Setari Cookie-uri

intre sot si .........iubit ,amant?oare

Pai da sunt naiva daca vrei u....dar ........daca vroia sex avea. Nu trebuie sa se chinuie sa imi spuna vorbe dulci
ca sa se culce cu mine , stie ca as vrea, de ce naiba se pune sa imi spuna ca m-ar strange in brate ce dracu doar nu vrea sa ma indragostesc de el , vrea sentimente , ce mama naibii vrea .
simona_03
Postat pe 29 Martie 2011 17:48
pai..ti-am cam raspuns ....toti!!vrea sex si gata!!fara obligatii...fara intrebari"unde esti,cu cine"..sau"ia si tu lapte cand vii"!!are darul de a face partida(de sex) sa fie frumoasa!sa te simti dorita!!mai rar asa ceva!!
bucura-te cat poti!traieste!dar nu o face doar ca nu mai simti nimic pt sotul tau!!!
kinki1
Postat pe 29 Martie 2011 17:50
De la: simona_03, la data 2011-03-29 17:48:00Pai da sunt naiva daca vrei u....dar ........daca vroia sex avea. Nu trebuie sa se chinuie sa imi spuna vorbe dulci
ca sa se culce cu mine , stie ca as vrea, de ce naiba se pune sa imi spuna ca m-ar strange in brate ce dracu doar nu vrea sa ma indragostesc de el , vrea sentimente , ce mama naibii vrea .


Potoleste-te! Oricat de atractiv ti-ar parea, tu nu trebuie sa te transformi intr-o adultera. Rezolva-ti problema in casnicie si apoi faci ce-ti doreste inimioara. Mergi drept prin viata!
mimi_ca29
Postat pe 29 Martie 2011 17:54
De la: kinki1, la data 2011-03-29 17:50:47pai..ti-am cam raspuns ....toti!!vrea sex si gata!!fara obligatii...fara intrebari"unde esti,cu cine"..sau"ia si tu lapte cand vii"!!are darul de a face partida(de sex) sa fie frumoasa!sa te simti dorita!!mai rar asa ceva!!
bucura-te cat poti!traieste!dar nu o face doar ca nu mai simti nimic pt sotul tau!!!

La dracu ......imi spune unde e mereu, cu cine, daca vine la mine la munca ,sau unde se duce, mereu imi spune.
Iti spun e ciudat......ma suna sa ma intrebe unde gaseste o farmacie............ha ,ha ,ha stii ca avem una la 50 de metri.
Deci vrea sex dar mai intai sa ma indrgostesc la el, si ...............
simona_03
Postat pe 29 Martie 2011 17:56
de f multe ori e ocupat dar raspunde le tel si ma intreaba daca e urgent .....daca e vb daca nu ma suna mai tarziu, adica desi nu am facut sex si .....imi da atentie..
Ma bucur ca nu mi-am inselat sotul adica nu am facut sex....doar ne-am sarutat
simona_03
Postat pe 29 Martie 2011 17:59
De la: simona_03, la data 2011-03-29 17:56:32
De la: kinki1, la data 2011-03-29 17:50:47pai..ti-am cam raspuns ....toti!!vrea sex si gata!!fara obligatii...fara intrebari"unde esti,cu cine"..sau"ia si tu lapte cand vii"!!are darul de a face partida(de sex) sa fie frumoasa!sa te simti dorita!!mai rar asa ceva!!
bucura-te cat poti!traieste!dar nu o face doar ca nu mai simti nimic pt sotul tau!!!

La dracu ......imi spune unde e mereu, cu cine, daca vine la mine la munca ,sau unde se duce, mereu imi spune.
Iti spun e ciudat......ma suna sa ma intrebe unde gaseste o farmacie............ha ,ha ,ha stii ca avem una la 50 de metri.
Deci vrea sex dar mai intai sa ma indrgostesc la el, si ...............

bai!tu intelegi doar cu parul!zi!ca am si d'ala!!
iti spune doar ce vrea el!ok???iti da impresia ca e al tau!iti comfera sentimentul de stabilitate pe care nu-l mai ai acasa!te simte ca vrei!te face sa te simti importanta in viata lui!unica!doamne! ce frumos lucreaza...acum...ce sa spun??"ascult"doar varianta ta!!ceea ce spui tu ca face poate suna cam asa"imi spune mereu unde e=pt ca-l innebunesc cu telefoanele"...si exemplele pot continua....intotdeauna-s 2 parti!!!tu o vezi pe a ta!!a lui care e??
kinki1
Postat pe 29 Martie 2011 18:02
De la: simona_03, la data 2011-03-28 17:58:22Nu prea stiu cum sa le rezolv. M-am maritat pt ca mi-am dorit o familie si nunta minunata,si sa ma imbrac in rochia de mireasa recunosc ca pt sotul meu nu am avut sentimente puternice inca de la inceput dar mi-am zis ca dragoste vine in timp. am dat-o in bara rau de tot

atunci daca nu simti sentimente puternice... ce vrei?
ipahebirowtnod
Postat pe 29 Martie 2011 18:09
Nu il inebunesc cu tel . Da am inteles asa e ma inebuneste si imi arata ce vreau sa vad si tot ce face el este bine si etc.
simona_03
Postat pe 29 Martie 2011 18:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
clarvizune sau ghicit in tarot sau paranormal 15 De la: kudika511032 8 Iulie 2014 22:34
M-am simtit prima data "mama" cand... 67 De la: criszoe 2 Aprilie 2012 17:36
sanatate 8 De la: andutza_con 27 Septembrie 2011 09:28
Ajutor!Am nevoie de parerile dumneavoastra! 59 De la: kudika_33624 15 Aprilie 2013 08:10
Ce este interzis imi place,dar doare .... 27 De la: ipahebirowtnod 7 Noiembrie 2010 10:29