Setari Cookie-uri

ce faci cand stii ca tea inselat cu o pustoaica de 15 ani ??

buna am 22 de ani am o relatie de 7 ani ,,de ceva timp sunt plecata din tara dar am fost si acasa,intro zi o fata imi trimite un mail cu idi ei de messenger ca vrea sa vb u mine.eu nu stiam despre ce este vb ,afland ca ea este u prietenu meu decand am pleat eu din tara mia trimis poze cu iei doi ,mam simtit oribil vazandui impreuna.si mai dureros a fost ca mia zis ca.cand eu am fost acasa a stat u amandoua ,dar numi pot da seamaa cum avea timp..si ea nu este singura au mai fost mai multe...
andreiutza89
Postat pe 17 Aprilie 2011 11:36
"Ce faci cand stii ca tea inselat cu o pustoaica de 15 ani ??"
daca pui asemenea intrebari...raspunsul este...nimic din ceea ce ar fi logic si normal
miss_darine
Postat pe 17 Aprilie 2011 12:02
De la: andreiutza89, la data 2011-04-17 11:36:35buna am 22 de ani am o relatie de 7 ani ,,de ceva timp sunt plecata din tara dar am fost si acasa,intro zi o fata imi trimite un mail cu idi ei de messenger ca vrea sa vb u mine.eu nu stiam despre ce este vb ,afland ca ea este u prietenu meu decand am pleat eu din tara mia trimis poze cu iei doi ,mam simtit oribil vazandui impreuna.si mai dureros a fost ca mia zis ca.cand eu am fost acasa a stat u amandoua ,dar numi pot da seamaa cum avea timp..si ea nu este singura au mai fost mai multe...


Simplu,bagajelul si la gara.
Valy90
Postat pe 17 Aprilie 2011 12:11
De la: andreiutza89, la data 2011-04-17 11:36:35buna am 22 de ani am o relatie de 7 ani ,,de ceva timp sunt plecata din tara dar am fost si acasa,intro zi o fata imi trimite un mail cu idi ei de messenger ca vrea sa vb u mine.eu nu stiam despre ce este vb ,afland ca ea este u prietenu meu decand am pleat eu din tara mia trimis poze cu iei doi ,mam simtit oribil vazandui impreuna.si mai dureros a fost ca mia zis ca.cand eu am fost acasa a stat u amandoua ,dar numi pot da seamaa cum avea timp..si ea nu este singura au mai fost mai multe...[/quote
Eu nu vreau sa te supar, dar am mai spus si pe alt topic ca relatiile la distanta nu tin. Rezista cateva luni, un an maxim..apoi intervine altcineva in relatie, ori din partea ta, ori din partea lui. Omul are nevoie de afectiune, de apropiere si din pacate tu nu mai erai langa el. Eu nu il scuz si iti spun ca relatia nu cred ca mai poate fi salvata, pt ca nu trebuie sa stai sa suporti infidelitatile lui...legatura s-a rup... Si mai gandestete ca el nu a renuntat la ea nici cand erai tu cu el in tara, deci nu este ceva trecator, chiar s-a atasat de altcineva si aceea nu esti tu.
Cu toate astea tu trebuie sa il confrunti si sa porti o conversatie serioasacu el, pentru ca are dreptul sa stie ce se intampla cu tine si sa vezi daca mai puteti continua sau nu, sau mai bine zis daca vei putea tu sa treci peste sau nu. Insa relatia nu va mai fi aceeasi...
Mult noroc
verraa
Postat pe 18 Aprilie 2011 14:00
De la: andreiutza89, la data 2011-04-17 11:36:35buna am 22 de ani am o relatie de 7 ani ,,de ceva timp sunt plecata din tara dar am fost si acasa,intro zi o fata imi trimite un mail cu idi ei de messenger ca vrea sa vb u mine.eu nu stiam despre ce este vb ,afland ca ea este u prietenu meu decand am pleat eu din tara mia trimis poze cu iei doi ,mam simtit oribil vazandui impreuna.si mai dureros a fost ca mia zis ca.cand eu am fost acasa a stat u amandoua ,dar numi pot da seamaa cum avea timp..si ea nu este singura au mai fost mai multe...


