Setari Cookie-uri

Unghii False

Aplic extensii unghii cu gel diverse modele, french, strasuri, desene pe unghii, model in relief, culori deosebite, orice model, la domiciliul meu sau al clientei, preferabil zona Militari.

Aplicare tips + gel...............................80 ron
Aplicare tips+gel+model permanent ................90 ron
Intretinere unghii gel+inlocuire model perm.......60 ron
Protectie gel pe unghii naturale..................50 ron
Gel pe unghii nat.+french permanent...............60 ron
Aplicare gel cu tipsuri french....................90 ron
Constructie din gel+ french permanent.............90 ron
Constructie unghii din gel model natural..........80 ron
Inlocuire o unghie.................................8 ron
Nail Art (pictura sau model unghie) 1 bUC..........3 ron
Pictura unghii din oja sau culori pe baza de apa..10 ron
Strasuri,flori uscate,paiete 1 buc.................5 ron
Realizare french din glitter,flitter,paiete etc...15 ron
sm1r3
Postat pe 12 Februarie 2011 16:25
fetelor de curand mi-am pus unghii cu gel la un salon din zona mosilor, mai exact in rond la izvorul rece si am fost foarte, foarte multumita de felul in care lucreaza.folosesc numai produse aduse din moldova ( care le folosesc basarabencele), si va recomand acest salon cu toata increderea. eu am trecut prin multe experiente la saloanele in care am mai fost si nu am fost multumita de loc ( ba imi crapau, ba mi se rupeau etc) in concluzie nu erau bine puse si cu siguranta nici produsele nu erau bune. daca va intereseaza mergeti aici si in luna martie am vazut ca au si o promotie de 50% la aplicare gel pe unghie naturala ( adica 60 ron ) si 20% reducere la intretinere (adica 50 ron). numarul pers la care eu am fost este 0766.33.00.05 - va garantez ca este super.Si inca un lucru NICIODATA o persoana care va pune unghii acasa nu o sa fie o profesionista la fel ca una care lucreaza intr-un salon - si mai ganditi-va si la sterilizarea ustensilelor ( am patit-o pe propria piele ) - deci nu va recomand decat sa mergeti la un salon. Va pup
madalina_crangus
Postat pe 4 Martie 2011 14:27
In continuare aplic extensii unghii cu gel CCN diverse modele, french, strasuri, desene pe unghii, model in relief, culori deosebite, orice model, USTENSILE STERILIZATE,la domiciliul meu sau al clientei, preferabil zona Militari.

Aplicare tips + gel...............................80 ron
Aplicare tips+gel+model permanent ................90 ron
Intretinere unghii gel+inlocuire model perm.......60 ron
Protectie gel pe unghii naturale..................50 ron
Gel pe unghii nat.+french permanent...............60 ron
Aplicare gel cu tipsuri french....................90 ron
Constructie din gel+ french permanent.............90 ron
Constructie unghii din gel model natural..........80 ron
Inlocuire o unghie.................................8 ron
Nail Art (pictura sau model unghie) 1 bUC..........3 ron
Pictura unghii din oja sau culori pe baza de apa..10 ron
Strasuri,flori uscate,paiete 1 buc.................5 ron
Realizare french din glitter,flitter,paiete etc...15 ron


Id mess: moldoveanu.mirella@yahoo.com
Programari tel: 0748.029.078
sm1r3
Postat pe 4 Martie 2011 16:39
Aplic unghii false cu gel ( tips-uri )- pret 100 ron , intretinere unghii cu gel - pret 50 ron in Ploiesti.tel. 0748191482
kudika404347
Postat pe 24 Mai 2011 15:57
unghiile care mi-au placut cel mai mult mi le-am pus la salon hera 1, actualul hera beauty&body center, in ploiesti...cu adevarat profesioniste fetele de acolo...si produsele sunt exceptionale...mi-au rezistat pe unghii si pana la 1 luna si jumatate..recomand!!!
alexa_ph
Postat pe 28 Iulie 2011 15:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MIREASA CEA MAI FRUMOASA....numai cu BRONZARE ORGANICA 1 De la: BRONZARE_NATURALA_DHA 12 Mai 2010 08:06
ce mai groaznica problema, epilatul si firele crescute sub piele :( 1 De la: cristinita_rumanita 3 Iulie 2011 01:10
cosmetice de lux 1 De la: ocaziebuna 1 Aprilie 2010 09:49
Dermato-estetica si cosmetologie 5 De la: carmen_natural 17 Martie 2011 19:24
Produse cosmetice pentru ingrijirea pielii si machiaj 6 De la: simply_me_bia 28 Mai 2010 10:18