Setari Cookie-uri

Buna

Nici nustiu cum sa incep si de unde.Am cunoscut pe cineva pe net,l-am asteptat 1 an sa vina,lucreaza in afara,a venit intr-un sf de Craciun,totul bn si frumos,dar era mereu bipuit de o femeie,pana intr-un final am rasp si era iubita lui cu care statea acolo de 1 an,mi-a spus ea.Am suferit enorm,mi-a promis ca o termina cu ea de cum ajunge acolo,ea era din ucraina maritata cu 3 copiii,dar nu a fost asa,m-a mintit tot anul urmator ca nu mai este cu ea,dar nici nu isi dorea sa vin la el intr-o mica vacanta,Intr-un final se hotaraste sa se intoarca definitiv in tara,m-a chemat la el a facut bagajele si am venit,a stat 4 luni,de 3 saptamani este plecat iarasi acolo,dar in acelasi timp el si cu aceea femeie au tinut mereu leg prin msg,bip-uri,si a fost plecata acasa la barbatsu.In sf a plecat,de cum a ajuns acolo s-a schimbat total,nu mai intra pe mess,motiv ca nu are credit,cu toate ca l-am prins ca vb cu alcineva intr-o seara,bineinteles ca tot cu o femeie,nu imi spune ce feace absolut nimic,ce pot sa cred?Cum sa il fac sa sufere macar un sfert cat sufar eu acum.
kudika386678
Postat pe 22 Aprilie 2011 16:28
Nu trebuie sa-l faci sa sufere, pt ca oricum nu-i pasa de tine, orice ai face. Ceea ce trebuie sa faci e sa nu mai suferi tu. Ignora-l, uita-l si cauta-ti fericirea in alta parte, pt ca la el gasesti doar indiferenta si nesimtire.

Paste fericit!
mimi_ca29
Postat pe 22 Aprilie 2011 16:35
De la: mimi_ca29, la data 2011-04-22 16:35:25Nu trebuie sa-l faci sa sufere, pt ca oricum nu-i pasa de tine, orice ai face. Ceea ce trebuie sa faci e sa nu mai suferi tu. Ignora-l, uita-l si cauta-ti fericirea in alta parte, pt ca la el gasesti doar indiferenta si nesimtire.

Paste fericit!

c'est vrai, oricum asa sunt unii oamenii
cu toate astea Paste fericit tuturor mimi spor la bucatarela
yumy
Postat pe 22 Aprilie 2011 16:42
De la: yumy, la data 2011-04-22 16:42:30
De la: mimi_ca29, la data 2011-04-22 16:35:25Nu trebuie sa-l faci sa sufere, pt ca oricum nu-i pasa de tine, orice ai face. Ceea ce trebuie sa faci e sa nu mai suferi tu. Ignora-l, uita-l si cauta-ti fericirea in alta parte, pt ca la el gasesti doar indiferenta si nesimtire.

Paste fericit!

c'est vrai, oricum asa sunt unii oamenii
cu toate astea Paste fericit tuturor mimi spor la bucatarela


Paste fericit si tie, YUMMY. Sper sa te distrezi alaturi de cei dragi si sa mananci pe saturate. La bucatarie inca nu am terminat, sunt rupta.

P.S
mimi_ca29
Postat pe 22 Aprilie 2011 16:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intamplari haioase 11 De la: dulcyka 24 Octombrie 2009 19:04
prevenirea traficului de persoane si a evaziuniifiscale pe piata muncii 1 De la: sadora 21 August 2009 13:28
Ce ar trebui sa fac? 149 De la: kudika021451 4 Iulie 2011 17:22
oare ce are in cap? 21 De la: pamela_1 14 Iulie 2009 14:19
femeia gemeni +barbatul fecioara 2 De la: carmen_lungu21 30 Aprilie 2010 22:30