Setari Cookie-uri

cum e sa lupti de una singura...

...ma intreb cum e sa lupti de una singura gravida in 5 luni din cauza unui nenorocit care nu-ti vroia decat banii si tot ce tine de valoare materiala???...cateodata lumea asta e nebuna rau..oare un copilas nu are mai multa valoare?...vreau sa mentionez ca in tot acel timp in care el vroia sa ma profite, isi facea planuri despre cum vor gestiona bani cu o pustoaica de 16 ani el avand 29...iar eu victima unei minciuni traite atata timp...sincer, ma doare mai mult minciuna ,falsitatea si rautatea decat faptul ca vroia sa ma profite..si mai este implicat si un copilas nevinovat in toata fatada asta de nimic..va rog sa va exprimati parerile si sa imi iertati modul de a scrie .
kudika336626
Postat pe 15 Mai 2011 16:46
De la: kudika336626, la data 2011-05-15 16:46:11...vreau sa mentionez ca in tot acel timp in care el vroia sa ma profite...


te-ai distrat si tu cu un barbat iar acum ... decontezi

distractia, intoteauna costa
battleofwits
Postat pe 15 Mai 2011 16:49
De la: kudika336626, la data 2011-05-15 16:46:11...ma intreb cum e sa lupti de una singura gravida in 5 luni din cauza unui nenorocit care nu-ti vroia decat banii si tot ce tine de valoare materiala???...cateodata lumea asta e nebuna rau..oare un copilas nu are mai multa valoare?...vreau sa mentionez ca in tot acel timp in care el vroia sa ma profite, isi facea planuri despre cum vor gestiona bani cu o pustoaica de 16 ani el avand 29...iar eu victima unei minciuni traite atata timp...sincer, ma doare mai mult minciuna ,falsitatea si rautatea decat faptul ca vroia sa ma profite..si mai este implicat si un copilas nevinovat in toata fatada asta de nimic..va rog sa va exprimati parerile si sa imi iertati modul de a scrie .


iar ai deschis topicul asta??
Valy90
Postat pe 15 Mai 2011 17:22
O poveste trista...imi pare rau pt tine.Nu toata lumea e rea...
The_Exile
Postat pe 15 Mai 2011 17:25
te-ai distrat si tu cu un barbat iar acum ... decontezi

distractia, intoteauna costa




ce smecher esti si tu...imi doresc sa ai parte de ceva mult mai rau decat distractia asta pe care tu o consideri la mine...iar cei care fac mijto sa aibe parte de acelasi lucru, sa vedem oare ti-o sta bine asa??
Va rog , cei care nu vor decat sa rada si sa isi bata joc sa nu-mi lase nici un mesaj, ca nu ma incalzeste cu nimic..ar trebui nici macar sa nu fie inscrisi pe acest site vai de ei...te exprimi fara sa gandesti..









































kudika336626
Postat pe 16 Mai 2011 16:04
De la: kudika336626, la data 2011-05-16 16:04:43...ce smecher esti si tu...imi doresc sa ai parte de ceva mult mai rau decat distractia asta pe care tu o consideri la mine...iar cei care fac mijto sa aibe parte de acelasi lucru, sa vedem oare ti-o sta bine asa??
Va rog , cei care nu vor decat sa rada si sa isi bata joc sa nu-mi lase nici un mesaj, ca nu ma incalzeste cu nimic..ar trebui nici macar sa nu fie inscrisi pe acest site vai de ei...te exprimi fara sa gandesti....


hai lasa ca trece, nu mai fi asa suparata
cat a fost frumos a fost

apropo, pana in ce clipa ai crezut ca-l vei face sa te iubeasca?
battleofwits
Postat pe 16 Mai 2011 16:14


iar ai deschis topicul asta??

