Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa mai cred: ma insala sau nu

Salut,
Mi-am facut ceva curaj sa va spun framantarea mea. Iata pe scurt povestea mea: el fost coleg de serviciu, relatie de 1 an si vreo 3 luni, eu cu vreo 3 ani mai mare ca el. Dragoste mare la inceput. Neincrederea mea a inceput sa rodeasca din cauza unor colegi care barfeau ca eu l as fi furat pe el din fata altarului, ca urma sa se casatoreasca in anul viitor cu fata unui fost sef. Nimic adevarat din ce mi a declarat el. Nici macar nu am stiut ca el a fost cu acea fata, asta afland ulterior din barfele colegilor. Mentionez ca acest el munceste foarte mult la o casa in care doreste sa se mute cat mai curand. Neavand destule finante pentru a plati lucratori munceste aproape in fiecare zi impreuna cu tatal lui. Locuieste o parte din timp la mine, dar de ceva vreme motiveaza ca i este prea lene si este prea obosit sa se mai deplaseze pana la mine, din cauza orei pe care o face pe drum, preferand sa merga la parinti care stau mai aproape. Vizitele lui s-au rarit incet incet ajungand sa vina de 1-2-3 ori pe saptamana. De altfel ne simtim foarte bine impreuna in ceea ce priveste relatiile intime. Ceea ce ma doare cel mai tare e faptul ca nici nu mai raspunde la telefon decat foarte rar. Mai este si tatal meu care nu-l crede baiat cuminte si ma bate la cap ca in week end el si-ar face de cap la munte cu alta. Drept sa va spun m-a batut gandul sa merg sa vad daca este sau nu la casa unde munceste. Dar nu stiu daca sa fac sau nu acest lucru si ce ar insemna asta pentru aceasta relatie, daca va fi dezamagit ca nu am incredere in el? pe de alta parte colegul acela iscoditor ma pune pe ganduri deoarece el il cunoaste pe tatal fetei cu care prietenul meu a fost si din ce spune el imi lasa de inteles ca s-ar mai intalni cu aceasta. Imi cer scuze ca povestea mea s-a lungit prea mult si sper ca nu ma veti judeca gresit.
marilena22
Postat pe 11 Decembrie 2010 23:05
Stai putin sa vedemn daca am inteles. Nu te duci sa-l verifici de teama sa nu afli ca esti mintita? Nu te duci sa afli adevarul, preferand sa fii inselata? Buna treaba!

Si daca te trezesti, mai devreme sau mai tarziu, ca are o relatie in paralel ce faci?
Nu spune nimeni sa-l controlezi, du-te si da-i buna ziua pe santierul casei lui. Cu o ciocolata, cu o vorba buna. Doar sunteti iubiti, e normal sa-i faci si vizite neanuntate.
rashela
Postat pe 11 Decembrie 2010 23:32
...in primul rand , nu te lua dupa barfe...lumea e rea(uneori)...de ce nu vb cu el?(ti-e teama?)
kudika195501
Postat pe 12 Decembrie 2010 01:25
De la: rashela, la data 2010-12-11 23:32:05Stai putin sa vedemn daca am inteles. Nu te duci sa-l verifici de teama sa nu afli ca esti mintita? Nu te duci sa afli adevarul, preferand sa fii inselata? Buna treaba!

Si daca te trezesti, mai devreme sau mai tarziu, ca are o relatie in paralel ce faci?
Nu spune nimeni sa-l controlezi, du-te si da-i buna ziua pe santierul casei lui. Cu o ciocolata, cu o vorba buna. Doar sunteti iubiti, e normal sa-i faci si vizite neanuntate.



