Setari Cookie-uri

cum se vindeca inimioara???

Salutare, dragelor! Citind postarile voastre, constat ca ma regasesc si eu in problema diferentei de varsta si a altor probleme. Am 22 ani si iubesc de un an jumatate un barbat cu 20 ani mai mare decat mine. Totul a decurs firesc, desi nu m-as fi vazut niciodata in postura asta, mai ales ca parintii nu sunt de acord si trebuie sa tin totul in secret. In ultima vreme insa, problemele se agraveaza si ne certam zilnic, din orice, nu mai are rabdare, nu mai e atent.. Ba mai mult, ma compara cu fosta sotie cand se enerveaza si nu-i convine ceva si nu se poate imparti intre mine si fiica lui adolescenta. Stiu, raspunsul va fi sa ma despart de el cat mai repede, dar il iubesc, ca o nebuna, cum n-am mai iubit pe nimeni, avem atatea amintiri frumoase, m-a facut atat de fericita...dar in acelasi timp m-a si "invatat" ce inseamna plansul si suferinta. Ajutati-ma, va rog, cu sfaturi, cum sa respir fara el, cum sa-mi vindec inimioara care e acum atat de sfasiata???
Tweety08
Postat pe 29 August 2008 16:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DRAGOSTE SAU MILA 10 De la: catalina69 26 Octombrie 2009 11:45
ce sa fac??? 7 De la: deea_sweet 14 Octombrie 2010 17:41
Iubire imposibila 27 De la: bea79 29 Iulie 2011 23:52
Nu stiu ce sa mai cred 31 De la: Cristina___ 23 Iulie 2009 20:16
Am avut o relatie cu finul fratelui meu. 15 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:36