...e valabil si pentru tine..nu stiu cine a mai deschis topicul asta dar in nici un caz eu, iar asta nu este un mod de a te exprima;ce plina esti de tine cred ca te consideri cea mai inteligenta de pe aici nu?..probabil la fel de inteligenta de cum ai si raspuns...in fine , e greu sa iti dai parerea sincera si concreta in fata unei povesti prin care nu trece oricine dar prefer in acest caz sa va economisiti cuvintele decat sa raspundeti asa ca sa va "aflati in treaba".
kudika336626
Postat pe 16 Mai 2011 16:15
De la: kudika336626, la data 2011-05-16 16:15:27.. e greu sa iti dai parerea sincera si concreta in fata unei povesti prin care nu trece oricine...


ce speciala trebuie sa te simti
battleofwits
Postat pe 16 Mai 2011 16:19


hai lasa ca trece, nu mai fi asa suparata
cat a fost frumos a fost

apropo, pana in ce clipa ai crezut ca-l vei face sa te iubeasca?


..nici macar nu am incercat .."sa-l fac sa ma iubesca"?..te intinzi prea mult si inutil ...a fost el,cel care se dadea drept si inocent in fata mea si in fine detalii sunt multe..oricum nu ai inteles prea multe din ce am scris eu; el de fapt sa jucat cu mine facandu-ma sa cred ca vrea ceva mult mai serios cu mine, insa de fapt el vroia altceva.. macar daca stiam lucrurile erau mult mai simple..
kudika336626
Postat pe 16 Mai 2011 16:26
Oare care pe care a incercat sa pacaleasca,el pe tine cu banii sau tu pe el cu copilul?Cine a venit cu ideea de copil?Oare nu ai vazut de mai mult timp ca el te vrea pentru bani? Oare nu ai mers pe burta si te-ai mintit singura ca te iubeste?Parintii tai n-au avut nimic de spus cand tu te tavaleai cu ala de 29 de ani?De cand nu-ti mai place scoala?
Barbie30_
Postat pe 16 Mai 2011 16:29


ce speciala trebuie sa te simti


..cam la fel dupa cum razi tu..asa de special, eu tie nu-ti mai raspund asa ca nu te mai obosi sa mai comentezi minorule..pentru ca asta imi dovedesti a fi
kudika336626
Postat pe 16 Mai 2011 16:31
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 16:29:26Oare care pe care a incercat sa pacaleasca,el pe tine cu banii sau tu pe el cu copilul?Cine a venit cu ideea de copil?Oare nu ai vazut de mai mult timp ca el te vrea pentru bani? Oare nu ai mers pe burta si te-ai mintit singura ca te iubeste?Parintii tai n-au avut nimic de spus cand tu te tavaleai cu ala de 29 de ani?De cand nu-ti mai place scoala?



intrebari dificile
battleofwits
Postat pe 16 Mai 2011 16:40
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 16:40:52
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 16:29:26Oare care pe care a incercat sa pacaleasca,el pe tine cu banii sau tu pe el cu copilul?Cine a venit cu ideea de copil?Oare nu ai vazut de mai mult timp ca el te vrea pentru bani? Oare nu ai mers pe burta si te-ai mintit singura ca te iubeste?Parintii tai n-au avut nimic de spus cand tu te tavaleai cu ala de 29 de ani?De cand nu-ti mai place scoala?



intrebari dificile


Sa ma ierte Dzeu da la 16 are poate sa gandeasca singura.Ala era lupul cel rau si ea este o biata victima....si ce-i mai place....
Barbie30_
Postat pe 16 Mai 2011 16:46
De la: kudika336626, la data 2011-05-15 16:46:11...ma intreb cum e sa lupti de una singura gravida in 5 luni din cauza unui nenorocit care nu-ti vroia decat banii si tot ce tine de valoare materiala???...cateodata lumea asta e nebuna rau..oare un copilas nu are mai multa valoare?...vreau sa mentionez ca in tot acel timp in care el vroia sa ma profite, isi facea planuri despre cum vor gestiona bani cu o pustoaica de 16 ani el avand 29...iar eu victima unei minciuni traite atata timp...sincer, ma doare mai mult minciuna ,falsitatea si rautatea decat faptul ca vroia sa ma profite..si mai este implicat si un copilas nevinovat in toata fatada asta de nimic..va rog sa va exprimati parerile si sa imi iertati modul de a scrie .

