Setari Cookie-uri

Ce sa fac ?

Am fost la ginecologie pentru prima oara.Mi-a facut Papanicolau si alte analize a scurgerilor . Nu mi-a iesit decat o inflamatie.Numai ca trebuia sa-mi vina menstruatia cand mi-a facut o ecografie si nu putea sa-mi vada nimic...cand am venit dupa analize,bineinteles fiind fara mama nu si-a mai dat la fel de mult interesul si mi-a dat rezultatele si atata.Nu mi-a mai facut ecografie cum mi-a zis...Bun.Mi-a venit ciclul ...pe 10 martie...5 zile,f mult.Ca deobicei.Dar am citit pe internet despre venirea menstruatiei peste sarcina.Mi-am pus problema de o sarcina pentru ca am niste simptome naspa ,schimbari fizice ...imi vine sa vars,sunt sensibila la orice miros ....dorm intruna,dureri de cap ....si burta mi s-a marit.Doar burta... mama doarme linistita acum pentru ca mi-a venit ...dar nu i-am zis de simptome si nu vreau sa treaca iar prin ce a trecut... sa-mi iau un test ? Este sigur ,sigur ?
Alexandra04
Postat pe 2 Aprilie 2011 22:31
De la: johanita09, la data 2011-04-02 22:31:43Am fost la ginecologie pentru prima oara.Mi-a facut Papanicolau si alte analize a scurgerilor . Nu mi-a iesit decat o inflamatie.Numai ca trebuia sa-mi vina menstruatia cand mi-a facut o ecografie si nu putea sa-mi vada nimic...cand am venit dupa analize,bineinteles fiind fara mama nu si-a mai dat la fel de mult interesul si mi-a dat rezultatele si atata.Nu mi-a mai facut ecografie cum mi-a zis...Bun.Mi-a venit ciclul ...pe 10 martie...5 zile,f mult.Ca deobicei.Dar am citit pe internet despre venirea menstruatiei peste sarcina.Mi-am pus problema de o sarcina pentru ca am niste simptome naspa ,schimbari fizice ...imi vine sa vars,sunt sensibila la orice miros ....dorm intruna,dureri de cap ....si burta mi s-a marit.Doar burta... mama doarme linistita acum pentru ca mi-a venit ...dar nu i-am zis de simptome si nu vreau sa treaca iar prin ce a trecut... sa-mi iau un test ? Este sigur ,sigur ?


Ia-ti un test de sarcina pana ajungi la medic.
Slabimsanatos2011
Postat pe 2 Aprilie 2011 22:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nici eu nu mai stiu.. dar poate cineva din exterior ma poate ajuta.. 19 De la: paula27 12 Noiembrie 2009 09:19
Sa lupt sau sa renunt la el? 23 De la: wildcat19 27 Noiembrie 2013 17:29
Eu 21..el 33 19 De la: Valy90 2 Aprilie 2011 13:14
diferenta de varsta 3 De la: steffy91 28 Decembrie 2009 16:04
captiva intre doi... 5 De la: BogdanPaul 27 Februarie 2009 06:24