Setari Cookie-uri

Ne placem, dar colegele ne impiedica sa fim impreuna

Salut!Imi place de un baiat.Lucram impreuna in acelasi loc.Nu ne stim de mult, dar cu toate astea am impresia ca si lui ii place de mine, dar e mai timid.Arata foarte bine si colegele cred ca sunt invidioase ca el ma place.Au facut ele ce-au facut si m-au schimbat pe tura cealalta.Cand eu lucrez dimineata, el lucreaza dupa-amiaza, iar cand eu lucrez dupa-amiaza el lucreaza dimineata.Nu ne suprapunem decat duminica cand lucram 11 ore si in rest cate doua ore pe zi, dar nu putem sa vorbim, ca sunt camere de luat vederi in tot magazinul.Nu am numarul lui, nici el pe al meu, deci nu prea avem cum sa luam legatura.Iar el pleaca intr-o luna in America, sa lucreze acolo, a venit sa lucreze aici doar cat a avut concediu acolo.Cum credeti ca as putea sa fac pentru a lua legatura cu el si cum credeti ca l-as putea convinge sa nu mai plece in America?
Achillesluv
Postat pe 7 Decembrie 2014 20:34
fat frumos nu esti tu umpic cam prost
kudika_976884
Postat pe 7 Decembrie 2014 21:10
kudika_976884
Postat pe 7 Decembrie 2014 21:10
De la: Achillesluv, la data 2014-12-07 20:34:41Salut!Imi place de un baiat.Lucram impreuna in acelasi loc.Nu ne stim de mult, dar cu toate astea am impresia ca si lui ii place de mine, dar e mai timid.Arata foarte bine si colegele cred ca sunt invidioase ca el ma place.Au facut ele ce-au facut si m-au schimbat pe tura cealalta.Cand eu lucrez dimineata, el lucreaza dupa-amiaza, iar cand eu lucrez dupa-amiaza el lucreaza dimineata.Nu ne suprapunem decat duminica cand lucram 11 ore si in rest cate doua ore pe zi, dar nu putem sa vorbim, ca sunt camere de luat vederi in tot magazinul.Nu am numarul lui, nici el pe al meu, deci nu prea avem cum sa luam legatura.Iar el pleaca intr-o luna in America, sa lucreze acolo, a venit sa lucreze aici doar cat a avut concediu acolo.Cum credeti ca as putea sa fac pentru a lua legatura cu el si cum credeti ca l-as putea convinge sa nu mai plece in America?


Lasa-l in pace!!!

Nu am inteles,esti barbat sau femeie????
kudika_15804
Postat pe 8 Decembrie 2014 07:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poveste de viata... 25 De la: o_inima_pustie 8 Februarie 2009 09:28
PSIHOLOG BUN 2 De la: delia_ro2000 3 Februarie 2011 15:29
care sunt cele mai scarboase gesturi, atitudini etc pe care nu le agreati la oameni? 6 De la: monaram 11 Septembrie 2009 21:33
hmm... 7 De la: uitarea_aducerii_aminte 13 Mai 2009 10:20
jurnalul meu 103 De la: iulia069834 21 Aprilie 2010 15:12