....da m-am gandit daca ar fi bine sa iti scriu ce gandesc, dar ma uit la ce ai scris mai sus si imi dau seama ca nu merita!
pufis
Postat pe 16 Mai 2011 16:48

Oare care pe care a incercat sa pacaleasca,el pe tine cu banii sau tu pe el cu copilul?Cine a venit cu ideea de copil?Oare nu ai vazut de mai mult timp ca el te vrea pentru bani? Oare nu ai mers pe burta si te-ai mintit singura ca te iubeste?Parintii tai n-au avut nimic de spus cand tu te tavaleai cu ala de 29 de ani?De cand nu-ti mai place scoala?


...uite barbie , asa pentru tine mai special vreau sa-ti raspund ca eu am 25 de ani si locuiesc in strainatate asa ca parintii mei nu trebuie sa aibe grija de mine dat fiind ca eu ia-m ajutat de foarte multe ori pe ei...nu ca sa strig ci ca sa intelegi ca nu sunt o minora ..povesti si relatii am mai avut si am auzit destule , iar ca sa fiu mai directa ,el si-a dorit copillul meu pana in momentul in care a vazut ca nu se mai deschide potofellul la mine(el avand un salariu de 1700 e , dar in fata mea era plin de datorii) ..am deschis topicul asta doar pentru simplul fapt ca nu am reusit sa inteleg cum poti sa pacalesti si sa mergi atat de departe doar pentru bani la anii care ai ai(el 29) si sa mai iti faci si planuri cu una de 16 ani stiind ca lasi in urma pe una gravida..cat despre" tavalit " iti sugerez sa vorbesti mai decent,nu toata lumea e minora si se tavaleste,voi numai de astea stiti sa faceti ,si apoi strigati la altii..
kudika336626
Postat pe 16 Mai 2011 16:52


Sa ma ierte Dzeu da la 16 are poate sa gandeasca singura.Ala era lupul cel rau si ea este o biata victima....si ce-i mai place....



D'onsoara, parca sunteti la taranoaia pe bune...mare retardati de oameni ,daca cite-ai mai bine vedeai ca nu eu am 16 ani ..sincer mare retardati ..auzi sa te ierte Dumnezeu ca mare proasta esti..
kudika336626
Postat pe 16 Mai 2011 17:00
De la: kudika336626, la data 2011-05-16 16:52:09
Oare care pe care a incercat sa pacaleasca,el pe tine cu banii sau tu pe el cu copilul?Cine a venit cu ideea de copil?Oare nu ai vazut de mai mult timp ca el te vrea pentru bani? Oare nu ai mers pe burta si te-ai mintit singura ca te iubeste?Parintii tai n-au avut nimic de spus cand tu te tavaleai cu ala de 29 de ani?De cand nu-ti mai place scoala?


...uite barbie , asa pentru tine mai special vreau sa-ti raspund ca eu am 25 de ani si locuiesc in strainatate asa ca parintii mei nu trebuie sa aibe grija de mine dat fiind ca eu ia-m ajutat de foarte multe ori pe ei...nu ca sa strig ci ca sa intelegi ca nu sunt o minora ..povesti si relatii am mai avut si am auzit destule , iar ca sa fiu mai directa ,el si-a dorit copillul meu pana in momentul in care a vazut ca nu se mai deschide potofellul la mine(el avand un salariu de 1700 e , dar in fata mea era plin de datorii) ..am deschis topicul asta doar pentru simplul fapt ca nu am reusit sa inteleg cum poti sa pacalesti si sa mergi atat de departe doar pentru bani la anii care ai ai(el 29) si sa mai iti faci si planuri cu una de 16 ani stiind ca lasi in urma pe una gravida..cat despre" tavalit " iti sugerez sa vorbesti mai decent,nu toata lumea e minora si se tavaleste,voi numai de astea stiti sa faceti ,si apoi strigati la altii..



