Setari Cookie-uri

Castiga 10 seturi Eucerin pentru tine si jumatatea ta!

pentru mine cadoul ideal e o excursie la Paris
veronicadrobota
Postat pe 7 Decembrie 2010 22:01
sa reusim sa petrecem sarbatorile alaturi ar fi cel maiu frumos cadou
cheri
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:40
Cel mai frumos dar pentru cei dragi mie este dragostea mea...si bineinteles, rasfat pe fiecare dupa cum stiu ca au nevoie si le place...fiecare persoana importanta din viata mea are parte de atentia cuvenita!
BB_Beea
Postat pe 8 Decembrie 2010 01:07
Cel mai frumos cadou de Craciun ar fi o casuta numai a noastra si multa sanatate pentru intreaga familie. Sarbatori fericite tuturor si cadouri frumoase de la Mosu' !
lilya76
Postat pe 8 Decembrie 2010 08:05
Cel mai frumos cadou pe care-l pot oferi persoanelor apropiate este dragostea mea neconditionata, si vestea ca voi fi mamica :D. Bineinteles ca sub brad ar trebui sa fie: un GPS pentru sotul meu, un set Eucerin pt mama, un set huse masina pt tata.
georgi_alina
Postat pe 8 Decembrie 2010 08:30
Cel mai frumos cadou pentru persoana draga si mai apropiata, este in primul rand, cadoul pe care-l oferiti voi, prin intermediul acestui site. Acum ca a venit si criza ne oferim mai putine cadouri materiale dar, daruim mai multa dragoste, incredere si sustinere pentru a trece mai usor peste incercarile vietii.
Va doresc tuturor mult succes si Sarbatori fericite
Lily40
Postat pe 8 Decembrie 2010 10:24
Era o zi ca oricare alta si totusi era prima data cand faceam un test de sarcina (de cateva zile ma simteam cam ciudat). Il aveam in mana si il priveam. Trebuia sa astept, sa dau dovada de o rabdare iesita din comun. Cu fiecare secunda care trecea inima imi batea tot mai tare si simteam tremurul mainii. Emotiile imi invadau mintea si corpul. Respiram tot mai greu si mai rar. Aveam o presimtire. Oare se va adeverii?...Simteam ca dureaza o vesnicie. Deodata am privit si parca timpul a stat in loc. Am respirat adanc si nu mi-a venit sa cred, am vazut doua liniute roz. Am sarit in sus de bucurie. Eram in stare de "soc". A trecut ceva timp pana mi-am revenit. Mi-am sunat sotul, mama si cele mai bune prietene. Cu o voce tremurata si plina de emotie le-am dat vestea minunata: voi fi mama!