anunti politia despre o posibila corupere de minori!
geo_refinantat
Postat pe 18 Aprilie 2011 15:12
Nu ai sa te astepti mai mult de la o fata de 15 ani care nu stie inca ce vrea de la ea. O lasi in pace sa realizeze singura,nu trebuie sa mai stai cu ea.
Elyaa
Postat pe 29 Aprilie 2011 12:03
The_Exile
Postat pe 29 Aprilie 2011 12:43
De la: Elyaa, la data 2011-04-29 12:03:54Nu ai sa te astepti mai mult de la o fata de 15 ani care nu stie inca ce vrea de la ea. O lasi in pace sa realizeze singura,nu trebuie sa mai stai cu ea.


care cu cine sau cine cu cine??? ca mi-s zapacita rau!!!
vitamina_c
Postat pe 29 Aprilie 2011 12:58
De la: andreiutza89, la data 2011-04-17 11:36:35buna am 22 de ani am o relatie de 7 ani ,,de ceva timp sunt plecata din tara dar am fost si acasa,intro zi o fata imi trimite un mail cu idi ei de messenger ca vrea sa vb u mine.eu nu stiam despre ce este vb ,afland ca ea este u prietenu meu decand am pleat eu din tara mia trimis poze cu iei doi ,mam simtit oribil vazandui impreuna.si mai dureros a fost ca mia zis ca.cand eu am fost acasa a stat u amandoua ,dar numi pot da seamaa cum avea timp..si ea nu este singura au mai fost mai multe...




22 - 7 = 15 !!! cred ca-i place 15 !!!
contesina
Postat pe 30 Aprilie 2011 08:22
De la: andreiutza89, la data 2011-04-17 11:36:35buna am 22 de ani am o relatie de 7 ani ,,de ceva timp sunt plecata din tara dar am fost si acasa,intro zi o fata imi trimite un mail cu idi ei de messenger ca vrea sa vb u mine.eu nu stiam despre ce este vb ,afland ca ea este u prietenu meu decand am pleat eu din tara mia trimis poze cu iei doi ,mam simtit oribil vazandui impreuna.si mai dureros a fost ca mia zis ca.cand eu am fost acasa a stat u amandoua ,dar numi pot da seamaa cum avea timp..si ea nu este singura au mai fost mai multe...


Intr-o
Eu
prietenul
de cand
mi-a
ei
m-am
vazandu-i
Si
mi-a
ca cand ?????
nu-mi


Dupa toate astea pot sa-ti spun doar atat: Esti toanta de dai in gropi si la carte si la barbati.
Lasa-l dracu', invata sa scrii si nu numai si altul la rand.

Postat pe 30 Aprilie 2011 11:56
De la: scorpio67, la data 2011-04-30 11:56:25

Intr-o
Eu
prietenul
de cand
mi-a
ei
m-am
vazandu-i
Si
mi-a
ca cand ?????
nu-mi


Dupa toate astea pot sa-ti spun doar atat: Esti toanta de dai in gropi si la carte si la barbati.
Lasa-l dracu', invata sa scrii si nu numai si altul la rand.


Scorpio mrrr sunt perfect de acord cu tine. Ai pus degetul pe rana.
BlueBubble
Postat pe 30 Aprilie 2011 12:45
De la: BlueBubble, la data 2011-04-30 12:45:38
De la: scorpio67, la data 2011-04-30 11:56:25

Intr-o
Eu
prietenul
de cand
mi-a
ei
m-am
vazandu-i
Si
mi-a
ca cand ?????
nu-mi


Dupa toate astea pot sa-ti spun doar atat: Esti toanta de dai in gropi si la carte si la barbati.
Lasa-l dracu', invata sa scrii si nu numai si altul la rand.