" isi facea planuri despre cum vor gestiona bani cu o pustoaica de 16 ani el avand 29"
Ai spus doar varsta lui nu si pe a ta ,de aici am crezut ca tu esti pustoaica de 16 ani.Nu-ti mai spun decat atat,atunci cand deschizi ochii nu ai cum sa nu vezi.Atunci cand alegi sa faci un copil incerci sa-i deschizi si mai mult.Au fost alegerile tale,acum asumati-le si vezi-ti de viata ta.
Barbie30_
Postat pe 16 Mai 2011 17:03
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:03:17...Au fost alegerile tale,acum asumati-le si vezi-ti de viata ta.


ce rea poti sa fi
battleofwits
Postat pe 16 Mai 2011 17:23



" isi facea planuri despre cum vor gestiona bani cu o pustoaica de 16 ani el avand 29"
Ai spus doar varsta lui nu si pe a ta ,de aici am crezut ca tu esti pustoaica de 16 ani.Nu-ti mai spun decat atat,atunci cand deschizi ochii nu ai cum sa nu vezi.Atunci cand alegi sa faci un copil incerci sa-i deschizi si mai mult.Au fost alegerile tale,acum asumati-le si vezi-ti de viata ta.

..eu imi vad de viata mea , stai linistita nu de asta ti-am cerut parerea...cand am aflat adevarul era prea tarziu si am ales sa pastrez copilul pentru ca este o fiinta nevinovata..am cerut parerea aici pentru ca ma-m gandit ca imi veti da un sfat o parere sau poate cineva a mai trecut prin situatii asemanatoare..eu nu am dat prea multe detalii deoarece scriam pagini in sir si fara rost de aceea am incercat sa ma exprim cat mai simplu ,dar vad ca aici lumea rade si isi bate joc am impresia ca este o epidemie pe site-ul asta..
kudika336626
Postat pe 16 Mai 2011 17:30
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 17:23:22
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:03:17...Au fost alegerile tale,acum asumati-le si vezi-ti de viata ta.


ce rea poti sa fi


Nu a ales ea?Nu e normal sa si le asume si sa mearga mai departe? Nu e normal sa incerce sa faca ceva pentru copilul ei si pentru ea decat sa stea sa se planga de ce i-a facut ala?Oare cine i-a acceptat tot tipului?Oare cum ar suna povestea daca ar fi creionata de tip?
Barbie30_
Postat pe 16 Mai 2011 17:56
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:56:25
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 17:23:22
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:03:17...Au fost alegerile tale,acum asumati-le si vezi-ti de viata ta.


ce rea poti sa fi


Nu a ales ea?Nu e normal sa si le asume si sa mearga mai departe? Nu e normal sa incerce sa faca ceva pentru copilul ei si pentru ea decat sa stea sa se planga de ce i-a facut ala?Oare cine i-a acceptat tot tipului?Oare cum ar suna povestea daca ar fi creionata de tip?


eu cand aud cate o poveste de genul asta
automat imi vine in minte amintiri vechi cu dudui care au facut aproape orice sa ramana gravide, desi eu nu mi-am dorit asta

un prieten mai ghinionist, s-a "faultat" anul asta ... saracu de el

battleofwits
Postat pe 16 Mai 2011 22:12
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 22:12:10
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:56:25
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 17:23:22
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:03:17...Au fost alegerile tale,acum asumati-le si vezi-ti de viata ta.


