Setari Cookie-uri

compatibilitate intre : yo capricorn ,el rac????

salutare...wreau sa stiu in mare compaibilitatea dintre femeia capricorn(14 ianuarie) si barbatu rac(3 iulie).am o relatie de 3 ani de zile cu barbatu rac si de 2 luni de zile suntem si casatoriti....din propria experientza stiu k racii sunt sensibili,fff familisti pu pe primu plan familia si persoanele iubite...dar wreau sa stiu mai multeee....o zi faina
kudika344857
Postat pe 28 Decembrie 2010 11:50
Fain ....te-ai casatorit si nici acu nu esti sigura daca sunteti compatibili
anastasia_m
Postat pe 28 Decembrie 2010 12:34
se inteleg bine
kudika197822
Postat pe 28 Decembrie 2010 15:41
anastasia draga....tin sa mentionez inka o data...wreau sa stiu in general compatibilitatea dintre femeia capricorn si barbatu rac....pt mine ca fapt divers ....din moment ce am facut pasu asta...tu ce crezi ???k n-as fi sigura??? altfel draga nu-l faceam...VREAU SA STIU PT MINE...compatibilitatea intre zodii....orikum nu as lua in calcul ce spun astrele...pt a lua o decizie in privintza asta....totul tine de felul omului de a fi nu de astre....
kudika344857
Postat pe 29 Decembrie 2010 17:50
buna!eu sunt tot capricorn si pot sa spun ca dupa o relatie furtunoasa cu un rac care a durat un an de zile tin sa-ti spun ca m-am inteles cu el din toate punctele de vedere, dupa parerea mea e zodia perfecta pentru o femeie capricorn, pur si simplu ne intelegeam din priviri, a fost un an minunat....din pacate am gresit amandoi, el era intr-o rel si nu putea sa renunte la persoana respectiva, a fost sincer si mi-a spus de la inceput ca are pe cineva in viata lui si chiar daca s-ar indragosti a doua oara nu poate renunta la acea pers pentru care el reprezenta viata ei.nu regret ca am fost cu el desi el avea o relatie , am pus capat la timp inainte sa ranim pe cineva....dar iti spun, un rac pt o femeie capricorn e un vis devenit realitate
kudika026577
Postat pe 20 Ianuarie 2011 09:36
mersik de mesajul postat...sper sa fie asa si pe viitor...numa bine
kudika344857
Postat pe 20 Ianuarie 2011 19:40
Da teoretic cei aflati in zodia rac se potrivesc cu cei din zodia rac pentru ca amandoi cauta stabilitate si amandoi o dau. Si totusi teoria mea privind relatia rac-capricorn este : ori compatibilitate 100% , ori nici o sansa de compatibilitate...doua extreme. Dar asta depinde si de multe alte lucruri nu doar de zodie, mediul care a contribuit la educatia si formarea pesonalitatii unei persoane...
Andra__C
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:46
De la: kudika026577, la data 2011-01-20 09:36:06buna!eu sunt tot capricorn si pot sa spun ca dupa o relatie furtunoasa cu un rac care a durat un an de zile tin sa-ti spun ca m-am inteles cu el din toate punctele de vedere, dupa parerea mea e zodia perfecta pentru o femeie capricorn, pur si simplu ne intelegeam din priviri, a fost un an minunat....din pacate am gresit amandoi, el era intr-o rel si nu putea sa renunte la persoana respectiva, a fost sincer si mi-a spus de la inceput ca are pe cineva in viata lui si chiar daca s-ar indragosti a doua oara nu poate renunta la acea pers pentru care el reprezenta viata ei.nu regret ca am fost cu el desi el avea o relatie , am pus capat la timp inainte sa ranim pe cineva....dar iti spun, un rac pt o femeie capricorn e un vis devenit realitate

...care e compatibilitatea?(dupa 1 an???...sorry)
kudika195501
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:49
De la: kudika344857, la data 2010-12-28 11:50:53salutare...wreau sa stiu in mare compaibilitatea dintre femeia capricorn(14 ianuarie) si barbatu rac(3 iulie).am o relatie de 3 ani de zile cu barbatu rac si de 2 luni de zile suntem si casatoriti....din propria experientza stiu k racii sunt sensibili,fff familisti pu pe primu plan familia si persoanele iubite...dar wreau sa stiu mai multeee....o zi faina








... inca o handicapata ...
marco918
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:53
marco,intrbare....cum se numeste orasul unde sa rasturnat caruta cu prosti?
lilu_67
Postat pe 22 Ianuarie 2011 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu varsator....el berbec 1 De la: aalesutzza 16 Aprilie 2009 19:53
Eu Peste cu ascendent in fecioara el Balanta . 9 De la: Cassey 19 Mai 2009 11:01
cum sa-i reduc virilitatea? 58 De la: artafengshui 24 Mai 2012 16:40
Eu Rac si el Gemeni 5 De la: didi64 29 Iulie 2010 17:20
eu gemeni, ortodoxa, iar el leu, musulman 14 De la: kyru 19 August 2010 20:55