are dreptate. daca esti iubit nu e orar sa va vedeti.si nu se numeste verificat daca mergi sa il vezi pe motiv ca ti-e dor de el sau bla bla bla.gasesti tu ceva.insa macar ai sa stii ca ai scapat de un gand inainte sa te necajeasca prea tare
extravagant
Postat pe 12 Decembrie 2010 01:51
De la: marilena22, la data 2010-12-11 23:05:20Salut,
Mi-am facut ceva curaj sa va spun framantarea mea. Iata pe scurt povestea mea: el fost coleg de serviciu, relatie de 1 an si vreo 3 luni, eu cu vreo 3 ani mai mare ca el. Dragoste mare la inceput. Neincrederea mea a inceput sa rodeasca din cauza unor colegi care barfeau ca eu l as fi furat pe el din fata altarului, ca urma sa se casatoreasca in anul viitor cu fata unui fost sef. Nimic adevarat din ce mi a declarat el. Nici macar nu am stiut ca el a fost cu acea fata, asta afland ulterior din barfele colegilor. Mentionez ca acest el munceste foarte mult la o casa in care doreste sa se mute cat mai curand. Neavand destule finante pentru a plati lucratori munceste aproape in fiecare zi impreuna cu tatal lui. Locuieste o parte din timp la mine, dar de ceva vreme motiveaza ca i este prea lene si este prea obosit sa se mai deplaseze pana la mine, din cauza orei pe care o face pe drum, preferand sa merga la parinti care stau mai aproape. Vizitele lui s-au rarit incet incet ajungand sa vina de 1-2-3 ori pe saptamana. De altfel ne simtim foarte bine impreuna in ceea ce priveste relatiile intime. Ceea ce ma doare cel mai tare e faptul ca nici nu mai raspunde la telefon decat foarte rar. Mai este si tatal meu care nu-l crede baiat cuminte si ma bate la cap ca in week end el si-ar face de cap la munte cu alta. Drept sa va spun m-a batut gandul sa merg sa vad daca este sau nu la casa unde munceste. Dar nu stiu daca sa fac sau nu acest lucru si ce ar insemna asta pentru aceasta relatie, daca va fi dezamagit ca nu am incredere in el? pe de alta parte colegul acela iscoditor ma pune pe ganduri deoarece el il cunoaste pe tatal fetei cu care prietenul meu a fost si din ce spune el imi lasa de inteles ca s-ar mai intalni cu aceasta. Imi cer scuze ca povestea mea s-a lungit prea mult si sper ca nu ma veti judeca gresit.
ala precis te insala cu alta femeie de aia nu-ti raspunde la telefon
kudika029282
Postat pe 12 Decembrie 2010 15:31
Am incercat sa vorbesc cu el, l am prins acum vreo 3 zile intamplator la mine la serviciu, el cu treaba, l am retinut doar cateva secunde pe scari, pentru ca nu vrea sa fie vazut prea mult de colegii mei carcotasi, si l am intrebat daca are pe altcineva. Mi a raspuns cu zambet ca nu, m a sarutat scut si a spus ca vorbim. Am asteptat in yadar tot weekendul si degeaba. Nici un telefon. Din pacate cred ca aici am zbarcit o si eu ca am sunat, nu mi a raspuns, i am trimis o serie de mesaje de tip femeie abandonata care nu cunoaste motivul. Inca astept un semn.
marilena22
Postat pe 12 Decembrie 2010 20:27
Daca te cauta tot mai rar, nu te suna si nu iti raspunde la sms-uri . . . tu ce crezi ? Intrebarea ta era daca te inseala. Pai eu zic ca asta nici nu mai conteaza, daca el nu pare sa mai fie interesat de tine. Ca altfel te suna sau te cauta, nu? Oricat ar avea de lucru la casa sau whatever, gaseste 2 minute sa sune sau sa scrie DACA VREA.
Eu zic sa insisti la telefon pana iti raspunde si sa lamuresti problema, daca nu e destul de barbat ca sa vorbeasca cu tine face-to-face .
Esti tanara, si daca poza de la profil e a ta, esti si frumoasa . Accepta ideea, gaseste-ti timp sa iesi in lume, vei gasi altul.
Bafta fata draga
Pilgrim
Postat pe 13 Decembrie 2010 01:15
oricat de ocupat ai fi, toti iti faci timp 2 minute sa dai un tel ... daca nu suna cu zilele, clar are ceva de ascuns -> macar seara, inainte de culcare si tot dai un semn.

