Setari Cookie-uri

help!!!!

buna, am 16 ani si am o relatie cu un baiat de ceva timp...el este putin mai mare decat mine (21de ani) in fine...problema este ca eu sunt virgina iar el isi doreste sa faca sex cu mine...pfff...am incercat odata sa facem dar nu stiu ce se intampla deoarece nu putem...adica el zice ca sunt eu prea rigida si ca ar trebui sa ma relaxez insa nu pot...nust..ma simt aiurea stiind ca sunt goala in fata sa....am incercat pe tot posibilul sa nu.i arat asta dar...ceva nu functioneaza.... Oare daca consum alcool inainte de a mai incerca odata( ca el chiar isi doreste sa faca dragoste cu mine si mi.a spus ca o sa mai incercam odata in una din zilele astea) o sa fiu mai relaxata??? ajutati-ma pls !!!! chiar il iubesc pe baiatul acesta si nu vreau sa-l pierd!!:((
kudika343500
Postat pe 23 Decembrie 2010 14:21
sunt de acord..... la 16 ani inca nu iti dai seama ca baietii vor doar sa te foloseasca.... mai ales cu diferenta asta de varsta...... daca intr-adevar te iubeste si vrea sa fie cu tine va astepta pana vei fi tu pregatita...... e
mony_23
Postat pe 23 Decembrie 2010 14:38
De la: kudika343500, la data 2010-12-23 14:21:47buna, am 16 ani si am o relatie cu un baiat de ceva timp...el este putin mai mare decat mine (21de ani) in fine...problema este ca eu sunt virgina iar el isi doreste sa faca sex cu mine...pfff...am incercat odata sa facem dar nu stiu ce se intampla deoarece nu putem...adica el zice ca sunt eu prea rigida si ca ar trebui sa ma relaxez insa nu pot...nust..ma simt aiurea stiind ca sunt goala in fata sa....am incercat pe tot posibilul sa nu.i arat asta dar...ceva nu functioneaza.... Oare daca consum alcool inainte de a mai incerca odata( ca el chiar isi doreste sa faca dragoste cu mine si mi.a spus ca o sa mai incercam odata in una din zilele astea) o sa fiu mai relaxata??? ajutati-ma pls !!!! chiar il iubesc pe baiatul acesta si nu vreau sa-l pierd!!:((



Daaa,beata o sa fi taman buna!
Barbie30_
Postat pe 24 Decembrie 2010 08:03
De la: Barbie30_, la data 2010-12-24 08:03:23
De la: kudika343500, la data 2010-12-23 14:21:47buna, am 16 ani si am o relatie cu un baiat de ceva timp...el este putin mai mare decat mine (21de ani) in fine...problema este ca eu sunt virgina iar el isi doreste sa faca sex cu mine...pfff...am incercat odata sa facem dar nu stiu ce se intampla deoarece nu putem...adica el zice ca sunt eu prea rigida si ca ar trebui sa ma relaxez insa nu pot...nust..ma simt aiurea stiind ca sunt goala in fata sa....am incercat pe tot posibilul sa nu.i arat asta dar...ceva nu functioneaza.... Oare daca consum alcool inainte de a mai incerca odata( ca el chiar isi doreste sa faca dragoste cu mine si mi.a spus ca o sa mai incercam odata in una din zilele astea) o sa fiu mai relaxata??? ajutati-ma pls !!!! chiar il iubesc pe baiatul acesta si nu vreau sa-l pierd!!:((



Daaa,beata o sa fi taman buna!
duduie inca mai existi am crezut ca te-au dat afara dupa cate rele ai facut....sarbatori furtunoase si urate sa ai parte iar raul ce mi l-ai facut sa se intoarca la tine ....
kudika029282
Postat pe 24 Decembrie 2010 14:35
De la: kudika029282, la data 2010-12-24 14:35:18
De la: Barbie30_, la data 2010-12-24 08:03:23
De la: kudika343500, la data 2010-12-23 14:21:47buna, am 16 ani si am o relatie cu un baiat de ceva timp...el este putin mai mare decat mine (21de ani) in fine...problema este ca eu sunt virgina iar el isi doreste sa faca sex cu mine...pfff...am incercat odata sa facem dar nu stiu ce se intampla deoarece nu putem...adica el zice ca sunt eu prea rigida si ca ar trebui sa ma relaxez insa nu pot...nust..ma simt aiurea stiind ca sunt goala in fata sa....am incercat pe tot posibilul sa nu.i arat asta dar...ceva nu functioneaza.... Oare daca consum alcool inainte de a mai incerca odata( ca el chiar isi doreste sa faca dragoste cu mine si mi.a spus ca o sa mai incercam odata in una din zilele astea) o sa fiu mai relaxata??? ajutati-ma pls !!!! chiar il iubesc pe baiatul acesta si nu vreau sa-l pierd!!:((



Daaa,beata o sa fi taman buna!
duduie inca mai existi am crezut ca te-au dat afara dupa cate rele ai facut....sarbatori furtunoase si urate sa ai parte iar raul ce mi l-ai facut sa se intoarca la tine ....



