Setari Cookie-uri

CURS GRATUIT DE TANGO ARGENTINIAN LA IASI! SLABITI DANSAND! IMBINATI UTILUL CU PLACUTUL!

Tango Feliz, scoala de tango argentinian din Iasi organizeaza in fiecare zi de MIERCURI, la ora 19:00, la Restaurantul Cotnari

CURS GRATUIT DE TANGO ARGENTINIAN!

Se vor preda atat notiuni introductive de conexiune, leading si improvizatie cat si pasi care vor putea fi dansati imediat dupa cursul gratuit.

Va asteptam cu drag la dans!
TangoFeliz
Postat pe 2 Decembrie 2010 23:34
MAI MULTE DETALII LA TELEFON 0748224669 SAU 0721049565
TangoFeliz
Postat pe 2 Decembrie 2010 23:35
As vrea si eu sa vin...si cat dureaza.?? chiar nu se plateste nimic sau?? ca sa stiu..:D
kudika332973
Postat pe 2 Decembrie 2010 23:40
De la: kudika332973, la data 2010-12-02 23:40:19As vrea si eu sa vin...si cat dureaza.?? chiar nu se plateste nimic sau?? ca sa stiu..:D


stii vb aia reclama sufletul comertului??? cine ce face pe gratis in ziua de azi??? dapai un curs de dans pe gratis hai sa fin seriosi nimeni nu`si mai face pomana nici macar statul roman ... mai ales ca na avand in vedere ca vor sa reduca pana si concediul maternal ma intreb care mamica ar renunta la 1 anisor din educatia copilului??
brun3tu
Postat pe 2 Decembrie 2010 23:47
eu intru destul de rar pe acest forum si nu pot sa raspund imediat.

cei care doriti sa participati, chiar va este greu sa faceti un drum miercurea pana la Cotnari si sa vedeti daca este gratis sau nu?

in doua minute va veti da seama de asta si puteti pleca fara sa faceti consumatie...

asta ca sa nu spun de telefon... am lasat si niste numere acolo... numai ca, la cata suspiciune este acum, e posibil sa credeti ca va cer sa-mi dati telefon ca sa-mi incarc cartela...

da, fratilor, cursul de miercuri, de la restaurantul Cotnari este GRATUIT!!!

NUMAI CA, SE PARE CA UNII NU MERITA NICI MACAR CURSURI GRATUITE!
TangoFeliz
Postat pe 10 Decembrie 2010 00:33
Dar nu trebuie sa fii inscris in prealabil ca sa poti participa? Ma gandesc ca daca sunt prea multi cursanti e probabil destul de greu pt organizatori...
emma85
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:43
Nu trebuie inscriere in prealabil, cel putin deocamdata... Inca nu sunt atat de multi incat sa nu incapa intr-o sala imensa cum este cea de la Restaurantul Cotnari...
Interesul pentru acest dans este destul de scazut, lucru destul de surprinzator pentru un oras ca Iasi-ul, in conditiile in care orase precul Cluj sau Brasov au deja cate DOUA scoli de tango.
Ca sa nu vorbesc de Bucuresti, unde sunt SAPTE ( sau opt?)...
Particularitatea Iasi-ului este ca are o scoala de tango infiintata inaintea uneia de salsa. In celelalte orase, cei care vin la tango, trec si pe la salsa intai. Putini sunt cei care vin direct.
Abia anul acesta si-a inceput activitatea si o scoala de salsa in Iasi: Universul Latino, la Casa Sinidicatelor. Si, bineinteles ca majoritatea celor interesati de dans, prefera salsa tango-ului... E de inteles asta, nu?
Eu recomand calduros, tuturor cititorilor acestei postari, sa se gandeasca bine daca vor sa faca tango, cata vreme este si curs de salsa in Iasi.
Personal nu am nici un interes sa promovez salsa, dar mi se pare corect sa pun in tema pe toata lumea.
TangoFeliz
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:44
De la: TangoFeliz, la data 2010-12-20 16:44:33
Eu recomand calduros, tuturor cititorilor acestei postari, sa se gandeasca bine daca vor sa faca tango, cata vreme este si curs de salsa in Iasi.
Personal nu am nici un interes sa promovez salsa, dar mi se pare corect sa pun in tema pe toata lumea.


F#ck salsa, salsa e pentru manelisti
Tango e ZA BEST
battleofwits
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutatima sa slabesc 46 De la: yssalia 15 Septembrie 2013 18:09
supa/ciorba de varza....cum si ce? 7 De la: danieline 22 Noiembrie 2009 12:23
dieta.. 9 De la: valentinawtc 21 Iulie 2013 12:41
vreau sa ma ingras.....!!! 2 De la: Ely80 30 Noiembrie 2009 11:48
cartea mihaela bilic 80 De la: Ginutza03 25 Octombrie 2018 12:20