Setari Cookie-uri

o mica problema pentru unii..o problema foarte mare pentru mine:)

De la: luchianramona, la data 2010-12-02 15:03:52
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 14:45:22
De la: luchianramona, la data 2010-12-02 14:37:13
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 14:34:14
De la: luchianramona, la data 2010-12-02 14:29:58
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 14:28:26
De la: luchianramona, la data 2010-12-02 14:26:31Bree, asta cu baia si cu venele e cam dura !
Stai fatuca linistita, ca se intoarce el. Eu cand eram de varsta ta (phiu, ce fel suna !) ma intelegeam excelent cu colegii de clasa, mai ieseam la un suc, la o plimbare pe faleza... Era super !

ramonicoooooooooo daca ia nu imi raspunzi sa stii ca nu mai vorbesc cu tine niciodata...nici nu ma mai uit la poza ta...in veci....

Alfre, mi-a fost dor de tine !

lasa ca stiu io ca numai asa zici de ochii lumii...am vazut ca de la un timp nu ai vrut sa mai ma bagi in seama...las ca stiu io ...nici nu o sa-l trimit pe Mosu la tine...ai sa vezi tu atunci cum o sa fie...

Haide mai Alfre, nu mai fi asa pricinos ! Uite, acu' incurrc si mousu-rile din cauza ta (am 2 calculatoare pe birou). Nu zic de ochii lumii, sunt sincera. Vino sa te imbratisez si sa te tzuc pe obrajori

ramo e sincera ...ramo e sincera...uraaaaaaaa ....vai ce spaima am tras ca ma dai uitarii...da ce faci incheiere de an ? lucrezi la doua ...capete...

Dap.... cica asa-i mai eficient... si mi-au pus doua pe masa... pc-uri

aaaa super si acum tu iti trimiti mesaje tu le primesti tu le rezolvi....mama pai tu esti o comoara la firma ...e clar vine Mosul ...la tine...
BEL_AMY1
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:12
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:39:21am o problema si as vrea ca cineva sa'mi spuna ce sa fac.dar vreau un sfat serios.nu vreau sa glumiti cu toate ca sunt constienta intr'o oarecare masura ca nu e o problema extraordinar de grava.
azi prietenul meu a plecat la Tulcea pentru o saptamana.iar eu de doua zile plang in continuu si nu mai stiu ce sa fac sa ma calmez si sa trec peste situatie.e foarte aiurea pentru ca simt ca timpul trece foarte greu.ma uit la ceas din 5 in 5 minute si parca nu mai trec orele astea.
sunt constienta ca nu e un timp foarte lung dar nu pot sa rezist fara el.mi'a facut o surpriza "foarte frumoasa" pentru ca pe 4 facem 3luni iar pe 6 de Mos Nicoale sunt singura.e atat de urat sa fiu singura.si poate ca nelinistea asta pe care o simt eu se datoreaza faptului ca timp de 3 luni ne'am vazut zilnic.iar acum o saptamana... !
rugamintea mea e sa'mi spuneti cu ce as putea sa'mi umplu timpul asta ca sa treaca mai repede.alta data aveam impresia ca timpul trece foarte repede,ca nu am timp sa fac aproape nimic iar acum nu mai trece !:(


da anosta viata mai ai! vrei sa-ti spunem noi cum sa-ti umpli timpul? auzi la ea problema mare!
vitamina_c
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:16
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:12:36
De la: luchianramona, la data 2010-12-02 15:03:52
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 14:45:22
De la: luchianramona, la data 2010-12-02 14:37:13
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 14:34:14
De la: luchianramona, la data 2010-12-02 14:29:58
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 14:28:26
De la: luchianramona, la data 2010-12-02 14:26:31Bree, asta cu baia si cu venele e cam dura !
Stai fatuca linistita, ca se intoarce el. Eu cand eram de varsta ta (phiu, ce fel suna !) ma intelegeam excelent cu colegii de clasa, mai ieseam la un suc, la o plimbare pe faleza... Era super !

ramonicoooooooooo daca ia nu imi raspunzi sa stii ca nu mai vorbesc cu tine niciodata...nici nu ma mai uit la poza ta...in veci....

Alfre, mi-a fost dor de tine !

lasa ca stiu io ca numai asa zici de ochii lumii...am vazut ca de la un timp nu ai vrut sa mai ma bagi in seama...las ca stiu io ...nici nu o sa-l trimit pe Mosu la tine...ai sa vezi tu atunci cum o sa fie...

