Setari Cookie-uri

Am pe cineva,imi place altcineva!

Nu credeam ca o sa apelez la asa ceva vreodata.Am 28 de ani.Sunt intr-o relatie cu o fata din 2004.Este o fata extraordinara,am fost primul ei prieten si singurul.Acum 2 luni,am cunoscut accidental o fata de 20 ani.Am vorbit pe mess,ne-am intalnit o data,si am descoperit o serie de chestii,care mi-au dat viata peste cap.Si ea ma place,mi-a spus ca ca a gasit in mine ceva diferit,cum si eu am gasit la ea ceva diferit.O plac din ce in ce mai mult.Ea a fost clara,mi-a spus ca e mai bine pt amandoi,sa ne vedem de viata fiecare si sa fim prieteni buni si atat.Am incercat sa o ignor,sa nu mai tin legatura deloc.Nu m-a lasat si m-a abordat ea.I-am zis sa nu ma mai abordeze nici macar pt salut.Nu a tinut.Ne-am intalnit si a fost din nou un schimb de priviri,si am ajuns de unde am plecat.Eu as vrea sa nu o mai caut,dar nu pot.Ea nici nu ma lasa,nici nu ma tine...Ce as putea sa fac sa fiu cu aceasta fata?Eu sunt in pesti,prietena mea e in pesti,fata asta e in scorpion.Un trio perfect...pls help....
alexlovesteaua
Postat pe 31 Mai 2011 14:40
De la: alexlovesteaua, la data 2011-05-31 14:40:44Nu credeam ca o sa apelez la asa ceva vreodata.Am 28 de ani.Sunt intr-o relatie cu o fata din 2004.Este o fata extraordinara,am fost primul ei prieten si singurul.Acum 2 luni,am cunoscut accidental o fata de 20 ani.Am vorbit pe mess,ne-am intalnit o data,si am descoperit o serie de chestii,care mi-au dat viata peste cap.Si ea ma place,mi-a spus ca ca a gasit in mine ceva diferit,cum si eu am gasit la ea ceva diferit.O plac din ce in ce mai mult.Ea a fost clara,mi-a spus ca e mai bine pt amandoi,sa ne vedem de viata fiecare si sa fim prieteni buni si atat.Am incercat sa o ignor,sa nu mai tin legatura deloc.Nu m-a lasat si m-a abordat ea.I-am zis sa nu ma mai abordeze nici macar pt salut.Nu a tinut.Ne-am intalnit si a fost din nou un schimb de priviri,si am ajuns de unde am plecat.Eu as vrea sa nu o mai caut,dar nu pot.Ea nici nu ma lasa,nici nu ma tine...Ce as putea sa fac sa fiu cu aceasta fata?Eu sunt in pesti,prietena mea e in pesti,fata asta e in scorpion.Un trio perfect...pls help....


o puneti de un menage a trois!
vitamina_c
Postat pe 31 Mai 2011 14:42

"Ce as putea sa fac sa fiu cu aceasta fata?"
Sa te hotarasti ce vrei? Cred ca te-ai cam plictisit de relatia pe care o ai si vrei ceva nou,ca nu e tipa de 20 de ani in mod sigur o sa fie alta...Daca tot esti barbat(asa ar trebui la 28 de ani) spune lucrurilor pe nume si nu te mai fofila atat.
Barbie30_
Postat pe 31 Mai 2011 15:30
De la: Barbie30_, la data 2011-05-31 15:30:27
"Ce as putea sa fac sa fiu cu aceasta fata?"
Sa te hotarasti ce vrei? Cred ca te-ai cam plictisit de relatia pe care o ai si vrei ceva nou,ca nu e tipa de 20 de ani in mod sigur o sa fie alta...Daca tot esti barbat(asa ar trebui la 28 de ani) spune lucrurilor pe nume si nu te mai fofila atat.


barbat???? unde???
helau, Barbie!
vitamina_c
Postat pe 31 Mai 2011 15:41
Mda.Vad ca la sarcasme suntemi foarte buni.Pai eu stiu ce vreau..dar daca raman fara nici una.Si daca mai punem,ca am masina si alte bunuri pe numele prietenii,iar fata asta,ma poate refuza,cred ca sarcasmele sunt in afara.mc oricum...cat despre userul vitamina_c....dc vrei iti pot arata dc sunt barbat sau nu....gratis....a doua oara poti sa ma si platesti,dc vrei.
alexlovesteaua
Postat pe 31 Mai 2011 21:22
scuzati-mi greselile gramaticale..tastatura..ex:prietenei,nu prietenii...ca sa nu se zica ca sunt analfabet.
alexlovesteaua
Postat pe 31 Mai 2011 21:24
De la: alexlovesteaua, la data 2011-05-31 21:22:43Mda.Vad ca la sarcasme suntemi foarte buni.Pai eu stiu ce vreau..dar daca raman fara nici una.Si daca mai punem,ca am masina si alte bunuri pe numele prietenii,iar fata asta,ma poate refuza,cred ca sarcasmele sunt in afara.mc oricum...cat despre userul vitamina_c....dc vrei iti pot arata dc sunt barbat sau nu....gratis....a doua oara poti sa ma si platesti,dc vrei.


am si eu un prieten cu aceasi problema avea apartamentel luat pe numele prietenei si dupa 5 ani, ea a ramas si cu apartamentul si cu ratele platite la el ...si la mai si inselat
deci se poate si mai rau

banuiesc ca esti baiat mare si gasesti tu o rezolvare
battleofwits
Postat pe 31 Mai 2011 21:39
De la: alexlovesteaua, la data 2011-05-31 21:22:43Mda.Vad ca la sarcasme suntemi foarte buni.Pai eu stiu ce vreau..dar daca raman fara nici una.Si daca mai punem,ca am masina si alte bunuri pe numele prietenii,iar fata asta,ma poate refuza,cred ca sarcasmele sunt in afara.mc oricum...cat despre userul vitamina_c....dc vrei iti pot arata dc sunt barbat sau nu....gratis....a doua oara poti sa ma si platesti,dc vrei.


