Lovituri la san

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Lovituri la san: (4 din 1 vot)

greenfrog Avatarul lui greenfrog

1 mesaj

Buna!Am 13 ani si vroiam sa va intreb ceva.
Acum vreo 9 luni m-ma lovit foarte,foarte rau la san.N-am spus nimanui despre asta pentru ca la inceput n-am crezut ca este ceva rau.
A doua zi,am observat pe san o dungulita mov si am vazut ca era un pic mai mare decat celalalt san.N-am dat atentie,crezand ca o sa-mi treaca peste o sampatama,ma gandeam ca era doar o vanataie,ceva.
Dupa un timp am uitat de ce s-a intamplat.Totul parea sa fie normal,pana cand,in decembrie am inceput sa realizez ca sanul la care ma lovisem se marise foarte mult!Al lucru pe care l-am observat era ca acea dungulita mov se "multiplicase".Erau mai multe dungulite,mai mari sau ma mici,pe tot sanul.Atunci m-am speriat rau de tot.Cateva zile am fost agitata pentru ca aveam impresia ca incepea sa se cam vada diferenta prin bluze.Dupa vreo saptamana,n-am mai dat atentie,iar dupa vreo luna am racit(am fost o saptamana bolnava)si atunci am observat ca a inceput sa ma doara,si inca rau.Durerea a tinut pana mi-a trecut raceala,asa ca n-am dat atentie nici la asta.
Acum cateva zile,am vazut ca diferenta dintre sani s-a marit enorm!!!Se vedem perfect prin bluze ca unul e mai mare si acele "dungulite" s-au transformat in ceva asemanator vergeturilor!Am observat si ca o micuta vergetura da sa apara si pe celalalt san,dar nu ma ingrijoreaza chiar atat de rau cum o face celalalt.Cum am spus,diferenta e ENORMA!Se vede perfect si arata ca si cum as avea numai un san.
Ce poate sa fie?Poate cumva sa fie cancer?
Si cum sa fac sa spun cuiva despre asta?Mi-e foarte rusine si sa stiti ca mamei nu vreau sa-i spun.Mai bine ma duc singura la doctor decat sa-i spun mamei!
Raporteaza abuz de limbaj
bemm Avatarul lui bemm

1647 mesaje

draga mea, mergi la un doctor ginecolog, sau la medicul de familie sa te indrume, nu te gandi la ce este mai rau!
ori cata rusine ti-ar fi trebuie sa ii spui mamei sau unei matuse ceva?
iti iei frumos inima in dinti si le pov exact cum s-a intamplat, cum ai facuto aici pe forum@
fuck you or fuck off
Fosta membra Kudika.ro
Nu vad ce ar fi atat de rusinos sa ii spui mamei Probabil ti s-a inflamat sanul. Spune-i mamei si mergeti la medic imediat. Poti avea probleme grave pe viitor daca amani.
ad__83 Avatarul lui ad__83

2961 mesaje
Oras: bucuresti

De la: greenfrog, la data 2011-04-15 10:51:43Buna!Am 13 ani si vroiam sa va intreb ceva.
Acum vreo 9 luni m-ma lovit foarte,foarte rau la san.N-am spus nimanui despre asta pentru ca la inceput n-am crezut ca este ceva rau.
A doua zi,am observat pe san o dungulita mov si am vazut ca era un pic mai mare decat celalalt san.N-am dat atentie,crezand ca o sa-mi treaca peste o sampatama,ma gandeam ca era doar o vanataie,ceva.
Dupa un timp am uitat de ce s-a intamplat.Totul parea sa fie normal,pana cand,in decembrie am inceput sa realizez ca sanul la care ma lovisem se marise foarte mult!Al lucru pe care l-am observat era ca acea dungulita mov se "multiplicase".Erau mai multe dungulite,mai mari sau ma mici,pe tot sanul.Atunci m-am speriat rau de tot.Cateva zile am fost agitata pentru ca aveam impresia ca incepea sa se cam vada diferenta prin bluze.Dupa vreo saptamana,n-am mai dat atentie,iar dupa vreo luna am racit(am fost o saptamana bolnava)si atunci am observat ca a inceput sa ma doara,si inca rau.Durerea a tinut pana mi-a trecut raceala,asa ca n-am dat atentie nici la asta.
Acum cateva zile,am vazut ca diferenta dintre sani s-a marit enorm!!!Se vedem perfect prin bluze ca unul e mai mare si acele "dungulite" s-au transformat in ceva asemanator vergeturilor!Am observat si ca o micuta vergetura da sa apara si pe celalalt san,dar nu ma ingrijoreaza chiar atat de rau cum o face celalalt.Cum am spus,diferenta e ENORMA!Se vede perfect si arata ca si cum as avea numai un san.
Si cum sa fac sa spun cuiva despre asta?Mi-e foarte rusine si sa stiti ca mamei nu vreau sa-i spun.Mai bine ma duc singura la doctor decat sa-i spun mamei!

eu nu inteleg....Dc sa iti fie rusine??ce naibi este rusinos??
Iadul este gol si toti diavolii sunt aici. William Shakespeare
Fosta membra Kudika.ro
De la: ad__83, la data 2011-04-15 10:59:29

asa a fost invatata de parinti
NU lsați copii s se joace cu iubirea! .... Pentru femei bogate intr n NTOVRȘIRE
Fosta membra Kudika.ro
De la: greenfrog, la data 2011-04-15 10:51:43Buna!Am 13 ani si vroiam sa va intreb ceva.

Mamei tale de ce nu i-ai zice?Ti-e frica ca te duce la ginecolog si descopera alte chestii??
O fata buna e greu de gasit.O fata rea e greu de multumit.Am un suflet de copil care refuza sa creasca.Mi-e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta..
ad__83 Avatarul lui ad__83

2961 mesaje
Oras: bucuresti

De la: battleofwits, la data 2011-04-15 11:27:53
De la: ad__83, la data 2011-04-15 10:59:29

asa a fost invatata de parinti

aha bine...multumesc ptr raspuns
oare si a rezolvat problema?
Iadul este gol si toti diavolii sunt aici. William Shakespeare