Haide mai Alfre, nu mai fi asa pricinos ! Uite, acu' incurrc si mousu-rile din cauza ta (am 2 calculatoare pe birou). Nu zic de ochii lumii, sunt sincera. Vino sa te imbratisez si sa te tzuc pe obrajori

ramo e sincera ...ramo e sincera...uraaaaaaaa ....vai ce spaima am tras ca ma dai uitarii...da ce faci incheiere de an ? lucrezi la doua ...capete...

Dap.... cica asa-i mai eficient... si mi-au pus doua pe masa... pc-uri

aaaa super si acum tu iti trimiti mesaje tu le primesti tu le rezolvi....mama pai tu esti o comoara la firma ...e clar vine Mosul ...la tine...

Ha, ha, as vrea eu sa fiu aia care si centreaza si da cu capu', numai ca nu-i chiar asa Si cum sa nu vina Moshu, ca doar am fost cuminte.... rau Va pup pi toti, fug ca am sedinta cu parintii. Seara bunaaaaaa !!!!!
luchianramona
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:24
De la: luchianramona, la data 2010-12-02 15:24:14
Ha, ha, as vrea eu sa fiu aia care si centreaza si da cu capu', numai ca nu-i chiar asa Si cum sa nu vina Moshu, ca doar am fost cuminte.... rau Va pup pi toti, fug ca am sedinta cu parintii. Seara bunaaaaaa !!!!!

da' au voie si copiii la sedinta?
Lucia38
Postat pe 2 Decembrie 2010 19:02
dormi citeste tv filme si las-o balta ca altii nu si-au vazut prietenul de 5 luni:))))))))))
Lady_Gaga9
Postat pe 2 Decembrie 2010 19:51
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-12-02 19:51:16dormi citeste tv filme si las-o balta ca altii nu si-au vazut prietenul de 5 luni:))))))))))


Si n-au murit????
Barbie30_
Postat pe 2 Decembrie 2010 19:53
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:39:21am o problema si as vrea ca cineva sa'mi spuna ce sa fac.dar vreau un sfat serios.nu vreau sa glumiti cu toate ca sunt constienta intr'o oarecare masura ca nu e o problema extraordinar de grava.
azi prietenul meu a plecat la Tulcea pentru o saptamana.iar eu de doua zile plang in continuu si nu mai stiu ce sa fac sa ma calmez si sa trec peste situatie.e foarte aiurea pentru ca simt ca timpul trece foarte greu.ma uit la ceas din 5 in 5 minute si parca nu mai trec orele astea.
sunt constienta ca nu e un timp foarte lung dar nu pot sa rezist fara el.mi'a facut o surpriza "foarte frumoasa" pentru ca pe 4 facem 3luni iar pe 6 de Mos Nicoale sunt singura.e atat de urat sa fiu singura.si poate ca nelinistea asta pe care o simt eu se datoreaza faptului ca timp de 3 luni ne'am vazut zilnic.iar acum o saptamana... !
rugamintea mea e sa'mi spuneti cu ce as putea sa'mi umplu timpul asta ca sa treaca mai repede.alta data aveam impresia ca timpul trece foarte repede,ca nu am timp sa fac aproape nimic iar acum nu mai trece !:(
maria-ioana
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:34
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:39:21am o problema si as vrea ca cineva sa'mi spuna ce sa fac.dar vreau un sfat serios.nu vreau sa glumiti cu toate ca sunt constienta intr'o oarecare masura ca nu e o problema extraordinar de grava.
azi prietenul meu a plecat la Tulcea pentru o saptamana.iar eu de doua zile plang in continuu si nu mai stiu ce sa fac sa ma calmez si sa trec peste situatie.e foarte aiurea pentru ca simt ca timpul trece foarte greu.ma uit la ceas din 5 in 5 minute si parca nu mai trec orele astea.
sunt constienta ca nu e un timp foarte lung dar nu pot sa rezist fara el.mi'a facut o surpriza "foarte frumoasa" pentru ca pe 4 facem 3luni iar pe 6 de Mos Nicoale sunt singura.e atat de urat sa fiu singura.si poate ca nelinistea asta pe care o simt eu se datoreaza faptului ca timp de 3 luni ne'am vazut zilnic.iar acum o saptamana... !
rugamintea mea e sa'mi spuneti cu ce as putea sa'mi umplu timpul asta ca sa treaca mai repede.alta data aveam impresia ca timpul trece foarte repede,ca nu am timp sa fac aproape nimic iar acum nu mai trece !:(

