Setari Cookie-uri

oportunitate unica, timp limitat. profita acum!

OPORTUNITATE IN IANUARIE 2011. Numai in ianuarie se fac preinregistrari, sa colaboram cu o mare firma din SUA care promoveaza o aplicatie asemanatoare celei folosite de GOOGLE, care incaseaza 1,3 milioane dolari zilnic pentru fiecare clic!
Mai sunt doar cateva zile, ca sa ne inregistram GRATUIT.
www.prelaunchmalaysia.com/mocanuOC Dupa deschiderea site-lui, pe pagina, in dreapta sus exista o rublica JOIN, clic aici pentru inregistrare. Nu aveti nimic de pierdut. INCERCATI Este un nou sistem. Asta înseamna ca sub dvs. se vor inregistra nu numai persoanele pe care le-ati invitat, ci din întreaga lume(ca la firmele MLM).
introduceti numele, e-mail, numarul de telefon si atunci veti obtine site-ul web propriu, ce-l veti putea promova mai departe prietenilor. Inregistrarea e gratuita.
Trimite-ti cunostintelor, în caz contrar vor primi link-ul altcuiva si se vor inscrie in alta echipa! Clic pe JOIN pentru inregistrare!

PS: Imediat dupa inregistrare aveam in echipa mea 32 de inscrieri din toata lumea !!! chiar functioneaza!

Inregistrarea este complet gratuita. AICI:
www.prelaunchmalaysia.com/mocanuOC
kity_m
Postat pe 18 Ianuarie 2011 17:50
Din februarie e cu bani?????
anastasia_m
Postat pe 18 Ianuarie 2011 17:54
kity kity..... naivitatea ta ma copleseste!
geo_resuscitat
Postat pe 18 Ianuarie 2011 19:30
Nu stiu cat de multi bani poti castiga din astfel de oportunitati aparute peste noapte,dar poti gasi cu siguranta joburi part-time in care se castiga satisfacator chiar si pe timp de criza.
andreeastudio
Postat pe 18 Februarie 2011 16:37
De la: andreeastudio, la data 2011-02-18 16:37:08Nu stiu cat de multi bani poti castiga din astfel de oportunitati aparute peste noapte,dar poti gasi cu siguranta joburi part-time in care se castiga satisfacator chiar si pe timp de criza.

da si tu 1 exemplu
nicossia
Postat pe 18 Februarie 2011 16:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este interesat cineva sa fie distribuitor Hispanianet ? 1 De la: raduliana 16 Decembrie 2009 00:28
AMENAJAM DECORAM RESTAURAM TAPET STUCATURI STUCO-VENETIAN 1 De la: TANASE_CONSTRUCT 7 Februarie 2012 19:03
Feriti-va de falsii angajatori! 9 De la: serpico_ 21 Ianuarie 2015 08:51
Sfaturi - propriul birou acasa 4 De la: carla_alman 9 August 2013 13:53
VENIT SUPLIMENTAR SI CHIAR CARIERA! 2 De la: ayda4ever 26 Noiembrie 2010 12:10