Setari Cookie-uri

Unde si cum il gasim pe Fat-Frumos?

Buna. Pe FAT-FRUMOS il gasesti , la urmatoarea adresa : http://cernoschi.blogspot.com
cernoschi
Postat pe 30 Ianuarie 2011 15:32
De la: cernoschi, la data 2011-01-30 15:32:35 Buna. Pe FAT-FRUMOS il gasesti , la urmatoarea adresa : http://cernoschi.blogspot.com



Fat frumos asta are blog?????????


anastasia_m
Postat pe 30 Ianuarie 2011 15:35
De la: cernoschi, la data 2011-01-30 15:32:35 Buna. Pe FAT-FRUMOS il gasesti , la urmatoarea adresa : http://cernoschi.blogspot.com


reclama se plateste , dragule !! ca daca nu te lauzi tu...cine s-o faca.....da' mai stii? poate ai noroc sa te placa fetele in cautare de feti frumosi si atat.....
MyMatza
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:30
De la: pickard, la data 2011-01-29 23:23:31
De la: myriam_ana, la data 2011-01-29 21:48:10am iesit si eu de curad dintr-o relatie si am suferit mult si asa au fost taoate relatiile melae...deci eu una cred k pe fat-frumos il gasim numai in basme


uite -l pe knigt! e un basm de baiat! cel mai baiat destept!are si costum de templier, tot tacamul din basme!


ASTA ERA COSTUMUL DE PRINT IMPERIAL JAPONEZ, DOAR PT PARADA CIND IES LA AGATAT FETE FRUMOASE
KNIGHT_31
Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:34
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 15:35:54
De la: cernoschi, la data 2011-01-30 15:32:35 Buna. Pe FAT-FRUMOS il gasesti , la urmatoarea adresa : http://cernoschi.blogspot.com



Fat frumos asta are blog?????????




eu nu am blog dar sun frumos cu spume! n-am nici costum de parada
kirk
Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:39
Si eu am tot 25 de ani si sfatul meu este sa nu stati mult timp singure,asta am facut eu si nu m-a dus decat intr-o grava depresie...la inceput nu imi doream pe nimeni,apoi imi doream dar nu imi gaseam....(cand mi-am gasit nici macar nu mai stiam sa comunic cu un baiat, am stat 2 ani singura,toata lumea imi spune ca sunt f frumoasa si desteapta)...si asa sunt si acum nu lasa timpul sa treaca poate fi mai rau decat daca iesi cu cineva...bafta!!!
nykota
Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:43
De la: nykota, la data 2011-01-30 17:43:17Si eu am tot 25 de ani si sfatul meu este sa nu stati mult timp singure,asta am facut eu si nu m-a dus decat intr-o grava depresie...la inceput nu imi doream pe nimeni,apoi imi doream dar nu imi gaseam....(cand mi-am gasit nici macar nu mai stiam sa comunic cu un baiat, am stat 2 ani singura,toata lumea imi spune ca sunt f frumoasa si desteapta)...si asa sunt si acum nu lasa timpul sa treaca poate fi mai rau decat daca iesi cu cineva...bafta!!!


inseamna ca esti aproape domnisoara!
kirk
Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:46
De la: KNIGHT_31, la data 2011-01-30 17:34:17
De la: pickard, la data 2011-01-29 23:23:31
De la: myriam_ana, la data 2011-01-29 21:48:10am iesit si eu de curad dintr-o relatie si am suferit mult si asa au fost taoate relatiile melae...deci eu una cred k pe fat-frumos il gasim numai in basme


uite -l pe knigt! e un basm de baiat! cel mai baiat destept!are si costum de templier, tot tacamul din basme!


