Setari Cookie-uri

sarcina?!

Primul contac sexual l-am facut protejat si totul a fost in regula.....dupa terminate ne-am facut rutina..am mers la dush etc....apoi dupa ceva timp, in aceiasi zi, am avut un nou contact sexual...insa de data asta inceputul a fost neprotejat si apoi pt siguranta noastra am folosit prezervativul,si din nou totul a fost sigur si bine.....problema e ca nu stiu daca la inceperea celui de-al doilea contact sexual exista posibilitatea de a ramane insarcinata...se poate sa nu fi ejaculat tot la primul contact si sa fi ejaculat in mine la inceperea celui de al doilea...raspuns urgent va rog
manuik4u
Postat pe 12 Aprilie 2011 18:17
De la: manuik4u, la data 2011-04-12 18:17:19Primul contac sexual l-am facut protejat si totul a fost in regula.....dupa terminate ne-am facut rutina..am mers la dush etc....apoi dupa ceva timp, in aceiasi zi, am avut un nou contact sexual...insa de data asta inceputul a fost neprotejat si apoi pt siguranta noastra am folosit prezervativul,si din nou totul a fost sigur si bine.....problema e ca nu stiu daca la inceperea celui de-al doilea contact sexual exista posibilitatea de a ramane insarcinata...se poate sa nu fi ejaculat tot la primul contact si sa fi ejaculat in mine la inceperea celui de al doilea...raspuns urgent va rog

da! mai ramane
pickard
Postat pe 12 Aprilie 2011 18:21
De la: manuik4u, la data 2011-04-12 18:17:19Primul contac sexual l-am facut protejat si totul a fost in regula.....dupa terminate ne-am facut rutina..am mers la dush etc....apoi dupa ceva timp, in aceiasi zi, am avut un nou contact sexual...insa de data asta inceputul a fost neprotejat si apoi pt siguranta noastra am folosit prezervativul,si din nou totul a fost sigur si bine.....problema e ca nu stiu daca la inceperea celui de-al doilea contact sexual exista posibilitatea de a ramane insarcinata...se poate sa nu fi ejaculat tot la primul contact si sa fi ejaculat in mine la inceperea celui de al doilea...raspuns urgent va rog
uffff,,cam dificil,,,tre sa te testez
thadoogback
Postat pe 12 Aprilie 2011 18:22
De la: thadoogback, la data 2011-04-12 18:22:33
De la: manuik4u, la data 2011-04-12 18:17:19Primul contac sexual l-am facut protejat si totul a fost in regula.....dupa terminate ne-am facut rutina..am mers la dush etc....apoi dupa ceva timp, in aceiasi zi, am avut un nou contact sexual...insa de data asta inceputul a fost neprotejat si apoi pt siguranta noastra am folosit prezervativul,si din nou totul a fost sigur si bine.....problema e ca nu stiu daca la inceperea celui de-al doilea contact sexual exista posibilitatea de a ramane insarcinata...se poate sa nu fi ejaculat tot la primul contact si sa fi ejaculat in mine la inceperea celui de al doilea...raspuns urgent va rog
uffff,,cam dificil,,,tre sa te testez

nu mai te obosi! stiu eu!
dar daca iti face placere, verifica!..mai poti face vreo 15 copii dupa ce te speli
pickard
Postat pe 12 Aprilie 2011 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre ovule vaginale 3 De la: ela_angel 16 Februarie 2011 21:57
spasmofilia si atacurile de panica 18 De la: healthy001005 27 Noiembrie 2017 00:19
Aparatul epilator 26 De la: inimioara_magica 18 Noiembrie 2009 14:53
hidrosadenita 3 De la: camiflorea 27 Martie 2010 23:59
Nodul La San 6 De la: healthy016863 2 Iunie 2010 23:04