Setari Cookie-uri

Vremea la vara

mai summer (vara)si tu esti tot asa de inteligent ca marco ala care spunea ca a investit in tara ...(cred ca pe gresie si faianta ,parchet si cabine de dus ...geamuri termopane .alea alea TU CE CREZI CA VREA SA REPREZINTE VORBA ASTA :,,DACA NU ,O SA IAU AVIONUL SI IN URMA MEA POTOPUL ,,ASTA ESTE O DOVADA DE COMUNICARE INTELIGENTULE...citeste textul pana la capat nu doar ce-ti convine tie pentru a da un raspuns idiot, iar snobismul nu stiu daca are efect asupra celor spuse de mn .Vad ca prostia promoveaza de asta si tara merge asa cum merge ,uitativa si voi,tu nu ca nu te ajuta capul ,basescu castiga teren cu voturile de la astia care merg cu avionul si lasa potopul in urma lor....ce mod de a lega o dicutie ,ala cu investitul in tara ...termopane..gresie.parchet .. ,asta da investitie ,prietene.....si acum ca nu este sezonul capsunilor stai acasa si-ti privesti investitia pentru neimplinirile voastre acceptati snobismul ....intrati pe programul ,,speranta tv ,, poate acolo mai aveti locuri
bianca33
Postat pe 23 Ianuarie 2011 11:03
tigra ,draga tu vad ca-ti plac oile ,asa de mult te-ai atasat de eleee,de ce nu -ti incerci norocul ,,sa-i numeri oile lui Becali.Vad ca mai esti si de la oras ,nu capitala ,capitala a fost ..nu la bucuresti,ca daca nu -o schimba ,sora mea acum te aflai sigur la numarat de oi ..........
bianca33
Postat pe 23 Ianuarie 2011 11:08
De la: bianca33, la data 2011-01-23 11:08:45tigra ,draga tu vad ca-ti plac oile ,asa de mult te-ai atasat de eleee,de ce nu -ti incerci norocul ,,sa-i numeri oile lui Becali.Vad ca mai esti si de la oras ,nu capitala ,capitala a fost ..nu la bucuresti,ca daca nu -o schimba ,sora mea acum te aflai sigur la numarat de oi ..........


ALOOOOO, esti prea proasta sa observi ca te certi singura?
Du-te frate si varsa-ti naduful in alta parte.Ati plecat pe unde ati plecat , v-ati ajuns frate, va pute ca sunteti romani.Tot niste opincari rupti in coate ramaneti, snobii dracului !

Postat pe 23 Ianuarie 2011 11:15
numai tu puteai sa pui astfel de intrebari ,de aceea nu ma mira nimic .,la voi in Caracal sunt cele 7 minuni ale lumii,,cu tine reusesc sa treaca peste ...facan-d 8 succes in continuare pentru CARACAL...........
bianca33
Postat pe 23 Ianuarie 2011 11:17
FERENTARIIII......
bianca33
Postat pe 23 Ianuarie 2011 11:21
Ha, Marco, nu numai ca s-a luat de tine, dar vad ca nici nu-i plac capsunarii
Hai, acu sa te vaz!
kudika_pudika
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:18
N-are rost sa te enervezi Scorpio, e clar ca nu e cu toate tiglele acasa. Eu cred ca s-a suparat asa tare ca eu am sot si ea nu Restul sunt pretexte....
kudika_pudika
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:20
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-23 12:20:41N-are rost sa te enervezi Scorpio, e clar ca nu e cu toate tiglele acasa. Eu cred ca s-a suparat asa tare ca eu am sot si ea nu Restul sunt pretexte....


Nu m-am enervat dar nu mai avea limita, deja batea campii.Ca-n proverbul ala: "unde dai si unde crapa".

Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:22
De la: TIGRA, la data 2011-01-22 13:51:03... are dreptate ... sint atitia ciobani plecati din tara pentru care singura lor placere este sa injure orice au lasat in urma ... frustrati, nabagati de nimeni in seama, chinuiti ... e pacat ca nu au coloana sa isi respecta tara din care provin ... nu e vorba de citi ani ai stat afara ...



si unul dintre ei esti tu, asa cum ai recunoscut pe alt topic, un domn care traieste in alta tara din alocatiile plozilor pe care i-a facut [/quote]