Alex,ramai la love steaua,e cel mai bine pentru tine.
Barbie30_
Postat pe 31 Mai 2011 21:42
De la: alexlovesteaua, la data 2011-05-31 14:40:44l.Acum 2 luni,am cunoscut accidental o fata de 20 ani.


accidental...cum??
ai dat cu masina peste ea? i-ai spart nasu' cand ai deschis vreo usa mai tare sau ai aruncat coaja de banana drpet in fata ei si a alunecat?
geo_refinantat
Postat pe 31 Mai 2011 21:45
De la: battleofwits, la data 2011-05-31 21:39:00
De la: alexlovesteaua, la data 2011-05-31 21:22:43Mda.Vad ca la sarcasme suntemi foarte buni.Pai eu stiu ce vreau..dar daca raman fara nici una.Si daca mai punem,ca am masina si alte bunuri pe numele prietenii,iar fata asta,ma poate refuza,cred ca sarcasmele sunt in afara.mc oricum...cat despre userul vitamina_c....dc vrei iti pot arata dc sunt barbat sau nu....gratis....a doua oara poti sa ma si platesti,dc vrei.


am si eu un prieten cu aceasi problema avea apartamentel luat pe numele prietenei si dupa 5 ani, ea a ramas si cu apartamentul si cu ratele platite la el ...si la mai si inselat
deci se poate si mai rau

banuiesc ca esti baiat mare si gasesti tu o rezolvare
la fel de praf ca tn ce altfel de prieten puteai sa ai
thadoogback
Postat pe 31 Mai 2011 21:49
Da,cam asa ceva.Era sa o lovesc...am franat in ultima secunda.
alexlovesteaua
Postat pe 31 Mai 2011 22:49
De la: alexlovesteaua, la data 2011-05-31 22:49:02Da,cam asa ceva.Era sa o lovesc...am franat in ultima secunda.


drept despagubire i-ai oferit un orgasm.
frumos!
geo_refinantat
Postat pe 31 Mai 2011 22:52
Deci sa inteleg ca tot ce te tine legat de actuala sunt doar bunurile materiale, nicidecum sentimentele, ca se vede cat te doare la basca de ea cand iti pui intrebarea "cum sa fiu cu cealalta?"
Nasoala problema ai: ori inseli si-ti pierzi masina, ori esti fidel si pa pussy tinerica. Vai, vai, ce mila mi-e de tine! NOT!
kudika_pudika
Postat pe 31 Mai 2011 23:03
De la: alexlovesteaua, la data 2011-05-31 14:40:44Nu credeam ca o sa apelez la asa ceva vreodata.Am 28 de ani.Sunt intr-o relatie cu o fata din 2004.Este o fata extraordinara,am fost primul ei prieten si singurul.Acum 2 luni,am cunoscut accidental o fata de 20 ani.Am vorbit pe mess,ne-am intalnit o data,si am descoperit o serie de chestii,care mi-au dat viata peste cap.Si ea ma place,mi-a spus ca ca a gasit in mine ceva diferit,cum si eu am gasit la ea ceva diferit.O plac din ce in ce mai mult.Ea a fost clara,mi-a spus ca e mai bine pt amandoi,sa ne vedem de viata fiecare si sa fim prieteni buni si atat.Am incercat sa o ignor,sa nu mai tin legatura deloc.Nu m-a lasat si m-a abordat ea.I-am zis sa nu ma mai abordeze nici macar pt salut.Nu a tinut.Ne-am intalnit si a fost din nou un schimb de priviri,si am ajuns de unde am plecat.Eu as vrea sa nu o mai caut,dar nu pot.Ea nici nu ma lasa,nici nu ma tine...Ce as putea sa fac sa fiu cu aceasta fata?Eu sunt in pesti,prietena mea e in pesti,fata asta e in scorpion.Un trio perfect...pls help....



Hmmm, fuguta la marginea Dunarii si fa saltul.
Asa nu mai ,,amagesti" doua suflete degeaba.
Valy90
Postat pe 1 Iunie 2011 11:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat 8 De la: kudika_986587 24 Mai 2015 07:30
femeile, barbatii si sexul 155 De la: dea_odeen 24 Noiembrie 2010 01:57
help me 32 De la: ligiapop19 23 Octombrie 2009 11:58
Realitate cruda!31 mai,cea mai nefericita zi din viata mea! 9 De la: steffy91 26 Octombrie 2011 12:22
Am si eu nevoie de sfaturi - VA ROG 32 De la: mitura 25 Iulie 2010 23:52