ce rea poti sa fi


Nu a ales ea?Nu e normal sa si le asume si sa mearga mai departe? Nu e normal sa incerce sa faca ceva pentru copilul ei si pentru ea decat sa stea sa se planga de ce i-a facut ala?Oare cine i-a acceptat tot tipului?Oare cum ar suna povestea daca ar fi creionata de tip?


eu cand aud cate o poveste de genul asta
automat imi vine in minte amintiri vechi cu dudui care au facut aproape orice sa ramana gravide, desi eu nu mi-am dorit asta

un prieten mai ghinionist, s-a "faultat" anul asta ... saracu de el



Foarte rar o femeie face un copil doar pentru ca vrea partenerul ei si foarte des un barbat accepta un copil doar pentru ca vrea partenera lui.
Barbie30_
Postat pe 16 Mai 2011 22:49
De la: kudika336626, la data 2011-05-16 16:15:27

iar ai deschis topicul asta??

...e valabil si pentru tine..nu stiu cine a mai deschis topicul asta dar in nici un caz eu, iar asta nu este un mod de a te exprima;ce plina esti de tine cred ca te consideri cea mai inteligenta de pe aici nu?..probabil la fel de inteligenta de cum ai si raspuns...in fine , e greu sa iti dai parerea sincera si concreta in fata unei povesti prin care nu trece oricine dar prefer in acest caz sa va economisiti cuvintele decat sa raspundeti asa ca sa va "aflati in treaba".


Mai da-te dreaku fa-i zdreamto
Ce puii mei e vina mea ca se deschid nshpe mii de topice la indigo.
Zat
Valy90
Postat pe 16 Mai 2011 22:59
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 22:49:58
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 22:12:10
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:56:25
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 17:23:22
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:03:17...Au fost alegerile tale,acum asumati-le si vezi-ti de viata ta.


ce rea poti sa fi


Nu a ales ea?Nu e normal sa si le asume si sa mearga mai departe? Nu e normal sa incerce sa faca ceva pentru copilul ei si pentru ea decat sa stea sa se planga de ce i-a facut ala?Oare cine i-a acceptat tot tipului?Oare cum ar suna povestea daca ar fi creionata de tip?


eu cand aud cate o poveste de genul asta
automat imi vine in minte amintiri vechi cu dudui care au facut aproape orice sa ramana gravide, desi eu nu mi-am dorit asta

un prieten mai ghinionist, s-a "faultat" anul asta ... saracu de el



Foarte rar o femeie face un copil doar pentru ca vrea partenerul ei si foarte des un barbat accepta un copil doar pentru ca vrea partenera lui.


Ai fi mirata sa afli cate sunt dispuse la asa ceva
battleofwits
Postat pe 17 Mai 2011 05:43
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 22:49:58
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 22:12:10
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:56:25
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 17:23:22
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:03:17...Au fost alegerile tale,acum asumati-le si vezi-ti de viata ta.


ce rea poti sa fi


Nu a ales ea?Nu e normal sa si le asume si sa mearga mai departe? Nu e normal sa incerce sa faca ceva pentru copilul ei si pentru ea decat sa stea sa se planga de ce i-a facut ala?Oare cine i-a acceptat tot tipului?Oare cum ar suna povestea daca ar fi creionata de tip?


eu cand aud cate o poveste de genul asta
automat imi vine in minte amintiri vechi cu dudui care au facut aproape orice sa ramana gravide, desi eu nu mi-am dorit asta

un prieten mai ghinionist, s-a "faultat" anul asta ... saracu de el



Foarte rar o femeie face un copil doar pentru ca vrea partenerul ei si foarte des un barbat accepta un copil doar pentru ca vrea partenera lui.


