Setari Cookie-uri

O mica problema...

Hmm... am si eu o problema si am nevoie de cateva sfaturi.
Am cunoscut un tip, super dragute. Toate bune si frumoase am fost impreuna ne-am inteles super, excursii la munte petreceri tot tacamul si chiar paream sa ne intelegem bine din toate punctele de vedere. Mai putin unul... am ales sa nu ma culc cu el... cel putin o perioada de timp. Nu a avut o problema cu asta dar mai afcea anumite aluzii, care au ramas simple glume intre noi.
Ultima data cand am fost la munte totul a fost super, m-am simtit minunat si chiar credeam ca totul e frumos am fost 2 cupluri.
Apoi a doua zi, s-a racit complet... dintr-o data. Nu discutii nu telefoane nu nimic. Si brusc s-a dus totul, fara sa spuna nici un cuvant... doar injectii subtile. Pur si simplu am ajuns la starea in care acum nu ne vorbim. Trebuie sa precizez ca e aceeasi zi in care a inceput sa vorbeasca cu o tipa si acum nu stiu exact ce e intre ei.... adica stiu... nu sunt impreuna, doar intretin relatii sexuale.
Tipa e exact opusul meu... adica nu vreau sa creada nimeni ca sunt vreo rautacioasa dar e genul de tipa extraordinar de vulgara... adica anumite lucruri ar suna aiurea si spuse intre doi baieti dar ce sa mai zic intre o fata si un biat undeva public... sa vada toti. Din care stiu eu de la anumite cunostinte comune tipa nu s eculca doar cu el ci cu toti prietenii lui.... adica ati prins voi ideea cum e... in fine in putinele ocazii in care am vazuto era doar drogata... suficient cat sa nu stie pe ce lume traieste... e genul de tipa care pare sa povesteasca cu lux de amanunt tot ce se intampla intre ea si prietenii ei pe facebook sau chestii de genul... trecand in revista ca idolul ei este Laura Andresan.
Acuma nu sunt nebuna... oricine isi doreste o prietena dezinhibata... dar mie una mi s epare exagerat. Si nu inteleg.... oare asta a cautat el si nu a gasit? Adica paream sa nu avem nici o problema... si dntr-o data se schimba total... se presupune ca daca il vreau inapoi ar trebui sa fiu ca ea sau cum? Pur si simplu imi e greu sa accept ca cineva se poate schimba atat de mult.
Si nu e vorba doar de o chestie trecatoare... adica o prietena comuna mi-a spus ca e complet fascinat de ea in momentul de fata.
Nu stiu ce ar trebui sa fac.... stiu doar ca ma deranjeaza ideea ca ici macar nu ne vorbim... ma ignora total... mi-ar fi placut macar sa imi dea o explicatie...
Ceva pareri?
Sper ca nu a sunat aiurea.... dar eu una sunt total confuza... nu stiam ca un baiat s epoate schimba peste noapte...
kudika106892
Postat pe 25 Decembrie 2010 15:48
''.........nu stiam ca un baiat s epoate schimba peste noapte...''


acum sti
anastasia_m
Postat pe 27 Decembrie 2010 16:21
"o mica problema"??Asta e o foarte fuc*ing mare problema fata si e a ta Apropo,cate topicuri ai deschis?
Barbie30_
Postat pe 27 Decembrie 2010 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casnicia fara copii 5 De la: rashela 7 Mai 2011 11:48
am gresit si nu ma iarta 131 De la: kudika_17016 3 Noiembrie 2012 14:53
as vrea sa stiu parerea voastra 5 De la: scorpio67 16 Iulie 2009 10:15
Heelp:( 2 De la: Valy90 23 Aprilie 2011 20:56
Poate un copil sa mentina o casnicie? 36 De la: catalina69 11 Noiembrie 2009 13:40