ASTA ERA COSTUMUL DE PRINT IMPERIAL JAPONEZ, DOAR PT PARADA CIND IES LA AGATAT FETE FRUMOASE

si pentru fete urate ce costum ai!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 18:00
De la: kudika353852, la data 2011-01-17 20:20:23Buna! Am iesit dintr-o relatie si am suferit mult, nu ma simt pregatita sa intru in alta, dar la insistenta surorii mele care il astepta cam de mult timp pe Fat-Frumos, m-am gandit ca nu are ce sa-mi faca rau daca ies undeva. Deocamdata m-am gandit sa gasim pe cineva pentru ea, eu vreau sa mai astept. Ideea e unde sa dai de un baiat de peste 25 de ani, ca ea are 25, care sa fie si serios. Poate e greu de crezut, dar am ajuns sa cred ca sunt pe cale de disparitie.Ce locuri recomndati?


Ce locuri recomandam ?
La biserica
denis_3d25
Postat pe 30 Ianuarie 2011 21:49
Domnisoare-lor ,Doamne-lor , Domnisori-lor Domni-lor lasati visele sa-si faca rolul , dar incercati totusi sa ramaneti cu picioarele pe pamant si nu mai visati cu ochi deschisi

Iar cand incercati sa va mintiti mai incercati sa nu va indepartati prea mult de adevar ///// OK ?????

Arsinel Arabu (profesoruldistrat@yahoo.com.)
kudika323142
Postat pe 31 Ianuarie 2011 01:58
D-ra mai aveti nevoie de feti mumosi? Uite eu doar fat mishto ...doar glumesc.
In opinia mea in viata nu trebuie sa pui suflet, ca atunci cand te astepti mai putin de la el ori ea te poate trisa..so...si ca sfat in viata trebuie sa fii destul de pretentios (-oasa) daca vrei ca cel de langa tine sa faca macar 10% din ceea ce ti doresti...
Daca doresti detalii despre viata in cuplu zgarie aici 0763.xxx.xxx.

km1luci
Postat pe 31 Ianuarie 2011 03:24
De la: Summer_, la data 2011-01-17 21:56:16
De la: kudika353852, la data 2011-01-17 20:20:23Buna! Am iesit dintr-o relatie si am suferit mult, nu ma simt pregatita sa intru in alta, dar la insistenta surorii mele care il astepta cam de mult timp pe Fat-Frumos, m-am gandit ca nu are ce sa-mi faca rau daca ies undeva. Deocamdata m-am gandit sa gasim pe cineva pentru ea, eu vreau sa mai astept. Ideea e unde sa dai de un baiat de peste 25 de ani, ca ea are 25, care sa fie si serios. Poate e greu de crezut, dar am ajuns sa cred ca sunt pe cale de disparitie.Ce locuri recomndati?


Iti recomand sa socializezi, sa iei cu prietenii, sa te bucuri de viata, sa inveti sa fii fericita de una singura in primul rand, apoi cu cineva anume !



dar nu prea mult timp singura :) iti spun din propria experienta...te vei obisnui asa...
florilory
Postat pe 31 Ianuarie 2011 03:45
De la: florilory, la data 2011-01-31 03:45:07
De la: Summer_, la data 2011-01-17 21:56:16
De la: kudika353852, la data 2011-01-17 20:20:23Buna! Am iesit dintr-o relatie si am suferit mult, nu ma simt pregatita sa intru in alta, dar la insistenta surorii mele care il astepta cam de mult timp pe Fat-Frumos, m-am gandit ca nu are ce sa-mi faca rau daca ies undeva. Deocamdata m-am gandit sa gasim pe cineva pentru ea, eu vreau sa mai astept. Ideea e unde sa dai de un baiat de peste 25 de ani, ca ea are 25, care sa fie si serios. Poate e greu de crezut, dar am ajuns sa cred ca sunt pe cale de disparitie.Ce locuri recomndati?


Iti recomand sa socializezi, sa iei cu prietenii, sa te bucuri de viata, sa inveti sa fii fericita de una singura in primul rand, apoi cu cineva anume !



dar nu prea mult timp singura :) iti spun din propria experienta...te vei obisnui asa...