iubeste, viseaza, gandeste la sarbatorile care vin si pe care le ve-ti petrece impreuna.
apoi bucura-te de revederea cu el.
iubirile vin si trec.
hai sa ne bucuram atunci cand traim asemenea sentiment.
e firesc sa-ti fie, face parte din viata
maria-ioana
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:37
si ti-au venit parintii...?pui oamenii pe drumuri acu de sarbatori....
BEL_AMY1
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:39
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-03 20:39:37 si ti-au venit parintii...?pui oamenii pe drumuri acu de sarbatori....
Ha, ha, as vrea eu sa fiu aia care si centreaza si da cu capu', numai ca nu-i chiar asa Si cum sa nu vina Moshu, ca doar am fost cuminte.... rau Va pup pi toti, fug ca am sedinta cu parintii. Seara bunaaaaaa !!!!!
ce aiurea s-a postat...era pentru ramooooooooooooooooo
BEL_AMY1
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:41
Pentru Russian girl - E o problema, dar nu tragica. Oamenii au probleme, vin ,pleaca, dar sufletul si inima le raman impreuna. Nu dispera, la 17 ani viata e asa de plina !! Asculta muzica, picteaza, uita-te la filme, la poze, mangaie o pisica, scrie in jurnal tot ce simti. Daca iti umpli timpul cu ceva ce-ti place, te vei simti mai bine. Scrie-i Mosului tot ce simti tu, el va fi bun cu tine ! Sa stii ca prin scris te eliberezi, te echilibrezi.
maria_resios
Postat pe 4 Decembrie 2010 07:36
"niciodata sa nu iubesti pe cineva atat de mult incat sa simti ca nu mai poti trai fara el atunci cand nu mai este langa tine";))asta am vazut-o la un film
uite o idee buna,uita-te la un film si stai calma,eu iti garantez ca nu mori,iti dau si scris!
gandeste-te ca altii au probleme mult mai grave,nu te mai gandi numai la tine,asta-i egoism
oare eu daca sunt singura trebuie sa ma sinucid???
cred c-am sa deschid un topic cu asta,pe langa multe altele care sunt,nu?
ei haide,curaj!
lecteurdesprit26
Postat pe 4 Decembrie 2010 11:14
De la: Barbie30_, la data 2010-12-01 12:44:15La cum te-ai exprimat as fi jurat ca esti pe moarte
Cum iti ocupi timpul?Simplu,facand ceea ce iti place!Daca dupa 3 luni de relatie tu esti asa disperata,ma gandesc cum o sa reactionezi daca pleaca dupa 3 ani pentru o saptamana.O sa-ti tai venele?Scuza-ma ca ti-o spun da esti genul de femeie lipitoare care fara partener e zero barat.Viata nu inseamna sa stai lipita de iubit 24 din 24....



Bravo Barbie! :*
BluOndA
Postat pe 4 Decembrie 2010 17:25
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:39:21am o problema si as vrea ca cineva sa'mi spuna ce sa fac.dar vreau un sfat serios.nu vreau sa glumiti cu toate ca sunt constienta intr'o oarecare masura ca nu e o problema extraordinar de grava.
azi prietenul meu a plecat la Tulcea pentru o saptamana.iar eu de doua zile plang in continuu si nu mai stiu ce sa fac sa ma calmez si sa trec peste situatie.e foarte aiurea pentru ca simt ca timpul trece foarte greu.ma uit la ceas din 5 in 5 minute si parca nu mai trec orele astea.
sunt constienta ca nu e un timp foarte lung dar nu pot sa rezist fara el.mi'a facut o surpriza "foarte frumoasa" pentru ca pe 4 facem 3luni iar pe 6 de Mos Nicoale sunt singura.e atat de urat sa fiu singura.si poate ca nelinistea asta pe care o simt eu se datoreaza faptului ca timp de 3 luni ne'am vazut zilnic.iar acum o saptamana... !
rugamintea mea e sa'mi spuneti cu ce as putea sa'mi umplu timpul asta ca sa treaca mai repede.alta data aveam impresia ca timpul trece foarte repede,ca nu am timp sa fac aproape nimic iar acum nu mai trece !:(


