Setari Cookie-uri

Baieti ajutati-ma !

Am o problema, imi place foarte mult de o colega de liceu si ca orice baiat am intrat in discutie cu ea ,i-am loat numarul de telefon ,idu de mess,am vorbit timp de 2 zile ,pana cand colega mea de banca a aflat ca eu vreau vorbesc cu ea si ei ii cam place de mine, desi eu nu am nici o atractie fata de ea,dupa ce a aflat lucrul asta ea s-a dus la fata pe care eu o plac si i-a spus ca-i place de mine, iar oana(fata pe care eu o plac) a inceput sa ma evite desi nu total de cate ori ma intalnesc cu ea pe holurile scolii si colega mea de banca nu e vorbeste foarte ok si imi zambeste tot timpul . ce ar trebui eu sa fac? (eu am aflat ca colega de banca s-a dus sa vorbeasca cu ea de la un prieten care a auzit discutia de la cativa pasi)
kudika381090
Postat pe 3 Aprilie 2011 18:24
De la: kudika381090, la data 2011-04-03 18:24:33Am o problema, imi place foarte mult de o colega de liceu si ca orice baiat am intrat in discutie cu ea ,i-am loat numarul de telefon ,idu de mess,am vorbit timp de 2 zile ,pana cand colega mea de banca a aflat ca eu vreau vorbesc cu ea si ei ii cam place de mine, desi eu nu am nici o atractie fata de ea,dupa ce a aflat lucrul asta ea s-a dus la fata pe care eu o plac si i-a spus ca-i place de mine, iar oana(fata pe care eu o plac) a inceput sa ma evite desi nu total de cate ori ma intalnesc cu ea pe holurile scolii si colega mea de banca nu e vorbeste foarte ok si imi zambeste tot timpul . ce ar trebui eu sa fac? (eu am aflat ca colega de banca s-a dus sa vorbeasca cu ea de la un prieten care a auzit discutia de la cativa pasi)


te duci la fata pe care o placi si ii spui sincer ceea ce ai de spus
ca iti place de ea si numai de ea, iar daca e naiva sa-si traiasca viata dupa ceea ce "barfesc" consoartele ei, ii respecti dorinta si o lasi in pace (nu merita)
dupa ce vorbesti cu ea, nu vad de ce te-ar mai ocoli, decat daca nu-i place de tine
battleofwits
Postat pe 3 Aprilie 2011 18:29
o sa incerc si asta... mersi! sper sa fie ok...
kudika381090
Postat pe 3 Aprilie 2011 18:45
De la: kudika381090, la data 2011-04-03 18:45:54o sa incerc si asta... mersi! sper sa fie ok...


iti urez sinceritate cu fatuca aia,
daca e desteapta va aprecia
battleofwits
Postat pe 3 Aprilie 2011 18:58
De la: kudika381090, la data 2011-04-03 18:24:33Am o problema, imi place foarte mult de o colega de liceu si ca orice baiat am intrat in discutie cu ea ,i-am loat numarul de telefon ,idu de mess,am vorbit timp de 2 zile ,pana cand colega mea de banca a aflat ca eu vreau vorbesc cu ea si ei ii cam place de mine, desi eu nu am nici o atractie fata de ea,dupa ce a aflat lucrul asta ea s-a dus la fata pe care eu o plac si i-a spus ca-i place de mine, iar oana(fata pe care eu o plac) a inceput sa ma evite desi nu total de cate ori ma intalnesc cu ea pe holurile scolii si colega mea de banca nu e vorbeste foarte ok si imi zambeste tot timpul . ce ar trebui eu sa fac? (eu am aflat ca colega de banca s-a dus sa vorbeasca cu ea de la un prieten care a auzit discutia de la cativa pasi)


Simpul.Ii spui ce gandesti si ce vrei.
aaa,si spunei ca pe don'soara colega n-o placi.
Valy90
Postat pe 3 Aprilie 2011 19:32
De la: Valy90, la data 2011-04-03 19:32:52
De la: kudika381090, la data 2011-04-03 18:24:33Am o problema, imi place foarte mult de o colega de liceu si ca orice baiat am intrat in discutie cu ea ,i-am loat numarul de telefon ,idu de mess,am vorbit timp de 2 zile ,pana cand colega mea de banca a aflat ca eu vreau vorbesc cu ea si ei ii cam place de mine, desi eu nu am nici o atractie fata de ea,dupa ce a aflat lucrul asta ea s-a dus la fata pe care eu o plac si i-a spus ca-i place de mine, iar oana(fata pe care eu o plac) a inceput sa ma evite desi nu total de cate ori ma intalnesc cu ea pe holurile scolii si colega mea de banca nu e vorbeste foarte ok si imi zambeste tot timpul . ce ar trebui eu sa fac? (eu am aflat ca colega de banca s-a dus sa vorbeasca cu ea de la un prieten care a auzit discutia de la cativa pasi)


Simpul.Ii spui ce gandesti si ce vrei.
aaa,si spunei ca pe don'soara colega n-o placi.


ai copiat de la mine
battleofwits
Postat pe 3 Aprilie 2011 19:34
De la: battleofwits, la data 2011-04-03 19:34:03
De la: Valy90, la data 2011-04-03 19:32:52
De la: kudika381090, la data 2011-04-03 18:24:33Am o problema, imi place foarte mult de o colega de liceu si ca orice baiat am intrat in discutie cu ea ,i-am loat numarul de telefon ,idu de mess,am vorbit timp de 2 zile ,pana cand colega mea de banca a aflat ca eu vreau vorbesc cu ea si ei ii cam place de mine, desi eu nu am nici o atractie fata de ea,dupa ce a aflat lucrul asta ea s-a dus la fata pe care eu o plac si i-a spus ca-i place de mine, iar oana(fata pe care eu o plac) a inceput sa ma evite desi nu total de cate ori ma intalnesc cu ea pe holurile scolii si colega mea de banca nu e vorbeste foarte ok si imi zambeste tot timpul . ce ar trebui eu sa fac? (eu am aflat ca colega de banca s-a dus sa vorbeasca cu ea de la un prieten care a auzit discutia de la cativa pasi)


Simpul.Ii spui ce gandesti si ce vrei.
aaa,si spunei ca pe don'soara colega n-o placi.


ai copiat de la mine


Exact
Valy90
Postat pe 3 Aprilie 2011 19:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fetelor am nevoie de arerea si un sfat bun de la voi,si va rog nu fiti rautacioase 2 De la: cj25har 22 Iunie 2010 19:49
Fotografie Evenimente (cel mai bun pret) 5 De la: Momente 3 Ianuarie 2014 21:26
vrea sa divorteze pentru mine sau doar ma duce cu minciuna? 71 De la: cristiana84 14 Iunie 2011 22:17
S-A TERMINAT CONCURSUL SAU NU? 4 De la: lynxro 31 Octombrie 2008 00:06
un mic ajutor 5 De la: danabubu 20 Iunie 2008 15:44