si eu zic sa lamuresti problema cu el -> confrunta-l
_black_betta_
Postat pe 13 Decembrie 2010 03:15
De la: _black_betta_, la data 2010-12-13 03:15:56oricat de ocupat ai fi, toti iti faci timp 2 minute sa dai un tel ... daca nu suna cu zilele, clar are ceva de ascuns -> macar seara, inainte de culcare si tot dai un semn.

si eu zic sa lamuresti problema cu el -> confrunta-l
e clar ca el nu te mai vrea si il intereseaza ALTA ce mai vrei de la el?...........
kudika029282
Postat pe 13 Decembrie 2010 21:38
De la: kudika029282, la data 2010-12-12 15:31:30
De la: marilena22, la data 2010-12-11 23:05:20Salut,
Mi-am facut ceva curaj sa va spun framantarea mea. Iata pe scurt povestea mea: el fost coleg de serviciu, relatie de 1 an si vreo 3 luni, eu cu vreo 3 ani mai mare ca el. Dragoste mare la inceput. Neincrederea mea a inceput sa rodeasca din cauza unor colegi care barfeau ca eu l as fi furat pe el din fata altarului, ca urma sa se casatoreasca in anul viitor cu fata unui fost sef. Nimic adevarat din ce mi a declarat el. Nici macar nu am stiut ca el a fost cu acea fata, asta afland ulterior din barfele colegilor. Mentionez ca acest el munceste foarte mult la o casa in care doreste sa se mute cat mai curand. Neavand destule finante pentru a plati lucratori munceste aproape in fiecare zi impreuna cu tatal lui. Locuieste o parte din timp la mine, dar de ceva vreme motiveaza ca i este prea lene si este prea obosit sa se mai deplaseze pana la mine, din cauza orei pe care o face pe drum, preferand sa merga la parinti care stau mai aproape. Vizitele lui s-au rarit incet incet ajungand sa vina de 1-2-3 ori pe saptamana. De altfel ne simtim foarte bine impreuna in ceea ce priveste relatiile intime. Ceea ce ma doare cel mai tare e faptul ca nici nu mai raspunde la telefon decat foarte rar. Mai este si tatal meu care nu-l crede baiat cuminte si ma bate la cap ca in week end el si-ar face de cap la munte cu alta. Drept sa va spun m-a batut gandul sa merg sa vad daca este sau nu la casa unde munceste. Dar nu stiu daca sa fac sau nu acest lucru si ce ar insemna asta pentru aceasta relatie, daca va fi dezamagit ca nu am incredere in el? pe de alta parte colegul acela iscoditor ma pune pe ganduri deoarece el il cunoaste pe tatal fetei cu care prietenul meu a fost si din ce spune el imi lasa de inteles ca s-ar mai intalni cu aceasta. Imi cer scuze ca povestea mea s-a lungit prea mult si sper ca nu ma veti judeca gresit.
ala precis te insala cu alta femeie de aia nu-ti raspunde la telefon



Un sfat ...Nu raspunde...la telefon sms.uri..la serviciu vb.sa nu va vada altii...Fa-ti drum pana la el..pregateste o surpriza..ceva ce stii ca-i place,..asta sa fie motivul ptr.el..Insa tu ca femeie ..curajoasa...verifica..Si nu uita Barbatii sunt magari pana la proba contrarie ..ca si Femeiele...!
bafta!
doridor
Postat pe 13 Decembrie 2010 21:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat de importanta e marimea penisului? 73 De la: ralu_michael 9 Iunie 2009 16:16
FARA ORGASM!!!!!!!!!! 10 De la: kudika514482 20 Mai 2013 22:38
Intrebare 22 De la: chappy 28 Decembrie 2011 22:46
buna 19 De la: rosemery 17 Februarie 2009 16:24
Erectii foarte dese ,apetit sexual foarte mare !!!!!! 189 De la: kudika_23491 15 Februarie 2013 16:32