insula thossos

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika133990 Avatarul lui kudika133990

12 mesaje

buna!am luat bilete pentru mai in thassos, stie cineva cum e vremea, plaja , apa ,multumesc!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
apa e rece, sunt multi tantari in perioada asta, si bate vantul cu nisip
NU lăsați copii să se joace cu iubirea! .... Pentru femei bogate intră în ÎNTOVĂRĂȘIRE
Fosta membra Kudika.ro
da apa e uda si rece...ce vrei H2O ca la noi...plaja e la malul insulei linga apa...vremea cu nabadai cind asa cind asa...cu tintarii stau bine sunt din aia altoiti...in rest e mai mult asa decit asa.
"multi au murit de ascutisul sabiei...dar si mai multi de ascutisul limbii ! "
Fosta membra Kudika.ro
De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-07 16:19:38da apa e uda si rece...ce vrei H2O ca la noi...plaja e la malul insulei linga apa...vremea cu nabadai cind asa cind asa...cu tintarii stau bine sunt din aia altoiti...in rest e mai mult asa decit asa.
O fata buna e greu de gasit.O fata rea e greu de multumit.Am un suflet de copil care refuza sa creasca.Mi-e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta..
Fosta membra Kudika.ro
De la: valy90, la data 2011-02-07 16:24:15
De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-07 16:19:38da apa e uda si rece...ce vrei H2O ca la noi...plaja e la malul insulei linga apa...vremea cu nabadai cind asa cind asa...cu tintarii stau bine sunt din aia altoiti...in rest e mai mult asa decit asa.

valyyyyy...ti-am lasat ceva pe o masa in cafenea pentru sufletelul tau...
"multi au murit de ascutisul sabiei...dar si mai multi de ascutisul limbii ! "
Fosta membra Kudika.ro
De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-07 16:31:07
De la: valy90, la data 2011-02-07 16:24:15

valyyyyy...ti-am lasat ceva pe o masa in cafenea pentru sufletelul tau...
am vazut Alfe merci
O fata buna e greu de gasit.O fata rea e greu de multumit.Am un suflet de copil care refuza sa creasca.Mi-e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta..
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika133990, la data 2011-02-07 16:08:57 buna!am luat bilete pentru mai in thassos, stie cineva cum e vremea, plaja , apa ,multumesc!

in mai o sa fie aproximativ bine, eu fui prin aprilie si era un pic rece de fara bluza la plaja. apa probabil cam rece, si vremea super frumoasa. a, fi atenta, apa e uda glumesc
Frisca!
carmen_natural Avatarul lui carmen_natural

504 mesaje
Oras: bucuresti

Avind in vedere ca este o insula ,curentii marini afecteaza clima si in mai desi este f. ieftin esti in extrasezon.Ia-ti si haine mai groase caci se poate sa te si ploua,daca ai carnet de conducere inchiriaza-ti o masinuta si viziteaza toata insula caci este superba-eu am fost de 2 ori si inca nu am vizitat tot.Nu rata Limenasul(capitala)este foarte pitoresc si ai grija sa vezi minastirea Sf. Mihail si Gavril.
Du-te in croaziera cu vaporul,cauta vaporasul pe care este ghida o rominca casatorita cu capitanul vaporului.Vei fi foarte bine tratata.Daca ti-ai luat si masa ai gresit ....
Pentru alte relatii contacteaza-ma la agentia Europroiect Travel sau pe email-europroiect2007@yahoo.com

12 mesaje

mersi de sfaturi, am fost in 2005 in Thassos dar era18 iunie anul trecut in mai in Zakynthos a fost neasteptat de buna vremea 24-27 grade , dar e alta zona ...toate bune!!
carmen_natural Avatarul lui carmen_natural

504 mesaje
Oras: bucuresti

nu putem compara Zante cu Thassos,este vorba de o alta pozitie geografica .In ZAKYNTHOS sezonul turistic incepe la 1 aprilie si se termina la 30 noiembrie cu nordicii.Incearca si in Thassos aprilie si iti va trebui fulgarinul si umbrela.
Oricum Zante este cu totul altceva decit orice alta insula greceasca.Thassos insa este foarte aproape,usor accesibila si mai ales extrem de ieftina.
Dar spune-mi ceva urit in Grecia !Trebuie sa fii prea cusurgiu ca sa sustii ca nu-ti place Grecia.
ananico_yahoo_com Avatarul lui ananico_yahoo_com

31 mesaje

nu stiu sa-ti spun cum este in mai apa si restul dar nu ne spui unde in tasssos.eu am fost in sept. in limenas -capitala -si am fost tare multumiti.vom merge si anul asta ca tare mult ne-a placut...
cateva sfaturi;
poti sa mergi cu autobuzele pe insula-excursiile nu merita-cine a fost din grup a regretat. merita plaja golden beach si paradis beach.alichi-un sat cu multe situri istorice ca si capitala-;
o alta plaja celebra este macriamos merita crede-ne!
in rest preturi ca peste tot!

12 mesaje

Am pt. Potos ..dar m-ati speriat destul...mersi mult...sper sa nu aveti dreptate in privinta frigului....locuiesc in Nordul Romaniei si am parte deja de aprox 9 luni de vreme rece.. dar te pui cu soarta
ananico_yahoo_com Avatarul lui ananico_yahoo_com

31 mesaje

am fost in potos la vila irini...in 2009 in 16 sept....si am prins timp fain...
asa ca du-te!n-o sa regreti!cel mai fain este in limenas;in fiecare zi poti sa mergi in alta statiune cu autobuzele care circula +-2,3 minute.....

12 mesaje

mersi de incurajari, dar preventiv am rezervat pt 10 iunie Nei Pori (pt Skyathos,Olimp..) dar oricum aveti dreptate ..Grecia e minunata