hey esti depedenta de el ! nu e bine, crezi ca tie ti-ar placea sa nu poate cineva sta fara o zi ? o relatie nu ar trebui sa fie o corvoada, adica poate ai o zis proasta, te simti rau, esti obosita si pur si simplu nu ai chef de partener... banuiesc ca nu exista in relatia voastra asa ceva.. daca iubesti pe cineva trebuia sa intelegi ca omul ala are nevoie si de libertate si putin spatiu.. sigur vor mai aparea situatii de astea.. si cand se va intoarce ar trebuia sa va vedeti mai rar.. parareea mea e ca la 2-3 zile e perfect.. alfetl ajungi la dependenta asta emotionala si nu e bine nici pt tine dar nici pt el...
BiuL
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:59
mai cunosc si eu fete de genul.. lipseste iubitul cateva zile vai parca s-a sfarsit viata.. cand e cu ele uita de prieteni rude hobbyuri tot mai exista doar el, depedente de iubit asa ca tine.. si daca cumva el se decide sa le paraseasca sau mai rau sa le insele.. si atunci ele realizeaza ca domnisorul nu e chiar perfect, lumea lor se naruie si raman fara NIMIC pentru ca nu mai au nimic.. in loc sa fie doar triste si parasite, mai sunt si singure fara prieteni sau fara vreo ocupatie care le-ar putea ocupa timpul si distrage atentie... nu zic ca se va termina relatia ta sau sa pui raul inainte dar trebui sa te gandesti si la posibilitate astea.. daca el va decide sa va despartiti , tu ce vei face ? cu ce vei ramane ? nu-l lasa pe el sa devina totul pentru tine si incearca sa ai o viata si cand el nu e langa tine
BiuL
Postat pe 4 Decembrie 2010 23:11
hei tipo , si eu am 17 ani si o relatie de 1 an si 2 luni, si cand aveam cu el 3 luni am fost nevoita sa plec pt o saptamana cu ai mei, si nu am disperat chiar asa...mi-a fost greu , dar asta pt ca eram cu ai mei si stateam doar in casa zilnic si nu puteam iesi afara si ma plictiseam de moarte...dar in locul tau tau as fii iesit cu fetele afara, le-as chema la mine, am face clatite 8->, cauta-ti ocupatie...daca iti spun asta nu inseamna ca sunt insensibila !
kudika146373
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:23
iubita,trebuie sa intelegi ca daca vei comtinua cu atitudinea asta de dependenta fata de el cu timpul il vei plictisi si atunci durerea ta va proveni din alte cauze nu numai din simplu fapt ca a avut treaba cateva zile,asculta-ma pe mine ca eu am trecut prin ce treci tu, mi=am sufocat partenerul cand aveam varsta ta si am ramas fara el definitiv.Este greu sa stai fara el dar o carte buna iti devine cel mai bun prieten in momente ca astea,sau un suc cu fetele sau de ce nu un shopping fie el prin magazine sau on line,ai acces la net excelent sunt atatea lucruri faine la dispozitie on line,socializeaza cu cei din jurul tau nu iti macina timpul si nervi facandu=ti ganduri negre .Pupici
mirelushe
Postat pe 5 Decembrie 2010 18:38
UMPLETI TIMPUL CITIND,PLIMBANDU-TE,SAU MUNCIND IN CASA.eU DACA AM O PROBLEMA CARE NU-MI DA PACE,INCEP PRIN A FACE ORDINE SI CURATENIE PRIN CASA ,PRINTRE LUCRURILE CARE NU-MI MAI SUNT NECESARE SI ABIA ATUNCI CONSTAT CE REPEDE TRECE TIMPUL! DACA STAI SI ZACI IN PAT CU FATA-SUS SI CU OCHII PE CEAS NU AI NIMIC DE CASTIGAT,DACA CITESTI CATEVA CARTI DE EXEMPLU,RAMAI CU CEVA CONCRET IN MINTE SI IN SUFLET
mimishor957
Postat pe 5 Decembrie 2010 23:33
De la: Barbie30_, la data 2010-12-01 13:04:27
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 13:03:20foarte interesante ideile.ce sa zic.


Noi cand vrem sa-i raspundem cuiva apelam la butonul cu "citeaza",poate incerci si tu

eu as lua o pastila si mas trezi cand vine el???????????????????????????????????????
clar_de_luna
Postat pe 6 Decembrie 2010 01:46
Du-te dupa el la Tulcea!!!
MihaiBucur
Postat pe 6 Decembrie 2010 18:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CAFENEAUA VIP - VIORICA&PICARD 1 De la: kudika_10008 19 Iunie 2012 17:08
base sau geoana??? 136 De la: paula_portirroni 1 Ianuarie 2010 10:11
Cate ore petreceti pe zi pe Kudika.ro ??? atentie creeaza dependenta :)) 9 De la: Summer_ 8 Decembrie 2010 21:42
CE CREDETI,KULTIVATA A FACUT GELOS SI A TREZIT VULCANUL DIN GERMANIA CU DECLARATIILE EI ANALFABETE DESPRE VULCANII DIN ALASKA ??? 16 De la: Brosco 5 Ianuarie 2012 21:07
ce inima are aceasta femeie???? 19 De la: blondyna_pinky 27 Martie 2013 12:07