Setari Cookie-uri

Nu stiu ce s-a intamplat..

Buna..Sunt cu un barbat de mai bine de 2 ani avem aceeasi varsta.26 ani si ne-am gacut planuri de viitor.Relatia decurgea bine cu mici certuri ca in orice cuplu.Problema esta ca de doua saptamani nu mai pot lua legatura cu el, nu imi raspunde nici la telefon.I-am rugaht pe 2 prieteni sa ii spuna sa imi vorbeasca pentru ca trebuie sa stiu ce se intampla, am acest drept. Nu stiu ce sa cred.Voi ce credeti?
Idrissou
Postat pe 25 Martie 2011 15:05
Si prietenii lui ce-au zis? S-a intamplat ceva cu el, gen accident, ceva serios in familie sau la munca?
kudika_pudika
Postat pe 25 Martie 2011 15:18
I-a spus ca ma v-a suna, sa stau linistita ca totul va fi bine. Nu inteleg.
Idrissou
Postat pe 25 Martie 2011 15:23
Vorbeste cu parintii lui mai bine, intreaba-i pe unde e fiul lor daca e bine, ca n-ai auzit nimic de el de 2 saptamani si esti ingrijorata; macar sa elimini variantele cele mai naspa (gen ca e cu alta...)
kudika_pudika
Postat pe 25 Martie 2011 15:49
Acum am avzut ca relatia cu acest barbat este la distanta, el fiind in alta tara. Dar cate nu se pot intampla!
Daca prietenii lui nu vor sa-ti dea nici un fel de detalii, ma tem ca e ceva neplacut la mijloc. Desigur, poate fi si ceva inocent, dar cam asta e feelingul meu....
kudika_pudika
Postat pe 25 Martie 2011 15:59
De la: Idrissou, la data 2011-03-25 15:05:46 Buna..Sunt cu un barbat de mai bine de 2 ani avem aceeasi varsta.26 ani si ne-am gacut planuri de viitor.Relatia decurgea bine cu mici certuri ca in orice cuplu.Problema esta ca de doua saptamani nu mai pot lua legatura cu el, nu imi raspunde nici la telefon.I-am rugaht pe 2 prieteni sa ii spuna sa imi vorbeasca pentru ca trebuie sa stiu ce se intampla, am acest drept. Nu stiu ce sa cred.Voi ce credeti?


Nici eu nu stiu ce s-a intamplat, dar cand am patit-o asa, a urmat si sfarsitul relatiei. Intotdeauna m-am pus in locul respectivului si m-am gandit daca n-as fi moarta, daca n-as fi sechestrata, legata in lanturi in padure alea, alea si as trai bine mersi continuandu-mi activitatile obisnuite, DAR nu mi-as gasi timp un minut sa dau un telefon sau sa trimit un sms persoanei iubite, atunci e clar ca nu-mi pasa prea mult de ea. Din punctul meu de vedere e singura explicatie care sta in picioare. Poate sa-mi spuna orice, daca elimin toate cazurile rele, nu are nicio scuza. Si daca se accepta o data, va deveni obisnuinta.
rashela
Postat pe 25 Martie 2011 16:31
Tot ceea ce vreau este sa stiu ce se intampla. Am acest drepr dupa mai bine de 2 ani.Nu mi-a dat niciodata motive sa ma indoiesc de el. Nu mai stiu ce sa cred. Oricum aseara i-a spus prietenului ca ma v-a suna, dar nu a facut-o. Nu inteleg de unde aceasta schimabare brusca si de ce nu imi spune ce este,mereu a fost responsabil si drept.
Idrissou
Postat pe 25 Martie 2011 16:55
Buna..Mai dati-va cu parerea. Oricum va anunt ca intre timp am laut legatura cu el.
Idrissou
Postat pe 27 Martie 2011 11:11
De la: Idrissou, la data 2011-03-27 11:11:26 Buna..Mai dati-va cu parerea. Oricum va anunt ca intre timp am laut legatura cu el.


Ce parere mai vrei, fata? Habar nu avem despre ce e vorba, dar vrei pareri.
Daca ai luat legatura cu el nu ti-a dat si explicatii?
Parerile noastre te ajuta cu ceva ? Nu cred!

Postat pe 27 Martie 2011 13:03
Pai tu esti aia care vorvesti cu el si vrei noi sa ne dam cu parerea??? . Parerea mea: ca-l doare-n p---a de tine
Adelyna84
Postat pe 15 Aprilie 2011 17:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubitul afla trecutul tau dar simte ca mai este ceva 34 De la: trueLove 29 August 2013 11:20
Am nevoie de ajutor! 4 De la: addicted_95 12 Februarie 2011 21:24
sal 3 De la: mimi_ca29 9 Mai 2011 09:50
ups....ceva de rupt din filmele cu prosti 24 De la: kudika_952560 24 Ianuarie 2014 01:41
O decizie foarte grea... 28 De la: my_chocolat 15 Februarie 2009 14:31