Setari Cookie-uri

merita?!!!

oare merita sa lupti pentru fericire chiar daca te simti foarte obosita? m.am saturat sa lupt vreau si eu sa ma odihnesc dar din pacate necazurile mele abia au inceput decand am descoperit ca nu am prieteni adevarati. Si nu stiu ce sa fac pt ca acele prietene au inceput parca o lupta impotriva mea si nu stiu daca merita sa lupt eu nu vreau dar daca nu lupt o sa am multe dezavantaje si nu ma voi simti fericita dar daca lupt oare ce obtin eu singurul lucru pe care il vreau este sa zambesc sa nu mai plang sa ma simt bine sa nu mai ma doara inima dar de fiecare data cand eu zambesc acele foste prietene se uita asa urat la mine incat sincer nu stiu ce sa fac.... va rog sa imi raspundeti cel mai sincer...:):(
jiji2410
Postat pe 19 Ianuarie 2011 19:44
eu credeam ca e ceva de moarte si viata, sincer asta e un nimic suflat de vant chiar cati ani ai? 8 anisori?
ipahebirowtnod
Postat pe 19 Ianuarie 2011 19:46
De la: jiji2410, la data 2011-01-19 19:44:33oare merita sa lupti pentru fericire chiar daca te simti foarte obosita? m.am saturat sa lupt vreau si eu sa ma odihnesc dar din pacate necazurile mele abia au inceput decand am descoperit ca nu am prieteni adevarati. Si nu stiu ce sa fac pt ca acele prietene au inceput parca o lupta impotriva mea si nu stiu daca merita sa lupt eu nu vreau dar daca nu lupt o sa am multe dezavantaje si nu ma voi simti fericita dar daca lupt oare ce obtin eu singurul lucru pe care il vreau este sa zambesc sa nu mai plang sa ma simt bine sa nu mai ma doara inima dar de fiecare data cand eu zambesc acele foste prietene se uita asa urat la mine incat sincer nu stiu ce sa fac.... va rog sa imi raspundeti cel mai sincer...:):(


Fericirea vine dinauntrul tau :) Linisteste-te, fa o baie fierbinte, bea un pahar de vin, relaxeaza-te si TOTUL VA FI BINE...promit eu :) Toti avem momente nasoale crede-ma
_Cryssa_
Postat pe 19 Ianuarie 2011 19:49
De la: jiji2410, la data 2011-01-19 19:44:33oare merita sa lupti pentru fericire chiar daca te simti foarte obosita? m.am saturat sa lupt vreau si eu sa ma odihnesc dar din pacate necazurile mele abia au inceput decand am descoperit ca nu am prieteni adevarati. Si nu stiu ce sa fac pt ca acele prietene au inceput parca o lupta impotriva mea si nu stiu daca merita sa lupt eu nu vreau dar daca nu lupt o sa am multe dezavantaje si nu ma voi simti fericita dar daca lupt oare ce obtin eu singurul lucru pe care il vreau este sa zambesc sa nu mai plang sa ma simt bine sa nu mai ma doara inima dar de fiecare data cand eu zambesc acele foste prietene se uita asa urat la mine incat sincer nu stiu ce sa fac.... va rog sa imi raspundeti cel mai sincer...:):(
jiji,mai pune si tu punct
Valy90
Postat pe 19 Ianuarie 2011 19:55
unde era profesoara
Al3xutzaa
Postat pe 19 Ianuarie 2011 19:59
De la: jiji2410, la data 2011-01-19 19:44:33oare merita sa lupti pentru fericire chiar daca te simti foarte obosita? m.am saturat sa lupt vreau si eu sa ma odihnesc dar din pacate necazurile mele abia au inceput decand am descoperit ca nu am prieteni adevarati. Si nu stiu ce sa fac pt ca acele prietene au inceput parca o lupta impotriva mea si nu stiu daca merita sa lupt eu nu vreau dar daca nu lupt o sa am multe dezavantaje si nu ma voi simti fericita dar daca lupt oare ce obtin eu singurul lucru pe care il vreau este sa zambesc sa nu mai plang sa ma simt bine sa nu mai ma doara inima dar de fiecare data cand eu zambesc acele foste prietene se uita asa urat la mine incat sincer nu stiu ce sa fac.... va rog sa imi raspundeti cel mai sincer...:):(


Pentru " prietene" plangi tu?? Pastreaza-ti lacrimile pentru cineva cu adevarat important si mai da-le-n ...
mimi_ca29
Postat pe 19 Ianuarie 2011 20:03
De la: valy90, la data 2011-01-19 19:55:07
De la: jiji2410, la data 2011-01-19 19:44:33oare merita sa lupti pentru fericire chiar daca te simti foarte obosita? m.am saturat sa lupt vreau si eu sa ma odihnesc dar din pacate necazurile mele abia au inceput decand am descoperit ca nu am prieteni adevarati. Si nu stiu ce sa fac pt ca acele prietene au inceput parca o lupta impotriva mea si nu stiu daca merita sa lupt eu nu vreau dar daca nu lupt o sa am multe dezavantaje si nu ma voi simti fericita dar daca lupt oare ce obtin eu singurul lucru pe care il vreau este sa zambesc sa nu mai plang sa ma simt bine sa nu mai ma doara inima dar de fiecare data cand eu zambesc acele foste prietene se uita asa urat la mine incat sincer nu stiu ce sa fac.... va rog sa imi raspundeti cel mai sincer...:):(
jiji,mai pune si tu punct