Ops, cred ca ai vrut sa spui invers! E suficient sa-i vorbesti unei femei indragostite pana peste cap ca doresti sa fie mama copilului tau pentru a-i trezi dorinta de a-ti darui un copil. Pe cand un barbat, spune-i ca vrei un copil cu el si o ia la sanatoasa spunandu-ti ca nu-i pregatit pentru o relatie serioasa.
rashela
Postat pe 17 Mai 2011 07:13
De la: rashela, la data 2011-05-17 07:13:09
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 22:49:58
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 22:12:10
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:56:25
De la: battleofwits, la data 2011-05-16 17:23:22
De la: Barbie30_, la data 2011-05-16 17:03:17...Au fost alegerile tale,acum asumati-le si vezi-ti de viata ta.


ce rea poti sa fi


Nu a ales ea?Nu e normal sa si le asume si sa mearga mai departe? Nu e normal sa incerce sa faca ceva pentru copilul ei si pentru ea decat sa stea sa se planga de ce i-a facut ala?Oare cine i-a acceptat tot tipului?Oare cum ar suna povestea daca ar fi creionata de tip?


eu cand aud cate o poveste de genul asta
automat imi vine in minte amintiri vechi cu dudui care au facut aproape orice sa ramana gravide, desi eu nu mi-am dorit asta

un prieten mai ghinionist, s-a "faultat" anul asta ... saracu de el



Foarte rar o femeie face un copil doar pentru ca vrea partenerul ei si foarte des un barbat accepta un copil doar pentru ca vrea partenera lui.


Ops, cred ca ai vrut sa spui invers! E suficient sa-i vorbesti unei femei indragostite pana peste cap ca doresti sa fie mama copilului tau pentru a-i trezi dorinta de a-ti darui un copil. Pe cand un barbat, spune-i ca vrei un copil cu el si o ia la sanatoasa spunandu-ti ca nu-i pregatit pentru o relatie serioasa.


Nu,n-am vrut sa spun invers!Femeile sunt cele care vor copii si de cele mai multe ori barbatii accepta ca n-au incotro.Cand spun asta ma refer la relatii de ani de zile nu de cateva luni sau saptamani.De regula cand un barbat spune ca vrea copil atunci sigur are ceva ani si se simte handicapat ca el nu are si ceilalti la varsta lui au.A nu se interpreta gresit,nu am spus ca barbatii nu iubesc copii ci doar ca nu vin pentru ca vor ei primii.
Barbie30_
Postat pe 17 Mai 2011 08:03
iar ai deschis topicul asta??

...e valabil si pentru tine..nu stiu cine a mai deschis topicul asta dar in nici un caz eu, iar asta nu este un mod de a te exprima;ce plina esti de tine cred ca te consideri cea mai inteligenta de pe aici nu?..probabil la fel de inteligenta de cum ai si raspuns...in fine , e greu sa iti dai parerea sincera si concreta in fata unei povesti prin care nu trece oricine dar prefer in acest caz sa va economisiti cuvintele decat sa raspundeti asa ca sa va "aflati in treaba".


Mai da-te dreaku fa-i zdreamto
Ce puii mei e vina mea ca se deschid nshpe mii de topice la indigo



...mai draga valy cat de vulgara esti sincer eu ma-s fi simtit penibila in locul tau ca sa vorbesc in halul asta...esti foarte educata ,felicitari ;apropo ,ai macar cei 4 ani de acasa"?hm??cam greu de spus..
kudika336626
Postat pe 17 Mai 2011 18:06
Nu,n-am vrut sa spun invers!Femeile sunt cele care vor copii si de cele mai multe ori barbatii accepta ca n-au incotro.Cand spun asta ma refer la relatii de ani de zile nu de cateva luni sau saptamani.De regula cand un barbat spune ca vrea copil atunci sigur are ceva ani si se simte handicapat ca el nu are si ceilalti la varsta lui au.A nu se interpreta gresit,nu am spus ca barbatii nu iubesc copii ci doar ca nu vin pentru ca vor ei primii.