Incercati sa lasa-ti de-oparte conceptul de a ''agata'' pe cineva doar pentru ca sunteti singure. Folositi-va spontaneitatea si ea v-a da roade in cel mai scurt timp. Ve-ti intalni pe cineva cand va asteptati mai putin si-n imprejurari cu totul si cu totul neobisnuite. Rezultatul e sigur. Cunoscandu-va cu barbatii in imprejurari ce nu au legatura cu ''agatatul'', ii ve-ti face sa va aprecieze la justa voastra valoare, nicidecum sub masca unor feline seducatoare care vaneaza... dar sunt pline de surprize neplacute. Apreciati persoanele pentru ceea ce sunt, nu pentru ceea ce vor sa para a fi.
R0MW4LD
Postat pe 31 Ianuarie 2011 03:55
Desi e trist s-o spun, nu toti ce-i ce isi spun ''barbati'' sunt si cu adevarat asa ceva. Pentru ei e egal cu conceptul ''macho''. Nimic mai fals. Din pacate fetelor, ca sa cu noasteti un barbat trebuie mai intai sa-l descoperiti si rezultatul nu e intotdeuna cel la care v-ati fi asteptat!
R0MW4LD
Postat pe 31 Ianuarie 2011 04:02
Hmmm...de ce va ganditi la asta? sa gasiti un barbat??? poate nu sunteti pregatite sa aveti o relatie si va veni la momentul potrivit cand va asteptati mai putin...stii ca este o vorba: cand cauti, atunci nu gasesti...
Stiu ce inseamna sa-ti doresti sa fii cu cineva langa tine care sa te alinte, sa te sprijine, sa-ti umple timpul cu bucurii, insa nu trebuie sa disperam...''ce-i al tau e pus deoparte'' , tot ce trebuie voi sa faceti ca sunteti surori si va aveti una pe alta este sa faceti ceva pentru voi, ceva ce va place...sa iesiti la cumparaturi sau chiar la cascat ochii, la plimbari, in oras sau club ca sunteti tinere...pentru cei de pe aici care sunt rautaciosi...si la biserica il poti gasi pe Fat Frumos, am o prietena care are o relatie frumoasa cu un tip pe care l-a cunoscut la biserica
Ca sa aveti puterea sa iubiti, trebuie sa va invatati sa va iubiti intai pe voi si singuratatea are rolul ei in viata si nu desperati...VA VENI CAND VA ASTEPTATI MAI PUTIN...sa-ti dau un exemplu, am avut o relatie de 1 an jumate cand eram mica si proasta si s-a terminat foarte urat si seara m-am dus la o prietena sa ma plang cum facem noi fetele si am intrat pe Mirc, cum era odata sa radem de baieti...acolo l-am cunoscut pe fostul meu iubit cu care am avut o adevarata poveste de dragoste timp de 5 ani de zile, deci...nu stii de unde sare iepurele
matzu_2005
Postat pe 31 Ianuarie 2011 05:06
De la: R0MW4LD, la data 2011-01-31 04:02:36Desi e trist s-o spun, nu toti ce-i ce isi spun ''barbati'' sunt si cu adevarat asa ceva. Pentru ei e egal cu conceptul ''macho''. Nimic mai fals. Din pacate fetelor, ca sa cu noasteti un barbat trebuie mai intai sa-l descoperiti si rezultatul nu e intotdeuna cel la care v-ati fi asteptat!

adica sa-i dati sapca jos din cap!

din pacate majoritatea fetelor nu-l gasesc pe fat frumos sau daca-l gasesc este fat frumosul alteia prin fat frumos intelegand un barbat ideal si potrivit personalitatii femeii..
este o utopie ideea ca iei din gramada un barbat oarecum frumos si-l aduci dupa chipul si asemanarea ta in timp.
mai e si cazul cand il gasesti pe *fat frumos* la 40 de ani cand esti deja maritata cu lupul cel rau, ai copii, griji , etc ce faci atunci!?
pickard
Postat pe 31 Ianuarie 2011 06:27
da...pot sa spun k sunt kam in aceiasi situatie.zik eu.ji la fel,stai linistita dak cer un sfat sau ceva..loomea incepe cu ironi care nu-si au rostu.sunt o persoana pesimista,dar totusi kred k o sa gasesk p cineva asha cum vreau...:*
craZy_b3bE
Postat pe 31 Ianuarie 2011 11:11
De la: craZy_b3bE, la data 2011-01-31 11:11:24da...pot sa spun k sunt kam in aceiasi situatie.zik eu.ji la fel,stai linistita dak cer un sfat sau ceva..loomea incepe cu ironi care nu-si au rostu.sunt o persoana pesimista,dar totusi kred k o sa gasesk p cineva asha cum vreau...:*


