Setari Cookie-uri

eu TAUR...el SAGETATOR...

salut,
am tot citit peste tot ca relatia taur sagetator nu merge...si nu va avea nici un viitor...voi ce stiti...pupici
corbu_jiulia
Postat pe 29 Decembrie 2010 11:18
Hei, referitor la intrebarea ta. si eu am citit acelasi lucru despre relatia dintre un taur si sagetator si la fel am vazut ...ca nu merge ca nu se poate ca nu si ca nu. daaar...am avut marea placere sa descopar k nu e asa! eu sunt taur, iar iubitul meu e sagetator...si suntem impreuna de aproape 8 luni ...si nu ne-am certat niciodata (bine...excludem micile ciondaneli, care apar inevitabil ) . Ideea e ca depinde si de tine si de el ca relatia sa mearga. Eu sunt cea care ii explica mereu ce e ok si ce nu, cand se "aprinde" pentru ceva, si asta pentru ca imi pastrez calmul si pot vorbi cu el pe un ton normal. va trebui sa lasati amandoi ca relatia sa mearga. dar oricum iti spun eu ca merita. Pentru ca va fi foooarte frumoasa relatia voastra ! sper sa fie ca si a noastra ;)
kudika378541
Postat pe 23 Martie 2011 14:08
De la: kudika378541, la data 2011-03-23 14:08:27Hei, referitor la intrebarea ta. si eu am citit acelasi lucru despre relatia dintre un taur si sagetator si la fel am vazut ...ca nu merge ca nu se poate ca nu si ca nu. daaar...am avut marea placere sa descopar k nu e asa! eu sunt taur, iar iubitul meu e sagetator...si suntem impreuna de aproape 8 luni ...si nu ne-am certat niciodata (bine...excludem micile ciondaneli, care apar inevitabil ) . Ideea e ca depinde si de tine si de el ca relatia sa mearga. Eu sunt cea care ii explica mereu ce e ok si ce nu, cand se "aprinde" pentru ceva, si asta pentru ca imi pastrez calmul si pot vorbi cu el pe un ton normal. va trebui sa lasati amandoi ca relatia sa mearga. dar oricum iti spun eu ca merita. Pentru ca va fi foooarte frumoasa relatia voastra ! sper sa fie ca si a noastra ;)


Inca nu te-a inselat? Urmeaza...
mimi_ca29
Postat pe 23 Martie 2011 14:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
El- fecioara..eu-taur! 4 De la: ali_tzik 28 Octombrie 2011 19:01
Hi hi hi - Sagetator 18 De la: kudika_nikole 23 Martie 2012 12:25
eu berbec el balanta 9 De la: Barbie30_ 21 Noiembrie 2010 13:50
buna 10 De la: yrtdssdd 8 Iulie 2009 01:16
Despre relatia cu femeia berbec ! 6 De la: kudika034957 28 Aprilie 2013 09:51