoarece sper ca aceasta sa ma ajute sa aflu mai multe lucruri despre karma mea si despre scopul meu in aceasta viata. In acelasi timp, trec printr-o perioada mai dificila si as vrea sa aflu daca viitorul va fi mai bun decat prezentul. Va multumesc! O zi frumoasa!
ammylee_angelyne
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:13
De la: daianablue, la data 2010-11-24 13:37:59nu sunt o tipa norocoasa si totusi sunt optimista ..nu sper sa castig dar vreau pentru ca astrele ma fascineaza si inainte sa cunosc o persoana as vrea sa ma cunosc mai intai pe mine ..intrucat nu sunt atat de experimentata in a ma autoanaliza cu toate ca sunt o FECIOARA vreau sa castig pentru a reusi sa ma inteleg si sa ma cunosc mai bine !

daca esti fecioara! e bine!
pickard
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:14
Din curiozitate!
xy_gabriela
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:17
buna ziua,
De ce imi doresc aceasta consultatie? sa va spun: am 37 de ani, am avut numai experiente (sau hai sa zic cateva..) neplacaute am suferit foarte foarte mult,si in continuare am numai necazuri.. a-si vrea sa stiu la ce ma pot astepta, unde gresesc si ce trebuie sa fac ca sa ma indrept!! nu vreau decat niste sfaturi..atat! sincer..eu nu prea am castigat in viata si nu ma astept sa castig, dar.. am incercat! va pup! o zi buna!
ntatiana72
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:31
În general sunt de pãrere cã în viațã fiecare face propriile alegeri și urmeazã calea pe care o dorește, scriindu-și singur povestea, dar sunt ar fi interesant sã aflu cã toate deciziile pe care le-am luat pânã acum nu au fost luate total independent, subconștientul meu fiind cumva în concordanțã cu planetele.
Luxor_Sims
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:31
is foarte curioasa sa vad ce scrie si in stele despre mine.foarte mult mi-as dori sa fiu trasa la sort ,sunt pasionata de acest domeniu
1dana2
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul dintre cele trei seturi de machiaj Benecos oferite de Mall Bio! 471 De la: concursKudika 11 Iunie 2013 21:21
Castiga unul dintre cele 5 kituri cu geluri de dus Palmolive! 494 De la: concursKudika 28 Octombrie 2013 06:24
Castiga o pereche de ghetute oferita de Papucei.ro! 556 De la: kudika499505 18 Ianuarie 2012 23:49
Castiga unul di cele 3 Cadouri de Craciun BIO oferite de Orchidea Blu 239 De la: elena_banu87 20 Decembrie 2010 10:37
Baneasa Shopping City si Muscle Maker iti ofera 2 vouchere de 350 Euro fiecare! 89 De la: adrianas18 9 August 2011 16:11