Setari Cookie-uri

Oxette da ora exacta in moda!

buna


eu va recomand ceasurile oxette, au un design aparte si sunt deosebite prin calitate, eu am unul cu cerea de silicon si e foarte rezistent si arata ca nou, va recomand cu drag oxette, e un brand care isi merita toti banii! calitate si design de nota 10!
kudika406860
Postat pe 6 Iunie 2011 16:46
imi place designul deosebit
cristidana
Postat pe 6 Iunie 2011 17:24
eu cred ca originalitatea este punctul forte al ceasurilor Oxette. daca le porti nu ai cum sa nu te faci remarcata
ionamimi
Postat pe 6 Iunie 2011 17:25
ceea ce fece ceasurile Oxette atat de speciale, si iti fura fiecare privire cand treci prin fata unui magazin de bijuterii si/sau accesorii este originalitatea si designul lor unic :X
gabishor
Postat pe 6 Iunie 2011 17:38
De la: gabishor, la data 2011-06-06 17:38:11ceea ce fece ceasurile Oxette atat de speciale, si iti fura fiecare privire cand treci prin fata unui magazin de bijuterii si/sau accesorii este originalitatea si designul lor unic :X


si acum nu m-ai ai privire?
Valy90
Postat pe 6 Iunie 2011 17:42
Ceasurile Oxette sunt atat de speciale printr-un design aparte si prin calitate
dumitruclaudia
Postat pe 6 Iunie 2011 18:29
cel mai mult ma atrage designul deosebit la ceasurile oxette; si imi mai place faptul ca curelele sunt din piele; eu sunt alergica la nichel si nu pot purta decat anumite ceasuri, bratari, etc; cred ca designerii s-au gandit si la asta..., cine stie?
Ionela_Gheorghe_1
Postat pe 6 Iunie 2011 18:38
cel mai mult ma atrage designul dar in acelasi timp si originalitatea si calitatea,de preturi sa zicem asa si asa
kudika406884
Postat pe 6 Iunie 2011 19:18
ceasurile au design modern si foarte frumos dar si raportul pret|calitate este unul bun
ionelgeorgel
Postat pe 6 Iunie 2011 19:49
Ceasurile Oxette prezinta o varietate de modele , pe placul oricarei persoane. Ma atrage foarte mult design-ul lor elegant. Sunt accesorii speciale pe care le-as purta zilnic.
julie87
Postat pe 6 Iunie 2011 20:59
Cel mai mult ma atrage desingul simplu dar cu un mare efect ,au o gama larga si nu sunt chiar asa de scumpe.
iepuras1984
Postat pe 6 Iunie 2011 21:18
imi place design-ul original
nisipmarin
Postat pe 6 Iunie 2011 23:19
Femeile nu sunt la fel, nu seamana unu cu alta. Fiecare adopta propriul stil vestimentar, potrivit caracterului sau. Oxette ofera ceasuri pentru fiecare femeie, pentru fiecare stil vestimentar, pentru fiecare caracter. Eu sunt impresionata de designul deosebit al acestor ceasuri. Indiferent ca esti o femeie puternica sau copilaroasa, eleganta sau mai casual, Oxette are ceasul porivit pentru tine.
dark_tears_5
Postat pe 7 Iunie 2011 08:45
Originalitatea si totusi si raportul pret-calitate
andilik
Postat pe 7 Iunie 2011 09:31
De multe ori simplu inseamna frumos. Asa se intampla si in cazul ceasurilor Oxette. Bravo, pentru desing!Iulia
iulik_torac
Postat pe 7 Iunie 2011 09:48
OxeTTe - Reprezinta ACCESORIUL DE BAZA, care se remarca, prin elemente cheie: ORIGINALITATE, DESIGN, CALITATE, devenind astfel "punctul tare" ale vestimentatiei.