... ... asta te doare ? ... ca as putea trai din alocatii ? ... sa stii ca e misto sa stau sa ma uit la prosti ca tine, rupti in dos de atita munca ... e misto sa stau cu nevasta si copii sa ma uit cum infundati barurile ca disperatii dupa o saptamina de munca si cum va prostituati cu cine se nimereste pentru a va descarca stresul acumulat la munca ... e misto sa ma plimb cu masina si sa va vad stresati si imbecilizati de sloganuri de la televizor ... sa va vad cu sorbiti toate news-urile de la televizor si va ingroziti ca v-ar putea afecta viata chinuita in care va complaceti ... dar nu e asa ... am multa experientza imi gasesc usor contracte pe salarii bune ... nu ma stresez si ma multumesc cu oportunitatile de astazi nu cu cele de miine ... iar copii sint niste oportunitati care nu trebuiesc nicodata pierdute ... pentru cine e o persoana sociala, adaptabila, morala si decenta ... restul ... sint ca gainile crescute si tinute in baterii ... stresati ...
marco918
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:44
De la: bianca33, la data 2011-01-23 11:03:07mai summer (vara)si tu esti tot asa de inteligent ca marco ala care spunea ca a investit in tara ...(cred ca pe gresie si faianta ,parchet si cabine de dus ...geamuri termopane .alea alea TU CE CREZI CA VREA SA REPREZINTE VORBA ASTA :,,DACA NU ,O SA IAU AVIONUL SI IN URMA MEA POTOPUL ,,ASTA ESTE O DOVADA DE COMUNICARE INTELIGENTULE...citeste textul pana la capat nu doar ce-ti convine tie pentru a da un raspuns idiot, iar snobismul nu stiu daca are efect asupra celor spuse de mn .Vad ca prostia promoveaza de asta si tara merge asa cum merge ,uitativa si voi,tu nu ca nu te ajuta capul ,basescu castiga teren cu voturile de la astia care merg cu avionul si lasa potopul in urma lor....ce mod de a lega o dicutie ,ala cu investitul in tara ...termopane..gresie.parchet .. ,asta da investitie ,prietene.....si acum ca nu este sezonul capsunilor stai acasa si-ti privesti investitia pentru neimplinirile voastre acceptati snobismul ....intrati pe programul ,,speranta tv ,, poate acolo mai aveti locuri


Zi-le Loredana !
Summer_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:46
De la: bianca33, la data 2011-01-23 11:17:47numai tu puteai sa pui astfel de intrebari ,de aceea nu ma mira nimic .,la voi in Caracal sunt cele 7 minuni ale lumii,,cu tine reusesc sa treaca peste ...facan-d 8 succes in continuare pentru CARACAL...........






... nu sint din caracal ... ca si virsta le-am pus ca sa dau apa la moara unor handicapati a caror ultima fraza ''inteligenta'' este o aluzie la locul in care locuiesti sau la virsta ... pentru asta li se pare lor, plebeilor, ca reprezinta un avantaj ...
marco918
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:56
De la: Summer_, la data 2011-01-23 12:46:23
De la: bianca33, la data 2011-01-23 11:03:07mai summer (vara)si tu esti tot asa de inteligent ca marco ala care spunea ca a investit in tara ...(cred ca pe gresie si faianta ,parchet si cabine de dus ...geamuri termopane .alea alea TU CE CREZI CA VREA SA REPREZINTE VORBA ASTA :,,DACA NU ,O SA IAU AVIONUL SI IN URMA MEA POTOPUL ,,ASTA ESTE O DOVADA DE COMUNICARE INTELIGENTULE...citeste textul pana la capat nu doar ce-ti convine tie pentru a da un raspuns idiot, iar snobismul nu stiu daca are efect asupra celor spuse de mn .Vad ca prostia promoveaza de asta si tara merge asa cum merge ,uitativa si voi,tu nu ca nu te ajuta capul ,basescu castiga teren cu voturile de la astia care merg cu avionul si lasa potopul in urma lor....ce mod de a lega o dicutie ,ala cu investitul in tara ...termopane..gresie.parchet .. ,asta da investitie ,prietene.....si acum ca nu este sezonul capsunilor stai acasa si-ti privesti investitia pentru neimplinirile voastre acceptati snobismul ....intrati pe programul ,,speranta tv ,, poate acolo mai aveti locuri


Zi-le Loredana !







... a facut si spume ... la gura ... de atita suparare ... nimic nu e suficient decit daca este al ei ... ... standardul taranilui ajuns la oras ...
marco918
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:58
De la: Summer_, la data 2011-01-22 13:48:47
De la: marco918, la data 2011-01-22 12:37:31
De la: Summer_, la data 2011-01-22 12:19:11
De la: bianca33, la data 2011-01-22 12:12:13tu ,nu stiu ce vrei sa demonstrezi ..ca esti plecata din tara sau inca mai stai cu sotul tau ,vai de capul lui ,mai bine zis de amandoi se vede ca sunteti niste tarani inapoiati ,care nu au mai iesit din zona lor folclorica .Ca vrei sa veniti cu avionul ?..pf super ce descoperire ai facut ,ai auzit si de avion .Eu sunt plecat de 7 ani din tara si nu vreau sa vb-esc nimic absolut de asa ceva ,nici nu vreau sa aud de romani ca voi ,deoarece din nefericire de-i ca voi am gasit multi (cazuti din copac ).Laudarosi,mincinosi..si suficienti de prosti .Cu unii ca voi ne facem de ras peste tot pe unde mergem ,cu incultura voastra .