Foare rau ca esti pesimista...pentru ca daca te gandesti la rau...rau atragi...ce gandesti aia atragi...este si un film: The secrets have fun
matzu_2005
Postat pe 31 Ianuarie 2011 11:17
De la: craZy_b3bE, la data 2011-01-31 11:11:24da...pot sa spun k sunt kam in aceiasi situatie.zik eu.ji la fel,stai linistita dak cer un sfat sau ceva..loomea incepe cu ironi care nu-si au rostu.sunt o persoana pesimista,dar totusi kred k o sa gasesk p cineva asha cum vreau...:*


chiar ca esti pesimista si retrasa! ai cont din 2010 si asta pare a fi primul mesaj nu ai niciun prieten pe aici, foarte rau!
pickard
Postat pe 31 Ianuarie 2011 11:18
De la: matzu_2005, la data 2011-01-31 11:17:00
De la: craZy_b3bE, la data 2011-01-31 11:11:24da...pot sa spun k sunt kam in aceiasi situatie.zik eu.ji la fel,stai linistita dak cer un sfat sau ceva..loomea incepe cu ironi care nu-si au rostu.sunt o persoana pesimista,dar totusi kred k o sa gasesk p cineva asha cum vreau...:*


Foare rau ca esti pesimista...pentru ca daca te gandesti la rau...rau atragi...ce gandesti aia atragi...este si un film: The secrets have fun


exact la asta ma gandesc si eu! ca daca esti tot timpul plin de ganduri negre intri intr-un perepetuum mobile sau cerc vicios din care cu greu mai iesi

uita-te la fatza mea ! am fost optimist si sambata cand m-am dus la tara dupa ce maica-mea nu raspunsese la telefon de trei zile
ma gandeam ca daca a dat ortu popii este asa de frig incat nu se impute
deci eram optimist!
pickard
Postat pe 31 Ianuarie 2011 11:21
DA..intr adevar...in ziua de azi nu mai gasesti barbati seriosi si cei care sunt seriosi sunt luati..de cutre ..Eu zic ca solutia ar fi sa se inscrie la niste cursuri,chiar si de dans,cursuri unde poate relationa cu cei care ii sunt colegi,sa cunoasca cat mai multa lume,sa iasa..Asa poate cunoaste..prin cunostinte de-ale cunostintelor..
amorena25
Postat pe 31 Ianuarie 2011 13:03
De la: craZy_b3bE, la data 2011-01-31 11:11:24da...pot sa spun k sunt kam in aceiasi situatie.zik eu.ji la fel,stai linistita dak cer un sfat sau ceva..loomea incepe cu ironi care nu-si au rostu.sunt o persoana pesimista,dar totusi kred k o sa gasesk p cineva asha cum vreau...:*



Da iti doresc succes , doar ca de obicei se ajunge sa nu fi tu ceea ce isi doreste el .
Alex_Bodea
Postat pe 31 Ianuarie 2011 19:49
Incep sa ma satur pana peste cap de toata situatia asta ... fetele disperate dupa baieti seriosi , etc , fat frumosi , sa fie cum isi doresc ele si asa mai departe ... fiecare dintre voi daca se uita atent in jur au cel putin un baiat asa ... dar nu il bagati in seama ptr ca nu va creaza acei fluturasi in stomac , sau ptr simplu fapt ca i-ati catalogat la grupul de amici si nu de iubiti . Plus ca ma scoate din sarite egoismul vostru de zile mari ... sa gasiti pe cineva cum va doriti , dar voi ce facet sa fiti cum isi doresc ei ( baietii ) ? Vrei ceva ? fa sa te observe ... si gata .
Alex_Bodea
Postat pe 31 Ianuarie 2011 19:55
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-31 19:55:02 ... fiecare dintre voi daca se uita atent in jur au cel putin un baiat asa ... dar nu il bagati in seama ptr ca nu va creaza acei fluturasi in stomac


