Setari Cookie-uri

vis de o seara

am visat intr-o seara k ma intalneam cu ibitul meu cu care mam despartit de sarbatorile de iarna din 2010
se facea ca eram cu prietena mea cea mai buna mergand una langa cealalta si ea era murdara parca ar fi azut intr-un canal plin cu mizerie!
vorbeam pe strada si l-am vazut in fata unui parculet unde am mai fost doar noi doi ( eu si iubitul meu )
cand am ajuns in fata parcului prietena mea a intrat in parc ca si cand ar fi fost singura si fara sa bage pe cineva in seama sau sa raspunda macar !
eu am mai mers un pic in fata si am dat peste iubitul meu fara sa vreau si iam zis urmatoarele : SCUZA-MA! N-AM VRUT ! dp aceea am ridicat capul sa vad de cn m-am lovit si vazand cine era i-am zis A,TU ERAI ? si am vb cu el ca si cand vorbeam singura! Si la un moment dat m-am trezit din somnul asta
CE POATE SA INSEMNE ASTA ?
pisy_healthy
Postat pe 31 Ianuarie 2011 01:30
...tu,in subinconstientul tau, esti...foarte ,dezamagita de ruptura (despartirea)dintre ,tine si prieten...si simnti in interiorul tau ca se afla si unele persoane din anturaj s-au mai, apropiate care au ajutat la ruperea acestie, relati...iti, doresti foarte mult sa fiti din nou ,impreuna..ceea ce s-ar, putea sa fie posibil...este doar o, parere ce am ,scris...
Sibel_16
Postat pe 31 Ianuarie 2011 22:49
De la: pisy_healthy, la data 2011-01-31 01:30:06
CE POATE SA INSEMNE ASTA ?


inseamna sa nu mai papi ciocolata seara, inainte de culcare, ca visezi prostii si ai impresia ca au vreo semnificatie!
geo_resuscitat
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:17
Visurile nu au o semnificatie anume! Ele sunt reflectii ale subconstientului nostru supra incarcat in stari de stres si surmenaj... Daca ajungi sa acorzi o importanta mai mult decat necesara acestora vor ajunge sa te obsedeze si prin urmare vor fi ca superstiile, influentandu-ti radical viata in rau. Mult succes in depasirea acestui obstacol!
R0MW4LD
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa impresionezi pe cineva drag cu o reteta buna de pasti. 14 De la: OCTAIA 21 Aprilie 2013 03:16
De ce e atat de greu sa suport singuratatea? 77 De la: battleofwits 30 Decembrie 2010 18:03
haideti sa dam o sansa unei iubiri ...multumesc 7 De la: iris_4_ever 4 Februarie 2009 18:11
De ce unii baieti cred ca corpul este pe primul loc la o fata? 20 De la: cherrydreamm 24 Martie 2010 23:36
buna 8 De la: anad3nisa 5 Septembrie 2008 22:07