Opsss!!!! ................ Eu urez tuturor SARBATORI FERICITE alaturi de cei dragi; iar pentru cei cu adevarat singuri, trimit un gand bun!!!! Craciun Fericit!!!!!!!!!!!!!
mimi_ca29
Postat pe 24 Decembrie 2010 15:00
De la: kudika343500, la data 2010-12-23 14:21:47buna, am 16 ani si am o relatie cu un baiat de ceva timp...el este putin mai mare decat mine (21de ani) in fine...problema este ca eu sunt virgina iar el isi doreste sa faca sex cu mine...pfff...am incercat odata sa facem dar nu stiu ce se intampla deoarece nu putem...adica el zice ca sunt eu prea rigida si ca ar trebui sa ma relaxez insa nu pot...nust..ma simt aiurea stiind ca sunt goala in fata sa....am incercat pe tot posibilul sa nu.i arat asta dar...ceva nu functioneaza.... Oare daca consum alcool inainte de a mai incerca odata( ca el chiar isi doreste sa faca dragoste cu mine si mi.a spus ca o sa mai incercam odata in una din zilele astea) o sa fiu mai relaxata??? ajutati-ma pls !!!! chiar il iubesc pe baiatul acesta si nu vreau sa-l pierd!!:((


inca o viitoare parasita pe marginea santului!
pickard
Postat pe 24 Decembrie 2010 15:28
Eu inteleg ca aveti in jurul vostru doar miros de sarmale, dar chiar nu puteti sa mirositi o gogorita tip Kudika?
rashela
Postat pe 24 Decembrie 2010 15:41
De la: rashela, la data 2010-12-24 15:41:24Eu inteleg ca aveti in jurul vostru doar miros de sarmale, dar chiar nu puteti sa mirositi o gogorita tip Kudika?


nu mai simtim mirosul
pickard
Postat pe 24 Decembrie 2010 15:44
De la: kudika343500, la data 2010-12-23 14:21:47buna, am 16 ani si am o relatie cu un baiat de ceva timp...el este putin mai mare decat mine (21de ani) in fine...problema este ca eu sunt virgina iar el isi doreste sa faca sex cu mine...pfff...am incercat odata sa facem dar nu stiu ce se intampla deoarece nu putem...adica el zice ca sunt eu prea rigida si ca ar trebui sa ma relaxez insa nu pot...nust..ma simt aiurea stiind ca sunt goala in fata sa....am incercat pe tot posibilul sa nu.i arat asta dar...ceva nu functioneaza.... Oare daca consum alcool inainte de a mai incerca odata( ca el chiar isi doreste sa faca dragoste cu mine si mi.a spus ca o sa mai incercam odata in una din zilele astea) o sa fiu mai relaxata??? ajutati-ma pls !!!! chiar il iubesc pe baiatul acesta si nu vreau sa-l pierd!!:((


Ce inseamna ''ceva timp''? Daca ma intrebi pe mine, e clar ca nu suficient.
Daca tu l-ai iubi cu adevarat, atunci totul ar veni de la sine...dar e clar ca ai niste retineri: poate legate de sentimenele lui fata de tine, de ale tale fata de el, de respectul lui, de varsta frageda la care vrei sa faci pasul asta (stiind ca nu mai poti da apoi timpul inapoi), de faptul ca probabil nu ai multe date despre contraceptie, etc, etc.
E foarte importanta ''prima data''. Trebuie indeplinite multe conditii, ca apoi tu sa ramai ok fara remuscari.
Trebuie sa fii responsabila in primul rand (de ex. atunci cand te intreaba parintii sau prietenii tai daca mai esti virgina, tu sa poti recnoaste ca nu, nu mai esti).
Trebuie sa stii tot ce se poate sti despre contraceptie.
Trebuie sa te iubesti foarte mult cu persoana respectiva, si el la fel pe tine.
Trebuie sa va respectati reciproc foarte mult.
Sa va cunoasteti foarte bine...intai cat mai bine unul pe altul, iar apoi fizic sa incepeti incet incet sa va descoperiti. Asta o sa va ajute in ''prima noapte''.
Incearca sa fii cat poti tu de sigura ca dupa inca 2 saptamani nu iti va da papucii.
Astea si multe altele sunt lucrurile de care ar trebui sa tii cont atunci cand te hotarasti sa faci pasul asta.

pinguina
Postat pe 24 Decembrie 2010 23:38
Nu stiudaca mai citesti topicul dar totusi o Sa-ti raspund...am observat ca ai tot repetat"el chiar isi doreste Sa faca dragoste Cu Mine". Dar tu ce Iti doresti?
lloremmy
Postat pe 14 Februarie 2011 00:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parul 2 De la: kudika311399_silvia 12 Noiembrie 2010 16:38
iubit infidel 29 De la: lempika 21 Septembrie 2010 08:37
DRAGOSTE SAU BANI ? 10 De la: kudika009316 29 Iunie 2009 19:33
ce parere aveti? 4 De la: kudika_12474 20 Iulie 2012 12:45
M-ar insela sau nu sotia ? 11 De la: kudika_976012 23 Noiembrie 2014 13:58