Setari Cookie-uri

ma iubeste? ajutor :)

Buna fetelor! Ma numesc Oana si va scriu pt ca ma aflu intr o situatie destul de delicata. acum 3 ani, am cunoscut un baiat.am fost impreuna,.ne am iubit...si apoi ne am despartit dupa o scurta perioada de timp ,pt ca el trebuia sa plece la facultate,iar eu eram inca la liceu . acum ,de ceva timp am reluat legatura,dar doar ca amici , pt ca el are o relatie de 1 an . Vbim foarte mult la telefon si imi spune orice...iar eu la fel.a fost primul baiat din viata mea si poate de asta nici acum nu l-am uitat ...saptamana trecuta ,ne- am revazut dupa atata timp ,cu motivul de a-mi reformata calculatorul. am plecat la bucuresti la facultate si am spus ca o sa iau calcu cand ma intorc in week-end. s-a oferit sa ma duca acasa...iar eu am acceptat fiind nerabdatoare sa fiu cu el cat mai mult. m a invitat la el cu pretextul ca vrea sa mai stam de vorba. si s- a intamplat din nou...am facut dragoste...ii era teama ca in perioada cat am fost despartiti as fi fost cu altcineva,si ma implora sa ii spun adevarul.nefiind cu nimeni,nu aveam ce sa i spun si am preferat sa tac, a doua zi,am vbit la telefon si mi a zis ca ii pare rau ,ca isi iubeste prietena,si ca vrea sa uite. eu nu cred ca ii pare rau pt ca el a vrut sa fim iarasi impreuna ...si imi spune ca nu putem sa ne impacam din cauza diferentelor sociale(parintii mei avand o situatie financiara mai buna decat ai lui),ca el vrea o fata simpla..cu toate astea am continuat sa vbim la tel ...ce sa cred?
oanarosu2
Postat pe 15 Aprilie 2011 23:37
nu te iubeste.
nici pe tine nici pe prietena lui!
geo_refinantat
Postat pe 15 Aprilie 2011 23:41
A vrut sa fiti iar impreuna? Adica a vrut sa te culci cu el, vrei sa spui. Ca doar ti-a zis ca NU vrea o relatie cu tine intrucat are prietena. Saraca prietena, saracuta de tine.
Nu-i evident ca NU te iubeste?
rashela
Postat pe 16 Aprilie 2011 00:40
Da..din pacate sunt de acord cu rachel...a vrut decat sa isi aduca aminte de vremurile alta data sau pur si simplu a profitat de vulnerabilitatea ta, din pacate. Din moment ce te-a sunat si ti-a spus ca o iubeste pe prietena lui este clar ca nu te iubeste, pt ca altfel elimina cuvantul te iubesc care se adreseaza iubitei lui. Iar asta cu diferentele sociale este doar o scuza
Nu-i mai raspunde la telefon si nici nu mai acepta sa te vezi cu el si gandeste-te ca iubita lui, saraca, nu are nici o vina si nu merita asta chiar daca a fost primul tau iubit.
I-o de la capat cu altcineva ca el este o cauza pierduta
verraa
Postat pe 16 Aprilie 2011 05:58
Pardon rashela , sper sa nu te superi ca nu am scris corect mai sus
verraa
Postat pe 16 Aprilie 2011 06:00
De la: oanarosu2, la data 2011-04-15 23:37:29..cu toate astea am continuat sa vbim la tel ...ce sa cred?

Cred ca nu va iubeste pe niciuna.
Pentru tine are o...atractie sexuala. Dupa ce isi satisface pofta tu redevi "prietena" din trecut, pentru ca el are o iubita.
Poate ca ar trebui sa ai si tu un nou iubit.
_vio_
Postat pe 16 Aprilie 2011 09:47
Cauzele financiare erau doar un pretext patetic pentru a nu recunoaste ca a vrut de la tine doar sex. Asta e, invata din experienta si fii mai prudenta in privinta baietilor, pentru ca stii cum se spune``nu tot ce zboara se mananca``.
Eva32
Postat pe 28 Aprilie 2011 00:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa raman sau sa-mi vad de viata? 5 De la: kudika027825 25 Aprilie 2010 14:55
cum sa il uit? ajutati`ma va rog 13 De la: brunettalore_yahoo_com 27 Mai 2009 17:38
Nu vreau sa ma judecati, vreau sa ma ajutati... 541 De la: kudika328133 1 Noiembrie 2010 14:10
e musulman 61 De la: kukla 28 Septembrie 2011 01:03
relatie ciudata 52 De la: Micaell 9 Februarie 2012 12:01