Setari Cookie-uri

PESTE 70% DIN pib-UL AUSTRIEI PLEACA DE LA NOI DIN TARA HAI SA DAM MANA CU MANA DACA AVETI MASINI.

Buna, Ar fi interesant de dat mai departe, poate asa o sa scada pretul benzinei, determinat de cerere si oferta. Luni seara, 10.01.2011, Mircea Badea a spus o chestie inteligenta : Un protest cu rezultat ar fi ca romanii sa se hotarasca sa nu mai cumpere carburant de la o anumita companie. Astfel, respectiva companie in cateva zile/saptamani fie va scadea preturile, fie va avea pierderi semnificative. Mircea Badea recomanda sa sabotam OMV, PetromV, Petrom intrucat au cam luat toate resursele energetice ale tarii. Eu sunt de acord cu ei si incepand de maine nu voi mai alimenta de la OMV, PetromV, Petrom. Parerea mea este ca acest tip de protest va avea rezultat. Dati mai departe! Multumesc PS. NU UITA DE PROTESTUL DE LA BENZINARII-in zilele 17, 18
kudika023849
Postat pe 15 Ianuarie 2011 00:03
hai lume la prtest
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:49
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 14:49:45hai lume la prtest



upssssssssssss a ramas o tasta in urma scu ze
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:51
De la: kudika023849, la data 2011-01-15 00:03:23 Buna, Ar fi interesant de dat mai departe, poate asa o sa scada pretul benzinei, determinat de cerere si oferta. Luni seara, 10.01.2011, Mircea Badea a spus o chestie inteligenta : Un protest cu rezultat ar fi ca romanii sa se hotarasca sa nu mai cumpere carburant de la o anumita companie. Astfel, respectiva companie in cateva zile/saptamani fie va scadea preturile, fie va avea pierderi semnificative. Mircea Badea recomanda sa sabotam OMV, PetromV, Petrom intrucat au cam luat toate resursele energetice ale tarii. Eu sunt de acord cu ei si incepand de maine nu voi mai alimenta de la OMV, PetromV, Petrom. Parerea mea este ca acest tip de protest va avea rezultat. Dati mai departe! Multumesc PS. NU UITA DE PROTESTUL DE LA BENZINARII-in zilele 17, 18


eu am consum mare la tancheta mea si la tractoare si de la omv nu cumpar niciodata...
ori gasesc motorina la negru ori iau de la lukoil sau agip.oricum si astea sunt mafioate si cred ca ar trebui incendiate cateva pentru a nu mai avea atat tupeu
deci cu mare grija si pudenta eu cred ca trebuie trecut la fapte mai reale si mai obstructive inclusiv la forme de pedepsire fizica a resposabililor din guvern
mircea badea nu are voie sa instige dar pe mine nu ma poate opri nimeni sa sugerez mai mult curaj si barbatie logica nu ca tampitul ala care s-a aruncat in cap la parlament in loc sa-l impuste pe boc
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:08

ce tare! nu-mi cenzureaza nimeni ce am scris
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:09
Fulg-de-nea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:12
De la: pickard, la data 2011-01-16 15:08:10
De la: kudika023849, la data 2011-01-15 00:03:23 Buna, Ar fi interesant de dat mai departe, poate asa o sa scada pretul benzinei, determinat de cerere si oferta. Luni seara, 10.01.2011, Mircea Badea a spus o chestie inteligenta : Un protest cu rezultat ar fi ca romanii sa se hotarasca sa nu mai cumpere carburant de la o anumita companie. Astfel, respectiva companie in cateva zile/saptamani fie va scadea preturile, fie va avea pierderi semnificative. Mircea Badea recomanda sa sabotam OMV, PetromV, Petrom intrucat au cam luat toate resursele energetice ale tarii. Eu sunt de acord cu ei si incepand de maine nu voi mai alimenta de la OMV, PetromV, Petrom. Parerea mea este ca acest tip de protest va avea rezultat. Dati mai departe! Multumesc PS. NU UITA DE PROTESTUL DE LA BENZINARII-in zilele 17, 18


eu am consum mare la tancheta mea si la tractoare si de la omv nu cumpar niciodata...
ori gasesc motorina la negru ori iau de la lukoil sau agip.oricum si astea sunt mafioate si cred ca ar trebui incendiate cateva pentru a nu mai avea atat tupeu
deci cu mare grija si pudenta eu cred ca trebuie trecut la fapte mai reale si mai obstructive inclusiv la forme de pedepsire fizica a resposabililor din guvern
mircea badea nu are voie sa instige dar pe mine nu ma poate opri nimeni sa sugerez mai mult curaj si barbatie logica nu ca tampitul ala care s-a aruncat in cap la parlament in loc sa-l impuste pe boc

mult nu mai e...si ti se va indeplini dorinta...
BEL_AMY1
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:15
De la: pickard, la data 2011-01-16 15:09:04
ce tare! nu-mi cenzureaza nimeni ce am scris




azi e duminica!!!!
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cine vrea job part time 2 De la: kudika141011 2 Decembrie 2010 09:36
SE VOR INTRERUPE CURSURILE???????????...LA FETITA MEA ESTE GROAZNIC DE FRIG IN CLASA IN CARE INVATA.... 12 De la: fatavesela 31 Martie 2012 13:53
produse cosmetice de la Marea Moarta 2 De la: kudika_11262 4 Iulie 2012 15:50
bubite 7 De la: Mire_Mirela_1 9 August 2012 19:26
Arbitraj 2 De la: kokay_ramona2000 3 Octombrie 2010 13:18