popaveronicasimona
Postat pe 8 Decembrie 2010 10:34
Multe zambete si un cadoul simbolic!
politista
Postat pe 8 Decembrie 2010 10:59
un revelion de vis la Praga, cadoul surpriza pt sotul meu
mierloasa
Postat pe 8 Decembrie 2010 11:00
Buna ziua,
Cel mai frumos cadou care il poti oferi persoanelor dragi este sa le oferi sprijinul tau de fiecare data, sa le ajuti si sa fi alaturi de ele ori da cate ori este nevoie. Aceste lucruri conteaza foarte mult, te ajuta sa treci mai usor peste probleme, stii ca oricand ai nevoie de cineva te poti baza pe acea/acele persoane.
Danuka29
Postat pe 8 Decembrie 2010 11:00
cadoul ideal pt mama mea ra fi un set Eucerin, o zi de rasfat la spa si un buchet mare de flori
ninela
Postat pe 8 Decembrie 2010 11:03
O reuniune de familie in ziua de Craciun. Cu siguranta acesta ar fi cel mai frumos cadou pentru familia mea. Si pe langa aceasta surpriza, ei vor primit si cate un set Eucerin. Asta pentru a le arata cat de mult ii iubesc!
Doryana
Postat pe 8 Decembrie 2010 12:19
Cel mai frumos cadou oferit persoanelor dragi este sa fiu eu sanatoasa ca sa imi pot creste copii sanatosi...apoi daca as avea posibilitatea ia-s cumpara fetitei mele de 6 ani papusa Baby Amore pe care si-o doreste foarte mult,si pe care si-o doreste sub bradut.Fetitei mai mici de 11 luni multa sanatate si sa creasca mare si frumoasa fara probleme,iar sotului meu un ceas superb pe care il doreste foarte mult,nepotelului meu o sanie,cumnatei mele produse Eucerin pentru ca deja varsta isi spune cuvantului,iar fratelui meu un loc de munca...a ramas somer!
Eu nu vreau nimic decat multa sanatate!
dariadaria
Postat pe 8 Decembrie 2010 12:31
cel mai frumos cadou este prietenia mea.
alge
Postat pe 8 Decembrie 2010 13:16
intelegerea si respectul, cele materiale mai putin conteaza
xerox22
Postat pe 8 Decembrie 2010 14:48
Multa iubire si un copil pt sotul meu
motanel_m
Postat pe 8 Decembrie 2010 14:49
un urs mare de plus pt fetita mea si un lcd pt sot
dintishor88
Postat pe 8 Decembrie 2010 14:53
CEL MAI FRUMOS CADOU AR FI O PERECHE DE CAUCIUCURI DE IARNA!
andradeedee
Postat pe 8 Decembrie 2010 15:32
O cutie mare de ciocolata si un set de cosmetice sunt intotdeauna utile si primite cu placere.
luci10
Postat pe 8 Decembrie 2010 16:23
CEL MAI FRUMOS CADOU AR FI O EXCURSIE LA SKI IN AUSTRIA
nache_andra
Postat pe 8 Decembrie 2010 16:32
cadoul ideal pt cei dragi ar fi un brad impodobit si masa festiva cu bucat traditionale de Craciun
lenutastan
Postat pe 8 Decembrie 2010 16:40
cadoul ideal pt ei dragi ar fi cate o pereche de pijamale
dangerousnumber5
Postat pe 8 Decembrie 2010 16:47
entru cei dragi ar fi perfect o excursie la munte!
hardcore_zucchinii
Postat pe 8 Decembrie 2010 16:53
cadoul perfect pentru familia mea ar fi un bebe
marijuanaaaa_babe05
Postat pe 8 Decembrie 2010 17:00
Nu am atat de multi bani sa ofer ce mi-as dori celor la care tin dar am sa fac eforturi in asa fel incat sa se bucure de atentiile mele,pt ca am sa tin cont de preferintele fiecaruia.In schimb darul pe care il pot oferi si nu ma costa nimic este dragostea mea imensa pt familia mea, este din suflet ,este sincera si nu necesita eforturi financiare
alinaene
Postat pe 8 Decembrie 2010 17:07
Multe jucarii pt copii iar pt sotie un set de nijuterii.
scrumiera
Postat pe 8 Decembrie 2010 17:32
cadoul ideal pt cei dragi ar fi sa petrecem sarbatorile impreuna inconjurati de voie buna si acdouri alese
grizly62
Postat pe 8 Decembrie 2010 17:41
cel mai frumos cadou ar fi pt sotul meu...o masina:)
rai0asa
Postat pe 8 Decembrie 2010 17:43
persoanelor apropiate le pot oferi cel mai frumos cadou-toata dragostea mea
fantasia_invest
Postat pe 8 Decembrie 2010 18:14
cel mai frumos cadou pe cae il pot oferi eu este toata iubirea mea
nache_alexandru
Postat pe 8 Decembrie 2010 18:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Charm! 1282 De la: concursKudika 5 Octombrie 2009 16:36
Castiga una dintre cele doua rochii de zi oferite de Sense! 364 De la: concursKudika 17 Decembrie 2014 16:47
Concurs: Papucei.ro te incalta pentru vara 533 De la: concursKudika 22 Mai 2009 15:49
Ce profesie visezi pentru copilul tau? Vacuta Paula te invita la concurs! 45 De la: concursKudika 11 Februarie 2015 19:38
Vrei sa iti innoiesti garderoba? Castiga vouchere de cumparaturi oferite de Zippler.ro! 563 De la: concursKudika 1 Mai 2012 19:42