oxette - ELEMNETUL CHEIE pentru a fi in pas cu moda!
oana_af
Postat pe 7 Iunie 2011 09:53
design-ul
munequita
Postat pe 7 Iunie 2011 10:17
sunt minunate..nu stiu ce ma atrage ce mai mult la ele.. originalitatea cred
mimi84
Postat pe 7 Iunie 2011 10:18
Designul deosebit , mie imi plac ceasurile simple , clasice , elagante , nu inzorzonate si impopotonate.
gongo
Postat pe 7 Iunie 2011 10:47
Ma atrage la ceasurile Oxette designul deosebit! :)
alina_duca
Postat pe 7 Iunie 2011 11:03
Designul original fac aceste ceasuri unice si foarte elegante!
mironcarmen
Postat pe 7 Iunie 2011 12:06
Oxette-cel mai mult imi place originalitatea.Pentru ca la ceasurile Oxette totul este original: de la design pana la functionalitate.
danutzasibiu
Postat pe 7 Iunie 2011 12:13
Modelul oferit se remarca prin calitatile sale aparte. Cureaua este una dubla, o parte este piele neagra, o parte piele lacuita rosie. Cadranul este realizat din otel inoxidabil, mecanismul este japonez. Interiorul cadranului este alcatuit din sidef iar cifrele sunt evidentiate elegant prin cristale naturale.este ok al vreau :)
cclara30
Postat pe 7 Iunie 2011 13:48
Ma atrag toate trei,fara ele nu ar exista Oxette.
tdj31
Postat pe 7 Iunie 2011 14:20
designul deosebit.....sunt pasionata de ceasuri, am acasa un ceas pe care mi l-am cumparat anul trecut si incerc pe cat posibil sa-l pastrez mult timp de acum incolo, nu este un ceas scump, este unul ieftin, dar tinand cont ca sunt inebunita dupa ceasuri el valoreaza mult mai mult pentru mine. Nu o data mi s-a intamplat sa trec pe langa vitrinele cu bijuterii sa ma opresc la ceasuri si sa raman acolo mulllltttt timp, sunt doua firme care produc niste ceasuri extraordinare iar oxette dupa parerea mea este una dintre ele si si-a castigat acest loc datorita designului pe care il ofera, sunt sigura ca acei oameni care lucreaza la design sunt oameni cu o imaginatie foarte bine pusa la punct, cel putin pe mine ma surprind de fiecare data cand vad ceva nou la ei
kudika026577
Postat pe 7 Iunie 2011 14:23
Cred ca toate 3 ma atrag la Oxette dintre: originalitate, design deosebit si raport calitate/pret Sunt cu adevarat deosebite
just_lory
Postat pe 7 Iunie 2011 15:14
Apreciez la ceasurile Oxette originalitatea, eleganta
Ciuculete_dana
Postat pe 7 Iunie 2011 15:31
Ceasurile Oxette imbina originalitatea cu stilul, sunt elegante si pot fi considerate adevarate bijuterii.
kudika383557
Postat pe 7 Iunie 2011 16:02
design-ul deosebit
karmen_karma
Postat pe 7 Iunie 2011 16:16
Ceasurile Oxette imi pun in evidenta feminitatea, deschiderea catre o lume mai plina de fericire cu zambetul pe buze, e ca si cum m-as simti intr-o zi ploioasa in care acel cineva de peste drum ma invita sub umbrela lui sau imi face discret un semn ca ador acel ceva special la mine sau imi aduce aminte de anii 2000 cand stiu ca era foarte fashion sa fii Oxette prin imaginea lui Janine Sarbu sau a lui Nadine oricum ma duce cu gandul la ceva senzual, foarte pasional.... si totusi in ton mereu cu noil tendinte!
uniculk
Postat pe 7 Iunie 2011 16:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga tratamente de vis in cadrul centrelor Cellulem Block Bellezza! 211 De la: concursKudika 13 Iunie 2013 10:44
Castiga 2 tinute office YOKKO 826 De la: concursKudika 23 Septembrie 2009 17:15
Concurs: Castiga Natasele de Victor Malarek! 113 De la: concursKudika 6 Iunie 2011 13:53
Castiga bestsellerul Cartea Pierduta a Vrajitoarelor oferit de editura Litera! 124 De la: concursKudika 16 Iunie 2013 09:10
Concurs Kashmir 1001 De la: concursKudika 11 Noiembrie 2009 16:22