Setari Cookie-uri

embolizare fibrom

Buna fetele! Sunt si eu noua pe aici! Vreau sa ma ajutati si pe mine cu sfaturi primite dupa embolizare de la medici. Din pacate si eu am facut acesta embolizare sapt. trecuta dupa ce la o ecografie am descoperit un fibrom de 12 cm. A fost ingrozitor de dureros, exact asa cum povesteati si voi. M-am documentat pe acest site , intrucat in spital nu sta nimeni sa iti povesteasca ce si cum. Doar am fost intrebata daca am citit pe internet. Sunt dezamagita de toti din spital. Inainte sa ma internez , cand m-am "documentat" de la voi , am sperat ca macar un medic sa te inteleaga si sa incerce cat de cat sa iti explice, macar dupa, ce ai de facut. Nici macar reteta de antibiotice nu am primit, nici macar un sfat cu ceea ce se va intampla dupa. DEZAMAGIRE.......Asa ca fetelor, va rog......sfaturi primte poate de voi de la medicii vostri........ce este de facut dupa? E normal sa fie sangerari asa de abundente dupa? Control am inteles ca trebuie facut la 1,3,6 luni. Doar atat am aflat.
Multumesc mult si scuze daca am fost asa de ...........drastica........seara buna!
kudika336325
Postat pe 6 Decembrie 2010 19:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Scurgere maronie ce o fi? 19 De la: andrea083 4 Decembrie 2014 07:13
ceau 2 De la: geo_smn 27 Iunie 2011 14:29
Sunt sau nu gravida? 43 De la: andreeaBMA 23 Septembrie 2012 00:12
sarcina+purtatoare hepatita c 12 De la: 4Life 25 Ianuarie 2010 17:20
O solutie pentru a putea avea un copil 9 De la: Iuliana_30 26 Ianuarie 2010 10:53