nu e o problema tipic feminina...asa suntem si noi barbatii

dehhh...suntem varza
battleofwits
Postat pe 31 Ianuarie 2011 19:57
Trebuie sa inveti sa atragi omul potrivit. Incearca blog-ul acesta cu sfaturi : fetecucuiete.ro
kudika007258
Postat pe 31 Ianuarie 2011 19:58
De la: battleofwits, la data 2011-01-31 19:57:28
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-31 19:55:02 ... fiecare dintre voi daca se uita atent in jur au cel putin un baiat asa ... dar nu il bagati in seama ptr ca nu va creaza acei fluturasi in stomac


nu e o problema tipic feminina...asa suntem si noi barbatii

dehhh...suntem varza


Asta nu prea am inteles-o cu asa suntem si noi ? poti sa detaliezi la ce te referi ?
Alex_Bodea
Postat pe 31 Ianuarie 2011 20:02
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-31 20:02:36
Asta nu prea am inteles-o cu asa suntem si noi ? poti sa detaliezi la ce te referi ?

vreau sa spun ca asa suntem noi ca si oameni condusi de proprioul EGO,
ne dorim intotdeauna ceea ce nu putem avea
battleofwits
Postat pe 31 Ianuarie 2011 20:13
De la: battleofwits, la data 2011-01-31 20:13:41
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-31 20:02:36
Asta nu prea am inteles-o cu asa suntem si noi ? poti sa detaliezi la ce te referi ?

vreau sa spun ca asa suntem noi ca si oameni condusi de proprioul EGO,
ne dorim intotdeauna ceea ce nu putem avea


eu unu ce mi-am dorit am si avut dar am avut grija ce-mi doresc!
pickard
Postat pe 31 Ianuarie 2011 20:18
Tradatorule , asa crezi tu despre barbati ? :P De obicei obtin ceea ce vreau si la fel si multi altii dintre cei pe care ii cunosc ... daca tu nu esti instare nu generaliza te rog . Nu ma simt varza ptr ca stiu ce vreau si fac ce pot ca sa il obtin , in loc sa stau si sper ca va da peste mine . In fine poate am inteles eu grsit ce doreai sa spui , si nervii creati imi pot intuneca acum judecata ... cand le aud pe plangacioasele astea , cum stau si isi plang d emila ca nu mai gasesc baieti de treaba . De parca ar face ceva sa ii gaseasca sai chair iar recunoaste daca iar gasi .
Alex_Bodea
Postat pe 31 Ianuarie 2011 20:20
De la: craZy_b3bE, la data 2011-01-31 11:11:24da...pot sa spun k sunt kam in aceiasi situatie.zik eu.ji la fel,stai linistita dak cer un sfat sau ceva..loomea incepe cu ironi care nu-si au rostu.sunt o persoana pesimista,dar totusi kred k o sa gasesk p cineva asha cum vreau...:*
...nu esti,pesimista..nu sti inca ce vrei s-au ce ,doresti...uite..cum a, scris..Pikcard...nu a avut, norocul..ca mama, lui...sa dea ortu Popi...el..a mers cu speranta...de-o mormantare..n-a fost sa fie asa...si uitate...la, Nenea..nu s-a suparat...dimpotriva, azi..a tot, bantit prin...Forum..dar de se lasa cu o, Groapa....mortuara... ...pe, undeva...
Sibel_16
Postat pe 31 Ianuarie 2011 20:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut prietena 32 De la: sebylovegyrls 3 Septembrie 2011 18:01
E posibila asa o relatie? 38 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 23:17
Relatie stabila 136 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 12:10
Sentiment de singuratate.... 1 De la: AnnaDaSilva 9 Iunie 2011 10:44
Exclusiv 4 ladies:barbati in uniforma?:) 74 De la: MIS0GIN 29 Septembrie 2009 20:37