...parca va pus cineva sa recitati vre-o comedie zau daca nu...oare o parere sau un raspuns mai inteligent nu aveti sa-mi dati??tare rau sunteti...sau poate ca sunteti cu toti niste sfinti si eu am venit la judecata , ca tare mullt aruncati mingea in stanga si in dreapta...asa pentru informatia voastra, EL SI-A DORIT COPILUL MEU , si impreuna am fost de acord atata tot..mare filozofie auzi care si cum of, cand citesc ce comentati pe aici observ doar ca va distrati si nu ati luat nimic in serios..sincer voi toti sunteti perfecti?????? din cate stiu eu nu exista perfectiune ..
kudika336626
Postat pe 17 Mai 2011 18:19
eu cand aud cate o poveste de genul asta
automat imi vine in minte amintiri vechi cu dudui care au facut aproape orice sa ramana gravide, desi eu nu mi-am dorit asta

un prieten mai ghinionist, s-a "faultat" anul asta ... saracu de el


..da sa "faultat" saracul de el nu?...dar sincer si-a dorit-o si el nu???? poi nu faci" foc pana nu iese fum" si cand" o cand o cauti o gasesti" nu?...ce tot le mai luati apararea..in fine ti-am zis sa nu mai comentezi ca vb mult, prost, si fara rost..













kudika336626
Postat pe 17 Mai 2011 18:30
De la: kudika336626, la data 2011-05-17 18:19:40Nu,n-am vrut sa spun invers!Femeile sunt cele care vor copii si de cele mai multe ori barbatii accepta ca n-au incotro.Cand spun asta ma refer la relatii de ani de zile nu de cateva luni sau saptamani.De regula cand un barbat spune ca vrea copil atunci sigur are ceva ani si se simte handicapat ca el nu are si ceilalti la varsta lui au.A nu se interpreta gresit,nu am spus ca barbatii nu iubesc copii ci doar ca nu vin pentru ca vor ei primii.


...parca va pus cineva sa recitati vre-o comedie zau daca nu...oare o parere sau un raspuns mai inteligent nu aveti sa-mi dati??tare rau sunteti...sau poate ca sunteti cu toti niste sfinti si eu am venit la judecata , ca tare mullt aruncati mingea in stanga si in dreapta...asa pentru informatia voastra, EL SI-A DORIT COPILUL MEU , si impreuna am fost de acord atata tot..mare filozofie auzi care si cum of, cand citesc ce comentati pe aici observ doar ca va distrati si nu ati luat nimic in serios..sincer voi toti sunteti perfecti?????? din cate stiu eu nu exista perfectiune ..


Mai fata,noi vorbeam la general pentru ca tu nu ai dat prea multe detalii si sincer foarte bine ai facut.Ai venit pe forumul asta sa ce?Sa te plangi ca ai fost atat de gasca incat ala si-a batut joc de tine si ti-a mancat banii?Sa te plangi ca esti o mama singura?Sunt atatea mame singure care nu stau sa se smiorcaie pe forumuri.Ai ales pana ai cules,acu` da-ti doua palme si vezi ce e de facut mai departe! Nu a zis nimeni ca e perfect dar diferenta dintre noi si tine este ca noi ne asumam raspunderea pentru alegerile gresite pe care le facem si incercam sa gasim solutii nu sa ne smiorcaim pe forumuri...
Barbie30_
Postat pe 17 Mai 2011 18:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum as putea sa cresc in inaltime ??? 63 De la: kudika_9549 20 Iunie 2013 22:48
http://danvoiculescu.net/blog/2011/11/intalnire-cu-tinerii-profesori/ 2 De la: guru_ion 11 Noiembrie 2011 14:03
Oxiori 2 De la: stem_29 16 Septembrie 2010 15:02
Este nevoie de psiholog? 2 De la: kudika_13322 6 Februarie 2016 14:17
CUM TRECEM PESTE SUFERINTA PIERDERII CELOR DRAGI 11 De la: negrul_de_serviciu 14 August 2010 17:09