Scorpio mrrr sunt perfect de acord cu tine. Ai pus degetul pe rana.
Scorpiuta este intotdeauna ea insasi

The_Exile
Postat pe 30 Aprilie 2011 14:08
De la: Tharr, la data 2011-04-30 14:08:35
De la: BlueBubble, la data 2011-04-30 12:45:38
De la: scorpio67, la data 2011-04-30 11:56:25

Intr-o
Eu
prietenul
de cand
mi-a
ei
m-am
vazandu-i
Si
mi-a
ca cand ?????
nu-mi


Dupa toate astea pot sa-ti spun doar atat: Esti toanta de dai in gropi si la carte si la barbati.
Lasa-l dracu', invata sa scrii si nu numai si altul la rand.


Scorpio mrrr sunt perfect de acord cu tine. Ai pus degetul pe rana.
Scorpiuta este intotdeauna ea insasi



As putea oare sa nu fiu eu ? n-as avea farmec altfel!

Postat pe 2 Mai 2011 21:05
Draga mea, esti tanara, esti frumoasa si independenta. Vezi-ti de viata ta si lasa-l pe el cu pustoaicele lui. Poti i mai bine de atat, decat sa fii inselata de un idiot.
Eva32
Postat pe 7 Mai 2011 01:33
De la: andreiutza89, la data 2011-04-17 11:36:35buna am 22 de ani am o relatie de 7 ani ,,de ceva timp sunt plecata din tara dar am fost si acasa,intro zi o fata imi trimite un mail cu idi ei de messenger ca vrea sa vb u mine.eu nu stiam despre ce este vb ,afland ca ea este u prietenu meu decand am pleat eu din tara mia trimis poze cu iei doi ,mam simtit oribil vazandui impreuna.si mai dureros a fost ca mia zis ca.cand eu am fost acasa a stat u amandoua ,dar numi pot da seamaa cum avea timp..si ea nu este singura au mai fost mai multe...


1. invata sa scrii limba romana - e rusinos sa ai 22 de ani si sa scrii asa;
2. daca esti plecata din tara si ai si 22 de ani chiar credeai ca prietenul tau ( care probabil are tot 20 si ceva de ani) o sa astepte ca un sfant sa ce? aveati planuri de intemeiere a unei familii ca sa emiti astfel de pretentii? Fii serioasa!
3. cum adica ce sa faci? il lasi! si-asa e prost cat sa se laude ca te inseala, si e cam dezaxat daca ii place sa se incurce cu minore.
mihaelaghet
Postat pe 7 Mai 2011 09:53
De la: mihaelaghet, la data 2011-05-07 09:53:03
1. invata sa scrii limba romana - e rusinos sa ai 22 de ani si sa scrii asa;



te-ai trezit dimineata si ai considerat ca-i cazu' sa te faci remarcata!?
geo_refinantat
Postat pe 7 Mai 2011 10:00
De la: andreiutza89, la data 2011-04-17 11:36:35buna am 22 de ani am o relatie de 7 ani ,,de ceva timp sunt plecata din tara dar am fost si acasa,intro zi o fata imi trimite un mail cu idi ei de messenger ca vrea sa vb u mine.eu nu stiam despre ce este vb ,afland ca ea este u prietenu meu decand am pleat eu din tara mia trimis poze cu iei doi ,mam simtit oribil vazandui impreuna.si mai dureros a fost ca mia zis ca.cand eu am fost acasa a stat u amandoua ,dar numi pot da seamaa cum avea timp..si ea nu este singura au mai fost mai multe...





Ai 22 de ani..nu 50. Mergi mai departe..
Si tu aveai 15 ani cand ati inceput voi relatia.
Poate ii plac fetele de 15 ani
Ioa88Ana
Postat pe 7 Mai 2011 10:17
eu,daca as fi in locul tau l-as lasa,nu l-as mai cauta,nu i-as mai raspunde la telefon.asta merita orice barbat care inseala
nico_nico00
Postat pe 7 Mai 2011 13:42
invata limba romana, scris si vorbit de preferat.
pansy
Postat pe 7 Mai 2011 13:54
De la: geo_refinantat, la data 2011-05-07 10:00:02
De la: mihaelaghet, la data 2011-05-07 09:53:03
1. invata sa scrii limba romana - e rusinos sa ai 22 de ani si sa scrii asa;



te-ai trezit dimineata si ai considerat ca-i cazu' sa te faci remarcata!?


probleme Gogule? Nu vreau eu sa ma remarc pacatele mele. Sunt altii care se bat sa dea frumos aici pe blog sa fie "remarcati" cum zici tu. Nu dau nume, dar au pareri pe orice tema postata. Probabil au mult timp liber.Eu nu am nevoie sa ma bage in seama unu de-al de tu sau alti useri prolifici de pe blog.