o sa pun data viitoare .
jiji2410
Postat pe 19 Ianuarie 2011 22:12
sincer acum nu stiu daca sa ma lupt din cauza ca....eu m.am certat cu o prietena care accea estre colega mea de clasa,eram un grup de 4 fete. M.am certat cu una din ele pe mess si a doua zi ea o vb cu o doamna de la magazin si cica o sa zica la toate fetele din clasa sa nu mai vb cu mine. eh...fetele din clasa nu prea o fost de acord pt ca ele nu prea o suporta ca are prea multe fite si din grupu ala de 4 fete una din ele o fost de acord cu fata aia si cealalta o zis ca o sa vb cu mine eh azi o vb cu mine doar cand o vrut un ajutor atat restul nici macar nu ma baga in seama nah si eu sunt indragostita de un baiat si care colegele lui o zis ca el ma place si el mi.o dat multe semne eh si eu le.am povestit despre el ''prietenelor'' astea. si toate o zis ca e calumea si tot fel de chesti din astea eh.. si de cand cu cearta asta ele ma privesc altfel si azi cand l.am vazut am inceput sa sar in sus de bucurie si ele se uitau foarte urat la mine ca m.o vazut asa bucuroasa nah si mie imi este frica ca folosindul pe el sa imi faca mie rau nah si nu stiu daca sa lupt sau sa las lucrutile asa...
jiji2410
Postat pe 19 Ianuarie 2011 22:32
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 19:46:54eu credeam ca e ceva de moarte si viata, sincer asta e un nimic suflat de vant chiar cati ani ai? 8 anisori?

am 15 ani. dar nah daca eu sincer nu prea ma apreciez pe mine nici macar nu am incredere in mine sincer sunt foarte confuza....
jiji2410
Postat pe 19 Ianuarie 2011 23:02
atita vreme cit incerci sai multumesti pe alti si iti pasa atit de mult parerea lor,esti sluga lor.stiai ca indiferenta e cea mai mare bataie.incearca sa fii tu persoana cea mai inportanta pentru tine.
lilu_67
Postat pe 19 Ianuarie 2011 23:48
De la: jiji2410, la data 2011-01-19 19:44:33oare merita sa lupti pentru fericire chiar daca te simti foarte obosita? m.am saturat sa lupt vreau si eu sa ma odihnesc dar din pacate necazurile mele abia au inceput decand am descoperit ca nu am prieteni adevarati. Si nu stiu ce sa fac pt ca acele prietene au inceput parca o lupta impotriva mea si nu stiu daca merita sa lupt eu nu vreau dar daca nu lupt o sa am multe dezavantaje si nu ma voi simti fericita dar daca lupt oare ce obtin eu singurul lucru pe care il vreau este sa zambesc sa nu mai plang sa ma simt bine sa nu mai ma doara inima dar de fiecare data cand eu zambesc acele foste prietene se uita asa urat la mine incat sincer nu stiu ce sa fac.... va rog sa imi raspundeti cel mai sincer...:):(


Prietenii vin si pleaca din viata noastra(ca mai toate lucrurile bune sau rele),daca un prieten ne dezamageste nu inseamna ca trebuie sa facem din asta o tragedie,important este sa privesti mai cu atentie atunci cand iti alegi prietenele.
Barbie30_
Postat pe 20 Ianuarie 2011 01:58
Asa cum este sistemul de invatamant din RO, in teorie, stai vreo opt ani de zile cu aceiasi colegi (sc. generala) si inca vreo patru ani cu altii (liceul). Personal, am o singura prietena din cl I si una din liceu. Adevarate prietene. Restul sunt doar fosti colegi de scoala.
Ce vreau sa spun este ca NU ai prieteni in anii de scoala, ci doar colegi. Pentru a-i numi prieteni e nevoie de timp, de multi ani scursi DUPA terminarea studiilor, pentru a vedea cine se mai afla langa tine.
Nu spun ca ceea ce ti se intampla e o bagatela, in fond, tu suferi si asta nu e deloc bine. Spun doar ca suferinta ta nu vine de la prieteni ci de la persoane de care nu ar trebui sa iti pese prea mult. Vor disparea din viata ta curand. Nu-ti sunt prieteni. Asa cum nici baiatul acela nu va reprezenta mare lucru pentru tine.
Intr-adevar, a fi indiferent este solutia cea mai buna de a da peste nas cuiva, mai cu seama la varsta voastra. Paradoxal, oamenii se bucura mai mult cand suferi decat atunci cand iti merge bine. Fii vesela in ciuda lor, asta-i tot ce pot sa-ti sugerez.
rashela
Postat pe 20 Ianuarie 2011 03:11
mersi mult la toti:*
jiji2410
Postat pe 20 Ianuarie 2011 17:41
De la: jiji2410, la data 2011-01-20 17:41:58mersi mult la toti:*
cu placere jiji
Valy90
Postat pe 20 Ianuarie 2011 17:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul leu si femeia gemeni 6 De la: kitu_athena 9 August 2009 17:46
sal 1 De la: kudika275734 9 August 2010 11:48
hello!! 1 De la: kudika175223 29 Aprilie 2010 16:59
compatibilitate: ea berbec - el fecioara 8 De la: paraviorica 11 Octombrie 2009 13:16
buna 3 De la: anybody 5 August 2009 13:20