Setari Cookie-uri

buna

problema mea cu vergeturile e mult mai mare...am pe aproape tot corpul..pe picioare in interior la incheietura genunchiului pe fese pe sani...am o relatie de 2 ani in care am fost tot rezervata si rusinoasa si nu mam putut deschide in totalitate fata de baiatul pe care il iubesc,nu ies ziua din casa k nu pot iesi in fustite sau o rochitza..el inca nu ma vazut complet dezbracata pentru ca mie rusine si ii un subiect pentru mine dureros..eu nu eram asa...obijnuiam sa ies la plaja numai in fustite si acum nu pot...trebuie sa vb cu el si sai explic motivul pentru care sunt asa...dormim impreuna dar eu tot timpul dorm cu pantaloni lungi...mie frica de reactia lui..mie foarte frica si mereu plang si sunt suparata knd trebuie sal refuz cu ceva...cui nu iar placea sa isi vada prietena intro pereche de pantaloni scurti?arat foarte bine la corp..macar cu atat sa ma laud...k imbracata arat foarte bine...mie greu..nu stiu ce sa mai fac..ma consuma prea mult gandul k o sa se indeparteze de mine sau ceva...eu ma vad dezgustatoare...:(((zicetimi voi ce sa fac...?am uitat sa mentionez k am 22 de ani!!!!si nu pot sa fiu o fata normala pentru varsta mea..desi miar placea foarte mult sa fiu cum am fost inainte...:((
daya92
Postat pe 14 Iulie 2011 12:51
F rar vezi o femeie fara vergeturi . Eu zic ca tu ai facut o obsesie din asta , relaxeaza-te .
Stiu eu , fa vre-un tratament daca te ajuta sa iti refaci increderea in tine . Si nu-l mai crede asa superficial pe saracul baiat , nimeni nu-i perfect
The_Exile
Postat pe 14 Iulie 2011 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un job bine platit 2 De la: dandanaua_reloaded 4 Februarie 2009 15:42
eu balanta,el berbec.... 20 De la: danamir 22 Septembrie 2009 14:27
cumpar aparat masaj Philips Cellesse hp5233 1 De la: monishor18 27 Iunie 2009 11:34
Produse cosmetice, parfumuri ºi accesorii de calitate la preþuri accesibile! 1 De la: Colaborator_Ladys_1 11 Februarie 2012 18:10
"Aspectul conteaza. Îngrijeste-te!". 11 De la: melina26 13 Martie 2010 09:57