Multa sanatate, sa te ajute Dumnezeu sa fii remarcat(a)!
mihaelaghet
Postat pe 7 Mai 2011 16:17
De la: andreiutza89, la data 2011-04-17 11:36:35buna am 22 de ani am o relatie de 7 ani ,,de ceva timp sunt plecata din tara dar am fost si acasa,intro zi o fata imi trimite un mail cu idi ei de messenger ca vrea sa vb u mine.eu nu stiam despre ce este vb ,afland ca ea este u prietenu meu decand am pleat eu din tara mia trimis poze cu iei doi ,mam simtit oribil vazandui impreuna.si mai dureros a fost ca mia zis ca.cand eu am fost acasa a stat u amandoua ,dar numi pot da seamaa cum avea timp..si ea nu este singura au mai fost mai multe...

ce faci cand la 22 de ani nu stii sa scrii corect?:D
delicacy
Postat pe 7 Mai 2011 18:47
De la: Eva32, la data 2011-05-07 01:33:34Draga mea, esti tanara, esti frumoasa si independenta. Vezi-ti de viata ta si lasa-l pe el cu pustoaicele lui. Poti i mai bine de atat, decat sa fii inselata de un idiot.

de unde stii ca e frumoasa??? nu are nici o poza..tare
delicacy
Postat pe 7 Mai 2011 18:51
da am 22 de ani si imi cer scuze pt greselile de ortografie.....nu vreau sa ma fac remarcata ...nu aveam si nu am cu cine vorbi,asa mam gandit sa scriu si eu...ce gandeam,in acel moment eram foarte nervoasa si am scris poate ce nu trebuia.am gresit soryy.poate nu sunt singura care face greseli de ortografie.
andreiutza89
Postat pe 7 Mai 2011 19:18
mai, Tharr, e tare esti
mi-a placut.
elena_2012
Postat pe 7 Mai 2011 19:18
Il poti reclama la politie pentru corupere de minore. Pedofilia se pedepseste cu inchisoare.
Jaqueline_healthy
Postat pe 7 Mai 2011 23:03
... Pai daca in halul asta te exprimi si oral, ca si in scris...nu ma mira !!!!
Mai pune mana pe o carte de gramatica, poate rezolvi si restul problemelor...
kudika351516
Postat pe 7 Mai 2011 23:32
si femeile mai fac la fel la mine ma fact un streper de 2 lei cersetor in spania si acuma cauta sa ma impace si nu stie cum
shakhalu
Postat pe 8 Mai 2011 08:58

Daca nu poti uita evenimentul incearca sa te uite el pe tine. Apropo nu am inteles ce ai vorbit tu pustoaica, de ce te contactat ?

Pentru ati rarata niste poze? (super tare vreu si eu pozele :)) )
net75413
Postat pe 8 Mai 2011 10:02
lol...
dareia
Postat pe 8 Mai 2011 10:44
Invat sa scriu corect: "te-a inselat" in loc de "tea inselat".
Cred ca te-ai cam inselat cu limba romana......
kudika399368
Postat pe 8 Mai 2011 10:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce s-a intamplat... 7 De la: Micaell 15 Mai 2011 18:23
las sau egoist? 14 De la: robo_sr 9 Decembrie 2009 17:01
il vreau inapoi 14 De la: _Cryssa_ 12 Martie 2011 10:41
Trash The Dress- poezia asezata in rama 2 De la: Dor_a 18 Octombrie 2009 08:30
Copilul amantei 171 De la: kukla 6 Octombrie 2011 18:28