Bine ca esti tu mandria tarii !






... are dreptate ... sint atitia ciobani plecati din tara pentru care singura lor placere este sa injure orice au lasat in urma ... frustrati, nabagati de nimeni in seama, chinuiti ... e pacat ca nu au coloana sa isi respecta tara din care provin ... nu e vorba de citi ani ai stat afara ...



Cioban mi se pare unul care se bate atata cu pumnu' in piept, gen valoarea mea, valoarea mea, nu o simpla intrebare ,,cum o sa fie vreme ?''
Mie intreg comentariul acestei Bianca mi s-a parut ceva de tipul ,,sunt o doamna, ce aia mea''







... ... cam asa ceva ... vine taranca cu ... avionul !!! ... iti dai seama ce realizare !!! ... isi ia de acum bilete de 10 euro si vrea taranca sa stie exact cind o sa ''ploaie'' ... daca s-ar putea ar deschide si vreun geam de la avion sa scoata capul si mina pe el sa o vada pretenii ca e EA in avion ... shi di boeri, bre ... vini cu avionul, bre ... daca s0ar fi vindut bilete cu 1 euro pentru 10 ani inainte ne-ar fi intrebat sa ii spunem exact ce vreme va fi in iunie 2020 ...



marco918
Postat pe 23 Ianuarie 2011 13:09
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-23 12:20:41N-are rost sa te enervezi Scorpio, e clar ca nu e cu toate tiglele acasa. Eu cred ca s-a suparat asa tare ca eu am sot si ea nu Restul sunt pretexte....







... ... ea are ''sot'' !!! ... ... ce realizareeeee ... si mai vine si cu ... avionul ... ... e realizata bre ... parca mamashele de pe vremea lui ceasca care se maritau din interes si il sapau pe individ pe la spate ca sa nu le puna sa faca vreun copil in plus ...
marco918
Postat pe 23 Ianuarie 2011 13:18
Va astepam la munte. Se vad muntii si se vede rasaritul si apusul Soarelui din pat ,,, Avem o vreme exact ca Omul ,,, www.maris-apartaments.ro
healthy000378
Postat pe 23 Ianuarie 2011 16:11
De la: marco918, la data 2011-01-23 13:18:54
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-23 12:20:41N-are rost sa te enervezi Scorpio, e clar ca nu e cu toate tiglele acasa. Eu cred ca s-a suparat asa tare ca eu am sot si ea nu Restul sunt pretexte....







... ... ea are ''sot'' !!! ... ... ce realizareeeee ... si mai vine si cu ... avionul ... ... e realizata bre ... parca mamashele de pe vremea lui ceasca care se maritau din interes si il sapau pe individ pe la spate ca sa nu le puna sa faca vreun copil in plus ...

Fiecare interpreteaza dupa cum ii merge mintea. A ta e in reluare.
Macar a Biancai este stationara. Incearca sa ajungi la nivelul ei si mai vorbim
kudika_pudika
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:24
se vede ca ti-e rusine si de faptul ca locuiesti in Caracal ,UNDE AVETI ACELE 7 MINUNI ALE LUMII,,pentru tine ar trebuii sa fie un atuu c nu oriunde se rastoarna carul ...... cu minuni ,si spre nefericitul moment faci parte si tu din el asculta si tu :In Caracal este doar o singura scoala si are numarul 2
si pentru cine nu a cautat pana acum ...va sugerez sa cautati ,,, CELE 7 MINUNI DIN CARACAL,,si apoi o sa va dati si voi seama cu cine vorbiti....cu un oligofren in care au risipit parintii banii. Prietene lasa-te .. ca ,de-ai ca tine trageam pe cosor de la 16 ani ...na ,ca sa vezi ca sunt cu carul mare oparitule ai vb-it cand trebuia sa taci ,, si nu-mi trebuie sot ,pentru ca am sotie gasca obosita ura a-ti aflat ca nu sunt biancaaaa.....
bianca33
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:52
eu nu am sa fiu rutacioasa ca altii,daca vrei sa mergi in tara si asta iti doresti cu adevarat ce mai conteaza cum e vremea?daca vrei caldura neaparat vino in spania ca aici ne coacem(asta daca esti in alta tara din europa)si daca vrei sa stii prognoza meteo intra pe internet ,in google si cere detalii despre vara lui 2011!
mimishor957
Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce romanii nu iubesc animalele? 1764 De la: liliana2005 29 Aprilie 2010 11:58
Counter-Strike website server 1 De la: csbestial 20 Decembrie 2008 00:40
colegii de serviciu 8 De la: cornelia_leia 17 Iunie 2010 20:16
Cum sa mentin flori uscate si la fel de colorate 6 De la: lovemaria 30 Iulie 2009 13:27
CONCURSUL PT MARIREA SANILOR 252 De la: allyflex 21 Februarie 2009 11:12