Setari Cookie-uri

Cum este barbatul capricorn?..ce stiti despre aceasta zodie?

Cum este barbatul capricorn?..ce stiti despre aceasta zodie?
Helenita31
Postat pe 14 Mai 2011 14:37
Eu am avut un prieten ,capricorn, cam 4 ani...Motivul despartirii..gelozia...din partea lui.Era extrem de gelos si posesiv si fara nici un motiv...Dar totusi consider ca felul de a fi a unui om nu consta doar in caracteristicile zodiei..conteaza educatia de acasa, gradul de cultura etc...deci...bafta multa:)
kudika028081
Postat pe 23 Mai 2011 00:51
Buna,ma numesc dana si vreau sa spun ca traiesc de 3 ani jum langa un capricorn minunat.este sensibil,serios,familist convis , ff iubitor.avem si un bebe de 2 anisori.unui capricorn tr sa stii sa i te bagi pe sub piele,sa stii sal faci sa te iubeasca si sa simnta ca poate avea incredere in tn.nu sunt persoane neserioase si le place sa stie ca cei al lor,e pus deoparte.sper ca sa ai norocul sa fie si al tau la fel ca al meu.mult succes si sa fii iubita
danut_za
Postat pe 23 Mai 2011 21:07
Neserios, afemeiat. Am avut o relatie de 7 ani cu unul. Acum plange dupa mine si ma streseaza la 4 ani dupa despartire, la fiecare colt de strada. Nu te lua dupa zodie, depinde de educatia fiecarui om. Tata este taur si nu ma inteleg cu el deloc. Actualul iubit, si viitorul sot este tot taur si ne intelegem din priviri. Suntem impreuna de 3 ani si jumatate si ii multumesc Lui Dumnezeu in fiecare secunda ca ne-am intalnit. Am trecut prin multe alaturi de el, comparativ cu primul, si nu s-a dezis de mine si nu s-a dezlipit de mine macar 1 secunda. Conteaza sa fie scanteia intre voi. Lasa prostiile cu zodiile. Parintii nostrii nici nu stiau ce-s astea si uite ca au intemeiat familii rezistente si au crescut copii impreuna. Bafta cu el. Nu generaliza oamenii, asta am vrut sa intelegi. Fiecare e diferit in felul lui.
kudika387295
Postat pe 24 Mai 2011 21:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mare nelamurire.. 2 De la: isabelle_11 1 Iulie 2011 21:36
Primul contact sexual..sfaturi?parareri?:-s 15 De la: kudika_16923 8 Iulie 2013 13:42
http://papucei.ro/ghete-piele-naturala-maro-blanita-iepure-bej 1 De la: munteanuoanaroxana1981 14 Decembrie 2011 00:57
singur de sarbatori ! 16 De la: kudika493150 5 Ianuarie 2012 22:09
kudika si facebook 2 De la: kudika036062 14 Martie 2012 10:10